Ćwiczenia oddechowe dla utraty wagi – Wyrzuć tłuszcz!

Zawartość:

„Ndaaa …” – możemy myśleć krytycznie bada się w lustrze lub ciężkim westchnieniem, stojąc na wadze. A my, w naszym smutku o dodatkowych funtów nie są sami. W świecie pań w różnym wieku, różnych klas i różnych dochodów połączonej problemu walki z nadwagą. Czasy są dziś – w smukłych mody, mądry, ale (dzięki Bogu!), Nie chuda. Więc staramy się postroynet, schudnąć, kształtować się, jednym słowem, przedstawił zalety tłuszczu stracić cywilizację.

load...

I broń, jak tylko w tej walce nie używamy! Możliwe (i niemożliwe) dieta, post, siłownie, nadmierne ćwiczenia, jogging i gimnastyka. Mówiąc o gimnastyce. Znasz słowo „Tszyanfey”? To nazwa specjalnej chińskich ćwiczeń oddechowych do utraty wagi. Przetłumaczone na język polski znaczy to oznacza „utratę tłuszczu.” gimnastyka Tszyanfey przyszedł do nas z Chin, gdzie, nawiasem mówiąc, wszystkie panie jak wybór cienkiej i dźwięczny. I jest to zestaw prostych, użytecznych, skuteczny i nawet przyjemne ćwiczenia. Oferujemy do zapoznania się z tych wspaniałych ćwiczeń w teorii iw praktyce muszą wykonywać.

Co jest istotą ćwiczenia oddechowe „tszyanfey”?

Co jest istotą siłowni? Zazwyczaj przyczyną otyłości i jej trwałe odmowa opuszczenia, dostaje powolny metabolizm. Jednym ze sposobów, aby znormalizować eksperci uważają prawidłowe oddychanie. Specjalnie zaprojektowany ćwiczenia oddechowe mobilizowania zdolności rezerwowej organizmu i pomaga w uzyskaniu poczucia żywością i lekkości.

To wschodnie ćwiczenia oddechowe do odchudzania są rzeczywiście skuteczne. Po tygodniu treningu nie będzie widać tylko jasny wynik wygląd, ale również poczuć przypływ siły, lekkości i wigoru. Oprócz pozbycia się nadmiaru tłuszczu, ćwiczenia pomagają zwiększyć odporność i wzmocnienie całego ciała.

W każdym razie, w chińskich ćwiczeń zdrowotnych praktyki oddychania do utraty wagi jest wykorzystywany do tych celów. Opiera się ona na trzech głównych ćwiczeń „Lotus”, „żaba” i „Wave”. Głównym zadaniem ćwiczenia oddechowe do utraty wagi jest, aby pozbyć się uczucia głodu, który zapobiega utracie masy ciała (utrata wagi, gdy chce jeść!). Ćwiczenia oddechowe tszyanfey również staje się bardzo pomocne podczas tak zwanych dni rozładunku na gryki, ryżu lub jogurt.

load...

To magiczne chińskie gimnastyka wystarczająco mocno (i korzystny) wpływ na ogólny stan zdrowia. Przechodzi osłabienie, omdlenia, zawroty głowy – wszystko, co zwykle towarzyszy kobiecie podczas diety i utrata masy ciała. W uzupełnieniu do normalizacji metabolizmu podczas wysiłku występuje masaż narządów wewnętrznych (jak również podczas tańca klasy brzucha), który ma również pozytywny wpływ na ich pracę.

Ćwiczenia zawarte w tym kompleksie zdrowia, uciążliwe, nie potrzebne są specjalne ubrania, specjalne pomieszczenia i specjalne akcesoria. Mogą to zrobić w domu, w domku, w pociągu lub w samolocie, a nawet w biurze. Przejdźmy do biznesu i omówić podstawowe ćwiczenia, a także zasady i zasady ich realizacji.


Pierwsze ćwiczenie „Fala”

To ćwiczenie należy zrobić, gdy pogłębia głód. Ponieważ jest to również lepiej zacząć serię ćwiczeń. Wykonywania „fali” w pozycji leżącej:

 1. Połóż się na podłodze twarzą do góry, nogi w tym samym czasie musi leżeć płasko na podłodze.
 2. Ugnij nogi pod kątem prostym. Jedna ręka w dolnej środkowej części brzucha, a na drugim miejscu na klatce piersiowej.
 3. Przy wdechu brzuch wyciągnąć jak najwięcej i wstrzymaj oddech na kilka sekund.
 4. Wydech z jednoczesnym wycofaniu klatki piersiowej i jamy brzusznej występu.

Aby wykonać to ćwiczenie w pozycji siedzącej, która znajduje się na krześle, plecy wyprostowane, stopy razem, poruszamy się i odpocząć. Następny śledzić wszystko również, podobnie jak w pierwszym przykładzie wykonania. W jednej „sesji” poprawy gimnastyka niezbędne do wykonywania nie mniej niż czterdziestu podchodzi do tego ćwiczenia.

Drugie ćwiczenie „Lotus”

To ćwiczenie pomaga zwalczyć zmęczenie i normalizuje przemianę materii. Ćwiczenie „Lotus” odbywa się w „postawie Buddy”:

 1. Usiądź na podłodze z nogami skrzyżowanymi.
 2. Poszerzyć swoją lewą dłoń w górę i umieść go na prawej ręce (dla mężczyzn – wręcz przeciwnie). Zanurz swoje ręce przed jego brzuchu na nogach.
 3. Wyprostuj plecy, głowę i ramiona opadły trochę w dół, zamknij oczy. Końcówka pióra dotknąć nieba.
 4. Weź głęboki oddech i wyobraź sobie coś miłego, najważniejsze – harmonia i spokój.
 5. Pierwsze pięć minut oddycha swobodnie i głęboko, niemal bezgłośnie, w pełni koncentrując się na oddechu.
 6. Kolejne pięć minut i spróbuj się odprężyć jak najbardziej naturalnie i swobodnie oddychać. Oddychanie nie jest pod kontrolą.
 7. Ostatnie dziesięć minut w ogóle zapomnieć o oddychaniu. Każdy oddech i zrobić, jak to się stało. Oddychać dokładnie tak, jak są używane w życiu codziennym. Staraj się nie myśleć o niczym.

W rzeczywistości, we wschodniej praktyce cały proces nazywany jest medytacja. Podczas medytacji, osoba może całkowicie odpocząć fizycznie i psychicznie, a do osiągnięcia tzw wewnętrzną harmonię.

Trzecie ćwiczenie „Żaba”

W tym ćwiczeniu wziąć małe krzesło i usiąść na nim:

 1. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, tak aby podudzia i uda były nieco kąt ostry lub w prawo. Wycisnąć lewą dłoń w pięść i chwycił ją za prawą rękę (dla mężczyzn – wręcz przeciwnie).
 2. Łokcie i kolana wcisnąć resztę czoło pięścią. Zamknij oczy i odpręż się.
 3. Wdech, napinając brzuch, wydech, relaksujące. Wykonać każde ćwiczenie przez piętnaście minut, trzy razy dziennie.

To ćwiczenie jest jednym z niewielu, który nie jest tylko jakiś magiczny sposób przyspiesza proces odchudzania, ale również uspokaja system nerwowy. Staraj się myśleć w tej chwili, że jesteś szczęśliwy. Starają się osiągnąć wewnętrzną harmonię, która powinna umieścić na łatwość i przywrócić do normalnego stanu.


Zasady i reguły ćwiczenia oddechowe „tszyanfey”

Pierwsze ćwiczenia, nie zapomnij, że siłownia dla utraty wagi wymaga stałej kontroli oddechu, jak również kompletne rozluźnienie ciała. Pociągnąć za nos i powietrze perepravte mu w żołądku. Usta wydech bardzo powoli. Całkowicie rozluźnij brzuch tak, że stało się miękkie. Po tym, wdychać ponownie. Wszystkie oddechy zrobić tylko przez nos.

Wszystkie ruchy i oddech powinien być bardzo powolny, spokojny i opanowany. Gdy jama brzuszna jest całkowicie wypełniony powietrzem, trzymać go na kilka sekund, a następnie ponownie krótko wdechu i wydechu spokojnie godzin. Ćwiczeń, należy uniknąć nieprzyjemnych doznań bólowych lub do żołądka nie wypełniają powietrze zbyt dużo. Rozpocząć trening z ćwiczeń, które są najłatwiejsze do wykonania. Nie wstrzymaj oddech przez życie. Jeśli nagle dyskomfort lub zawroty głowy, natychmiast zaprzestać działalności.

Szczególne przeciwwskazania do tej siłowni tam. Ale nie powinniśmy wykonywać ćwiczenia podczas miesiączki i po operacjach. Z dużą ostrożnością należy rozpocząć zajęcia dla tych, którzy cierpią z powodu wysokiego ciśnienia krwi, choroby kręgosłupa i kamicy żółciowej (jak kamienie w nerkach i pęcherzu).

Informacje zwrotne od tych, którzy próbowali tej metody odchudzania, w praktyce, chińskie ćwiczenia oddechowe do odchudzania daje niesamowite rezultaty! Zaledwie kilka dni stracił za kilogram, a po dwóch lub trzech miesięcy – o dziesięć kilogramów wagi. Głównym warunkiem do osiągnięcia widocznych i namacalnych rezultatów – regularne zatrudnienie. Więc oddychać i schudnąć, a jednocześnie leczy czas i znajdzie dobre duchy i łatwość umysłu. W każdym razie, są to wyniki obietnica fanów wschodniej gimnastyki „tszyanfey”.

load...