Ćwiczenia na wyciągu piersi: idealna figura bez chirurgii

Zawartość:

Uważa się, że ludzie w ich prywatnych rozmów o kobietach, często omówienia pierś. W rzeczywistości, wśród ludzi, tylko 30% z tych, którzy przywiązuje wielką wagę do tego tematu. Więcej mówić o tym tak samo z kobietami. Jednak właściciel wspaniałych form mieć wielki sukces z płcią przeciwną. Wynika to z podstawowego instynktu – reprodukcja. Mężczyzna podświadomie wybiera parę takich kryteriów jak płodności i odchowu potomstwa.

load...

Aby mieć piękne piersi natury – jest to wielki sukces, ale jak zachować to piękno i zaoszczędzić? Wiadomym jest, że po urodzeniu dzieci i wiekowych piersi tracą kształt, stają się wiotkie i obwisłe. Unikaj te konsekwencje mogą wykonywać proste ćwiczenia na podnośniku piersi. Jako alternatywę użyć pull-operative. To jest po prostu o naturalności i zdrowotnych korzyści w drugim przypadku nie mówimy.

Anatomia kobiecych piersi

Aby zrozumieć, jak prawidłowo zacisnąć mięśnie klatki piersiowej, które są zaangażowane w to, że jest konieczne, aby zrozumieć strukturę tej części kobiecego ciała. Wspólne dla obu mężczyzn i kobiet są większe i mniejsze mięśnie piersiowe, a także międzyżebrowe. Piersi kobiet różni silnie rozwinięte piersi, jak również obecność dużej ilości podskórnej tkanki tłuszczowej. Dzięki tych dwóch elementów, ma atrakcyjny wygląd, a co najważniejsze, aby spełniać swoją funkcję.

Tłuszcz walka w piersi nie jest konieczne, a to jest niemożliwe, ponieważ pod wpływem hormonów żeńskich on nawet być utworzona przez ochronę część mleka. Ale ćwiczenia mające na celu zaostrzenie mięśnie, może to zrobić skrzynię powyżej podciągnąć. Elastyczność kobiecych piersi zależy od poziomu hormonów.

load...

Alternatywne sposoby ciągnięcie piersi

Więc, co się stało. Klatka piersiowa przestała się podobać, stojąc przed lustrem, wyraźnie czuć, że nie było na miejscu – w liściach pod pachami, a następnie biegnie do pępka. Coś musi być zrobione w trybie pilnym. I tu zaczyna się masę wykupują całą zawartość półkach sklepów kosmetycznych. Dokręcić skrzynię jednego z kremów nie wystarcza. Ich działanie jest skierowane wyłącznie do skóry, dzięki czemu jest bardziej elastyczna, gładka i nawilżona. Na prostaty i innych składników kremu nie może wpływać!

Chirurgia plastyczna – to bezproblemowe środki. Doświadczony lekarz zrobi operację, tak aby nie tylko przywrócić dawne formy, ale także, w razie potrzeby, zwiększyć lub zmniejszyć głośność, zmieniać kształt. Inną rzeczą jest to, że implanty silikonowe – proteza! A my jesteśmy dla przyrody.

Jeśli chcesz mieć zdrowe i piękne …

Jak to się mówi, dbać o cześć młodości. Ale skrzynia z młodości. Ani jakiekolwiek zaostrzenie nie pomoże, jeśli młody wiek nie dbają o swój wygląd. O losie kobiety ma wiele prób. Najpierw przychodzi dojrzewanie – i rosnące piersi wylana. Potem rodzi się dziecko, a klatka piersiowa jest spełnienie jego przeznaczeniem, ale jest nadmiernie rozciągnięte.

W dorosłym życiu, kiedy nie jest wygaśnięcie funkcji seksualnych, w przypadku braku odpowiedniej ilości hormonów skrzynia dryabnet. Oczywiście, w niektórych przypadkach bez brania narkotyków nie może zrobić. Ale w większości przypadków, aby zachować piękny i zdrowy, ujędrniona i bardziej jędrne piersi, to wystarczy, aby wykonać serię prostych ćwiczeń. Ładunek elementarny – klucz do długiej młodości.

Omawianie ćwiczeń do dokręcania skrzynię, można usłyszeć wiele różnic. Jednym z punktów spornych jest zastosowanie takiego elementu sportowego jak ciągnięcie. Na podstawie anatomii, zrozumiałe jest, że dla każdego chwytu, wyciągnąć żadnego bezpośredniego wpływu na dur i moll piersiowego. Dlatego dokręcić skrzynię z pomocą tego ćwiczenia jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Zestaw ćwiczeń do zaciskania

  • Najbardziej skuteczne w tym zakresie są prasy. Wydawałoby się, że skomplikowane w banalnych pompek? Ale muszą być wykonane prawidłowo, aby pracować niezbędne wydziały pielęgniarskie. Pozycja – przestać kłamać. Stopy powinny mieć szerokość od siebie ramion. Szczotki ściśle pod stawach barkowych. Dysponujemy ciała równolegle do podłogi. Ława występuje tak, że jest napięte piersi. Dla tej rasy jest szeroko łokcie do boków, kontrolowane przez pośladki i brzuch, nie sag w pasie;
  • Zdarza się tak, że piersi ma rozmiar, który nie zezwala na zwykłych pompek, w tym przypadku z pomocą ciężarków. Nie bój się do pompowania żelaza – to nie sprawi, że kulturysta w ciągu jednego dnia. Ale pod okiem dobrego trenera zapewni inteligentnych wyników;
  • Ręce mahi i koncentruje się na symulowany wioślarstwo mięśnia piersiowego większego. Rozprzestrzeniania ręce w ręce, obciążając ich obciążenia (hantle lub plastikową butelkę wody) upewnienie się nie napięte bicepsy, mianowicie klatki piersiowej;
  • Wdzięczne ruchy ciągnąć piersi wykonuje się w następujący sposób. Z pozycji na czworakach, wyciągając nogi z powrotem. Ręce ramię szerokość barków, ręce pod ramiona. SAG w pasie, posiadający miskę do podłogi, jak to możliwe. Jesteśmy wyciągnąć z powrotem koronę, nie rzuca głowę do tyłu. W chwili oddechu sag, napinając piersi, ustalić pozycję przez kilka sekund, wydech – relaks. 10 – 12 podejścia;
  • Pozycja, leżąc na plecach. Ręce mocno wciśnięty do podłogi, dłonie w dół. Pomiędzy podłogą a dolną tyłu nie powinny być światła. Weź głęboki oddech, powoli zabrane ręce za głowę, otwiera rękę. Powoli wydech przez usta. Ponownie powoli oddech nosa – są opracowywane i podał koronkę w przeciwnym kierunku nóg – rozciągnięcie korpusu w różnych kierunkach. Usta powoli wydech – relaks. Na wdechu – powrót broni do pozycji wyjściowej, wydech. Robimy 7 podejść.

Subtelności piękne piersi

Wykonywać ćwiczenia na wyciąg piersi jest mała, konieczne jest, aby przestrzegać zasad.

  • Po pierwsze, w klatce piersiowej i pod żadnym pozorem nie należy przeciągać;
  • Po drugie, jest to zabronione do noszenia biustonosza nie wielkość;
  • Trzeci, nosi bielizny – niekoniecznie, bo skrzynia w stanie nieważkości narażone na nadmierne rozciąganie;
  • Po czwarte, regularny seks zapewnia stymulację krążenia krwi i pomaga produkować hormony niezbędne.

Z powyższych uwag wynika, że ​​ciągnąć piersi bez interwencji chirurgicznej jest możliwe. Główną rzeczą, jaką można zapytać, wierzyć w siebie i nie poddawaj się. Wtedy na pewno uda!

load...