Ćwiczenia na talię. Tworzenie idealnej figurze

Zawartość:

Każda kobieta chce mieć doskonały wygląd, niezależnie od tego, czy ona ma krzywego kształt i posiada standardową postać. Fakt, że szczupłość nie musi koniecznie oznaczać obecność cienkiej talii, i to właśnie ta część ciała wszyscy zwracamy szczególną uwagę. Oto do pań mogłaby zbudować własne ręce odpowiedni rozmiar oraz specjalne ćwiczenia na pasie zostały opracowane. Ale tu należy zauważyć, że ćwiczenia powinny być wykonywane w złożonym i tworzą nie tylko w talii, ale również płaski brzuch.

load...

Ćwiczenia, przeznaczone do szybkich wyników

  • Usiądź na podłodze i rozprostować nogi przed siebie. Zapięcie ręce kostkach nóg i je odebrać, a zginanie kolana nie są dozwolone. Robimy to samo z drugą nogą. Ilość wyciągów na każdą nogę – 15-20 razy.
  • Stać – stopy razem. Czy przechyla się bez zginania kolan. Musimy to zrobić 20 razy takich tras.
  • Na kolanach, nogi razem, ręce skrzyżowane za głową. Siadamy na lewym udzie, pozostaje w tej pozycji przez 5 sekund, a następnie rosnąć, a następnie robimy ten sam ruch na prawym udzie. To ćwiczenie jest najbardziej skuteczne w pasie i daje szybki efekt.

Jeśli jesteś zmęczony, a następnie pomiędzy ćwiczeniami można wziąć małą przerwę, zaledwie pięć minut – mają taniec, skok, tylko nie kłam i nie siedzieć w pokoju. Nawiasem mówiąc, przed rozpoczęciem takiego ładowania, należy rozgrzać mięśnie. Pamiętaj, że ćwiczenia na pasie do roboty „z zamachem,” nie można – można rozciągnąć mięśnie, a nawet podarte więzadeł. W tym an_2ie można podciągnąć swoje mięśnie na dwa tygodnie. Tylko nie licz na zbyt szybkich rezultatów w obecności bardzo wspaniałych postaciach – nie będzie musiał dokładnie działa.

Długoterminowe zatrudnienie

Oczywiście, każda kobieta musi wybrać ćwiczenia, które pomogą talię indywidualnie. Jeśli w procesie czujesz dyskomfort lub ból, to lepiej, aby wypróbować inny an_2. Na przykład, jak:

  • Pozycja wyjściowa – Połóż się na boku, rękę oprzeć na głowie. Teraz trzeba podnieść prostą nogę. Od pierwszej chwili po prostu nie będzie działać, aby podnieść na tyle wysokie, ale proszę mi wierzyć, zaledwie miesiąc treningu będziesz zaskoczony, jak łatwo jest wykonać to ćwiczenie.
  • Stojąc, podnieś nogi zgięte w kolanach i łokciach dotknąć nazwy plemion. Powinno to być zrobione 20-40 razy na każdą nogę.
  • Pozycja wyjściowa – stojąc prosto, nogi razem, ręce od siebie. A teraz tylko napinając mięśnie talii, trzeba sięgnąć ręką do wyimaginowanego obiektu. Przemian w jednym i w drugim kierunku. W tym przypadku, chude lub oderwać nogi z podłogi nie może być.

Chce się osiągnąć idealną figurę nie będzie działać – co najmniej miesiąc, konieczne jest przeprowadzenie takiego ćwiczenia. Tylko nie zapomnij, aby przynajmniej trochę zmienić dietę – zmniejszyć spożycie żywności, które są a priori szkodliwe dla figur. Nawiasem mówiąc, po takiej opłaty nie warto biegać do lodówki i tam niesamowita ilość bułek i ciastek. W ten sposób nie będzie niczego osiągnąć. Ale umieścić w diecie produktów mlecznych, owoców i warzyw będzie bardzo przydatna.

load...

Innym – będzie dobrze, jeśli zaczniesz jogging rano. Podczas tych sesji, nie tylko podnosi ton całego organizmu, ale również pracować mięśnie pośladków, ud i brzucha – i są one nierozerwalnie związane z mięśni talii. Konieczne jest, aby połączyć ćwiczenia i dodać obciążenie mięśni brzusznych.

ćwiczenia złożone

Jakie działania są najbardziej może przekształcić swoją postać? Wpływ ćwiczeń na pasie jest szczególnie skuteczna – to te, które są wykonywane z obciążeniem. Więc skorzystać z tego – kupić małe hantle (do 1 kg każdy) i rozpocząć pracę. Na przykład, można wszystkie ćwiczenia, które są określone w akapicie pierwszym, aby wykonać z hantlami.

Można po prostu banalne naciśnij rockową i mogą być wykonywane Mahi ręce z hantlami. W ten sposób zostanie on opracowany wszystkie mięśnie ciała, a następnie swoją postać będzie wyglądać proporcjonalne. Chcesz dowiedzieć się, jakie ćwiczenia na pasie są najbardziej skuteczne? Tylko kompletne! Nie zaniedbuj nawet jeden z nich nie jest warta jedna z nich zrobić, ponieważ jest to trudne do wykonania an_2 należy przeznaczyć łącznie 30 minut swojego czasu, a następnie cieszyć się wynikami. Więc …

  • Stać, ręce są umieszczone po bokach. Robi bok pochyla – do każdych 40 razy. Jednocześnie poczujesz się co napięte mięśnie – talię i naciśnij.
  • Usiądź na podłodze i oprzeć się na ręce za plecami (kolana). Unieś proste nogi 20 razy. W tym ćwiczeniu będziesz pracować nie tylko mięśnie brzucha, ale także pośladków.
  • Usiądź na podłodze i robić stoki do kolan. Jednocześnie, można zachować luk stóp lub kostek, a nogi powinny być wyprostowane. Idealnie – dotknąć czołem swoich nóg.

Ćwiczenia, które wpływają na pasie, po pierwsze przeprowadzić bardzo trudna – zazwyczaj te mięśnie nie są rozwinięte. Nie staraj się zrobić pierwszy dzień maksymalnej liczby kroków i zgarbienia – więc tylko zranić. Wszystko powinno być umiarkowane, zrobić wszystko co możliwe, a nie „przemocy” się. Ale tylko jeden miesiąc regularnych ćwiczeń będzie niemal cud – zobaczysz w lustrze wyraźne zmniejszenie talii, napięty brzuch i jędrne pośladki: może nosić obcisłe ubrania i wstydzić swojego wyglądu. Tylko praca, wytrwałość i cierpliwość pomogą przekształcić.

Ćwiczenia, które mogą w jakiś sposób wpływać na talii, sprawiają, że cienki i jednocześnie dokręcić inne mięśnie tułowia, powinny być wykonywane codziennie. Ale to jest idealna, a właściwie byłoby na tyle, i 3 razy w tygodniu. Zajęcia są najlepiej wykonać pod przyjemnej muzyki rytmicznej, przy otwartych oknach i przy odpowiednim nastawieniem. Uśmiechać się częściej, co wyobrazić sukcesy czekają na przodzie, wierzą w efektywność przedsiębiorstwa, a następnie są zamieniane!

Bądź świadomy tego, co czeka na końcu „tortury” – gratulacje od tych wokół nich, podziwiając wygląd i pewność siebie. Zgadzam się, że warto podjąć wysiłek i trochę pracy nad nimi.

load...