Ćwiczenia na talię i po bokach: piękny stają się łatwe!

Zawartość:

Prawie wszystkie kobiety chcą mieć idealne talia i biodra mocniej, chcąc być cienki, kruchy powietrze. Ale osiadły praca sprawia własne regulacje i wiele piękności przytyje w czasie. Nie rozpaczaj, bo jeszcze nie wszystko stracone i można powrócić do dawnej harmonii. Aby to zrobić, trzeba zacząć robić, a w szczególności, aby wykonać ćwiczenia na pasie i po bokach. Nie są one skomplikowane, ale muszą wykonać co najmniej trzy razy w tygodniu. Jest to konieczne do monitorowania oddechu: oddychanie, gdy napięcie mięśni brzucha i wdychać podczas relaksu. Ćwiczenia te są bardzo przydatne dla kobiet, które chcą schudnąć, a jednocześnie aby podkręcić prasy.

load...

Różne ćwiczenia na boki i talii

Ćwiczenia powinny zacząć rozgrzewka mięśni – wziąć tę zasadę jako podstawę. Dlatego konieczne jest, aby ćwiczyć w przyjemnej atmosferze, usuwa prawidłowo oddychać, więc należy przewietrzyć pomieszczenie przed każdym treningiem. Można również włączyć swoją ulubioną muzykę, spokojne i rytmiczne. Obuwie i odzież w żadnym wypadku nie powinny utrudniać ruch.

Dajemy Ci najprostsze ćwiczenia na boki i talii:

  1. Ruch ciała, szkolenie skośne mięśnie ud. Początkowa pozycja – stoisz plecami prosto, nogi szerokość barków. Ręce w tym samym czasie są albo w pasie lub klatki piersiowej wysokie (jak wolisz). Musimy poruszać ramionami w prawo, wyciągając ciało, a następnie powrót do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie odbywa się 10 razy, po czym ramię roboczy ulega zmianie.
  2. Dalej w programie stoków przy jednoczesnym podnoszeniu kolan, stażystów skośne mięśnie ud i mięśnie brzucha i pośladków. Pozycja wyjściowa – podobnie jak w ćwiczeniu №1. Trzeba kucać tak niskie, jak można usiąść na krześle i położył dłonie splecione w zamku na prawym udzie. Po trzeba wstawać w tym samym czasie ustawiania ręce za głową etapie poprzez lewej stronie. Prawa stopa, gdy jest to konieczne, aby podnieść poziom biodrowego. Ćwiczenie odbywa się 10 razy, noga pracuje się zmienia.
  3. Następnie przychodzi ćwiczenie ćwiczy mięśnie skośne brzucha i ud. Muszę położyć się na podłodze, połóż ręce za głowę, ugnij nogi i podnieś je. Potem trzeba rozciągnąć na przemian lewy łokieć do prawego kolana i na odwrót. To ćwiczenie ma być wykonywana 20-30 razy.
  4. Dopełnieniem programu tras bocznych, jak również trenował skośne, tj bioder i ud. Muszę się położyć na prawym boku i uczynić swoją prawą rękę za głowę, tak że punkt podparcia serwowane ramię. Następnie konieczne jest, aby podnieść ciało, pomagając sobie lewą ręką. Powtórz ćwiczenie 10-15 razy, trzeba zmienić stronę.

Jakie są ćwiczenia na boki Opowiedz nam jogę?

Kobieta może przyjąć kilka prostych, ale skutecznych technik. Złożone postawy nie rozważy – włączyć się przechylać i obracać ciało, prowadzone przez starożytną techniką Indyjskim.

load...

Na pierwszym ćwiczeniu trzeba siedzieć na podłodze i skrzyżować nogi. Następnie konieczne jest uchylenie prawą rękę i zginać do tej strony. Jednocześnie ważne jest, że prawe udo dotyka podłogi, ale nie są podniesione pośladki. Wypełnione w kierunku zbyt niemożliwe. Następnie trzeba potrząsnąć już lewą rękę: stara się wyciągnąć ją na wdechu i wydechu na relaks. Po tym procedura jest wykonywana 10 razy jest to konieczne, aby powrócić do położenia początkowego. A potem trzeba mieć pochylić w lewo i wyciągając prawą rękę.

Następny an_1 odkrycie – okazuje ciało: jest to konieczne, aby mieć taką samą pozycję wyjściową jak w przypadku tras, to znaczy siedzieć na podłodze ze skrzyżowanymi nogami. Następnie należy umieścić krzyż lewą dłoń na prawym kolanie, a prawy – wracać, starając się położyć rękę na podłodze. Celem tego ćwiczenia w skręcania ciała – ważne jest, aby rozwinąć swoje ciało. Zamykającej prawą rękę za plecami i dotykać podłogi, konieczne jest wydech, powróć do pozycji wyjściowej – na głębokim oddechu. W ten sposób obrót obudowy musi być 10 razy. Następnie trzeba wykonać to samo ćwiczenie, ustawienie sceny temu, już lewą ręką.

Oczywiście, pozbyć pełnych stron każda dziewczyna marzeń. Realizacja tego pragnienia nie powinien być opóźniony, a sprawa jest nie tylko to, utraty wagi, będzie można ponownie nosić obcisłe sukienki i krótkie topy. Z biegiem lat, pozbyć pełnych bokach iz tyłu pas harmonia staje się coraz trudniejsze. Dlatego też nie jest konieczne opóźnianie i poczekać do nadwagi zniknie sama. Wykonywanie ćwiczeń dla talii i boki, będzie w stanie osiągnąć pożądany rezultat. Łączenie szkolenia z właściwego odżywiania, na pewno powrót dziewczynki smukłą talię.

load...