Ćwiczenia na stronie prasowej – postępuje słusznie!

Zawartość:

Dzisiaj, na każdym kroku można zobaczyć plakaty i reklamy, z której patrzymy na dziewczynę z pięknym, szczupły brzuchach z prasą. Jest to spowodowane wymogami chwili obecnej wraz z ich zakresem Beauty – szczupła, seksowna i atrakcyjna ciała z stonowanych mięśni i płaski brzuch, teraz staje się marzeniem każdej kobiety. I to pragnienie jest uzasadnione.

load...

Pompowana naciśnij i wąski pas – podstawa stonowanych rysunku. Z ekrany telewizyjne nadawane reklamy za pomocą różnych środków korekcji, które ostatecznie okazały się bezradne w walce ze zmarszczkami w brzuchu, nawet jeśli są one małe. Łodzi drogi światła w tym przypadku nie jest odpowiedni. Dlatego, aby udać się do bardziej złożonych, ale skuteczny sposób, nazwę, która – ćwiczeń.

Ci, którzy stanęli na drodze korekty jej kształtu i walczyć o ładnym prasie poprzez sport, spróbować jak najwięcej, aby załadować górnej i dolnej części brzucha. Ale często nie daje pożądanego rezultatu, gdyż do tworzenia talii muszą obejmować wiele więcej mięśni.

Skośne zajmują bardzo ważne miejsce w kształtowaniu mięśni dostosowania gorset i talii. Dlatego wspólny zestaw ćwiczeń dla mediów pompujących powinny zawierać te, które skupiają się na opracowaniu mięśni bocznych. Należy zauważyć, że mięśnie prasy bocznej jest raczej trudne do ćwiczeń.

Przed rozpoczęciem którejkolwiek z tych ćwiczeń, należy poznać zasady kontroli nad ilością obciążenia grupy mięśni w celu uniknięcia nadmiernego wzrostu ich masy i zwiększenia ich talii. W tym przypadku koniecznie trzeba znaleźć dla siebie optymalny balans obciążenia i polegać wyłącznie na własne potrzeby.

load...

Naturalnie, dla kobiet, które odwiedzają siłownie i fitness – klubów, z pomocą trenera jest znacznie łatwiejsze do opracowania prawidłowego i kompletnego zestawu ćwiczeń dla prasy. Ale co z tymi, którzy z różnych powodów nie są w stanie uczestniczyć w takich instytucjach. W tym przypadku pomoc przyjdzie nasze porady, jak najlepiej do pompowania mięśni brzucha nawet w domu, jaki rodzaj ćwiczeń dla prasy są najlżejsze w spektaklu, poprawnie i bezpiecznie.

Jakie są prasa strona?

Jeżeli boczne i dolne mięśnie brzucha rozwijają się prawidłowo i harmonijnie, to wynik jest piękny wiosenny prasy, tak zwany „pas Adonis”, do którego wszyscy – zarówno mężczyźni jak i kobiety. Oto tylko „wygrać”, to nie jest tak łatwo. Dla początkujących, którzy rozpoczęli pracę nad swoim boku, dopasowanie ciśnienia bocznego skręcanie i obracanie z piłką. Bardziej poważne ćwiczenia powinny zacząć wykonywać dopiero po nauczyć się wersji „light”.

Nadmuchiwanego bok prasa

Pamiętajmy, starą, dobrą ładowanie zajęć wychowania fizycznego w szkole. Zaczęło się w górę iw dół stoku, na boki. Pozornie zwyczajne ćwiczenia, ale w rzeczywistości był to pierwszy krok na drodze do strony pompy prasy.

Tak, stają się głównym rack. Układanie ręce za głową (w celu zwiększenia efektu, można użyć 1 funt hantle) i uczynić zbocza na prawo i na lewo. Podczas wykonywania serii stokach w prawo, przesunąć hantle prawą ręką. Ten sam manewr należy powtórzyć po lewej stronie. Takie szkolenie powinna składać się z co najmniej trzech podejść do liczby powtórzeń określonych dla każdego osobnika.

Ponadto, przyjmując podstawowe stanowisko, czy pochyla i spróbuj jednocześnie prawą ręką maksymalny zasięg na palcach lewej nogi, a następnie odwrotnie – z lewą ręką na palcach prawej stopy. Przez takich ćwiczeń pompuje mięśnie skośne brzucha.

Nie mniejszy wpływ mają nogi i wahania na boki. W tym ćwiczeniu, wybierz główne wsparcie, najczęściej jest to szwedzki ściany lub z tyłu fotela i stanąć u jej boku. Podczas zatrzymania prawa ręka robi wahania na boki lewej stopy. Podobne ruchy muszą być wykonane z prawej nogi. To ćwiczenie pomaga załadować dolnej części mięśni bocznych.

Aby wzmocnić mięśnie skośne brzucha, należy wykonać ćwiczenie kryptonim „przekątna Twist”. Aby to zrobić, kłamstwo zrobić na plecach, nogi zgięte w kolanach, ręce splecione za głową, łokcie i rozpuszczają się w dłoni. Co za tym idzie jest już bezpośrednio skręcanie, ale powinna dotknąć lewym łokciem prawego kolana i na odwrót – prawy łokieć dotykać lewe kolano. Ćwiczenie odbywa się w trzech zestawach trzydzieści powtórzeń na każdej stronie.

Do głębokiego tłoczenia boczne mięśnie brzucha stać prosto, stopy powinny być szerokość barków. Ręce zginać łokieć i położyć głowę, jednocześnie starają się wyciągnąć brzuch. Dalsze zrobić curling, podczas którego lewy łokieć musi połączyć się z prawego kolana w wyniku pociągnięcia ich do siebie. Niewiele pobyt w takim położeniu, a następnie powrócić do swojej pierwotnej pozycji. Podobne ruchy postępować i na drugiej stronie. Ćwiczenie odbywa się w trzech zestawach dwudziestu powtórzeń na każdej stronie.

Również okazały się być skuteczne następujące ćwiczenie z boku prasy. Powinno być wykonywane w pozycji leżącej na plecach prosto, ramiona powinny być zgięte w łokciach i palmy dotykając podłogi. Gięcie prawą nogę w kolanie przy silnym obrotu prawego biodra, spróbuj dotknąć podłogi kolanem. Czy ten sam ruch i lewo. Ćwiczenie odbywa się w trzech zestawach dwudziestu powtórzeń na każdej stronie.

Ćwiczenia pozwalają boczne skręcenie ciała pompa mięśni brzucha. Aby to zrobić z pozycji leżącej na podłodze, unieś ramiona i wyciągnąć ręce do przodu, starając się dotrzeć do pięt, najpierw do prawego kolana, a potem w lewo.

Również dobrze udowodnione następujące ćwiczenie. Połóż się na prawej stronie i oprzeć się na prawym łokciu. Do głębokiego krwawienia mięśni, spróbuj podnieść obie nogi jednocześnie, utrzymując je zamknięte. Podobne ruchy postępować i na lewym boku.

Nacisnąć boczny naprawdę podkręcić nawet w pozycji siedzącej. Tak, usiąść na skraju krzesła, bezpiecznie zamocować dolną część ciała, a nogi położyć na podłodze. Dostać w swoje ręce za głowę, skręcić w prawo, a następnie po lewej stronie. W tym przypadku, spróbuj poczuć mięśnie – powinny być zaangażowane są tymi, którzy są w okolicy talii. To ćwiczenie pozwala na pracę nie tylko na mięśnie boczne, ale również na skos. Choć wydaje się bardzo proste, ale efekt jest po prostu ogromny.

Jeśli dom ma podobieństwo kołowrotu, a następnie spróbuj wykonać na nim następujące ćwiczenia do pompowania strony prasy. Zatem, organizm musi być bezpiecznie przechowywane w pozycji pionowej. Następnie powoli ruchem okrężnym w prawo. Po zatrzymaniu i pauzy przystąpić do obrotów na lewą stronę, starając się poczuć napięcie w mięśniach. Ćwiczenia wykonuje się w 3-4 zestawów ze stopniowym wzrostem liczby powtórzeń w nich.

Pamiętaj, że pojawienie się widocznych rezultatów pompowanie naciśnij boczny, ćwiczenia te powinny przyłączyć się trenuje cały czas, a wsparcie potrzebują cierpliwości i wytrwałości. Ponadto, nie należy się spodziewać, że te ćwiczenia pomogą usunąć tłuszcz z talii – radzić sobie z nim lepiej użyć diety. I ćwiczenia mogą pomóc stworzyć gorset mięśniowy, zatem postać będzie wyglądać szczuplejsze.

Zalecenia

Przed przystąpieniem do – lub wnioskami o prasie, bez wątpienia zrobić trochę treningu. Może on zawierać skakanka, albo tańczyć do muzyki do pełnych mięśni rozgrzewki. Nie można wykonywać ćwiczenia na wzmocnienie prasę po posiłku lub przed zaśnięciem. W żadnym wypadku nie używać go do dostarczenia mięśni i nie używać dużych ciężarów.

Jeśli twoim celem jest, aby schudnąć, a następnie postępuj zgodnie z podanymi ćwiczenia w przyspieszonym tempie z dużą ilością powtórzeń. Dla mediów stalowych i elastycznych, ćwiczenia powinny być wykonywane bardzo powoli z maksymalnym obciążeniem na mięśnie, najważniejsze jest, aby nie przesadzić. Jeżeli w wyniku opóźnionej bolesności mięśni treningu mięśni początek tam, wtedy nie należy ich porzucić – regularne ćwiczenia zwalnia cię od uczucie bólu.

Prawidłowe oddychanie ma ważną rolę w ćwiczeniach dla prasy. Wydech powinien być podczas rzeczywistego stanu naprężenia mięśni. Jednocześnie staramy się wyciągnąć przednią część brzucha, żebra i zrelaksować się i spadać w dół. Na wdechu – w każdym razie nie do zwiotczenia mięśni brzucha i vice versa – zwrócenie ściany brzusznej.

Najlepszym sposobem, aby trenować prasę, to olbrzymi zbiór, podczas którego chcesz wykonywać ćwiczenia najbardziej produktywne jeden po drugim, bez przerw. Reszta tylko pomiędzy seriami. Po pełnym treningu należy nacisnąć „spalić”. Zasada ta nie ma zastosowania do tych, którzy dopiero zaczynają robić swoje brzuch. Dla nich być tylko stopniowo zwiększać ilość ćwiczeń i metod.

Pamiętaj, że prasa musi być utrzymywane w dobrym stanie i jest w stanie stale monitorować prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Dodatkowo aplikacja bez wysiłku prasy trening nie daje absolutnie żadnego rezultatu – powinien iść na całość, przy wyborze najbardziej skutecznych ćwiczeń.

Jeśli twoim celem jest, aby utworzyć piękny brzuch i szczupłą sylwetkę, dostosować się do codziennego wykonywania całego kompleksu ćwiczeń przez co najmniej 15 minut. 

Jak przydatne silny prasy?

Mocna, pompowane i silne prasa jest nie tylko piękna i sexy wygląd. Pod względem anatomii, mięśnie brzucha wykonywać bardzo poważną funkcję – aby chronić narządy wewnętrzne, które znajdują się w obszarze brzucha i są narażone na silne wstrząsy podczas jazdy. Aby zapobiec obrażeniom oraz w celu ustalenia ich położenia, powinna być utrzymywana w dobrym rodzaju kształt gorsetu, który składa się z mięśni brzusznych.

Piękny news – to nie tylko estetyczny wygląd. Trenuje mięśnie te pomagają regulować normalne ukrwienie, posiadają narządy wewnętrzne w odpowiednim miejscu, utrzymanie normalnego funkcjonowania wielu procesów fizjologicznych w organizmie człowieka. Stąd wyszkolony prasy jest bardzo przydatny dla każdego. Ponadto, pediatrzy dzieci zalecamy rodzicom wychowywać dzieci głód treningu mięśni brzucha, a to pozwala pozbyć się wzdęcia, a nawet kolki. Taki sam efekt obserwowano u dorosłych. Wniosek – regularny trening mięśni brzucha są przydatne nie tylko dla urody, ale również dla zdrowia. Dlatego, drogie kobiety, zaangażowane w przeprowadzanie ćwiczeń na mięśnie nacisnąć i zatrzymać piękny, szczupły i zdrowy.

load...