Ćwiczenia na rozciąganie nóg, lub Magic rozciąganie

Zawartość:

Na nogach idealny kształt skrycie lub otwarcie marzyć każdy z nas. I chcesz nam nogi są nie tylko smukły ale stonowanych, silna i „wyrzeźbiony”. Dla innych marzenie pozostało marzenie, a inni zaczynają iść w tym śnie dzięki. Dlatego noszą się z różnego rodzaju diet i długie treningi w salach gimnastycznych lub rozpoczęcia pracy w godzinach porannych.

load...

W rezultacie, z reguły nie powoduje długo czekać – nogi stają się szczuplejsze. Ale tutaj jest lekkość w nogach z jakiegoś powodu nie jest dodawany. I wiesz, że ćwiczenia rozciągające nogi pomogą Ci nie tylko znaleźć łatwy sposób chodzenia, ale również odzyskać elastyczność mięśni, a zatem dodać elastyczność i rzeźbiarskie nogi? Jeśli zdecydujesz się schudnąć, rozciągania (rozciąganie) powinny być istotnym elementem procesu.

Wszelkie kompleksowe treningi na siłowni, a niekoniecznie polega na rozciąganie. Jednak wyciągnąć nogi z korzyścią dla zdrowia i urody może być w domu. W tym celu nie jest konieczne, aby stosować się do konkretnego programu treningowego. Można wybrać zestaw ćwiczeń, który przyniesie korzyści i przyjemność dostarczyć. Tak, rozciągając – jeden z niewielu rodzajów ćwiczeń, które faktycznie ma ładne. Oferujemy po prostu taki kompleks, który może być dodawany do zwykłej porannej gimnastyki, czy te ćwiczenia w domu (nawet leżąc na kanapie) w dowolnym momencie.


Rozciągać wewnętrzną stronę ud

  1. Jest to ćwiczenie i można zrobić leżąc na kanapie. Ale lepiej położyć się na podłodze twarzą do góry i unieś nogi pod kątem prostym do ciała. W celu utrzymania tego kąta, a nie „drop” nogi, położyć się w dupę do ściany (w odległości piętnastu centymetrów) i zachować swoje nogi równolegle stene.Itak, pozycja wyjściowa: leżenie na plecach, nogi (nogi i plecy wyprostowane). Zacząć od siebie nogi roślinnych do pierwszej uczucie dyskomfortu. Przytrzymać przez trzydzieści sekund i wróć do pozycji wyjściowej. Znowu rozkroku, pauza przez pół minuty i przynieść nogi. Śledź na jednej sesji nie mniej niż dziesięć podejść.

    Stopniowo (dzień po dniu) zwiększa szerokość hodowli nogi. Ale nie starają się wcisnąć je z powrotem od razu tak szeroko, jak to możliwe. ćwiczenia rozciągające być wykonywane płynnie, a obciążenie jest stopniowo zwiększana. Nie dyskomfort sięgania po prostu nie do przyjęcia. Ale główną tajemnicą – (! Ale ładne) opóźnienie w pozycji maksymalnie naciągnięte mięśnie, a potem relaks.

    load...
  2. Usiądź na podłodze poprzez połączenie podeszwy stóp i kolan na zewnątrz. Pociągnij brzuch i zaczynają powoli pochylić się do przodu, aż poczujesz mięśnie rozciągające wewnętrzną część uda. Sprawował tę funkcję przez trzydzieści sekund i relaks. Śledź na jednej sesji nie mniej niż dziesięć stoków.

Rozciągnąć przednią powierzchnię uda

  1. Stań prosto, przynosząc stopy razem. Jeden zakręt noga w kolanie, ciągnąc za piętę do pośladków. Chwyć palcami i pociągnij nogę do tyłu i do pierwszych wrażeń dyskomfortu. Poczujesz mięśnie odcinka górnej części uda. Sprawował tę funkcję przez trzydzieści sekund, a następnie opuść nogę. Powtórz to samo z drugą nogą. Wykonać dziesięć podejścia do każdej nogi i utrzymać równowagę, jego wolna ręka może oprzeć się o ścianę, stół lub krzesło tyłu (miejsca).
  2. Na kolana w pozycji lonży: kolano jednej nogi spoczywa na podłodze, druga noga zgięta w kolanie pod kątem prostym, stopa jest na podłodze. Pogrążając brzuch, delikatnie pochylony do przodu, łatwo poczuć napięcie w przedniej części uda. Przytrzymaj i powrót do pozycji wyjściowej. Powtórz dziesięć podejścia do każdej nogi.

Ćwiczenia na ścięgna

Usiądź na podłodze, rozciągając nogi i rozprzestrzenia je od siebie. Rozwiń tułów w jednej nodze, uchwycić trzymać kostek i zaczynają powoli pochylić się do przodu, starając się dotknąć jego czoła kolano. Od pierwszej chwili to zrobić, najprawdopodobniej, to nie będzie działać. Nie rozpaczaj. Zakręt tak niskie, jak to możliwe przed pierwszym dyskomfortu i przytrzymać w tej pozycji przez pół minuty. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz nachylenie na drugą nogę. Wykonać w danym momencie pod stokach dziesięciu do każdej stopy.

Ważne! Pochylony, starają się rozciągnąć mięśnie pleców, a nie z tyłu i trzymać plecy płaskie (nie garb). Stopniowo będzie można zginać coraz niżej, a najlepiej będzie łatwo przejść do brzucha i klatki piersiowej na nogę, dotykając jego czoła kolano. Nawiasem mówiąc, to ćwiczenie pomaga pozbyć się brzucha.


Naciągnąć ścięgno

Stań prosto, jedną stopę na pięcie i wyprostuj kolano. Inne początek kolana zgiąć w kolanie, a jeśli chcesz siedzieć na krześle. Masa ciała w tym samym czasie powinny być na nodze, który jest zgięty. Trzymać w pozycji napięcia mięśni płuc ścięgno i wyprostuj nogi. Powtórz to samo dla drugiej nogi. Być najbardziej skuteczne ćwiczenia przydzieleniu tyłek tak daleko do tyłu, a następnie wyciągnąć wysuwaną nogę.

Rozciągnąć mięśnie łydek

Uprites ręce i kolana na podłodze i wyprostuj nogi tak, że kolanami pozostać lekko ugięte w stosunku do masy beztłuszczowej (na palcach). Utrzymując wyprostowaną pozycję ciała, opuść pięty jedną nogą na podłodze. Przytrzymaj i powrót do pozycji wyjściowej. Obniżyć piętę drugiej nogi, znowu marudzić i powrót do pozycji wyjściowej. Utrzymać żołądek schowane i powtórzyć dziesięć odcinek na każdej nodze.

Ćwiczenia na udach i pośladkach

Połóż się na plecach, unosząc nogi i kolana zgięte pod twoim kątem prostym. Połóż prawą stopę na lewym kolanie, chwycić chwycić lewym udzie (poniżej kolana) i delikatnie wyciągnij nogę do siebie. Powtórz tę czynność dla drugiej nogi. Wykonać dziesięć podejścia do każdej nogi i upewnij się, że w tym przypadku górna część ciała jest zrelaksowana.

Istnieją różne ćwiczenia rozciągające nogi, a Proponowany pakiet obejmuje tylko niektóre z nich. Można przeprowadzić cały kompleks wszystkich lub wybranych ćwiczeń dla najbardziej problematycznych obszarach. W każdym razie te ćwiczenia powróci elastyczność mięśni nóg i łatwość stóp. Ruch nie będzie ograniczany i nadmiar tłuszczu stopniowo „stop”. Więc baw się z samych i na skutek działalności: magiczne rozciągających możliwe. Powodzenia!

load...