Ćwiczenia na ręce kobiet – w drodze do doskonałości

Zawartość:

Aby mieć dobrą postawę i nie wahaj się nosić sundresses letnie i topy bez rękawów, piękny strój wieczorowy z dekoltem i obcisłe T-shirt, kobiety powinny zwracać uwagę na trening mięśni ramion. A jeśli nie dają mu wystarczająco dużo uwagi, to z biegiem czasu staną się one obszar problem. Ćwiczenia na ręce kobiet pozwoli im wdzięku i piękna.

load...

Piękny relief – to ćwiczenia dla kobiet w rękę

Niektórzy ludzie uważają, że ćwiczenia na piękne dłonie bardziej interesujących mężczyzn i kobiet trochę czasu jej talii i bioder. Choć rzeczywiście eleganckie i piękne dłonie są bardzo ważne dla kobiet, ale w ich przypadku – to dokręcone formę żeńską, a dla mężczyzn – sterty kamień mięśni i mięśni.

Wiele szczupłe kobiety są niezadowoleni z ich dłonie wyglądają bardzo cienka. Kiedy kobieta ręka jest cienka z wyjątkiem szkolenia, musimy także w diecie węglowodanów ze zbóż oraz odżywek białkowych. I otyłe kobiety mają roszczenia – w rękach skóry jest wiotki. Takie kobiety byłoby dobrze, aby pompować mięśnie rąk, skóra jest dokręcone.

Ważne jest, aby upewnić się, że kobieta miała piękną postać i co ręce do pracy w tej sprawie?

Tak, ponieważ potrzeba każdej kobiety – piękne wynosić 100%. A ręce nie są wyjątkiem, ponieważ nie znajdują się w sytuacji życiowej, gdzie twoje ręce są zwracać uwagę. W ogóle, nowoczesnej kobiety swojego życia – siedzący tryb pracy przy komputerze w domu iw pracy, jazdy samochodów – to wszystko nie wymaga aktywnej pracy rąk. I nadwaga tendencję do gromadzenia się, a jeśli nie jest kontrolowana.

load...

Ćwiczenia dla domu rękach lub na siłowni?

W przypadku kobiet, jest często pytanie, czy aby uczynić je piękne ręce, wykonując zestaw ćwiczeń na siłowni, czy też w wyniku mięśni zwolnieniem jak kulturysta. Nie, jeśli regularnie odwiedzać salę, pracując z najlepszymi wagi dla Ciebie i siedzieć na sztywnej diety. Trener z doświadczeniem w siłowni odebrać dla Ciebie specjalny zestaw ćwiczeń mających na celu wzmocnienie mięśni rąk i skończyć z piękną ulgą, zamiast piętrzą się mięśnie. Testosteron – męski hormon przekształca tłuszczu do masy mięśniowej. U kobiet, które dominują estrogeny leżał gruby, więc kobiety nie są na miejscu budowy mięśni ulgi kulturysta bez „chemii”. Ale ważne jest, aby wiedzieć, że stosowanie testosteronu u kobiet może prowadzić do niepłodności.

Jeśli zaangażujesz się w domu sprawności, należy przestrzegać pewnych zasad. Aby zacząć kup sobie hantle i pamiętać, że wszelkie ćwiczenia obejmuje ćwiczenia, które powinny być przeprowadzane regularnie. Szkolenia ogólne na temat grup mięśniowych sugeruje treningu, główną część i ostygnie. Aby rozgrzać, należy ćwiczenia regeneracyjne rozgrzać mięśnie, musi dokonać szeregu podejść do siebie. Na tym etapie pracy i biceps i triceps, ale bez ważenia. Główna część treningu, można podłączyć zestaw hantlami, ale wielu trenerów powinni pracować zarówno biceps czy triceps na jednej sesji.

Można również podłączyć do głównego korpusu i ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej i pleców. Końcowa część szkolenia niezbędnego, aby pomóc mięśniom odpocząć po aktywnym elementem na tym etapie byłoby korzystne rozciągające ćwiczenia mięśni, które są aktywnie zaangażowane w kompleksie ćwiczeń wcześniej. Pozwoli to ciało, aby stopniowo przejść od stanu wzbudzonego do spokoju, zmniejszenie częstości akcji serca, powodując serce do normalnego stanu.

W tym nie zatrzymują, z wyjątkiem szkolenia zestaw ćwiczeń dla rąk, istnieją inne sporty, które mogą być stosowane na piękno Twoich rękach, dobrze, takie jak nauka pływania, tenisa lub wspinaczki. Bez wątpienia, nic nie może dać więcej łaski swojej strony jak zajęciach tanecznych. Doskonale nadaje się do tego tańca brzucha. Głównym trzeba dostroić się do pozytywnego wyniku i wykonywać ćwiczenia na ręce kobiet regularnie. I skończyć z czymś, co skarżącej – piękne, zadbane dłonie.

Od czego zacząć? Co mięśnie są zwracając uwagę?

Konieczne jest, aby wiedzieć, z jaką grupą mięśni podczas pracy. Każde ćwiczenie ma na celu szkolenie pewną grupę mięśniową i dlatego konieczne jest, aby wziąć pod uwagę stopień nasilenia w wytwarzaniu złożonych ćwiczeń, tak aby nie przeciążać mięśnie.

Zestaw ćwiczeń do rąk bez hantlami

  • Pompek jest korzystne nie tylko dla mięśni ramion, ale również trenować mięśnie klatki piersiowej, że kobiety nie są równie ważne. Pompek może znajdować się na podłodze, lub jeśli okaże się, że trudno jest rozpocząć z krzesła. Podczas wykonywania ćwiczeń, upewnij się, że z powrotem jest płaski, a zagłębie nie dotykać podłogi. Na początek można spróbować zrobić pompek 5-6, stopniowo zwiększając obciążenie, bez narażania zdrowia.
  • Stoimy prosto, wyciągnij ręce od siebie na wysokości barków. Opisujemy na 1 minutę prostymi ramionami pełne koła w jednym kierunku, potem drugi od 1 minuty do następnego.
  • Siedząc ze skrzyżowanymi nogami i prostując ramiona, łokcie podnieść poziomo, dłonie i palce w górę. Powoli naciskać dłonie przed siebie, pozostając tak przez 15-30 sekund, a następnie rozluźnij mięśnie. Czy Powtórz ćwiczenie 5-6 razy.
  •  Dostać się na czworakach, kolana umieścić na ramionach szerokość barków, ręce w tym samym czasie odpoczynku na podłodze, także na odległość ramion. Dłońmi skierowanymi na boki, plecy proste. Powoli opuść się przez zginanie ramion jednocześnie aż klatka piersiowa prawie dotyka podłogi. Teraz musimy wrócić. Aby rozpocząć, należy robić to ćwiczenie 5-6 razy, tak aby nie zranić.
  • Weź pozycji leżącej na brzuchu, miednicy i bioder jednocześnie wciśnięty do podłogi. Nieco rozkroku, chude na dłonie, palce do przodu. Jest to konieczne, aby prostować ramiona, zatrzymując w tej pozycji przez 3 sekundy, a powrót do pozycji wyjściowej. Podczas wykonywania ćwiczeń, trzymaj łokcie znajdowały się w bok, a tylna powierzchnia ramienia napięta. Powtórz 5-6 razy.

Zestaw ćwiczeń dla ramion z hantlami

  • Trzymaj hantle w dłoniach, z rąk powinny zostać obniżone wzdłuż ciała, dłonie skierowane do przodu. Ugnij ręce w łokciach z hantlami i sprowadzić ją powoli. Czy okaże się po prawej i lewej ręki 5-6 razy, stopniowo zwiększając w przyszłości, ładunki do 10 powtórzeń. Aby rozpocząć z hantle nie powinna być na tyle ciężkie, by wziąć rund 1,5 kg.
  • W rękach trzyma hantle i podnieść je do góry. Ugnij ręce w łokciach i upuść hantle za głowę, a następnie powoli wrócić ręce do pozycji wyjściowej. Powtórz 5-6 razy.
  • Ich nogi ramię szerokość od siebie i lekko ugięte w kolanach, lekko pochylić się do przodu i do tyłu w tym samym czasie jest linia prosta. Ręce z hantlami dociśnięta do ciała i wyciągnąć swoje strony. Ugnij ramiona, przedramiona, statyczne, powrót ciała do pierwotnego położenia. Kotwienia wynik powtórka 5-6.
  • Nasze stanowisko: stopy są poza szerokość ramion, ręce w tym czasie rozciągniętej wzdłuż ciała, dłonie do wewnątrz. Zaczynamy podnieść ręce z hantlami w ręku do pozycji równoległej do podłogi, z powrotem do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 5-6 razy.

Zaczep jest ostatnim krokiem w każdym szkoleniu

To pomaga wyeliminować pojawienie się bólu w mięśniach po aktywnym treningu, ponieważ pomaga zawarcia produktów przemiany materii mięśni. Zaczep może być prowadzony przy niskim tempie, przekształcając chodzenia lub rozciągania. Bardzo pomocny i przyjemny kontynuacja po treningu może być delikatny masaż i ciepłą kąpiel.

Złóż dłonie ulgi – nie jest łatwym zadaniem, więc nie przekonać się, że wyniki stają się widoczne po 1 – 2 klas. Zwiększyć ciężar szkolenia stopniowo, ale systematycznie wykonać zestaw ćwiczeń. Piękne dłonie – to jest ważne dla każdej dziewczyny, która dba o swój wygląd. Nie wszystkie kobiety są świadomi, że zadbane dłonie też są ozdobą. Uważa, że ​​to zestaw ćwiczeń rąk pomoże Ci zachować to, co jest dane przez naturę, i umieścić w porządku, jeśli coś nie pasuje.

Ćwiczenia dadzą ładny ulga będzie oczyścić swoje ręce i wiotkość skóry. I pewne ograniczenia żywieniowe, które pomogą osiągnąć wynik bardzo szybko. Ćwiczenia nie mogą być wykonywane z pełnym żołądkiem, powinna wynosić co najmniej 1,5-2 godziny po posiłku. Wody pitnej powinny być proste, bez gazu. Tylko wtedy energia wydatkowana przez Ciebie będą wykorzystywane zgodnie z jego przeznaczeniem i korzyści. Powodzenia!

load...