Ćwiczenia na powiększenie piersi: kompleksowe szkolenia w domu

Jest w stanie wywierać na powiększenie piersi naprawdę biust bardziej luksusowy i bardziej wspaniały? Tak i nie. Każda kobieta należy rozumieć, że w większości mięśni piersi, które mogłyby być napompowane nie. Samica piersi – piersi składa się z tkanki łącznej i tłuszczowej. Obsługuje wyłącznie piersią skórę i tkankę łączną, ale wsparcie dla nich znajdują się pod biustem do dolnych mięśni piersiowych klatki piersiowej. To właśnie poprzez rozwój mięśni może podnieść biust kilka, aby zwiększyć swoją witalność, aby bardziej jędrna i skuteczne. Ponadto, aby osiągnąć znaczące i wymierne rezultaty będą mieć dobry potu. Fakt, że mięśnie piersiowe są dość duże i na tyle silny, jednak, aby je rozwijać pair elementarne ćwiczenia wykonywane od czasu do czasu w nastroju być niewystarczające. Jeśli chcesz po prostu utrzymać ton piersi kilka prostych ćwiczeń to jedno, ale jeśli określone, aby zwiększyć biust – bądź przygotowany na systematyczny trening.

load...

Zawartość:

Charakterystyka ćwiczeń dla rozszerzenia piersi

Jak często powinienem zrobić? Chcąc w jak najkrótszym czasie, aby osiągnąć ten cel, wiele dziewcząt rozpocząć fanatycznie praktykowana prawie codziennie i pomyłki, bo mięśnie rosną tylko w czasie odpoczynku pomiędzy treningami. W związku z tym, codzienne ćwiczenia nękać powiększania piersi, nie ma absolutnie żadnego sensu. Trzy razy w tygodniu jest dość mało do czynienia.

Najbardziej użyteczne rodzaje sportów, aby wzmocnić mięśnie wspierające piersi są uważane pływanie i żeglarstwo. Jeśli mówimy o siłowni, nie jest dla powiększania piersi w pierwszej kolejności trzeba pracować z większą wagę. Rozwiązanie to jest korzystne pod nadzorem doświadczonego instruktora, który wyłoni najlepszy zestaw ćwiczeń i pomoże zaplanować trening. Nie zapominaj, że każda sesja powinna zaczynać się rozgrzewką dla rozgrzewki i rozciągania mięśni, które będą używane podczas treningu. Podczas ćwiczeń oddychaj spokojnie i rytmicznie: Oddychaj w wysiłku, a na relaks wydechu.

load...

Co rozumie się przez większą masę? Masa ta wynosi 80% maksymalnej masy można windą. Jak pracować z większą masę? Wszystkie ćwiczenia są wykonywane w kilku podejść. Na pierwszym podejściu wystarczy 12 powtórzeń z pustym stempla, czyli Polak bez naleśników. Na drugim podejściu, bierzemy 60% maksymalnego ciężaru. Poniższe dwie metody przeprowadzenia o wadze 80% maksimum. Aby zwiększyć było efektem każdego ćwiczenia nie powinny być wykonywane więcej niż 10 razy, inaczej ćwiczenie zamieni się spalanie tłuszczu, a wynik może być odwrotnie, bo piersi kobiet wynosi 90%, ponieważ tkanki tłuszczowej. Gdy poczujesz, że mięśnie klatki piersiowej faktycznie „spalić” i nadal niemożliwe do wysiłku i próbować wykonywać ćwiczenia dwa lub trzy razy.

Kompleks dom dla powiększania piersi

 • Wykonania „Palms”

Usiądź na krześle z prostym grzbiecie lub stać pod ścianą. Dla poprawnego wykonania ćwiczenia wirowania muszą być dociskane płaskiej powierzchni lub części ładunku z tyłu mięśnie przejęcia, a my musimy zmaksymalizować załadowanie mięśnie klatki piersiowej. Kładąc ręce z przodu klatki piersiowej, tak jak to jest w zwyczaju robić w modlitwie. Dzięki mocy w celu wywarcia nacisku na dłoni, że w ten sposób jak najwięcej napięte mięśnie klatki piersiowej. Trzymając maksymalne napięcie, policz do dziesięciu, możemy przesunąć dłoń do przodu pięć centymetrów, a następnie policz do dziesięciu. Rozluźniła dłonie i ramiona dokładnie wstrząsnąć. Wykonaj każde ćwiczenie dwukrotnie. Należy pamiętać, że napięcia uziemienia powinny być wycentrowane dokładnie w mięśniu piersiowym, a nie w rękach.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Ćwiczenia „Hercules”

Stoimy w drzwiach i dłonie obu rąk w górę w stosunku do ościeżnicy. W ciągu minuty, możemy naciskać z siłą stawu, jak próbuje przesunąć ścianę. Następnie, aby zwiększyć nacisk na mięśnie klatki piersiowej, lekko pochylony do otwierania i z siłą naciskamy jedną minutę. Jak zawsze, na zewnątrz do maksimum, aby właściwie ładować mięśni piersiowych.

 • Ćwiczenia „The Wall”

To ćwiczenie jest podobne do poprzedniego, ale tym razem nie stać w drzwiach, a obok muru. Stań prosto, bez zginania, w przeciwnym razie będzie ładować na plecach. Spoczywa dłonie na ścianie tak, że jest namacalne napięcie mięśni piersiowych. Wykonaj trzy zestawy, każdy dla dwóch minut.

 • ćwiczenia „Cobra”

Położyliśmy się na brzuchu na twardej, płaskiej powierzchni i wyciągnąć palce. Zgiecie ramiona w łokciach i połóż dłonie na podłodze. Palmowego powinno być zgodne z ramionami i opierają się na całej powierzchni podłogi. Teraz zaczynamy powoli unieś górną część tułowia. Osoba, u góry zapłacić. My pozostawać w tej pozycji przez 15 sekund. Powtórz ćwiczenie 10 razy.

 • ćwiczenia z hantlami

Leżeć na twardej, płaskiej powierzchni. Zginać nogi w kolanach. W każdej ręce wziąć na małej hantle. Jeśli to drugie nie było w domu, można je łatwo zastąpić wodą lub piaskiem wypełnione plastikowych butelek, które są łatwe w obsłudze. Podnieś ręce do góry, ciągnąc aż do granicy, to utrzymywał się przez kilka sekund w miejscu maksymalnych naprężeń, a następnie udał się do jego piersi. Wykonaj 15 powtórzeń.

książki

 • Ćwiczenia

Biblioteka domu wybrać dwie książki o tej samej wadze, grubości i wielkości. Wskazane jest, aby wybrać większe wrażenie folio i cięższy. Nogi zestaw szerokość barków, trzymaj dłonie rąk do wysokości klatki piersiowej. Ręce – wybrane książki. Trzymając się za ręce na wysokości klatki piersiowej i powoli rozsunąć je, gdy rośnie na palcach. Następnie, przynosząc swoje ręce, podczas gdy powoli pogrąża się stopy. Wykonaj 15-20 powtórzeń.

 • ćwiczenia z ekspanderów

Weź ekspandera lub elastyczną gumką. Usiądź na krześle z tyłu, wyprostuj plecy. Weź w ekspandera rękami wyciągnąć ją przed sobą. Rozcieńczyć bezpośredni ręka w rękę, starając się jak najwięcej wyciągnąć ekspandera. Robimy trzy zestawy dziesięć powtórzeń.

 • Ćwiczenia „Narciarz”

Nie spiesz się do uruchomienia do szafy na narty! Aby poprawnie wykonać to ćwiczenie będziemy potrzebować hantle, butelki lub książki z poprzedniego ćwiczenia. Chodzi o to, aby symulować ruchy narciarzy, są odpychane przez dwa kije. Oto tylko narciarz stara się robić wszystko tak szybko, jak to możliwe, a my, wręcz przeciwnie, wszyscy wykonują jak najwolniej. Więc: plecy proste, bez szarpnięcia powoli z bioder podnieś ramiona wyciągnięte z hantlami na wysokości klatki piersiowej. Przez kilka sekund naprawić i powoli idzie w dół. Wykonaj trzy zestawy ośmiu powtórzeń.

 • Wykonania „push-up”

Konwencjonalne pompek – jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie piersi w domu. Opisać nic specjalnego tutaj, ale należy pamiętać, że proste ramiona powinny być prostopadłe do podłogi, palce spoczywają na podłodze, ciało wyprostowane. Przy zbliżaniu się do piersi podłogowe wszelkich starań, aby doprowadzić do podłogi i miednicy, a wręcz przeciwnie, podnieść trochę. Podczas podnoszenia ciało powinno być wyprostowane. Wykonaj 10 powtórzeń. Jeśli wypełniasz pompek nie jest pod wpływem siły, początkowo można zginać kolana. Można również rozpocząć się wyciśniętą ze ściany lub na stole, a następnie stopniowo przesunąć się do pozycji poziomej.

 • Ćwiczenia „Push-upy z krzesła”

Staje się z powrotem na krześle, opierając się rękami i nogami jednocześnie pociągnąć do przodu, tak aby były one pod kątem 30-45 stopni. Teraz, zginanie ramiona, powoli opuść się w dół, a następnie powrót do pozycji wyjściowej. Wykonaj 3 serie po 6-8 powtórzeń.

 • Ćwiczenia brzana

Leżeć na twardej płaskiej powierzchni lub sportowego ławce. Zginać nogi w kolanach, stopy przeciwko ławce, kolana – na wadze. Wygięte ramiona na wysokości klatki piersiowej utrzymać poprzeczkę tak, że będzie wystarczająco dużo dla nas, patrząc z tyłu ręce. Powoli podnieść poprzeczkę, aby delikatnie wyciągnął ręce do góry i powoli opuść ją w dół tuż poniżej sutków.

Nie zapomnij, aby rozciągnąć nie tylko przed, ale także po wysiłku. I nigdy nie trenować przez dwa dni – dać czas mięśni w celu odzyskania i rozwijać.

Pobieranie mięśni do podnoszenia piersi

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...