Ćwiczenia na powiększenie piersi: jak dotrzeć do najbardziej pożądanych form?

Zawartość:

Problemy takie jak zwiększenie lub zmniejszenie piersi, dziś obchodzi ponad sześćdziesiąt procent populacji kobiet na naszej planecie. I to pomimo faktu, że na podium tutaj przez wiele dziesięcioleci w ciągu modeli rząd zbezcześcić z niemal chłopięcej figury i pań, jakby zszedł z obrazami Rubensa, wciąż cierpi z powodu zbyt wyraźne, według nich, kształty i wygina swoje ciało.

load...

Paradoksem jest oczywista: kobiety z dużymi piersiami, wiele skarżą się na niedogodności, które to powoduje, a posiadacze skromne formy śnie bujnej urody. Och, jak to jest, że twierdzenie, że jabłko wiszące na górze, wydaje się wiele razy słodszy niż ten, który można łatwo zgrać!

Niestety, jeszcze nie wymyślił sposób, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, dać każdego przedstawiciela pięknej połowy ludzkości popiersiem jej marzeń. Ale twierdzenie, że każda klatka piersiowa musi dbać, aby utrzymać go w stanie elastycznym, jest niekwestionowana. Jednak, jak tego tomu, ale kilka upadłych kobiece wdzięki mężczyzn wydają mniej sexy niż małe i dopasowanie. Dlatego też, jeśli nie są zadowoleni z wielkości własnego popiersia, najpierw upewnij się, że nie jest wynikiem zaniedbania aktywności fizycznej na niektórych mięśni. Po tym wszystkim, zwiększenie ćwiczenia klatki piersiowej – to jest prawdziwe!

Powiększania piersi bez wysiłku – to mit?

Jakie sztuczki nie chodzą do różnych oszustw, subtelnie gra na strunach kobiecej duszy, dając nam fałszywą nadzieję na łatwe wyjście do pożądanego kształtu! Tabletki, przebiegły masażery, biustonosze elektryczne – pozornie asystenci nic? A czasami nie chcą uznać, jedynego prawdziwego fakt: podnieść biust, zaokrąglić je i uczynić go bardziej atrakcyjnym może jedynie specjalne ćwiczenia na powiększenie piersi.

load...

Jednak przed przystąpieniem do jego szczegółowego opisu, należy stwierdzić, że modelowanie i poprawa każdej figury – dzieło nużące i tylko w odniesieniu do takiego przetargu i płciowych w organizmie, jak biust, nie wymaga specjalnego wysiłku i cierpliwości. Więc być przygotowani i na fakt, że można oczekiwać, proste, ale regularne ćwiczenia.

Niewielkie zmiany w wysokości piersi w postaci wzrostu, wiele kobiet czuje przed lub w trakcie krytycznych dniach w okresie aktywnego życia seksualnego i z początkiem ciąży. W każdym z tych przypadków, zwiększyć biust aktywnego organizm produkuje hormony.

Nie jest tajemnicą, a fakt, że regularny seks stymuluje przepływ krwi do narządów, rozwijając w ten sposób układ naczyń włosowatych. Dlatego też, nawet bez ponieść niektórych ćwiczeń dla powiększania piersi, wiele kobiet są zaskoczeni tak mile zmiany jego rozmiaru, jeśli przez długi czas są aktywne seksualnie.

W przeciwieństwie do mężczyzn, przedstawicieli drobnego połowa ludzkości z natury są słabo umięśnione, więc nie należy się spodziewać znaczącego wynik z wykonywaniem powiększania piersi. Ale niektóre zmiany widoczne gołym okiem, aby osiągnąć całkiem realne. Ponadto, osłabienie mięśni prowadzi do biustu takie jak nieprzyjemne zmiany ugięcia i utratą formy, zwłaszcza w odniesieniu do ciąży, karmienia piersią i nieuniknionych zmian związanych z wiekiem.

Ale kto powiedział, że sobie z tym poradzić bez sensu, bo natura nie oszukują? Wręcz przeciwnie, trochę aby dostosować nadał jej wdzięki całkowicie w twojej mocy, i różne an_3y ćwiczeń dla powiększania piersi jest zaprojektowany, aby utrzymać swoją elastyczność i dźwięk zatem użyteczne do wszystkich kobiet, bez wyjątku. Więc niech nie owijać w bawełnę i przyjrzeć podstawowych i najbardziej skutecznych te, które można przeprowadzać w domu.

Ćwiczenia na klatkę piersiową bez hantlami

Rozmiar biustu nie jest tak ważne, jak jego wygląd, napięta i stonowana. Dlatego trenerzy i instruktorzy, którzy uczą programów grupowych w klubach fitness powinni regularnie mają specjalne ćwiczenia – można nawet zrobić je w domu. Ten zestaw nie obejmuje korzystania z hantlami lub innego specjalnego sprzętu sportowego i atrybutów, więc jest dostępny każdej z płci.

Ale to nie spowoduje gwałtowny wzrost piersi dwóch rozmiarach – licz na to nie warto. Takie proste i skuteczne ćwiczenia korzystny wpływ na mięśnie biust doskonale go wyciągnął, a wszystkie pozytywne zmiany w an_3ie jest naprawdę trochę dłużej i zaokrąglone kształty dostępne. Dlatego, sprawiają, że reguła w wolnym od pracy czasie badania lub w domu do wykonywania elementów opisanych poniżej.

 1. ściskając dłonie

  W początkowej pozycji trzeba stać prosto, położyć nogi ramię szerokość od siebie, wyciągnąć żołądek. Teraz przejdź do głównego: Umieść dłoni z przodu klatki piersiowej i skierowane do góry palce. Upewnij się, że tył jest prosty i linia ręka jest równoległa do podłogi. Ściskając ręce, aby utrzymać je w tej pozycji co najmniej dziesięć sekund. Powtarzać przynajmniej piętnaście lub dwadzieścia razy, czując mięśnie szczep piersiowego. Można przyjąć dwa podejścia.

 2. ściskanie

  Początkowo trzeba klęczeć, ręce powinny być umieszczone szerzej niż barki i plecy powinny być trzymane prosto. Gięcie łokcie podczas wdechu i utrzymując plecy proste, opuść ciało w dół i trzeba wspinać się na wydechu. Powtórz ściskanie powinna być nie mniejsza niż piętnaście lub dwadzieścia razy.

 3. „Pullover”

  W pozycji wyjściowej, należy położyć się na plecach, ugnij nogi w kolanach, a ręce – łokcie. Palmowy złożyć razem i skierowane pomiędzy sufit kolanka należy zamocowany wałek. Podczas wdechu ręce się odwrócił, dotykać podłogi palcami, iz powrotem do pozycji wyjściowej podczas wydechu. „Pullover” powtarzać co najmniej piętnaście do dwudziestu razy, a jeśli lewy sił, wziąć drugie podejście.

 4. łopatki mieszające

  Początkowo trzeba położyć nogi na szerokość bioder i rozwodniony ręce na boki na wysokości barków. Inhalacji niezbędny do rozciągnięcia do tyłu i zmniejszają się ostrze, a wyjście do powrotu do swojego pierwotnego położenia. Upewnij się, że tył jest prosty, żołądek został wycofany i zgięte w łokciach są równoległe do podłogi. Powtarzać co najmniej piętnaście do dwudziestu razy. Aby osiągnąć efekt jak najszybciej mogą być wykonane i drugie podejście.

 5. Orzeźwiający

  Pozycja wyjściowa: stojąc, stopy na szerokość bioder, ręce od siebie. Pociągnij brzuch, plecy proste. Teraz trzeba podnieść ręce w przekątnej i pociągnął do tyłu. W tym miejscu trzeba stanąć na trzydzieści do czterdziestu sekund. Rozciąganie powinno być powtarzane co najmniej piętnaście do dwudziestu razy.

Wystarczy wykonać w programie ćwiczeń w domu na powiększenie piersi, składający się z wszystkich tych elementów, raz dziennie, aby móc liczyć na biuście sportowego w najbliższej przyszłości. I cieszyć się pierwsze wyniki z najbardziej uporczywych pań sukces po tak krótkim czasie jak miesiąc. Będzie przyciągać męski wzrok – przyczyni się to do wielu elastycznych, zaostrzone i po prostu wspaniałe piersi.

Jest to łatwe do ładowania dla mięśni biustu

Powiększenie piersi przez wykonywania pięciu do sześciu centymetrów i może wykorzystywać inny zestaw aktywności fizycznej, która jest bardzo podobna do ładowania. Zapewnia wspólny pozycję wyjściową – stojąc, stopy szerokość barków – tak wygodne zarówno w domu jak iw biurze, jako rozgrzewkę. Ćwiczenia powinny być wykonywane codziennie, ale każde ćwiczenie należy powtórzyć osiem razy.

 1. Wyprostuj ramiona, lekko je wziąć w rękę i niższe. Gromadzą się w żołądku, obserwować swoją postawę, ważne jest, aby osiągnąć wczesne działanie. Czy odchyla głowę do tyłu, do przodu i na boki.
 2. Śledź odkształceniu ciała do tyłu, a jego głowa pochyliła na przemian do jednego i drugiego ramienia, przeciągnij do podłogi. Nie zapomnij odebrać żołądek.
 3. Wyciągnij ramiona w kierunku uszu, a następnie opuść je. Wykonać każde ćwiczenie powoli, czuć jak napięte mięśnie piersiowe.
 4. Ramiona w bok, dokręcić je i powoli podnosić i niższe. Trzymaj plecy prosto, wyciągnij swój żołądek.
 5. Intensywnie włączyć odsuwane ręce w kręgach na czterdzieści do pięćdziesięciu centymetrów. Nie zapomnij, aby utrzymać prawidłową postawę, przecedzić mięśnie obręczy barkowej.
 6. Rozszerz swoje ramiona na boki i powoli odwrócił je z powrotem. Spróbuj utrzymać linię równoległą do podłogi.
 7. Umieść szczoteczkę na ramionach i łokciach lekko do ciała. Teraz z ramion podnośnika w górę, prostując je z powrotem do pozycji wyjściowej i powtórz ruch w dłoni, a potem w dół.
 8. Weź zgięte w łokciach plecami, zaczepić palce do zamka w pasie i wyprostować je, spadając w dół. Plecy powinny być wyprostowane.
 9. Zrób ruch obrotowy ramionach – tam iz powrotem. Ręce powinny być zatem pominięte wzdłuż ciała, ale można umieścić je na ramionach, zgięte w łokciach.
 10. Połóż ręce przed klatkę piersiową, ręce krotnie jako modlitwy i mocno docisnąć jednej strony do drugiej, napinając mięśnie. Plecy powinny być proste i żołądek – wyciągnąć.
 11. Zakręt jedno ramię i opuścić ją w pasie, drugą unieś. Nie garb się, stać prosto. Wykonywania zakrętów niepożądane, zmieniając z kolei położenie rąk.
 12. Szczotki blokadę z tyłu głowy, tułowia pochylenia w przód iw tył, jak i po prawej i lewej stronie. Utrzymać dobrą postawę.

Uzupełnienie wyżej opisany zestaw ćwiczeń dla powiększania piersi może być specjalny masaż, który odbywa się w zaciszu własnego domu. Jego działanie ma na celu zwiększenie biustu i daje elastyczność skóry. Czy potrzebujesz masażu codziennie przez piętnaście minut w dowolnym czasie dogodnym dla Ciebie. Składa się z trzech prostych krokach.

Wyprostuj się i odpocząć. Zacznij od głaskania. Smarowane nawilżający ręka powoli robić okrężne ruchy, poruszając się od boków do środka, bez dotykania sutek. Pięć minut później, przejdź do ugniatania. Unieś klatkę piersiową jedną ręką, a palce obu naśladować wyrabiania ciasta lub ściskając gąbki. Poczułem przepływ krwi zrobiła biust gorąco? To jest czas, aby przejść do ostatniego etapu – do gwintowania. Palcami zrobić nagły nierówne, ale bezbolesne stukanie a następnie krawędź dłonią po powierzchni klatki piersiowej pat.

Zestaw ćwiczeń na klatkę piersiową z użyciem hantli

Oczywiście, korzystanie z wyróżnikiem sportowych, takich jak hantle, obejmuje pracę w siłowni pod okiem doświadczonego trenera. Ale niektóre proste ćwiczenia na powiększenie piersi może być również wykonywana w domu, jeśli zgodnie z wytycznymi opisanymi poniżej wyraźnie, że określenia swoich oczekiwanych rezultatów. A zatem an_3 składa się z naprzemiennie fizycznych elementów o masie lub bez nich.

Pierwsze ćwiczenie na powiększenie piersi jest nazwa kodowa „Precz z granicami!” To tak, jakby specjalnie stworzone do ćwiczeń w domu. Wybierz dowolny drzwi i stanąć w niej dłonie na jego stada. W ciągu minuty, z push siły do ​​przodu, jakby starając się przesunąć granice lub usunąć ścianę. Teraz zakręt, tak aby stworzyć dodatkowe obciążenie na mięśnie klatki piersiowej i nadal naciskać jedną minutę. Zainwestuj w wykonywaniu całą moc.

Drugim elementem jest nazywany „The Wall”. Jego zasada przypomina poprzedni, ale ruchy są wykonywane nie jest już w drzwiach. Wstać o ścianę i pchających dłoni, napinając mięśnie biustu. Zbyt chudy nie trzeba, bo w tym przypadku, cały ciężar będzie wrócić. Spróbuj stanąć prosto i zrobić trzy zestawy dwóch minut każda. Nie jest to nawet w domu nie będzie to trudne?

Teraz chwyć hantle i rozpocząć ćwiczenia trzeci, zatytułowany „ski”. Podstawowy ruch naprawdę wygląda Mahi Malki na torze, ale trzeba będzie wykonywać powoli. Zacznij z biodra, wydłużone płynnie podnosić ręce do góry na kilka sekund je naprawić na poziomie klatki piersiowej i niższe powoli do swojej pierwotnej pozycji. Wykonaj trzy zestawy sześciu do ośmiu powtórzeń.

Czwarte ćwiczenie nazywa się po prostu – „Ławka”. W domu, we właściwy sposób, aby to zrobić jest dość trudne. Ale wyobraź sobie pełną gamę bez tego elementu niemożliwe. W związku z tym, położyć się na plecach i połóż ręce zgięte w łokciach z obciążeniem na piersi. Nogi można rozciągnąć na podłogę. Napinaj mięśnie biust i podnoszenia hantle w górę (spróbuj zrobić to dokładnie), dolnej części pleców i zrobić wyciskaniu. Powtórz osiem razy za trzy zestawy.

Piąte ćwiczenie – „Push-up wsparcie.” Najlepiej jest użyć krzesło, które jest domem dla wszystkich. Cofnijcie się do niego w pozostałej ręce na siedzeniu i wyciągnąć nogi pod kątem trzydziestu do czterdziestu pięciu stopni. Gięcie łokcie, powoli opuść się w dół i wraca do swojej pierwotnej pozycji. Dokonaj elementowi sześć do ośmiu razy i powtórzyć trzy razy.

Teraz weź hantle i ponownie rozpocząć ćwiczenia, zatytułowany „instalacje”. Usiądź na krześle, plecy proste, gięte i blisko ciała połóż dłonie z hantlami przed sobą. Nie odrywając łokci na pniu, wyciągnij ramiona w bok tak daleko, jak tylko mógł. Ostrożnie wyciągnąć mięśnie. Wykonaj elementowi osiem razy. Teraz oderwać od boków wygięte pod odpowiednim kątem i rąk łuku rasy im dwanaście razy dla dwóch podejść. Kompletny zestaw ćwiczeń wykonywanych w domu może być elementem o nazwie „The Wall”, ale nie naciskać mocno na nośniku, jak to było, Powys, rozluźnij ręce.

Poprzez skupienie się na wielkości piersi, wiele osób zapomina, że ​​jest to atrakcyjne i sexy wygląd tylko wtedy, gdy napięty i stonowanych. Efekt ten można osiągnąć, gdy prowadzi się dowolnym wyżej opisanym zakresie, który obejmuje ćwiczenia na powiększenie piersi. Tak, tak, zgadza się ćwiczenia fizyczne, jak to możliwe, aby poradzić sobie z przeznaczeniem.

Trudno jest znaleźć dziewczynę, która będzie w podziw swoim biuście: przez większość tej części ciała to obszar najbardziej problematyczne. I to jest dość oczywiste, sytuacja, w której płeć piękna z małych i dużych piersi z zazdrością patrząc na siebie.

Niektórzy twierdzą, że z powodu mężczyźni mini-popiersie zwracają uwagę na nich, podczas gdy inni narzekają, że z bujnej i otoczyć ból pleców, nie jest wadą w czasie snu, a niektóre elementy odzieży nie mogą być noszone w ogóle.

 

Jest to kwestia innego kobiet, a co tak wiele, więc dzisiaj metody redukcji piersi nie jest mniej popularny niż jego procedur wzrośnie. A czego wybierać, decydować o sobie, ale należy pamiętać o bezpieczeństwie!

load...