Ćwiczenia na pośladki: Skuteczne systemy do regularnych ćwiczeń domowych

Zawartość

To po prostu nie ma na słodkie dziewczyny tonowi pośladki … Dla jakiegoś powodu Pamiętam popularne porady pochodzi z lat osiemdziesiątych. Dowcipne „pisarze” powiadomiła panie rozebrać się do bielizny i chodzić na pośladkach przez svezhepodmetennomu Palace. Podobno dołeczki i wygładzone, a nawet schab szybko staje się brzoskwini. Właściwie z tych samych „ciemny obszar” film okład wełniane spodnie i ocierając się siny na twarzy. Jest to, niestety, może być przypisana do niektórych systemów ćwiczeń w domu.

load...

[Powrót do spisu treści]

5 powodów, dla nieskuteczności ćwiczeń w domu

1.wykonać mahi? Świetnie! Tak więc, nie jest dyscypliną, która jest po prostu, jak to jest i niż ci macha? Say znowu przywiązują się do swoich gadżetów coachingowych i reklamować wycieczki do siłowni jako panaceum? Nic z tych rzeczy, po prostu większość kobiet ma te same wahania powraca w słodkie pozy „opierzone nogi, potrząsając uchwyt wyginać do tyłu.” Ponieważ „macha”, upewnij się, że działa pośladki, a nie tylko silnej woli i wytrwałości.

2. ćwiczeń z hantlami i bodibarom, nie bardzo wiedząc, jak squat. Wydaje się własnymi kończynami, więc nawet o wadze 4 kg ciężarkami twardych zgubić? Lie, usiądź tak, że kolana nadal prosto i nie poruszać się z boku na bok, tył jest prosty, a żołądek schowane dość trudne. Bodibar na ramionach przybysza – tej iluzji stabilności. Kłamie, sportowy charakter trzyma się rękami, wszyscy są szczęśliwi … pośladki mięśnie nie są przeszkoleni. Dlaczego? Bardziej rozwinięte czworogłowego uda (przód) zajmują znaczną część ładunku.

3. popu Praktyka każdy dzień, pociągu i cellulit nadal istnieje … Familiar? Nic dziwnego, jeśli „dziobać” te same ćwiczenia codziennie, ale nic moralne i fizyczne zmęczenie dostać. Chcesz schudnąć – łączenie cardio, które będą obejmować całe ciało z treningu siłowego, w połączeniu w cyklach. Chcesz podkręcić pośladki – wykonywać ćwiczenia siłowe z ciężarkami. To było wtedy, że słusznie można polecić najbliższy domowej siłowni. Jeśli wystarczy dodać trochę głośności i tonu, spalić trochę tłuszczu, odpowiadał naszym kompleksie z krzesłem.

load...

4. Zwiększona uwagę na ich własnym piątym miejscu może również spowodować awarię. kobiety często ignorują ćwiczenia na plecy, mięśnie klatki piersiowej, rąk, twarde, ale „wstrząsnąć osła i prasy.” W najgorszym przypadku, można uzyskać ciekawy rysunek, przypominający ikonę krzywe przekroju, aw najlepszym – wyrzucić całą sprawę w połowie drogi i będzie szukał prosty sposób na radzenie sobie z niesportowe sytości i utraty tonem.

5. Miłość Atlasy do ćwiczeń nieznanym celu. w sklepie telewizyjnym sprzedawane stos wszystkich rzeczy. Jednak to nie oznacza, że ​​podlegają one natychmiastowego zakupu. Większość z tych maszyn daje tylko mały sygnał dla hodowli informacyjne stopy. Ich nabycie jest uzasadnione, jeśli masz naprawdę duży problem z formy fizycznej i absolutnie nie chcą nauczyć się prawidłowej techniki ćwiczeń klasycznych. Najistotniejszą wadą domu sprzęt do ćwiczeń nóg i pośladków – niezdolność do zmiany obciążenia i zmienić ćwiczenia. W rezultacie organizm przystosowuje się i pracowałem na marne.

Jednakże wszystkie te globalne problemy mogą być rozwiązane w całości za pomocą zwykłej … dobrą godz. Spełnienie naszych ćwiczeń i uzupełnienie ich spacery w programie, będzie można zacisnąć pośladki i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

[Powrót do spisu treści]

Zestaw ćwiczeń z krzesłem do pośladków

Wykonywania złożonych z krzesłem trzy razy w tygodniu, aw dni odpoczynku chodzić lub jeździć na rowerze przez co najmniej pół godziny. Twoim celem – trochę potu. Ideałem byłoby trasa z lekkim stoku – idąc pod górę, można dodatkowo wzmocnić mięśnie pośladków i tylnej części uda.

Workout: 2-10 minut spacerem w górę iw dół po schodach. Jeśli mocno wahał się stomp na klatce schodowej, schody mogą być wymieniane na wysokości podparcia 10-15 cm (podnóżek, platformy kroku, zjeżdżalnią starych gazet, zaklejone taśmą klejącą, wreszcie).

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenia 1. Ołów nogi w kierunku

Stanąć w odległości około 20 cm od krzesła. Połóż ręce na plecach, ramiona opadły, chowa prasę, przecedzić mięśnie pleców, tak że postawa pozostaje prosta, ale nie napięte dolnej części pleców. Doprowadzić kolano prawej nogi na brzuchu. Ważne jest, aby nie osłabić prasy. Weź lewą skarpetkę nożnego. Z wydechu rozwinąć kolano z boku, jak to pokazano w drugim rysunku.

Twoje pośladki zostanie zmniejszona. Ponadto, należy skompresować je z mocą dając jeden pośladek do drugiej. Wykonaj 20 powolne prowadzenie z jedną nogą, potem 20, potem szybko 20 razy popruzhinte, zmieniając „średnia” zakres ruchu dla maksymalnej dywersji. Wykonaj ćwiczenie z drugą nogą.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 2. Lunge z dostępem

Stań przed krześle w odległości około 50 cm od siedziska. Rozwijanej na lonży, po prostu kopiując ułożenia w obrazie – kolana przednie nogi zgięte pod kątem prostym, a „listki” stopy. Napinając mięśnie pośladków, wyjściem do pozycji wyjściowej i szybko umieścić „tył” stopę na oparciu krzesła.

Wspinać się i zająć stanowisko w drugim obrazie, prostowanie Noga wspierająca i swobodnego zrozumienie. Powtórz 10-20 razy każdą nogę.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 3. Odwróć lonży

Kostki lewej nogi znajduje się na siedzisku fotela, prawą nogą „skacze”, tak, że tworzy kąt prosty gdy zgięcia kolana. Silnie wciągnij brzuch, wyprostuj plecy i zejść na lonży i powoli wspinać się na najwyższej pozycji. Najlepiej, należy wykonać 15-20 powtórzeń z każdej nogi.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 4. Pół mili od budynku na krzesło

Leżą na podłodze, pośladki w odległości około 50-60 cm od fotela. Mamy wycofać obie nogi, postawił stopę na siedzeniu, wyprostuj nogi, nie tracąc poparcia. Broszura miednicę do góry, tak że ciało pozostaje na łopatkach, ramionach i nogach, należy wykonać 20 powtórzeń ćwiczenia obiema nogami na siedzeniu, a potem wyciągnąć prawą nogę prostopadle i zrobić 10 powtórzeń przy wsparciu na lewej nodze, a następnie powtórz z drugą nogą.

Ten mini-kompleks może być uzupełnione żadnymi ćwiczeniami na plecach, klatce piersiowej, ramionach, prasy, aby uzyskać pełny trening ciała.

load...