Ćwiczenia na płaski brzuch – klucz do odwołania

Czym jest godność kobiecej figury? Płaski brzuch. Bez względu na talii i bioder, kiedy zwrócili się w prasie, to sprawia, że ​​bardziej atrakcyjne. Jakie kroki należy podjąć, aby utrzymać ciało w formie? Albo raczej, jakie ćwiczenia na płaski brzuch najbardziej skuteczne i jak są one realizowane? Zobaczmy.

load...

Zawartość:

Początkowy etap

ćwiczeń

Po prostu chcę cię ostrzec: uzyskać dobry wynik będzie bardzo trudne. Jeżeli weźmiemy pod uwagę ludzi, którzy mają kostki prasowych, noszą oni sami znaczną aktywność fizyczny około 5 razy w tygodniu. Oczywiście, aby być piękny, kobieta potrzebuje mniejszego obciążenia. Ale mimo to wymaga wspólnych wysiłków. Istnieją specjalne ćwiczenia na płaski brzuch w tydzień. Ale mam nadzieję, że kiedyś, że taki wynik będzie miał. Ćwiczenia te są przeznaczone dla młodych dziewcząt nie uszkodzony metabolizm, i nie ma zbyt dużo tłuszczu.

load...

Dlatego prosimy woli, cierpliwości i postępuj według poniższych wskazówek:

 • Począwszy od tego konieczne jest ładowanie z małą 5-minutowy masaż. W tym czasie należy rozciągnąć mięśnie brzucha i przygotować je do załadunku. Jak to zrobić? Albo w pozycji stojącej lub leżącej, z ewentualnym użyciem kremów antycellulitowych.
 • Po masażu należy robić ćwiczenia aerobowe, które nie mają silnego obciążenia. Ma to na celu zapewnienie, że cały korpus potrząsnął i mięśnie rozgrzany i rozciągnięta w taki sposób, aby nie spowodować obrażenia w przyszłości. Zajmując takie aerobik, należy naprzemiennie aktywnych operacji pasywnych. Przechyla się na bok, można stać w miejscu przez 30 sekund w najniższym punkcie. Dzięki temu mięśnie zatrzymać się w stanie napięcia. Sama rozgrzewka powinna trwać około 7 minut. Proste ćwiczenia na płaski brzuch pomoże Ci przygotować się dobrze do dużych obciążeń.

Klasy energetyczne

Cały kompleks znajduje się 45 minut, z czego 30 minut to podane do treningu siłowego. Debiutanci lepiej trzymać 3 sesje tygodniowo, ale ci, którzy idą do tej kwestii bardziej globalnie, należy przeznaczyć na ten 5 dni w tygodniu. Warto zauważyć, że nowi przybysze Pierwszych kilka razy część mocy ćwiczenia powinny trwać dłużej niż 15 minut.

Tylko uwaga: na początku będzie to bardzo trudne, bo będzie boleć mięśnie i ból. Można nawet jęczeć, ale nie spiesz się, aby zrezygnować z pracy. Ból musi przejść. Ale jeśli zostawisz zatrudnienia przez co najmniej tydzień, problem nie wyparuje. Dlatego rola motywacji w tym zakresie jest bardzo ważna!

Skuteczne ćwiczenia na płaskiej żołądka jest użycie tylko jego własnego ciężaru. To jest człowiek w potrzebie dodatkowego obciążenia w postaci prętów i hantlami. Kobiety też nie potrzebuję tego. World Wide Web, można znaleźć wiele opcji, takich ładunków. Zwracamy uwagę na szczególny rodzaj ćwiczeń.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Specjalne ćwiczenia – dla próżniowej żołądka

Jedną z najbardziej skutecznych ćwiczeń, które wzmacniają bocznej części prasy, próżnia dla żołądka. To przeniesione do przydatności jogi, ale to nie znaczy, że masz do czynienia z tym, jeśli chcesz mieć płaski brzuch i piękny talii. W celu uzyskania wyników, należy przez 2-3 tygodnie do wykonywania tego zadania. Najtrudniejszą rzeczą w tym przypadku – jest kontrola mięśni brzucha, jak będą ciągle na palcach.

Na początku, oczywiście, będzie trudne. Ale po pewnym czasie napięcie mięśni i wyposażone w wiele wysiłku będzie wymagane. Ćwiczenia „próżnia na płaski brzuch” ma korzystny wpływ na wewnętrzne mięśnie i prawidłowej postawy. Więc pomówmy o najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń.

Kluczową rolę w tym procesie odgrywają oddycha, więc mamy priorytety. Eksperci zalecają stosowanie specjalnego sprzętu „Flex ciało”.

Jest to w następujący sposób:

 • Pełny wydech;
 • Następnie krótki i szybkie oddechy nosem;
 • Następnie przedmuchać usta.

Ćwiczenia może wykonywać w różnych pozach – stojąc, leżąc, siedząc przy stole i pochyla. Debiutanci użyć pozycji leżącej lepiej. Poniżej znajduje się sprzęt do jego realizacji.

 1. Pozycja wyjściowa: Należy położyć się na plecach, umieść ręce wzdłuż ciała, a nogi lekko ugięte w kolanach.
 2. Następuje dokonać powolny oddech bez obciążania mięśni brzucha.
 3. Prasie Strain – wyciągnąć brzuch jak najwięcej jak to możliwe, trzymając oddech.
 4. Czy trochę wdech przez nos, ale nie rozluźnij mięśnie. W tym stanie, musi wynosić 15 sekund.
 5. Ostatni krok: Powoli wydech i rozluźnij mięśnie. Następnie powtórz to ćwiczenie kilka razy.
 6. Resahr4

. Do treści ↑

Pięć skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch

Jeśli chcesz wizualnie zobaczyć całą technikę wykonania, internet, można łatwo znaleźć w ćwiczeniach wideo na płaski brzuch. Aby osiągnąć pozytywny wynik jest możliwy. Pamiętaj o tym! Trzeba tylko mieć cierpliwość i motywację! Eleganckie i piękne żołądka, nie jest niebotyczne sen, ale prawdziwą rzeczywistością. Postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej i będzie sukces!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...