Ćwiczenia na pasie: 15 minut dziennie dla urody

Zawartość:

Elegancka, smukła i cienka talia zawsze uważana była za symbol kobiecego piękna. Ale to, niestety, nie jest to tylko część rysunku, która nadaje specjalny kobiecość jego właściciela, ale głównym problemem. Głównym narzędziem w tym zakresie są ćwiczenia na pasie, który pomoże Ci je zmniejszyć lub nieznacznie skorygowane.

load...

Istnieją trzy typy rozpoznawanych postaci kobiecych: gruszka, jabłko i klepsydry. Ideał piękna jest uważany za ostatniego, to znaczy, gdy objętość bioder i piersi praktycznie taka sama, ale talia jest równa 70% bioder. Proporcje te wyglądają bardzo kobieco i harmonijny, nawet jeśli przekraczają zakres 90-60-90.

Prawdopodobnie każda kobieta wie, że ludzie zwracają większą uwagę na właścicieli „osa” talii. Wynika to nie tylko ze względu na prawidłowej postawy i pewności siebie, ale również dlatego, że na poziomie podświadomości, kobieta jest postrzegana mogli mieć dziecko bez odchyleń. Inne typy figur, nawet mimo ich atrakcyjnych nazw jadalnych, wyglądają mniej ładne i kuszące. Dziewczyna hip-gruszki zawsze znacznie szerszy niż szerokość barków i jabłko-kobieta może być przypisane do wszystkich słynnej bohaterki anegdoty, która kończy się pytaniem: „Gdzie jest talia zrobi?” Ponadto mała talia – gwarancja zdrowia, bo jak dziewczyny z jabłkiem figury jest maksymalne ryzyko chorób układu krążenia i cukrzycy. Więc jak można zrobić w tej sytuacji? Jak „zrobić” talię?


Codzienne klasyki

Najprostszym rozwiązaniem, a zwykle – jak mówią, aby zacisnąć się w ciasny gorset. Ale z drugiej strony, jest on uważany za najbardziej bolesna: jest mało prawdopodobne, będziesz w stanie wytrzymać długo ściśniętym. W związku z tym, można przejść na inny sposób: codziennie spędzać dwadzieścia minut na ćwiczenia na talię i parę tygodni będzie można zauważyć z przyjemnością, że postać staje się bardziej atrakcyjny, a nastrój wzrosną. Miesiąc później będzie można kupić formą dopasowaną sukienkę, którą od dawna wyglądał dokładnie, bo soczyste zaokrąglone miejsca, które wykorzystywane do ukrywania się pod płaszczem, będzie znacznie mniej.

load...

Prasa składa się z czterech głównych mięśni: bezpośredni, poprzeczne, skośne zewnętrzne i wewnętrzne ukośne. Ważne jest, że oni zaczęli pracować synchronicznie z mięśni pleców, ponieważ pozwoli to znacznie szybciej osiągnąć pożądany rezultat. Ponadto, należy pamiętać, że piękno nie cierpi szybkość i zgiełku, tak skomplikowanych ćwiczeń, które będą wykonywane w sposób skoncentrowany, stan spokoju. Poniżej przedstawimy kilka ćwiczeń, które są bardzo proste i znane są od ponad dekady stale potwierdzające jego skuteczność, a także dobrze znaną formułę dla utraty wagi: jeść mniej – aby przejść dalej.

Dowiedz się, jak wykonywać ćwiczenia na cienkiej talii na bieżąco. Jeśli zdecydujesz się zrobić, to – zrób to na co dzień. Po intensywnym pierwszy miesiąc może dać sobie małą zniżkę, a trenować następnego dnia, ale nie mniej, w przeciwnym razie bardzo szybko powrócić wcześniej tworzy siebie.

Rozgrzewki

Jak zapewne wiecie, każdy trening rozpoczyna się od rozgrzewki, w celu poprawy ich mobilności stawów, rozgrzać mięśnie i przygotować organizm do pracy. Aby rozpocząć, włącz muzykę i wesoły zacząć pięć minut spacerem do serwisu. Można wykonać to ćwiczenie trochę dłużej, aż do momentu pojawienia się ciepło do rozprzestrzeniania się w całym organizmie. Oczywiście, trzeba energicznie maszerować jednocześnie unosząc kolana jak najwyżej i pracy rąk, zgięte w łokciach.

Teraz trzeba położyć nogi ramię szerokość od siebie i wykonać zbocza po lewej i prawej stronie w tym samym czasie dotarcia z jednej strony do kolan, czując na odcinku po przeciwnej stronie ciała. Powtórz to ćwiczenie co najmniej dziesięć razy w każdym kierunku. Po zrobić kilka okrążeń ręce jednocześnie unosząc ramiona w górę. W tym czasie, głowa powinna być lekko obniżona. W końcu, ostrożnie i powoli podnieść głowę i spojrzeć na sufit, czując napięcie mięśni podbródka i szyi. Powtórz ten ruch dziesięć lub dwanaście razy. Skończyliśmy trening jogging w miejscu przez dwie do trzech minut. Ale dopiero teraz można przystąpić do ćwiczeń dla korekty talii.


Ćwiczenia na talię

Aby mieć piękny kształt nie jest konieczne, aby wyczerpać się w siłowni lub spędzić wiele godzin zaangażowanych w fitness. Jeśli chcesz osiągnąć szczupłą talię, będzie proste ćwiczenia, które można łatwo wykonać w domu.

  • Połóż się na prawym boku, zegnij prawą rękę i położył przed nim. Lewa ręka powinna być odciągany do kolan, utrzymując plecy proste i nie przytłoczyć temu. Ćwiczenie należy powtórzyć 20-30 razy.
  • Połóż się na plecach i podnieść nogi zgięte w kolanach i łokciach zgięte pod kątem prostym. Wykonaj huśtawki na prawo i lewo 20 razy kolana, plecy i łopatki nad podłogą, aby nie rozerwać, mięśnie brzucha muszą być na palcach.
  • Skręcanie ćwiczenie: Połóż się na plecach, lekko uniesione ramiona i prostą prawą nogę. Zegnij lewą nogę i lewą rękę, by podciągnąć się za głowę. Prawą ręką zapięcie jego kostki i delikatnie pociągnąć kolana do klatki piersiowej. Powtórz ćwiczenie 20 razy na każdą nogę.
  • Leżąc na plecach, ugnij kolana, stopy płasko na podłodze umieścić. Trzymaj ręce za głowę, ale palce nie powinny być zamknięte. Brzuch remis. Teraz podnieś swoje ramiona i głowę, jednocześnie lekko podnosząc uda. Pozostań w tej pozycji przez dziesięć do dwudziestu sekund. Obniżyć biodra, ramiona i głowę do pozycji wyjściowej przy zachowaniu prasy na palcach. Główny ciężar jest na brzuchu, więc nie męczy pośladki, biodra, kiedy zniesione. Czy wykonywać 20-25 razy.
  • Połóż się na plecach, ugnij kolana. Połóż ręce wzdłuż ciała na podłodze, dłońmi w dół. Brzuch powinien zostać cofnięty. Po pierwsze, rozciągnąć mięśnie brzucha, unieś biodra do dziesięciu centymetrów od podłogi. Teraz zamrażać w tej pozycji przez dziesięć sekund, a następnie opuść się na podłogę. Unieś biodra trzeba powoli i płynnie, nie rób żadnych gwałtownych ruchów. Powtórz ćwiczenie 20 razy.
  • Położyć nogi ramię szerokość od siebie i lekko je wygiąć, jego ręce złożyć „Blokada” na plecach. Wykonaj tułów skręca w lewo i w prawo, pozostawiając hip stałe. Ćwiczenie odbywa się 15-20 razy w każdym kierunku.
  • Najpierw trzeba usiąść przy stole, rozłożył nogi trochę szersze, a ręce położyć na głowie. Teraz wykonać całą pochylenie ciała na prawą stronę, jednocześnie starając się dotknąć jego łokieć kolano. Gdy to zrobisz tak samo dobrze, tylko w przeciwnym kierunku. Ćwiczenie powtórz 15 razy na lewo i na prawo.

Jest bardzo naiwny, aby myśleć, że „osa” talia jest wynikiem zwykłego treningu, nawet stabilna. Nie mógł wiedzieć, że prawidłowe odżywianie jest równie ważny. Po pierwsze, należy pamiętać, że jedną godzinę przed i dwie godziny ćwiczeń, po którym to lepiej nie jeść nic. Oczywiście, należy zrewidować swoje menu, które jest stopniowo wykluczyć z diety fast food, ciast, ciastek. W pierwszej kolejności umieścić warzywa i owoce, a drugi – chude mięso, ryby, zboża i produkty mleczne. Czy uważasz, że nie może lub zatoskuete? Oczywiście, że nie! Z powodu tych produktach można gotować wiele różnych potraw, w niczym nie ustępował tym samym fast food lub słodycze. Nawiasem mówiąc, czekolada nie odrzuca żadnej diety, trzeba wybrać tylko wysokiej jakości, czarny, który zawiera co najmniej 75% kakao.

load...