Ćwiczenia na odchudzanie ręce – piękny kształt w każdym wieku

Zawartość:

Kobiety są zawsze zaniepokojeni ich wygląd. To dobry zwyczaj jest rozwijany od dzieciństwa. Po tym wszystkim, piękny kształt przyciąga uwagę i pozwala kobiecie poczuć się jak królowa. Ale „forma” – to nie tylko biodra, talia i brzuch. Innym ważnym punktem jest ręka kobiety, a oni zawsze pozostanie „ostatnie miejsce” w zakresie szkoleń i tworzenia idealnej figury. Uważa się, że korzystają z tej części ciała, w zasadzie, nie jest to konieczne. Jednak nie jest to prawdą. Ćwiczenia na ręce odchudzania są bardzo ważne i trzeba zrobić w prosty sposób, a także z ciężarami – tutaj oznaczało ćwiczenia z hantlami. Dokonaj przegrać ręce waga nie są tak proste i pompować je – to nie jest naszym celem, nie jesteśmy kulturystów, po wszystkim.

load...

Jak osiągnąć pozytywny efekt?

Więc, jaki rodzaj ćwiczeń do strony odchudzania, może być używany w domu? Zaczniemy ładowania bez hantlami:

  • Od położenia początkowego (stojąc prosto, ręcznie opuszczany) podnieść ręce do góry i hodować je od siebie następnie powrocie. Aby uzyskać wyraźną potrzebę robić to ćwiczenie na własnych barkach, 30-40 razy w jednym zamachem;
  • Mahi ręce zgięte – ramię powinno być zgięte w łokciach i pozostać z przodu klatki piersiowej, Mahi robi prawo i lewo obracając całe ciało. Powtórz 30-35 razy;
  • Jedna ręka jest podniesiona, drugie – jest w dół, prosto wstać i zacząć machać rękami do tyłu. Następnie zmień położenie rąk, powtórz 10 razy dla każdej pozycji;
  • Dokonaj kolistymi ruchami prostymi ramionami w pozycji stojącej. Ćwiczenia powinny być wykonywane intensywnie, więc nie próbuj na siłę w dół oddechu, powtórz 20 razy z każdej strony;
  • Zanurza się od powierzchni, co przyczynia się do schudnięcia ramion. Oczywiście, podłoga jest bardzo trudne do wykonania tego zadania, ale nie daje się go nie powinno być – zbyt silny, to na triceps. Uproszczenie – push-up z krzesła, ławki lub sofą. Aby to zrobić 10 razy, potem przerwa na 5 minut i ponownie zbliżyć się do „shell” 10 ćwiczeń. Aby osiągnąć szybkie rezultaty, takie podejście powinno być wykonane co najmniej trzy.

Wykonywanie tej skomplikowanej ręce odchudzanie i trochę odpocząć (około 10 minut – po prostu nie siedzieć i leżeć, lepiej tańczyć), można przystąpić do ćwiczeń z użyciem hantli, które również mogą być wykonane w domu:

  • Ćwiczenia na biceps: trzymając hantle, są one obniżone. Na wdech ugnij łokcie, podczas wydechu – opada;
  • Odchudzanie ramię – ramiona podniesione do góry, wdechu pominąć je za głowę, gięcie na łokciach, jak wydech – powrót do pozycji wyjściowej;
  • Badanie wszystkich rodzajów mięśni – stojąc prosto, ręce w dół w dół (z hantlami), podnieść ręce do przodu, aż do klatki piersiowej, rozwód bok i idzie w dół. Łokcie nie zginać – linia ramion i wszystkie ręce powinny być wyprostowane.

Wydawałoby się – bez skomplikowanych zestaw odchudzające domowe ręce, ta sama opłata, która jest wszystko zrobione w szkole. I rzeczywiście, te działania fizyczne mogą pomóc sobie stworzyć idealne formy ramiona i barki. Zajęcia mogą być prowadzone nie tylko w domu, ale także w siłowni, można radzić sobie ze specjalistą – trenera, który wie, co jest konieczne, aby zacisnąć mięśnie w każdym przypadku, i jak to zrobić.

load...

Czy uważasz, że wszelkie wnioski nie mają w ramię? Wystarczy podciągnąć mięśni i wszystkich? Mylisz się! Wystarczy pracować na wszystkich mięśni w kompleksie może pomóc poprawić sytuację. Natomiast zatrudnienie w siłowniach domowych oferują wykorzystać nie tylko ciężarami, ale także z bieżniami i przyrządy do ćwiczeń według „podnoszenie ciężarów” – będą również wpływać na mięśnie kończyn górnych. Nawiasem mówiąc, nie jest konieczne, aby zrobić te ćwiczenia przez 2-3 godzin z rzędu. To wystarczy na 20-30 minut względu na ich piękno i robić to regularnie. Klasy są od czasu do czasu „zaspałem i zrobić jutro”, „wakacje już dziś i może być odroczone” – to tylko wymówka, zwykłe lenistwo. Ale piękno – to praca, która wymaga pewnego poświęcenia. Na przykład rano obudzić się pół godziny wcześniej ….

Wyniki kotwiące

Należy zauważyć, że tylko opłata, nawet z hantlami, nie przyczyniają się do osiągnięcia wyników wysokiej klasy. Konieczne jest, aby nieco zmienić dietę, aby wyeliminować tłuszczu i wątroby, jeść mniej słodyczy i ograniczyć spożycie płynów. Faktem jest, że ponieważ tłuszcz jest przechowywana nie tylko na brzuch i biodra, ręce – jest to również rodzaj magazynowania zapasów. Regularne ćwiczenia dla Weight Loss ręki kobietom pomaga zredukować tkankę tłuszczową, poprawia krążenie krwi, spowoduje wielki mięśni tonu, który jest wymagany do wyświetlania na zewnątrz.

Byłoby dobrze, aby połączyć ćwiczenia nie tylko z hantlami w domu i diety, ale także masaż tutaj. Oto przydatny zapisać się do centrum fitness, istnieją podobne usługi. Masaż ramion, na przykład, pomoże przygotować mięśnie do obciążeń. Ale po spędzeniu relaksujący masaż szkolenia jest nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne. Szybkie wyniki nie czekać, jak w każdym postępowaniu, to zajmie trochę czasu. Nie warto tygodnie szkolenia pobiec do lustra i porównanie ich wielkości barki i ramiona w ogóle. Tylko regularne wykonywanie proponowanych ćwiczeń, wytrwałości i uporu, aby poradzić sobie bez estetycznej niekorzyść. Jesteśmy kobiet i jesteśmy w stanie znacznie ze względu na jego piękno!

load...