Ćwiczenia na nogi – prosty sposób na doskonałość

Zawartość:

Kobiety – tajemnicze istoty. Cokolwiek przyznano ich charakter, są one zawsze do jej roszczeń zbiorowych. Naturalna blondynka z uporem godnym lepszej przebraniu się w płonących brunetek. Szczęśliwi posiadacze bujne popiersi spadać pod nóż chirurga, aby znacząco zredukować swoje „skarby”. Kręcone włosy są z natury zdecydowanie wyprostować i bezpośrednim – zwinięcie. Co możemy powiedzieć o strukturze ciała? „Chudy” robi wszystko, aby zdobyć brakujące tomy – aw niektórych miejscach! – i „pyshechki” kładę ogromnych wysiłków w celu zmniejszenia tych samych woluminów.

load...

Jednak wszystko to, oczywiście, nie pochodzą z zagrożeń naturalnych, jak ludzie myślą. Tylko w naszym życiu niesamowite pragnienie doskonałości. I mu – doskonałość – jak wiadomo, nie ma żadnych ograniczeń. No, no … „Co kobieta chce, to Bóg chce” – Wygląda dokładnie tak, jak zostało powiedziane. Szczególnie dlatego, że wiele zmian w ich wyglądzie można osiągnąć niezależnie. Na przykład, przedmiotem marzeń o absolutnie wszystkich płci pięknej – smukłe piękne nogi – można „zrobić” bez wychodzenia z domu. Po prostu trzeba znać odpowiednie ćwiczenia na nogi, aby zrobić sobie specjalny kompleks i stale trzymać się zaplanowanego programu treningowego. Nie tak wcale trudne.


Ćwiczenia na udach i pośladkach

Kto z nas nie marzy, aby opanować sztukę magii i ekscytujące chodu seksualnego? Takie, że najlepsi ludzie z podziwem patrzył za nim, zapominając o jego towarzysz? Jednak aby kołysanie bioder podczas chodzenia szczególnie kuszące, muszą zawsze być w formie. I pomóc w ćwiczeniach na nogi. Zaledwie 20-25 minut dziennie – i podziw wszystkich silniejszej płci jest gwarantowana.

 • Weź pozycji poziomej, umieścić dłonie pod pośladki. Unieś nogi prosto, rozsuń je, a następnie przyciąć razem. Upewnij się, że twoje mięśnie cały czas pozostawał w niepewności. Powtórz ćwiczenie dziesięć razy.
 • Do następnego ćwiczenia trzeba klęczeć. Prawa stopa, opuść ramiona tak, że są one swobodnie wiszące wzdłuż ciała. Rozwijanej na podłodze po prawej stronie, jednocześnie przechylając ciało w lewo. W tym przypadku, wyprostuj ręce i wyciągnąć je przed nim. Jerkowych powrót do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 10 razy w jedną i drugą stronę.
 • To ćwiczenie pomoże wzmocnić mięśnie i pozbyć się cellulitu. Stoisko z nogi nieco szerzej niż szerokość barków, palce – out. Trzymaj ręce wyprostowane. Powoli kucać, napinając mięśnie ud i pośladków. Siadając, wstrzymać na chwilę, a następnie wszelkich starań, wstać. Trzeba zrobić trzy zestawy 10 brzuszków.
 • Połóż się na prawym boku. Nacisk – na ramieniu, zgięte w łokciu. Zegnij górną nogę w kolanie. Przesunąć go do przodu. Spróbuj tak wysokie, jak to możliwe, aby podnieść i podudzia, skierowana jest ku dołowi. Powtórzyć cztery razy. Przewrócić i zrobić ćwiczenie z drugą nogą. Odpoczynku 2-3 minut i zrobić kolejne podejście. To ćwiczenie jest bardzo przydatna do szkolenia wewnętrzne mięśnie ud.
 • Weź krzesło. Trzymać ręce za plecami, nogi rozłożone szeroko, jak to możliwe. Bardzo powoli kucać, dzięki czemu dolne pięć sprężyste ruchy. Potem wstać powoli. Powtórz dziesięć razy. Po tym ćwiczeniu należy rozluźnić mięśnie. Aby to zrobić, wystarczy potrząsnąć jedną i drugą nogę kilka razy.
 • Podejdź do ściany. Rozciągnąć ramiona i oprzeć się na dłoniach. Zegnij nogę w kolanie i podnieś ją do wysokości pasa i wziąć na bok. Następnie zrobić „przełknięcia”, wyprostował nogi z powrotem równolegle do podłogi. Opuść nogę. Ćwiczenia powinny być wykonywane 10 razy dla każdej nogi.
 • Połóż się na prawym boku. Zegnij prawą rękę w łokciu i pochylić się nad nią. Trzymać nogi prosto, oprzeć swoją lewą rękę na podłodze wokół brzucha. Powoli podnieść i opuścić lewą nogę. Upewnij się, że obudowa nie jest „przytłaczają”. Ćwiczenia powinny być wykonywane 8 razy na każdą nogę w dwóch podejściach.
 • To ćwiczenie pomoże zmniejszyć objętość ud. Stań na lewej nogi i oprzeć się na wyprostowanych rękach. Wyprostuj prawą nogę i przenieść go z powrotem i na prawo – tak, aby dotykać podłogi wydłużony palec. Podnieś nogę i zrobić ruch kołowy w lewo i do góry, a następnie w prawo iw dół. Ćwiczenie odbywa się bez zatrzymywania się dziesięć razy. Zadbaj, że noga nie zgina się w kolanie. Nie zginać się w pasie. Wykonaj ćwiczenie na drugą nogę.
 • Lekko ugnij kolana, umieścić je na ramię szerokości od siebie i wyciągnij ramiona do tyłu. Następnie zegnij łokcie, łuk dolnej części pleców i podnieść na palcach. Zamrozić na kilka sekund w tej pozycji, a następnie powrócić do oryginału. Wykonaj 8 powtórzeń.
 • Połóż się na brzuchu. Maksymalna szeroko rozłożone prosto rozkroku, a następnie zgiąć kolana. W tym przypadku, ręce powinny być przedłużony wzdłuż ciała. Pociągnij skarpety, starając się podnieść jak najwięcej powyżej kolan i bioder z podłogi. Oddychaj równomiernie – na wzrost trzeba oddychać, w pozycji wyjściowej – wydech. Zadbaj, aby plecy i mięśnie szyi pozostają rozluźnione.
 • Połóż się na plecach. Wyprostuj nogi, podnieś je i siebie. Mocno chwyć kostkę od wewnątrz i starają się dotrzeć z dwóch stóp na podłogę. To ćwiczenie rozciąga wewnętrzne mięśnie ud. Wystarczy być ostrożnym, aby nie dokonywać żadnych gwałtownych ruchów sprężynujące – ćwiczenia powinny być wykonywane powoli i płynnie.

load...

Ćwiczenia na kolana

Kolana – jeden z najbardziej problematycznych obszarach. Dość często, nawet właściciel jest bardzo smukłe nogi nie są zadowoleni z wyglądu części. Z jakiegoś powodu na kolanach gromadzi się nadmiar tłuszczu. Wiele kobiet, którzy są zdesperowani, aby się go pozbyć, nawet niechętnie mieć operację. Oczywiście, grube kolana nie może cieszyć. Ale nie od razu biec do lekarza i narazić się do ryzykownych procedur. Kilka prostych ćwiczeń pozwoli Ci po prostu regularnie pomóc. Po prostu spróbuj!

 • Stań prosto ze stopami razem i zgiąć je nieznacznie. Zginać i połóż dłonie ręce na kolanach. Rozpocząć wykonywanie kolana ruch obrotowy najpierw w jednym kierunku, a następnie z drugiej strony. Konieczne jest, aby te cztery podejścia, 15-20 powtórzeń każda. Następnie stanąć z nogami szeroko rozstawione i powtórz to ćwiczenie już w tej pozycji.
 • Podejdź do ściany i stoją w pewnej odległości od niego. Unieś nogi i wyciągnij go pod odpowiednim kątem tak, że oparła się o ścianę. Zginać i prostować kolana. Powtórz ćwiczenie 15-20 razy, a następnie zmień nogi. Odpocząć trochę i spróbuj wykonać to samo ćwiczenie, rosnące na palcach. Zmienić pozycję tak, że noga nie została wysunięta do przodu, do tyłu lub do boku i powtórz ćwiczenie kilka razy.
 • Stań przy ścianie i umieścić ją na dłoni prawej dłoni. Chwycić lewą rękę na lewej kostki nóg. Wyprostuj nogi i wyciągnij ją do siebie. Naprawić tę pozycję przez 10-15 sekund. Powtórz tę czynność dla drugiej nogi. Takie szkolenia nie tylko pomoże pozbyć się nadmiaru tłuszczu, ale także poprawiają krążenie krwi i stan skóry.

Ćwiczenia na kostce

Smukłe samice kostki w każdej chwili podziw i zachwyt wśród mężczyzn. Raz nawet, że ta – jedna z oznak przynależności do arystokracji. Wskaźnik oczywiście wątpliwa. Ale fakt, że cienkie kostki – to jest piękne, to jest mało prawdopodobne, ktoś będzie argumentować. Co zrobić, jeśli nie są zadowoleni z tego, co natura dała ci? Tylko trzy proste ćwiczenia pomogą Ci rozwiązać ten problem.

 • Połóż się na plecach i połóż dłonie pod głowę. Mocno wsunąć nogi i unieś je tak, aby były prostopadłe do ciała. Pull same skarpetki. Obróć stopę prawej nogi do niego i, w tym samym czasie, należy ją tak mocno, jak to możliwe. Czy wykonywać swoją lewą stopę. Należy powtórzyć dziesięć razy dla każdej nogi.
 • Podejdź do ściany i stanąć twarzą do niej. Nogi lekko rozstawione. Palmy przylegać do ściany, umieszczając je na poziomie ramion. Wyciąg na palcach start „rysować” obcasy kręgi, z każdego kręgu coraz większym promieniem. Ćwiczenia mogą być wykonywane zarówno przez dwóch nogach, i obracać. Liczba powtórzeń na każdą nogę – 6-10 razy.
 • W tym ćwiczeniu trzeba drabinę. Stanąć przed nim. Trzymaj plecy prosto, opuść ręce wzdłuż ciała. Unieś podbródek. Połóż prawą stopę na stopniu. Gromadzą się w żołądku i zacisnąć pośladki. Przechyl górną część ciała tak, aby tworzyły linię prostą z lewą stopą. Lewa noga powinna zostać rozszerzona i pięta mocno o podłogę. Postaraj się upewnić, że ciężar rozkłada się równomiernie na obu stopach. Zaleca się przeprowadzenie 20 razy dla każdej nogi, robi trzy zestawy.

Jak widać, ruch nie jest trudne. A efekt – oszałamiające! Będzie to potwierdzić każdą kobietę, która praktykowana co najmniej dwa razy w tygodniu. Nawiasem mówiąc, a czas ich objęcia całkiem sporo. Wszakże niemal każdy harmonogram można znaleźć 15-20 minut dziennie dla siebie. I niech ludzie wciąż powtarzają, że nie zaspokoić, i nie wiemy, co chcemy … Są całkowicie błędne! Wiemy na pewno – dążymy do perfekcji. I to jest gdzieś bardzo blisko!

load...