Ćwiczenia na nogach i udach: kompleksowy trening w domu

Zawartość:

Na tym przede wszystkim zwrócić uwagę na człowieka, doceniając damę? Oczywiście, na nogi. A jeśli są bez zarzutu? Tak, idealna forma jest trudne do osiągnięcia, ale nie niemożliwe. Ale nie polegać tylko na charakter – jest to niezbędne do pracy na nich, a potem nogi może obejmować więcej niż jeden wentylator! Stworzył wiele wysiłku, ale także dla wszystkich z nich koncentruje się na różnych obszarach. Dlatego ważne jest, aby przyjść na szkolenie z wiedzy o materii.

load...

Najczęściej z form Problemy pojawiają się w biodrach – z nimi i rozpocznie pracę. Ćwiczenia powinny być wykonywane zgodnie z dobrą muzyką rytmiczną – to ważny punkt. Po pierwsze, sama muzyka tworzy przyjemną atmosferę. Po drugie, zgodnie z barów łatwiej wykonywać ćwiczenia. I po trzecie, szkolenie powinno być zabawa, a nie w półśnie. Zaczynajmy …

Tworzą hip

Aby stworzyć idealne kształty biodra, pamiętać o jednej prostej prawdy: musimy działać na wszystkich mięśni – zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Jedynym sposobem, aby osiągnąć dobre wyniki. Tak, że wszystkie ćwiczenia powinny być wykonywane zawsze, nawet jeśli jest to trudne i trudne.

 • Słynny „nożyce”. Robić takie huśtawki powinna być 15-20 razy. Oczywiście, na początku będzie to praktycznie niemożliwe. Więc zacząć od drobnych – choć punktem wyjścia jest numer 5, a każdy dzień rosnąć „rozpędu”, dodając co najmniej jedną gafę;
 • Położyliśmy się na boku, jakbyś zamiar oglądać telewizję i podniesienie wolnych centymetrów nogę 10. W tym położeniu, konieczne jest, aby trzymać 30 sekund, a następnie powoli opuścić do pozycji wyjściowej i koziołki. Elegancki ćwiczenia na biodra – poczujesz się jak napięte mięśnie na wewnętrznej;
 • Usiądź na krześle, na samym skraju nim, a pomiędzy udami, przytrzymaj dowolny obiekt. Na przykład, mała piłka, nie gruba książka. Teraz ten temat, staram się zachować jakieś mięśnie ud. Niech przechodzą co najmniej 30 sekund i relaks. 10 sekund – to nowe podejście.

Wszystkie powyższe ćwiczenia mają silne i skuteczne działanie jest na wewnętrznej stronie ud. Nie tylko dogonić mięśnie, ale również utracone możliwości zwiotczenie skóry. Teraz zwrócić uwagę na zewnętrznej stronie ud – tam może być nie tylko nadwagę, ale cellulit.

load...
 • Leżąc na podłodze, robiąc „polumostik”: pięty wciśnięty do pośladków i ud zerwana przez organ od podłogi. Naprawić luki i przytrzymaj 30 sekund;
 • Pozycja – leżąc na brzuchu. W tym przypadku, spróbuj podbródek najsilniej wciśnięty do podłogi. Ręce powinny być przedłużony wzdłuż ciała. Teraz należy zrobić Mahi nogę. Cóż, Mahi – to zapewne mocne słowo, po prostu staramy się podnosić nogę;
 • Leżąc na plecach, ugnij kolana. Należy zwrócić uwagę na prawidłową pozycję stóp – dokładnie o 90 stopni musi być obszar. I teraz pominąć zgięte nogi. Najpierw w lewo, potem, bez zmiany położenia po prawej stronie.

Jeśli robisz te ćwiczenia w pełnym zakresie, a następnie bardzo szybko poczujesz mięśnie dokręcone i jak bardzo stali kształtuje ud.

Pracujemy z cieląt

Ćwiczenia na biodra – to, oczywiście, jest dobre i użyteczne. Ale trzeba też dbać o cieląt – tam jest wszystko powyższe jest bezużyteczny. Noga cielę dobrze jest zastosować następujące elementy:

 • Przysiady. I można zrobić wiele ćwiczeń tego typu. Pełna amplituda lub poluprisedaniya, na dwóch nogach, czy „pistolet”, na jednym z lub bez wsparcia, na palcach i pełnej stopy. Wszelkie przysiady są bardzo przydatne do kształtu stopy i daje doskonałe rezultaty;
 • Skakanka. Proste i skuteczne! Wystarczy podnieść linę indywidualnie – stanąć na nim i pociągnąć końce – powinny być pod pachami. Skoki też mogą robić różne i wiele razy;
 • Wspinaczka. Wystarczy umieścić ławę lub jakąś szufladę i zacząć robić ćwiczenia: jeden – postawił stopę na podłożu, dwa – drugi istnieją trzy – zejść jedną nogę, cztery – powrót do pozycji wyjściowej. Pracujemy na zasadzie chodzenia po schodach. Dla nóg, zwłaszcza łydek, bardzo dobra i skuteczna pracę.

Nie zapomnij o banalność wyścigu – dla stóp to nie tylko szkolenia, ale również inny ćwiczenia dać piękno formy. I jogging może być dowolny – szybko i wolno, Sprint i krzyż. Nabierz zwyczaju poranny jogging w pobliskim parku lub parku. Na początku będzie to bardzo trudno dostać się na półtorej godziny wcześniej niż zwykle czasu, ale będzie to realne oszczędności dla Twoich stóp:

 • Po pierwsze, mięśnie są wzmocnione, a utworzone piękną formę łydek i ud;
 • Po drugie, jeśli masz zakrzepicy lub żylaki (w początkowej fazie), to działa stan łatwością;
 • Dla nóg jest ważne, stałe obciążenie, nie gwałtowne ruchy – działa to pomaga.

Można zapisać się na tańce – istnieje całe obciążenie dla nóg. Poczujesz ból w mięśniach i miły ospałość po treningu. Wszystkie ćwiczenia powinny być przeprowadzane regularnie, stale i nie przerwać trening. Fakt, że ciało i mięśnie są w stanie szybko reagować na wszelkie działania. A jeśli pękło klasę, to w bardzo krótkim czasie będzie zacząć wszystko od nowa.

Dla nóg jest bardzo przydatne i łatwe do chodzenia. Nawiasem mówiąc, w salach gimnastycznych, nawet w złożonych treningi obejmują ćwiczenia w formie spaceru. Ale spacer promenadą lub do pracy przy dobrej pogodzie – to także przyjemność. I nie zapomnij o drabinie! I na górze i na dole idziesz, nie trzeba korzystać z windy.

I pamiętaj – im wcześniej zaczniesz trening, więc otrzymać wynik szybciej. Stworzyć odpowiedni nastrój, przygotować się do przejściowych trudności, powiesić nad stołem piękną fotografię stóp, zaprosić znajomych do wspólnych ćwiczeń – będzie to niesamowite motywacja! A następnie uzyskać wynik można oczekiwać. Twoje piękno – tylko w twoich rękach!

load...