Ćwiczenia na klatkę piersiową z hantlami: po prostu piękne

Zawartość:

Fora i czasopisma kobiece są pełne gorących dyskusji na temat urody piersi. Właściciele małym biustem często tej części ciała pobieranej z całkiem poważną przestępczością – braku stosunków osobistych. Tak, uśmiech promienny, piękne oczy, musujące urok – to wszystko jest w porządku. Ale, tak czy owak, piękne piersi, dodaje pewności siebie, bo to jest – symbol piękna i kobiecości dla wszystkich grup wiekowych.

load...

Oczywiście, każdy z nas chciałby, aby zobaczyć dane zewnętrzne spełnia naszych wymagań i płci przeciwnej. Ogólnie rzecz biorąc, termin „piękne piersi” – dość pojemne i niejednoznaczne w tym samym czasie. Wielu mężczyzn zgadza się, że piersi nie musi być idealny kształt, ale czysty i schludny tę część ciała – niezbędnym warunkiem seksualności. Więc co zrobić, aby twoje piersi stały się przedmiotem dumy i tajnych widokiem silnej połowy ludzkości?

Jak powiększyć piersi?

Sporo kobiet położył się na stole operacyjnym, ryzykując zdrowie, a czasem nawet swoje życie, żeby dostać skrzynię swoich marzeń. Ale dlaczego iść do tak drastycznych środków? W celu osiągnięcia pożądanego, wystarczy, aby regularnie ćwiczyć i przestrzegać odpowiedniej diety.

Niektórzy mylą pojęcia „piersi” i „piersi”. Powiększyć swoje piersi nie jest możliwe za pomocą szkoleń. Ich wymiary są wstępnie określone przez genetyczne, i tylko z tworzywa sztucznego, chirurg może sprawić, że większe. Istnieje możliwość, aby zwiększyć piersi z powodu tkanki tłuszczowej, ale do tego trzeba się lepiej, co dla wielu kobiet jest całkowicie nie do przyjęcia.

load...

Ale jest sztuczka: uczynić piersi bardziej stonowanych i atrakcyjny, konieczne jest, aby specjalnie zaprojektowany do tego ćwiczenia z hantlami. Ładunki sprawi, że mięśnie piersiowe i wizualnie bardziej widoczne zwiększenie objętości piersi jako całości. Ponadto, ćwiczenia pozwoli utrzymać go w kształcie, zapobiegając proces starzenia i zapobiec zwiotczenie mięśni klatki piersiowej.

Co trzeba pamiętać, ćwiczeń na klatkę piersiową?

Musisz się włamać do śmierci na nosie, że mięśnie piersiowe duże i dość silny, więc w celu zwiększenia masy mięśniowej wymaga poważne obciążenie. Ale to nie znaczy, trzeba zrobić kilka ćwiczeń do wyczerpania i całkowite uszkodzenie mięśni. Pamiętaj, że właściwe rozłożenie obciążenia – kiedy mięśnie następnego dnia po szkole trochę obolały, ale nie wtedy, gdy czujesz złamane starą kobietę, która nie może ani włączyć, ani podnieść ręce. Wszystko powinno być z umiarem. Trzy treningi w tygodniu to za mało, bo jest tam mały niuans: mięśnie rosną tylko podczas odpoczynku po wysiłku.

Rozgrzewka przed treningiem

Wszelkie trening powinien zaczynać się od rozgrzewki. Jej celem – aby rozciągnąć i rozgrzać mięśnie, aby uniknąć obrażeń podczas korzystania ciężarów. Oto trzy podstawowe ćwiczenia rozciągające.

 1. Ruch ramion. Stopy ramię szerokości poza miejsce. Trzymać głowę prosto, ręce – wzdłuż tułowia. Obrócić ramiona na przemian do przodu i do tyłu. 15 razy w każdym kierunku.
 2. Ręce Mahi. Stopy są ramię szerokości od siebie, trzymać głowę prosto, ramiona wzdłuż tułowia. Obracać swoje ręce iz powrotem. 15 razy w każdym kierunku.
 3. Hodowla ręce. Nogi o szerokości barków. Wyprostuj ramiona na piersi i zginać kolana, a następnie rozpuścić z powrotem, zamykając jego ostrza podczas wydechu. Aby powtórzyć 10 razy za mało.

Podstawowe ćwiczenia z ciężarkami: ławki i uprawa

Hantle często stosowany jako środek ważenia podczas wysiłku. Mimo, że ich miejsce w domu przy użyciu wszelkich dostępnych materiałów, takich jak książki, butelki na wodę, butelki z piaskiem, wszystko według uznania swojej wyobraźni i zdrowego rozsądku. Jednak podczas pracy z hantlami mieć plusem – wiesz z góry, a ciężar pocisku dokładnie. Dla mięśni piersiowych, istnieją dwa główne rodzaje ćwiczeń z ciężarkami: ławki i uprawy.

 1. Wykonywanie hantle wyciskaniu leżąc, wzmocnić środkową powierzchnię piersi. To ćwiczenie jest jednym z najważniejszych podczas pracy na mięśnie klatki piersiowej. Aby wykonać wyciskaniu w domu prawidłowo, należy położyć się na plecach, trzymając hantle w dłoniach. W początkowej pozycji dłoni z wagą po bokach klatki piersiowej. Podnieście ręce z hantlami w górę, tak aby były one powyżej piersi. Następnie powracają do położenia początkowego. Przez cały ćwiczenia ręce powinny być ściśle pod kątem prostym do tułowia. Do tego trzeba przestrzegać. Podnieść hantle potrzeba 8 razy – jeśli wybrać mniejszy ciężar pocisku musi być zwiększona ponad 8 – zmniejszenia, czyli podnieść ciężar tak, że 7-8 razy, aby podnieść je z wyraźnym trudem. Przeprowadza się 3 zestawy 8 pras.
 2. Hantle wyciskaniu wykonywane na ławce pochyłej, zaprojektowany do pracy w górnej części klatki piersiowej. Ława zamontowane ukośnie od 35 do 45 stopni. Wycisnąć hantle prosto, rozluźnij ramiona w łokciach i natychmiast opuść w dół do swojej pierwotnej pozycji. Kontynuować pracę bez przerw. Przeprowadza się 3 zestawy 8 pras.
 3. Hodowla hantli na ławce pochyłej. Zająć stabilną pozycję na ławce skośnej 35 do 45 stopni. Weźmy parę lekkich hantlami, a następnie powoli opuść ramiona z hantlami siebie. Podczas wykonywania trzeba lekko ugnij łokcie. Trzeba wykonywać powoli. Masa musi być utrzymywane pod kontrolą, ponieważ każde powtórzenie rozciąga mięśnie. Przeprowadza się 3 zestawy 8 rozcieńczeń.
 4. Hantle siedząc hodowli. Usiądź na krześle, ręce z hantlami są w przedniej części klatki piersiowej, zgiętych kolan w swoich stronach. Nie odrywając łokci na boki, najbardziej rozcieńczonym w parze (w tym przypadku powinny dotrzeć do mięśni). Wykonaj 8 razy. Po tym, przesunąć łokcie z dala od ciała i dalej robić ćwiczenia. Łokcie powinny zatem być zgięte pod kątem prostym. Zrobić 2 zestawy 12 razy.

Dodatkowe ćwiczenia z hantlami

 1. „Pullover”. To ćwiczenie jest popularny wśród fanów fitnessu, jest następująca. Przejdź na ławce, tam gdzie powinien być tylko kark i ramiona. Hantle stojąc za sobą na podłodze, jej szyja musi być prostopadła do podłogi. Chwyć hantle obiema rękami na najwyższym naleśnik. Ręce lekko ugięte w łokciach. Podnieś hantle, tak aby był nad głową. Następnie opuść hantle tak, że prawie dotykały podłogi. Masa powinna być niewielka. Wykonaj 3-4 zestawy 15 powtórzeń.
 2. Mahi ręce: szerokość barków nogi, trzymać głowę prosto, ręce z hantlami są po bokach. Wykonaj naprzemiennie huśtawki ramiona w górę iw dół. Na przemian z rąk do rąk w miejscach – górna jest opuszczona, a dolna windy. Staraj się nie ugnij łokcie. Ćwiczenia powinny być wykonywane przy użyciu siły. Powtórz 12-15 razy. Waga waga nie powinna przekraczać 5 kg.
 3. Stanąć wyprostowany. Ręce równolegle do podłogi. Łokcie zgięte i od siebie. Bez prostując łokcie, zaczynamy ręce za głowę, maksymalna obciążania mięśniem piersiowym. Powinien czuć napięcie w mięśniach. Powtórz 12-15 razy.
 4. Stanąć wyprostowany. Stopy ramię szerokości poza miejsce. Jeden hantle o wadze 6 kg wziąć obie ręce i pociągnąć do przodu. Przycisnął dłonie do piersi z hantle. Łokcie powinny być zgięte i od siebie. Wykonaj 3 serie po 10 razy.
 5. To ćwiczenie możesz wykonać łatwo, jeśli kiedykolwiek w życiu widziałem ludzi jeździć na nartach. Zasada jest prawie taka sama: trzymać plecy prosto, trzymając hantle w obu rękach powtarzając ruch, jakby odpycha z dwoma kijami jednocześnie. Ale czy trzeba go jak najwolniej. Od biodra gładko podnieść otwarte ramiona w górę do wysokości klatki piersiowej, pozostań w tej pozycji przez kilka sekund, po czym tak samo powoli opadać. Zrobić 3 zestawy 6 razy.

Porady dla Urody piersi

 1. Nosić biustonosz. Przedmiotem garderoby damskiej stworzony w celu wspierania piersi i pomóc im zachować swój kształt. Biustonosz chroni skórę przed rozstępami piersi, a ona była przed przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym.
 2. Po płukania piersi zimną wodą codziennie wieczorem uzdatniania wody. To utrzymuje jędrność i elastyczność skóry.
 3. Można również przetrzeć skórę klatki piersiowej, szyi i twarzy zamrożonego bulionu ziół raz w tygodniu, trzeba użyć odżywcze kremy i maski.
 4. Korzystny efekt masażu skóry szczotką, poprawę stanu skóry, dzięki czemu jest bardziej elastyczna.
 5. Kolejna, pozornie mała rzecz, która wiele dziewcząt zapomnieć. Ta postawa. Tak, to jest regally prosto. Po pierwsze, będziesz wyglądać o wiele bardziej atrakcyjne i wyższej. A po drugie, gdy bezpośredni powrót piersi droops mniej wygląd wyższy i dokręcone.
 6. Dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć, ale wręcz przeciwnie – chcą się zrelaksować, nie jest kompromisem – pływanie. Okazało się, że ruchy ręki podczas pływania wzmacnia mięśnie piersiowe.
 7. Na plaży jest lepiej być w kostiumie kąpielowym. Opalanie topless „dość” szkodliwe, zwłaszcza kobiet powyżej 30, ponieważ promienie ultrafioletowe może wywołać raka. Poza bezpośrednim działaniem promieni słonecznych prowadzi do szybkiego starzenia się skóry.
 8. Należy unikać gwałtownych zmian wagi. Pierś jest obarczona konsekwencjami ze względu na fakt, że komórki tłuszczowe są w podziale między pierwszą, dlatego piersi może w końcu stracić formy.

Pamiętaj, że biustu – swoją wizytówkę. Ćwiczenia z hantlami, dbać o siebie, podjąć proste, ale skuteczne, porady, a Twoje piersi będą przedmiotem zazdrości wielu kobiet i podziw wielu ludzi.

Jesteś dobry trening!

load...