Ćwiczenia na klatkę piersiową w domu

Zawartość:

W większości przypadków, kształt i wielkość piersi na targach połowa ludzkości są spowodowane przez czynniki genetyczne, a mianowicie, że jest dziedziczona. Tak więc, jeśli wszystkie kobiety w swoim biuście rodzina była bardzo mała, prawdopodobieństwo, że będzie trzecim lub czwartym rozmiar wynosi maksymalnie 0,05%.

load...

Jakie kroki podjąć? W tym przypadku można zdecydować się tylko na chirurgii, nosi bieliznę korygującą z efektem push-up, albo przyjąć i zaakceptować siebie za to, kim jesteś. Ale wielu ekspertów zaleca również, że kobiety wykonują ćwiczenia na powiększenie piersi, zarówno w siłowni, jak iw domu.

Mamy Spieszę jasno: z pomocą tych ćwiczeń, aby zwiększyć rozmiar piersi dla pary nie uda. Ale można dać biust zdrowe, inteligentne wygląd i uczynić ją bardziej elastyczną i piękne. Najskuteczniejsze ćwiczenia na piersi dla kobiet, które można zrobić w domu, przedstawione na poniższym materiale. Oni pomogą Ci stać się szczęśliwym posiadaczem naprawdę atrakcyjnego biustu.

Charakterystyka struktury piersi

U kobiet, piersi składa się z piętnastu czy dwudziestu małych płatów gruczołowych, wygląda bardzo podobnie do kiść winogron. Te plastry są grubsze tkanka łączna, mięśnie, że nie. Obsługiwane kromki mięśni piersiowych i obręczy barkowej. Hardest mięśnie klatki piersiowej u kobiet rozwijać, gdy ich właściciel jest w wieku od 18 do 20 lat. W tych wczesnych latach biust wygląda bardzo ładnie, niezależnie od jego wielkości, a praktycznie nie zakłócają uczciwą połowę ludzkości.

load...

To nie jest tajemnicą fakt, że piersi matki karmiące piersią w dużej mierze zwiększenie rozmiarów. Ze względu na fakt, że piersi rośnie, a rozciągnięta skóra na nim, a mięśnie, które są wykorzystywane do wspierania mniejszy rozmiar biustu, nie jest już odpowiednio poradzić sobie z powierzoną im pracę.

Gdy matka kończy karmić piersią swoje dziecko, to wszystko sprowadza się do tego samego rozmiaru, ale wewnętrzna struktura kobiecych piersi nadal jest różna: w niektórych miejscach dość wcześniej bardzo sprężyste tkanki gruczołowej zastępuje luźnej tkanki łącznej. Wraz z wiekiem mięśnie słabną, a skóra po karmieniu dziecko nie wraca do tego samego rozmiaru, ponieważ zanim była w stanie napięcia. Tak więc, piersi kobiet, które rodziły „sag” i zaczyna poważnie zakłócić ich właścicieli.

Jak dać jędrność piersi?

W celu powrotu do dawnej elastyczności biustu i urody, powinny mieć wpływ nie tylko na jego mięśnie, ale również na skórę. Najlepszy ze wszystkich wzmacnia mięśnie kobiecego pływania piersi i wioślarstwie. Jest również bardzo przydatny regularnie wykonywać specjalne ćwiczenia, aby zwiększyć piersi, ale nie zapominaj, że w celu uzyskania widocznego efektu zatrudnienia powinny być wykonywane systematycznie i szkolenia, zwłaszcza w domu, musi być bardzo intensywne.

Oczywiście, cały zestaw ćwiczeń z pomocą muszli można zrobić w siłowni. Poważne i wiarygodne podejście do treningu nie tylko pomoże poprawić kształt piersi, ale także sprawiają, że całe ciało bardziej smukły i pasuje, i ogólnie dobre samopoczucie – piękne. Tymczasem eksperci zalecają kobietom dać pierwszeństwo hantle i sztangi, zwłaszcza w domu, gdzie istnieją setki różnych opcjach sprzętu sportowego. Podczas treningu z tych pocisków działa cały kompleks mięśni, tak że ruchy stają się bardziej harmonijne i ze szkoły może osiągnąć najlepsze rezultaty.

Być zaangażowany w siłowni jest zalecane tylko dla początkujących, który jeszcze przed dom nie było możliwe jeszcze trenować z każdej amunicji. Potem przychodzą z pomocą symulatora, Sita i specjalnego sprzętu do ćwiczeń na piersi. Pozwalają one również kobieta koordynować wszystkie swoje ruchy i nie wykonywać niepotrzebnej pracy, nawet dokonywania złożonych. Gdy jesteś trochę dłużej, aby zrozumieć, w jaki sposób można wesprzeć mięśnie piersiowe są zawsze w dobrej kondycji, a co technik najskuteczniejszym zbliża się do domu, w pokoju, można rozpocząć korzystanie z hantlami szkolenia i sztanga.

Ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej, które można zrobić w domu

Jeśli regularnie wykonywać najlepsze ćwiczenia na klatkę piersiową, wymienionych poniżej, to doskonały wynik bardzo szybko, to nie potrwa długo!

  • Ćwiczenia dla kobiet №1

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, rozszerzyć swoje ramiona prosto przed siebie, jakby masz zamiar zacząć klaskać. Powoli naciskać jednej dłoni do drugiej, a następnie rozluźnij ręce i je dokręcić. Jeśli robisz to ćwiczenie regularnie na piersi, bardzo szybko poczujesz się jak pożądanych mięśnie napięte. Dla uzyskania najlepszych rezultatów, należy przeprowadzić przez 15 podejść każdego dnia. Miesiąc później swoją pierś zostanie przekształcona tak, że nie będzie go rozpoznać. To będzie bardzo wysoka i bardzo elastyczne.

  • Ćwiczenia dla kobiet №2

Połóż się na plecach, wziąć w każdej dłoni hantle. Zalecana waga sprzętu sportowego – 1 kilogram. Powoli podnieść hantle do góry, opuścić je do piersi. Upewnij się, że w trakcie wykonywania ćwiczenia łokcie były od siebie. Podnosić i opuszczać ręce 15 razy.

  • Ćwiczenia dla kobiet №3

Leżeć płasko na brzuchu na ławce sportu. Rozprostować nogi na baczność i podjąć w każdej dłoni hantle o wadze 1 kilograma. Powoli opuść hantle na podłogę, po czym rasy rozpostartymi ramionami na boki. Wykonać każde ćwiczenie 15 razy.

  • Ćwiczenia dla kobiet №4

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków. Lean jedną rękę na oparciu krzesła, a drugi wziąć hantle o wadze 2 kg. Powoli opuść ramię z hantle na podłogę, a następnie podnieść go ponownie do jego piersi. Wykonać każde wodowanie i odzysk powinien wynosić 15 razy.

  • Ćwiczenia dla kobiet №5

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, jednej w każdej ręce, wziąć na dwa-kilogramowego hantle. Wyciągnij ręce, dłonie do góry i powoli zaczynają się zginać łokcie w okolicy. Aby do tego ćwiczenia było bardziej skuteczne, spróbuj wykonać czynności tak, że jego ręce były zawsze w pozycji poziomej.

  • Ćwiczenia dla kobiet №6

To jest naprawdę bardzo proste, ale bardzo skuteczne. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, po jednym w każdej ręce wziąć na hantle o wadze 2 kg. Czy Mahi ręce, powtarzając ruch „nożyce”. Upewnij się, że twoje ramiona są rozszerzone, a nie rozcieńczyć go zbyt szeroko.

  • Ćwiczenia dla kobiet №7

To inaczej jest często określane jako „pompek o ścianę.” Od strony wydaje się, że jest to bardzo proste do zrobienia. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Stojąc, chude przeciwko ramion ściennych outstretched. Śledź pionowe pompek, starając się dotrzeć do ściany piersi.

Po wypełnieniu wszystkich skutecznych ćwiczeń na mięśnie klatki piersiowej, nie zapomnij wziąć prysznic kontrastu. Spróbuj silny strumień wody często może być wysłana do biustu. Więc zawsze można zachować swoje mięśnie stonowanych, i przyczyni się do zapewnienia, że ​​skóra na klatce piersiowej zawsze była bardzo młoda, znakomitą odporność.

Ważnym sekret udanego treningu

Spełniając wszystkie skuteczne ćwiczenie na mięśnie klatki piersiowej, psychicznie wyobrazić jak biust z każdą sekundą staje się piękniejsza i bardziej pasuje, wzmacnia i czyni elastyczny i atrakcyjny kształt. Nie zapomnij: wizualizacja jest bardzo pomocne w treningu. Dzięki czemu można osiągnąć oszałamiający efekt.

Jest jedna złota zasada, aby pamiętać, niosąc domowy zestaw ćwiczeń: klatka piersiowa zbyt powinien odpocząć. Warto więc regularnie mięśnie przerwę, odpocząć, leżąc na plecach, oddychając głęboko. Przy takiej reszty psychicznie re-play wszystkie wcześniej wykonane ćwiczenie i tych jeszcze trzeba wykonać.

load...