Ćwiczenia na dolnej prasy: wzmocnienie „leniwe” mięśnie

Zawartość:

Wraz ze zmianą pór roku, zwłaszcza z pojawieniem się gorące lato każda dziewczyna zaczyna myśleć, że nadszedł czas, by przynieść ciało z powrotem w porządku. Naturalnie, powstaje pytanie, jak szybko i poprawnie stworzyć piękny płaski brzuch ulgę? Niewątpliwie, to najlepiej, aby osiągnąć pożądany skuteczna forma ćwiczeń pomoże. Można wykonywać w domu lub w klubie sportowym, ale najważniejszą rzeczą jest, aby zrobić to dobrze.

load...

I to jest tutaj, że czyha na początkujących błędu podstawowego. Nie każdy wie, że istnieją konkretne ćwiczenia na dolnej prasy, które są nieznacznie różni się od wszystkich znanych i znajome. Tylko biorąc pod uwagę ten niuans, można osiągnąć doskonałe rezultaty. Na pewno zastanawiacie się, dlaczego my przypuszczenie?

Po pierwsze musimy wyjaśnić kilka kwestii dotyczących prasy. Fakt, że jest to cała grupa mięśni, z których każdy wymaga indywidualnego podejścia w treningu. Dlatego, jeśli chcesz ustawić zajęć sportowych w domu lub w pokoju była skuteczna i przyniosła pożądanego rezultatu jak najszybciej, ćwiczenia na dolnej prasy powinna mieć różny stopień stresu niż te, które są niezbędne do jakiejkolwiek innej części. To jest często pomijany i wykonać zwykły ups ciało w nadziei, że przyczyni się to do osiągnięcia harmonii. A potem się zastanawiać, dlaczego podbrzuszu nigdzie się nie wybiera, bo spędził tyle czasu i wysiłku na treningu?

Wszystko to wina nieznajomości struktury ciała, aw konsekwencji niewłaściwe ćwiczenia. W przypadku tworzenia się piękne slim pasa jest konieczne do badania nie tylko górna, ale także niższe ABS i grupę skośne. Jeśli wszystko jest jasne z ćwiczeniami dla pasma górnego i być mylone z tym i jak to zrobić, nawet dla początkujących jest dość trudne pytanie, jak pracować z innymi, wymaga szczególnej kontroli.

Ale przed przejściem do następnej części artykułu, należy zauważyć, że tylko jedno ćwiczenie na dolną prasie lub innych części jamy brzusznej nie jest wystarczająca do uzyskania smukłej talii dziewczynki. Jak byś lubił, ale muszą stosować się do zasad żywienia i diety. Tylko kompleks wszystkich tych środków, w tym skutecznego wykonywania w domu lub na siłowni, jest w stanie spełnić swoje marzenie, aby schudnąć i osiągnąć piękną mięśni ulgę.

load...

Główne zalecenia ćwiczeń

Najprostszym sposobem, aby wypracować stronie brzucha, który jest tak samo i są odpowiedzialne za powstawanie pasa. Aby załadować ten obszar mięśnie zrobić regularne zgięć bocznych, rozciągając dobrej strony. Jest również doskonale nadają się wszystkie rodzaje skrętów i skręcania ciała. Można łączyć je wykonywać górny prasy, podnosząc ciało na przemian w jednym lub drugim kierunku. Kompleks ten będzie wkrótce zobaczyć pierwsze rezultaty i zainspiruje nowe atuty w walce o piękno rysunku.

Top news, jak wszyscy od dawna znane, klasyczne koczki. Podstawowe znaczenie szkolenia jest podniesienie ciała z pozycji leżącej. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest nie całkowicie, ale tylko kilka centymetrów jasne podłogi i zatrzymujące się w tej pozycji kilka sekund. Tak, więc obciążenie będzie wyższa, ale kto powiedział, że będzie łatwo? Ale miło jest być bez wahania możemy powiedzieć z dumą, rozebrać na plaży, popisywać smukły i napiętą talii!

Ale praca wyłącznie ze skośnych mięśni i górnej części brzucha – to nie jest pełny zakres niezbędnych obciążeń. Tak samo z niższym ciśnieniem sytuacji jest trochę bardziej skomplikowane. Przede wszystkim dotyczy to tych, którzy wolą uczyć się w domu, a nie z instruktorem w klubie sportowym. Fakt, że człowiek niekompetentny trudne do spełnienia co najmniej jednego podejścia do dolnej ćwiczeń prasowych. I szkolenia jakość mięśni trzeba zrobić co najmniej dwa lub trzy z dwudziestu powtórzeń każda. Wynika to z faktu, że obszar podbrzusza mniej szczepów w codziennym życiu i praktycznie żaden silniejszy bez szczególnych obciążeń.

Ale również, po prostu wykonaj ćwiczenia na dolnej prasy dla kobiet, stosując się do algorytmu podstawowego nie wystarcza. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kilka zaleceń obowiązkowych. Dlaczego tak ważne jest, aby przestrzegać zasad? Wszystko ze względu na fakt, że nowicjusz jest trudny do określenia, czy robi wszystko dobrze, prawidłowo obliczyć własne siły, i tak dalej. Więc zwrócić uwagę na poniższe wskazówki. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych kobiet i dziewcząt, którzy chcą uczyć się w domu, a zatem bez pomocy profesjonalnego instruktora.

 1. Nie rób zbyt wiele powtórzeń, jeśli nie praktykuje. W przeciwnym razie szybko zmęczy, a zainteresowanie lekcjami zostaną utracone.
 2. Zatrzymać jeśli podczas ćwiczeń poczujesz się zmęczony lub wystarczająco napięcie mięśni. Najprawdopodobniej robisz coś złego.
 3. Słuchaj swoich uczuć. Napięcie musi być skupiona w dolnej części brzucha. Nogi i dolną część pleców nie powinna być bardzo zmęczony.
 4. Rozprowadzać siły, dzięki czemu można od razu przejść do następnego ćwiczenia na dolnej lub górnej prasy części.
 5. Stopniowo zwiększać obciążenie tak, że mięśnie nie mają czasu, aby przyzwyczaić się do, i nadal rośnie. W przeciwnym razie, można zaznaczyć tylko raz.

Jak wspomniano powyżej, największy efekt szkolenia można osiągnąć, jeśli wykonują ćwiczenia dla dolnej prasy i innych części jamy brzusznej co najmniej dwa zestawy dwudziestu razy. Konieczność ta jest spowodowana przez Charakterystyczną cechą tej grupy mięśni: są dość odporne na zmęczenie i potrzeba godnej napięcia treningu, w przeciwieństwie do innych.

Ćwiczenia przeznaczone dla dowolnego poziomu wyszkolenia

Jeśli nigdy nie grał sportu albo nie zwracają wystarczającej uwagi do talii i brzucha, a następnie, aby znaleźć pożądaną harmonię, należy zacząć od prostego. Pamiętaj, że najlepsze ćwiczenia nie są tymi, którzy wykonują bardzo trudne, a te z którymi czujesz się przyjemnie zmęczeni. Po tym wszystkim, ważne jest nie tylko, aby rozpocząć pracę nad własnym ciałem, ale także, aby uzyskać wynik. A jeśli po prostu wziąć się obciążenie back-łamanie, a następnie szybko stracił wojowniczy zapał. Oto kilka opcji, które można zestawić w swój własny sposób, dzięki wybranego kompleksu ćwiczeń niższe abs podciągnął się, a jego talia ponownie „osa”.

 1. Powiesić na poprzeczce tak, że stopy nie dotykały podłogi. Powoli unieś je stopniowo na zginanie kolan. Spróbuj wyciągnąć kolana jak najbliżej klatki piersiowej. Utrzymaj tę pozycję przez kilka sekund i opuść nogi powoli. Nie zrelaksować się i powtórz ćwiczenie jeszcze raz. Nie pozwól, aby huśtawka i trzymać plecy prosto. Powinieneś czuć jak działa prasy. Jeśli masz wystarczającą ilość szkoleń, wykonaj ćwiczenie, wyprostuj nogi i próbuje podnieść je tak wysoko, jak to możliwe.
 2. Połóż się na plecach, ugnij kolana tak, że tworzą kąt prosty. Połóż ręce wzdłuż ciała lub pod pośladki. Prawe nogi tak, że pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Zegnij kolana i dokręcić je do piersi, uważając, aby nie oderwać ramion i pleców z podłogi. Stopy nie opadają na podłogę, aż do końca treningu. Jeśli nie czujesz silną presję, aby skomplikować, trzymając piłkę między kolanami trochę. Ręce mogą być usunięte do głowy.
 3. Połóż się na plecach, ugnij kolana, podobnie jak w poprzednim ćwiczeniu. Dłonie leżą na podłodze, dłońmi w dół. Delikatnie opuść nogi do boku, łącząc je ze sobą. Zadbaj, że ostrze nie jest ustalony na podłodze. Dla przeszkolonych osób może korzystać z ważoną piłkę, która jest zaciśnięta pomiędzy udami, lub specjalnych odważników do nóg.
 4. Połóż się na plecach, nogi lekko ugięte w kolanach. Ręce rozciągają się wzdłuż ciała, dłonie umieścić pod pośladkami. Podnoszenie nogi ze sobą pod kątem czterdziestu pięciu stopni i lekko obniża się je bez dotykania podłogi. Upewnić się, że pas nie jest oderwane od podłogi i zegnij kolana nie są. Po wykonaniu ćwiczenia z wielką łatwością, może być bardziej komplikować. W tym celu, stopy w górę, zrobić im kilka kroków w sposób nożyczek. Powinieneś czuć napięcie i dolną pracę prasowej.
 5. Aby wykonać to ćwiczenie trzeba ławce sportu. Leżą na głowie i naprawić swoją pozycję, trzymając ręce na poręczy. Teraz arch dolną część pleców i dokręcić lekko ugięte kolana do piersi. W górnej części ciała muszą być utrzymywane mocno na ławce, a miednica, unosząc nogi powinny być lekko oddzielony od powierzchni. W ten sposób można osiągnąć pożądany napięcie dla dolnych mięśni brzucha. Teraz opuść nogi powoli, ale nie umieścić je na podłodze. Skomplikować ćwiczenia mogą być, jeśli podnieść górną część ławce i umieścić go na stromym kątem. Jest również często wykorzystywane i ściśnięte między nogami hantlami.
 6. Następne ćwiczenie polega na obecność piłki. Połóż się na plecach i unieś nogi zgięte w kolanach tak, że tworzą kąt prosty. Odebrać małą kulkę, by poprawić koordynację ruchów. Teraz ugnij łokcie lekko. Będzie to pozycja wyjściowa. Szczep prasę, wyprostuj ramiona do jam w ich spotkaniu, oderwać się od podłogi i górną część ciała w tym samym czasie wyprostuj nogi. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, kończyn górnych i dolnych jako forma wynikowej dwie równoległe linie. Utrzymaj tę pozycję przez kilka sekund, a następnie powrócić do swojej pierwotnej.

Nie tak ważne, co skomplikowane ćwiczenia wybrać dla siebie. Nie tak ważne, a co zrobisz w domu lub na siłowni z uważnym instruktora. Najważniejsze jest, aby prawidłowo i regularnie ćwiczyć. Nie należy oczekiwać natychmiastowych rezultatów. Nie uciekaj przed lustrem rano po pierwszej klasy, rozczarowany westchnieniem i chwytając inną czekoladę rozczarowanie. Natychmiastowe przekształcenie może być tylko przez magię. Ale to prawda tylko w bajkach!

Dlatego z pomocą centymetra pomiaru talii przed pierwszą lekcją i zanotować numer. Teraz zapomnieć o tym przez miesiąc i po prostu śledzić wybrany zestaw ćwiczeń. Uwierz mi, pomiar bardzo zaskoczy i zachwyci was w ciągu trzydziestu dni, ale tylko wtedy, gdy zbliżają naukę z pełną odpowiedzialnością i nie stają się zaniedbane diety.

 

Tylko poprzez efektywne i regularne ćwiczenia niższe abs wzmocni i dokręcić, a będziesz mógł pochwalić się płaski brzuch i ulgi w dość krótkim czasie!

load...