Ćwiczenia na cienkich nogach. Dążymy do ideału

Zawartość:

Kobiety – dziwne stworzenia, zawsze to nie jest tak, że zawsze mają wątpliwości w ich wyglądzie – piersi jest mały, krzywy nos, usta są wąskie …. Ktoś skarży się na grubych nogach, a jednak istnieją kobiety, którzy nie cierpią na kompletne, ale z nadmiernej szczupłości. Tak, ale nie zdziw się. Dziewczyny z cienkich i cienkich nogach są bardzo niezadowoleni z takiego stanu rzeczy. Ale ta wada może zostać skorygowany. Nie od razu uruchomić w centrum fitness lub newfangled chirurgów plastycznych – Oszczędzaj pieniądze kabaretki – wkrótce będą przydatna.

load...

Jak lepiej w nogach

Przede wszystkim konieczne jest, aby budować mięśnie – tak, właśnie ćwiczenie na cienkich nogach naprawdę dać pożądanego rezultatu. Najbardziej proste – walking. Zostaw swój samochód w garażu, należy pamiętać, aby zadzwonić do taksówki i pójść na spacer! Co najmniej 15 minut dziennie chodzenia i natychmiast poczuć jak mięśnie wydawało się puchnąć – będzie to pierwszy krok na drodze do doskonałości. Idealnie, konieczne jest, aby chodzić wieczorem – to świetny sposób, aby dać sobie wystarczająco dużo snu. Ale w odległości nie pomaga – trzeba zestaw specjalnych ćwiczeń.

Przysiady

Wszystkie programy budowania mięśni na nogach musi zacząć przysiady – nic skomplikowanego, wszystko jest banalne. Jedną ręką trzymając się na krześle lub kanapie, natomiast drugi powinien być w talii. Konieczne jest, aby zrobić co najmniej 12 przysiadów w jednej porcji. Można zrobić dwa lub trzy podejścia – być prowadzony w ich stanie.

Kołysanie

Połóż się na plecach i podnieść nogi zgięte w kolanach. Teraz, nie odwracając jego tors, nogi zgięte powoli przechylać w lewo, potem w prawo. W tym przypadku, ręce powinny być albo głowa lub rozciągnięte wzdłuż ciała. Staraj się nie zestrzelił swój oddech. Ćwiczenie powinno być do 12 razy, w obu kierunkach.

load...

Bonito

Stojąca, nogi razem, ręce wzdłuż ciała – pozycji wyjściowej. A teraz zaczynamy – wyruszył na piętach, a potem na palcach. Ponadto, konieczne jest najpierw zrobić to z obu nóg, a następnie skręca w lewo i prawo. Zrobiliśmy 12 takich podejść, trochę odpocząć – 2-3 minut, nie więcej. Następnie powtórz ćwiczenie jeszcze raz.

Oczywiście, nie jest to pełny zakres ćwiczeń dla mięśni nóg, ale tutaj są tylko pasemka. Można spróbować jogging – więc i podkręcić nogi i ogólny ton ciała jest po prostu wspaniały.

Żywność

Jedno ćwiczenie w tej rzeźby jest naprawdę tworzyć własne dane nie – musi zrewidować swoją dietę. Oczywiście, nie tylko nogi, ale cały organizm jest inny blask, dzięki czemu można bezpiecznie zwiększyć kaloryczność. Oczywiście, wszystko powinno być umiarkowane i nie ma potrzeby, aby oprzeć się na ton herbatniki, a następnie będzie walczyć z nadwagą. Kolejny punkt: Take multiwitamina – jest bardzo często przyczyną nóg szczupłość jest właśnie niedobór witaminy. A lekarze zauważyli bezpośrednią korelację pomiędzy niedokrwistość i chudych nogach – jeść jabłka!

Jak „ukryć” chude nogi

Podczas pracy nad programem, którego celem skorygowania braku nóg, należy zadbać, aby ukryć swoje ubranie. Tak więc, „mini” ty przeciwwskazane – lepiej nosić spódnice „midi”. Buty powinny być obszerne, nie wysokie buty i kostki i puszyste top. Ogólnie rzecz biorąc, należy pamiętać, że wszystko powinno być na luzem nóg – jeśli spodnie, a potem niech się frędzlami z ciekawym wzorem lub musujące cekinów i koronki hafty.

Nosić sweter – i długo, może i do głów. Rozpraszać uwagę innych od ich hudyshek – Tie pasa jasny szal, stosowanie akcesoriów i podkreślić jego wdzięku talii. Nie trzeba nosić obcisłe rajstopy lub spodnie, dżinsy też z odpadów – jeżeli chcesz spodnie, wolą szerokie, spalony w kierunku dna, a nie mocno uda.

Nie denerwuj się z powodu takiej drobnostki jak cienkie nogi – Kochaj siebie, życie, miłość i uśmiech częściej!

load...