Ćwiczenia na cellulit na nogach i pośladkach: maszyny i realizacji zaleceń

W walce z cellulitem odzwierciedlać różne kobiety – Cienkie i pełne młodych i dojrzałych. Przecież każdy chce być piękny i spektakularne w każdym wieku. Do tego są gotowi przejść na dietę, robić ćwiczenia na cellulit na nogach i pośladkach, wziąć kąpiel antycellulitowy, tracić czasu i pieniędzy na okłady i masaże, stosować kremy i kupić bieliznę. A nie jest równe są zadowoleni z siebie.

load...

Zawartość:

Przyczyn tego jest wiele. Może trochę czasu poświęca na obciążenia fizyczne. A może po prostu wybrał niewłaściwy zestaw ćwiczeń lub niezgodnego cechą ich wydajności. Jest to konieczne, aby zrozumieć, że cały wysiłek i energia poświęcone tylko przyniesie pozytywne rezultaty.

Przyczyny cellulitu

Jest to choroba, która jest przeważnie w żeńskiej połowa populacji i jest związany z dążeniem ciała szybko zwiększyć podskórne komórek tłuszczowych. Taka wrodzona natura zjawiskiem i jest związany z funkcji rozrodczych.

load...

Przyczyny cellulitu jest wiele, za podstawowe:

 • hormony (estrogeny): im wyższy poziom we krwi, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia tego problemu;
 • Niewłaściwy tryb życia, mała aktywność fizyczna, naruszenie przepisów w ciągu dnia, słabe lub niezrównoważona dieta, stres;
 • Szkodliwych nawyków, takich jak palenie i alkohol prowadzi do zaburzeń metabolizmu i krążenia krwi, do gromadzenia wody i toksyn w organizmie;
 • Dziedziczność: jeśli matka cierpi na podobny problem, moja córka bardziej prawdopodobnymi objawami tej choroby.

Antycellulitowy program dla nóg i pośladków

Codzienne ćwiczenia

Codziennie trzeba poświęcać czasu na aktywności fizycznej. Niektórzy ludzie mają wstać 30 minut wcześniej i jogging, ktoś wszedł na liście tradycji rodzinnych rowerowych. I ktoś będzie na tyle, aby zrezygnować z korzystania z windy i idź do pracy (o ile, oczywiście, nie muszą podróżować na drugi koniec metropolii).

 • Idąc

Przydatne szybki marsz przez co najmniej 1 godzinę dziennie. Lepiej zaangażować się w strefie parku. Jeśli nie jest to możliwe, można iść do domu na miejscu lub na specjalnym symulatorze. Podczas spaceru, spróbuj unieść kolana wyższe i oddychać prawidłowo.

 • Running

Do walki z cellulitem, zaleca się bieganie do 5 km. Ale trzeba zacząć od 2 km, stopniowo zwiększając dystans. Polecane garnitur jogging rano w parku lub na stadionie. Można również korzystać z bieżni w siłowni. Takie obciążenia będą miały korzystny wpływ na cały organizm: wzmocnić mięśnie nóg, spalić kalorie, poprawić ogólny ton i nastrój się poprawi.

 • Przysiady z
 • Obciążenia

Squat potrzeba dwa hantle o wadze 1-1,5 kg. Musisz wykonać 4 zestawy 10-12 razy. Po 2 tygodniach treningu, wag i powtórzeń waga może zostać zwiększona. Lepiej jest zrobić głębokie przysiady. To działało na wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud.

 • Skakanka

Przy tym ćwiczeniu można poradzić sobie z cellulitem na obszarach problemowych. Podczas skoków zwiększa krążenie krwi i prowadzi do żądanego tonu stan ciała. Czas trwania skoków – 15 minut. W przyszłości można zwiększyć obciążenie do 25-30 minut.

 • Jazda na rowerze

Ten uniwersalny ćwiczenia na uda, nogi i brzuch. Poprawia również serce i naczynia krwionośne, pomaga zwalczać przyczynę zwiotczenie skóry. Dobrym rozwiązaniem – to jest jazda na rowerze w zalesionej okolicy w pobliżu trwające 20-30 minut.

W zimnych porach roku lub w złej pogody, można zastąpić trenera rowerów. Będzie to działać w dowolnym czasie wolnym.

Specjalne gimnastyka dla

Stóp. Jeśli proponowane ćwiczenia są trudne wystarczy wykonywać ćwiczenia codziennie rano. Dostosowanie takie ćwiczenia na nogi z cellulitem:

 1. Opadł na podłogę, wyprostuj nogi. Sięgać do kostek i objąć go. Podnieść i podudzia. Każda noga powtórzono 20 razy.
 2. Leżeć na brzuchu z nogami prostymi. Zacisnąć małe stopy kulkowe i nogi jednocześnie maksymalne odkształcenia. Zegnij kolana i wyprostuj. Więc 20 razy.
 3. Szeroko rozstawionych nogach. Trzymać prawą nogę prosto, a palce lewej odrzucić na bok. Sięgnij prawą rękę do prawej nogi. Czy 15-20 razy.
 4. Nogi na wysokości barków. Dzięki płaskiej tylnej powoli zgiąć i wyprostować nogi. Dodać 10 razy.
 5. Usiąść na krześle. Między kolanami mocno ścisnąć piłkę. Po upływie 5 sekund, rozluźnij nogi. Więc 10-12 razy.
 6. Prosto. Ręce na pasie. Nogi lekko rozstawione. Squat 15 razy, ale nie jest zbyt niska.
 7. Dostać się na czworakach. Dodać 10 uderzeń tylnej części każdej nogi.
 8. „Scissors”. Połóż się na podłodze, unieś nogi i szybko rozmnażać je w ręku. Powtórz 10-15 razy.
 9. Zszedł na plecach, nogi zgięte w kolanach. Ręce usytuowane wzdłuż korpusu. Unieś miednicę tak, że plecy i nogi były na tej samej linii. W tym momencie, jak to możliwe, że pośladki są zaciśnięte i wyciągnął nogi. Rozszerz swoją prawą nogę i tak opóźnione. Następnie, nie zginaj, upuścić na podłogę. Opracowanie noga 15-20 razy.
 10. Połóż się na plecach, kolana przyciśniętą do piersi. Wyprostuj nogi i zegnij ponownie. Wykonaj 20 razy.

Przed przystąpieniem do wykonywania ćwiczenia na cellulit na nogach, zaleca się nosić antycellulitowy bieliznę.

To jest zabawa! Wygładza skórę i zredukować cellulit, czekolady, winogron, olej, pomarańczowy i wodorostów okładów. Procedura ta odbywa się w salonie lub w domu. Zanim to jest możliwe do masażu. Masażery specjalny masaż wypłynął skórę, tak że poczuła ból. A potem na nogi rozłożone równomiernie wybranego produktu, top owinięte folią spożywczą i owinął kocem.

Kompleks wideo cellulit na

Zestaw ćwiczeń na pośladki

Wykonywanie ćwiczeń porannych, nie powinniśmy zapominać o ćwiczeniach w zwalczaniu cellulitu na pośladkach.

 • Spacer po pośladki

Jest to skuteczny ćwiczenia wykonywać bardzo proste. Konieczne jest, aby usiąść na podłodze z nogami prosto do przodu. Ręce umieszczone z tyłu głowy. Pamiętaj, aby zachować go w plecy dokładnie. I przenieść na pośladkach w tę iz powrotem. Czas trwania 15-20 min.

 • Podnoszenie nogi

Leżąc na brzuchu. Broda jest lekko wesprzeć ramiona. Podnieś nogę i zatrzymanie na długo, nie bardzo szybko opadają na podłogę. Każda noga jest powtarzane 20 razy.

 • Prowadzenie na miejscu

Jest to przydatne do pracy w miejscu z matni pośladkach obcasach. Zwiększa krążenie krwi i tworzy efekt masażu. W tym momencie rozpoczyna się podzielić komórki tłuszczowe o wiele szybciej.

 • Podniesienie miednicy

Połóż się na plecach, ugnij kolana. Stopy rozstawione na szerokość ramion i ramiona wzdłuż tułowia. Unieś miednicę, najbardziej poważnie wzmacniania, pośladki. W tym plecy i nogi są wyrównane. Następnie wyprostuj jedną nogę i zatrzymać się na kilka sekund w tej pozycji. Potem znowu zginać nogę w dół na podłogę. Należy to zrobić 15 razy dla każdej nogi.

Wytyczne dotyczące wykonania

ćwiczeń

Tak więc w wyniku wysiłku fizycznego był namacalny, zalecamy następujące wytyczne:

 • Zrobić krótką rozgrzewkę przed każdego rodzaju;
 • Staraj się, aby Twoje ruchy były płynne;
 • Obserwować wskaźnik wykonania, pracując przez mięśnie powoli i ostrożnie;
 • Robić wszystkie ćwiczenia wyraźnie i prawidłowo;
 • Podczas treningu pamiętam postawę, wyprostuj plecy i ciągnie w żołądku;
 • Działa przez jakiś szczep nim mięśni; nie wstrzymywać oddechu.

Jeśli ściśle stosować się do wszystkich zaleceń i prawidłowo wykonywać ćwiczenia na nogi cellulitu, widać wyniki w ciągu 2-3 tygodni. Tylko stała ciężka praca nad sobą pomoże utrzymać się w formie, niezależnie od wieku.

load...