Ćwiczenia dla widoku z indyjskich joginów: wzmocnienie mięśni oka

Z pomocą specjalnych ćwiczeń, aby przywrócić wzrok po raz pierwszy wpadłem okulisty William Bates Ameryki. Dziś te ćwiczenia do stosowania w praktyce Norbekov, Zhdanov, Pankow. Wszystkie te techniki są zjednoczeni przez jedną zasadą – trening mięśni oka, relaks i odpowiednie żywienie.

load...

Zawartość:

Wideo trenuje mięśnie oczu

Ćwiczenia brew

Ciężkie brwi czasami powiesić na oczy, które po prostu wcisnąć powieki ciężkie. Oznacza to, że mięśnie brwi, powieki i oczy są bardzo napięte, ponieważ dzieci nie mają takiego efektu, napięcie pojawia się u osób dorosłych w wyniku zakłóceń, stres, ciężka praca. Konieczne jest, aby nauczyć się rozluźnić mięśnie. Aby to zrobić, wykonaj ćwiczenia na wizji: świadomie podnieść brwi do góry – będzie uczucie ciągnięcia za uszami. Teraz musimy to uczucie za uszami, nie podnosząc brwi i marszcząc czoło. Po pojawieniu się uczucia, ciśnienie oka przestanie, a człowiek będzie wyglądał o wiele młodziej.

load...

Proste ćwiczenia do poprawy wzroku

Relaks dla reszty

Oczach. Musimy usiąść spokojnie, systematycznie i położyć twarzą do góry. Wskazane jest, aby zamknąć nie było bardzo jasne źródła światła sztucznego. Następnie należy zamknąć oczy, rozluźnij powieki. Psychicznie można poklepać oczy palcami. Pożądane jest, aby poczuć, że gałki oczne są biernie umieszczone w gniazdach. Ciało i twarz też trzeba odpocząć. Uczucie ciężkości i ciepła, a następnie łatwo wymienić, a następnie – do utraty poczucia ciężkości w oczach. Czas relaksacji każdy ustala sobie. W dniach przeprowadzania innych ćwiczeń, może być ograniczona do 20-40 sekund, a wykonane oddzielnie -5 minut. Relaksacji można przeprowadzić w dowolnym dogodnym momencie.

Palming – ćwiczenia do odzyskania

Konieczne jest ustanowienie filiżankę dłoniach i położył jedną rękę na drugą poprzecznie do małego palca jednej ręki leżała na małym palcem wskazującym drugiej ręki. Wtedy trzeba podnieść ręce w tej pozycji, delikatnie obniżyć je wzdłuż powierzchni do mostu, krzyżując powód paluszki do wymiany punktów szekli. Wskazane jest, aby wybrać pozycję rąk, co pozwala swobodnie otwierać i zamykać oczy, co wyklucza przenikanie światła. Ćwiczenia wykonuj zdaniem nie powinno być dołączone napięcie mięśni. Celem – osiągnięcie absolutnej czerni polu pod oczy zamknięte. Maksymalny relaks wykluczyć kalejdoskopie uderzeń, plamy, koła, które pojawiają się, gdy inicjowania centra wizualne.

Duże rotacje w ćwiczeniach na wizji

Wychodzący z okien pokoju, trzeba umieścić swoje stopy około trzydziestu centymetrów. Następnie przenieść ciężar na lewą stopę, obróć głowę i ramiona w lewo. Następnie trzeba przenieść ciężar na prawą nogę, obróć głowę i ramiona w prawo. Wykonuje ruch w rytmie walca nie jest szybki, na zmianę po piętach od podłogi. Po włączeniu do skrzynki na ścianie musi przejść przed szeroko otwartymi oczami. Musimy przeżyć ten proces. Należy zachować ostrożność, aby nie zasłaniać oczy podczas przechodzenia przez okna, w przeciwnym razie trudno je zobaczyć pływa od ściany. Podczas wykonywania obrotów należy rozważyć jest to możliwe. To ćwiczenie należy zrobić 100 razy rano i znowu wieczorem przed snem. Realizacja trwa 2-3 minut, a wyniki są uderzające. Ćwiczenie ma pozytywny wpływ na elastyczność kręgosłupa, przyczynia się do wzbudzania drgań oczu (ruchy mimowolne małych).

Palec zgina się do poprawy widzenia

Jest to konieczne, aby położyć palec do nosa, a następnie delikatnie obróć głowę w bok, spoglądając obok palca, nie skupiając się na to wygląda. Jest to konieczne, aby osiągnąć efekt przesuwania palca w jego całkowitego unieruchomienia. Jeśli jest to trudne do zrobienia, można przynieść ręce do oczu, jest powszechnie rastopyrivaya palce. Następnie zrób skręty głowy, a nie patrzeć na palcach, z dala przez nich. Wtedy palce przejdzie przez wzroku. Okazuje się naprzemiennie zamknięte i otwarte oczy. Czy trzeba zamienia się 30 razy, nie należy zapominać o głębokim oddychaniu. Takie obrotów łagodzenia bólu i sympatycznego układu nerwowego, jest usuwana z korpusu każdego szczepu.

Ćwiczenia na widoku: list nosa

Stan oczu jest bardzo silnie zależy od napięcia na podstawy czaszki Skopje w ramionach. Aby ją poprawić, trzeba zamknąć oczy i użyć długim uchwytem nos, piszą słowa w powietrzu wielkimi literami. Można nawet grać w ciekawą grę, pamiętając alfabetu i pisanie nazwy miast w celu liter alfabetu. Możesz napisać nazwy krajów, kamieni szlachetnych, kolorów, zawodów – co każda sesja jest inna. Więc tracą poczucie zmęczenia, które spowodowały poważne zmęczenie oczu, ponieważ ćwiczenia umożliwia przeprowadzenie drgania oczu. Miej oczy, gdy „pismo nosem” należy delikatnie zamknięte, podczas gdy pod powiekami, mimowolne ruchy nastąpi z częstotliwością 70 razy na sekundę. Wizja wydaje się jaśniejszy po wysiłku.

Masuj przywrócenie wzroku

Toning dobry wpływ na aktywnej cyrkulacji krwi, nerwów wzrokowych, nerwy mają prostą manipulację – gładząc palcami zamknięte oczy, lekkie wibracje, niskie ciśnienie, masaż rąk i ugniatanie. Bardzo częste przyjmowanie jednocześnie masować obu oczu dwa palce – wskazujący i środkowy. Ruch w kierunku na nos – na dolnych krawędziach oczu, powyżej brwi – na górnych krawędziach oczu. Taki ruch powinien być powtarzany 15 razy.

Głaszcząc brwi powinno być prowadzone z tyłu dwóch dużych szczotki palców od nosa do skroni o małym ciśnieniu i oczu jest zamknięty. Wykonać 30 ruchów.

Trzy palce muszą być umieszczone pod brwiami i naciśnij trzy razy na górnych krawędziach oczodołów, uważając, aby nie dotykać skóry paznokci, kierowanie ruchem od dołu do góry. To samo działanie powinno być zrobione, a na dolnych krawędziach oczodołów, wysyłając w dół ruch.

Ćwiczenia indyjskich joginów

Aby poprawić stan jogi przez długi czas kontemplując słońce i księżyc, to jest o wiele bardziej skuteczne działania na oczy niż horyzont obserwacji. Promienie słoneczne są również ożywić wizję, wpływają na krążenie krwi, zabijania zarazków, neutralizując infekcję. Patrz lepiej na słońcu w godzinach porannych, kiedy nie ma chmur, oczy szeroko otwarte, ale niekoniecznie osłabione, nieakcentowane tak długo, aż pierwsze łzy. Najlepiej jest wykonywać ćwiczenia na wejściu lub wschodzie słońca. Osoby o słabych oczu powinny być rozmieszczone tak, aby spojrzeć na kierunku słońca, a nie bezpośrednio na gwiazdę. Dopiero z czasem po treningu można patrzeć bezpośrednio na słońce bez łez i niedogodności. Jest to niemożliwe, aby obejrzeć w południe w słońcu. Kontemplacja luminarzy należy wprowadzać powoli, zaczynając od jednej minuty do dziesięciu minut. Pomoże to znacznie poprawić stan oka. Granicą tak skutecznie leczyć spojówek, astygmatyzm, jaglicę, nadwzroczność, krótkowzroczność i dalekowzroczność. Procedura ta jest bardzo prosta, ale skuteczne.

Pakiet pięciu minut na poprawę

Ważnym elementem ćwiczeń dla oczu jest ostateczna faza relaksacji.

1. Spojrzał w lewo. Wdech, przytrzymaj mięśni w stanie policzyć do trzech, wydech. Znowu czekamy do przetłumaczenia. Spokojnie, weź głęboki wdech, wydech. Powtórzyć w prawo, w dół i do góry.

2. Obróć głowę w lewo, spojrzeć wstecz na swoje ramię. Wdech, przytrzymaj mięśni w stanie policzyć do trzech, wydech. Pogląd, udaj się do pozycji wyjściowej Restore. Spokojnie, weź głęboki wdech, wydech. Wystarczy ponownie w prawo.

3. Splótł ręce na jego głowie, odchyl głowę do przodu, patrząc prosto przed siebie. Wdech, naciskając tył głowy na dłoniach, policz do trzech, wydech.

4. Umieść podbródek na pięści. Głowa prowadzi prosto, spojrzeć w przyszłość. Wdech, naciskając podbródek na pięści, policz do trzech, wydech.

load...