Ćwiczenia dla utraty wagi: ćwiczenia wykluczają obrzęki i zmęczenie

Zawartość

Większość planów szkoleniowych dla jednego grzechu – bardzo się długo. Standard „utrata masy ciała w siłowni,” trwa około 9 miesięcy. Pierwsze trzy nauczysz się wykonywać podstawowe ćwiczenia, a następnie – okazać się technika, szybkość i moc, i tylko w „final” wejdzie na szczyt spalanie tłuszczu. Wszystko cokolwiek, to tylko w czasie, aby zaplanować sposób organizm może „nudę”. Objawy tego zjawiska jest bardzo nieprzyjemny.

load...

Ból mięśni? Wydaje się, że jesteś 80% wody, w ciele są ślady butów i odzieży oraz ulubionej pierścienia nie może zostać usunięte? Twoje badania są na pewno potrzebne restartu! Staraj się unikać skomplikowanych maszyn „szkolenie” przez 14 dni, a następnie krótki 20 minut zestaw 4 razy w tygodniu. Cała reszta czasu – całkowicie do Ciebie, choć wygląd TV nawet spacer w parku. Najważniejsze – nie mylić „reset” z podziałem na dietę, jeść zrównoważonej drogę, a za kilka tygodni, wszystkie twoje problemy ze zmęczenia, obrzęk i wybrzuszenia rzeczy z przeszłości. I tak, według moich osobistych statystyk, z takiego ćwiczenia schudnąć średnio o jeden rozmiar odzieży w ciągu 2 tygodni.

[Powrót do spisu treści]

Plan „reset”

Dlaczego to działa: wykonać ćwiczenia z dużą amplitudą, jazda na rowerze wiele grup mięśniowych. Pozwoli to podnieść tętno, tak jak w tradycyjnym treningu kardio. W tym samym czasie, ruch wytwarza wystarczającą odporność powodować włókien mięśniowych tonu. Jednak kwasu mlekowego w mięśniach będzie opóźnienie w mniejszym stopniu niż w przypadku klasycznych „Zasilanie” wag. W końcu, po kilku lekcjach, będzie pozbyć się opuchlizny i przestać czuć „ogórek chodzenia.” Dodatkowym atutem będzie podtyanuvshiysya brzucha – większość ruchów polega głębokich mięśni brzucha i rdzenia stabilizatory.

Jak działa: najlepiej wykonać ćwiczenie po lekkim śniadaniu lub przekąskę, bogate w białka i fruktozy. Jedz jogurt lub serek wiejski z łyżeczką fruktozy lub słodkich owoców, odczekaj 60 minut, a ćwiczenia na zdrowie.

load...

Sprzęt : krok platformy, hantle o wadze 1-2 kg, nagie lub fitball

Workout: 5-10 minut żadną działalność, która podnosi tętno. Bieżni lub jogging – dobrze, skakanka w wolnym tempie – po prostu w porządku, a energiczne tańczy do muzyki ognistym zmieści. Głównym warunkiem – trzeba się pocić się trochę.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 1: Skok na platforma

Stań przed stepu, zejście do przysiadu i energicznie wskoczyć na platformę. Idealne jump – obie stopy jednocześnie obniżono na krok. Nieco gorzej – na przemian miękkie w dotyku. Absolutnie bezwartościowe energiczny „plum” na płaskiej stopy podczas prostowania kolana powrotem. Wylądował delikatnie, nie do końca wyprostu kolana. Jak tylko stopa dotknęła kran, pozostawić w Crouch i wrócić, nie zapominając o konieczności Squat za każdym razem, jak tylko stopy dotykają ziemi. Skok w ciągu 1 minuty. Następnie, 10 sekund, odpocząć i przejść do następnego ćwiczenia.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 2. Burpoe gołymi

Jest to stary dobry „down-to wykręcić”. Nawet jeśli nie służył w wojsku, jego pan nadal jest – ruch napina brzuch, wzmacnia mięśni piersiowych i dosłownie buduje postawę. Weź półkuli gołymi rękami, proszę przestać „wypukłą stroną gołej podłodze, skarpetki na podłodze, prasy iz powrotem – w paski ułożenia”, a następnie powoli wycisnąć jak najwięcej jak to możliwe, i dostać z powrotem do szafy. Pracować przez 1 minutę, a następnie przez 10 sekund odpoczynku, a następny ruch.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 3. „Cliffhanger” wysoki płot

Weź położenie nacisku na wysokiej platformie krok, nogi na podłodze. Wykonaj zastępcę podnoszącej poziom kolanem w brzuch, zachować swoją postawę. Zaawansowane może skoczyć do zmiany stóp, jak „nożyczki” ćwiczenia dla początkujących jest proste wystarczy pociągnąć kolana do kolei żołądka. Pracować przez 2 minuty, przejdź do następnego ruchu po 10-sekundowej przerwie

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 4. Krzyż Rod

0.

Należy skupić się na skarpetki i hantlami, ramion z hantlami na platformie kroku. Alternatywnie wyprowadza się prostą nogę i zacisnąć pasa „odwrotny” rękę z hantle. Działa przez 2 minuty, następnie przez 10 sekund spoczynkowego, a następnym ruchem. Staraj się nie zginać nadgarstek – celniej niż są, tym mniej bólu i dyskomfortu. Aby przenieść ciężar ciała na nogę, wyciągnąć brzuch i jest prostowane przez pociągnięcie koronkę do przodu.

[Powrót do spisu treści]

5. Wykonywanie skoków lonży

5.

Rozwijanej pod niskim lonży, jak na zdjęciu. Kolano nie należy „zostawić” na palcach i tylne – zaokrąglone. Pociągnąć naciśnij i szybki „wybuchową” skok ruchu z góry, można trzymać się wsparciem dla równowagi, ale lepiej to zrobić w naturalnej retencji sposoby – podciągnięty brzuch i plecy proste. Nie rzuca się, skacząc przez 1 minutę z każdej nogi, a potem pozwolić sobie na 20 sekund odpoczynku przed następnym ruchu.

[Powrót do spisu treści]

6. Ćwiczenia triceps pompki na odwrócenie ramiona

Przyjmij pozycję domyślną pompki na triceps z beczki, wyświetla organizm do dolnej pozycji, jak pokazano na rysunku. Trójgłowego mocy, powrót do pozycji wyjściowej, a na górze nie rozpoczyna się natychmiast w dół i oderwać ręką i noga na jednym boku, jak pokazano w drugim rysunku. Potem szybko się kropkę i przewiń w dół. Powtórzyć ruch przez 2 minuty, a następnie reszta i powtórzyć cały cykl od pierwszego do szóstego ruchu jest jeszcze 1-2 razy.

Uczestnicy, w zasadzie, może zrobić jedno okrążenie. Po ukończeniu z „Wspólnota”, chodzić na bieżni lub po prostu korytarzem przez 3-4 minut, aby uspokoić swoje serce, a nie rozciąga się na głównych grup mięśniowych. Nie zapomnij, aby wypić szklankę wody jedną godzinę przed treningiem, nie pić podczas jazdy, jeśli jest to konieczne, ale nie zatrzymać się i pić w środku powtórzenia, odczekaj 10 sekund odpoczynku.

Ten niewielki kompleks pomoże wstrząsnąć i przyspiesza utratę wagi, nawet jeśli są bardzo zdesperowani i zamierzamy zrezygnować z tego sportu na rzecz diuretyki BUD kraju pochodzenia. Spróbuj, to nic nie kosztuje!

load...