Ćwiczenia dla utraty wagi cieląt – łatwo dojść do osiągnięcia celów!

Zawartość:

Stopy kobiet jest zawsze szczególna relacja – w rzeczywistości mogą one zwrócić uwagę na jego osobę. Kiedy jaja bardzo cienki – to brzydkie, ale zbyt pełne, zbyt, nie będzie wyglądać estetycznie. Idealnie, cielęta powinny być lekko umięśnione i w pełnej mierze. Myślisz, że to niemożliwe? I na próżno – to nie tylko specjalnej diety, ale dieta i ćwiczenia dla cieląt. Ale wszystko w porządku.

load...

Obciążenia

Niestety, bez porażki ćwiczenia łydek kompletność i dostosować swoje stopy w doskonały wygląd nie będzie działać. Więc mamy do pracy, a do tego musimy bezinteresownie i rozpaczliwie. Pamiętaj podstawowe zasady:

 • To nie może być wykonane wyłącznie trening siłowy – program musi zawierać tylko płuca i wielokrotnie powtarzane załadunku;
 • Pamiętaj, aby zrobić aerobik – ten rodzaj wychowania fizycznego jest w stanie zapewnić wiele powtarzalnych ruchów;
 • Ideal – joga, to gdzie można znaleźć wiele wersji, jak suche i zmniejszyć łydki.

Specjalna platforma powinna być osiągnięcie pożądanego rezultatu ci lub, alternatywnie, duża książka, kawałek tektury (dość wysoka – 7-10 cm). Konieczne jest, aby ćwiczyć tak, że ładunek był tylko kawior – poczujesz się jak są one napięte i obolałe. Zaczynajmy:

 • Idź do platformy: umieścić swoją lewą stopę, a rośnie na palcach, umieścić kolejną prawo. Wtedy też włączyć do zejścia z nóg platformy. Prosty, ale bardzo skuteczne ćwiczenie;
 • Połóż prawą stopę na platformie i podnieś lewą, pochylając się na kolana, po czym istnieje wolna noga powinna być na wysokości klatki piersiowej;
 • Umieścić kolano prawej nogi na platformie, a my podnieść nieco w lewo. Lewa noga nie umieścić numer po prawej stronie, a następnie opuść ją na podłogę.

Należy pamiętać, że ćwiczenia dla odchudzających mięśni łydki powinny być powtarzane co 20-25 razy każdy. Foot, który znajduje się na platformie powinny być zmieniane – tak, że obciążenie jest równomiernie rozłożone. Śledzić jak twoje ciało czuje – obciążenie powinno być odczuwalne tylko na nogach. Nie jest konieczne, aby „rzucać się w basenie z głową” i pierwszego treningu zaczyna aktywnie trenować przez kilka godzin – tak można tylko zranić. I jeszcze jedno: nigdy liczyć na szybkie rezultaty. Cielęta schudnąć bardzo powoli i dopiero trwały ćwiczenia i odpowiednia dieta może pomóc uporać się z tym problemem.

load...

Jeść prawo

Wiele kobiet chce zrobić bez wysiłku, i uczynić dla siebie cielaka poprzez dietę. W zasadzie jest to możliwe – siedzieć na każdej diety i jaj rozpocznie się schudnąć, ale stanie się to tylko wtedy, gdy pełnia jest spowodowane wyłącznie przez tkankę tłuszczową, ale nie nadmiernie rozwinięte mięśnie. A potem, ponieważ gdy tłuszcz ustępuje, a cielęta będzie cieńsza – ma gwarancji, że będą one dokręcone?

Więc nie bądź leniwy i nie starają się oszukać naturę – tylko kompleksowe podejście do tej kwestii przyczyni się do poprawy sytuacji. Z pomocą regularnych ćwiczeń może być dobry pomysł, aby pompować mięśnie i równoważenia swoją dietę, schudnąć, nie tylko w łydkach, ale we wszystkich częściach ciała.

Dodatkowe techniki

Do łydki proces odchudzanie nie jest przeciągany na zbyt długo, konieczne jest, aby wykorzystać wszystkie możliwe sposoby. Nie zapominaj, że saunę, łaźnię parową i zabiegi masażu – są dodatkowymi pomocnikami w trudnym zadaniem. Ale dobre dla cieląt, dostaniesz prawdziwą przyjemność z takich procedur mogą odpocząć i oczyścić organizm z toksyn. Masaż jest najlepiej pozostawić profesjonalistom, ale możliwe jest, aby uczyć się technik. Zwłaszcza, że ​​nie ma nic skomplikowanego tutaj.

Po pierwsze, głaskanie, następnie nagrzewa się, a następnie skręcić i ruchy koliste (głęboki, z naciskiem), a na koniec znowu głaszcząc. Można zastosować olejek do masażu – kupić podstawowy lub eksperymentować i dodać je do fundamentu kilka kropli olejku. Więc dostaniesz również aromaterapii sesji. Jeśli masz cellulit na łydek, należy masować z antycellulitowy krem. Dostać w aptece, gdzie farmaceuta powie, i jak najlepiej wykorzystać.

Przeciwwskazania

Należy zauważyć, że istnieje kategoria ludzi, którzy ćwiczeń i zabiegów w saun i łaźni, jest surowo zabronione:

 • Choroby układu sercowo-naczyniowego;
 • Żylaki;
 • Poziom hormonalny;
 • Cukrzyca;
 • Nowotwory złośliwe;
 • Choroby zakaźne;
 • Krwawienia.

Takie problemy muszą być rozpatrywane z ekspertem – wciąż w poważnej choroby konieczne jest, aby dbać o swoje zdrowie, a nie tylko o piękno. A jeśli zdecydujesz się poddać operacji plastycznej, która w zasadzie jest najprostszym rozwiązaniem, pamiętaj – nawet ten środek nie gwarantuje doskonałe nogi w przyszłości. Więc lepiej radzić sobie z nimi, ale nie do pracy dla lekarzy i pęd do skrajności. Mimo to, chirurgia jest najbardziej skrajny środek.

W ogóle, z silnym pragnieniem, można osiągnąć wszystko, co chcesz w tym życiu, że naprawdę tam, aby mówić o jakichkolwiek problemach z cieląt nogi! A jeśli robimy to z uśmiechem i być szczęśliwym, aby połączyć wszystkie znane metody, i korzystać z zabiegów, wynik jest gwarantowane. Zadbaj o siebie i swoich stóp, uważaj na nich i pomóc im być zawsze w formie. Oni po prostu powiedzieć dziękuję i nie będzie nosił ból, zmęczenie i nieregularne kształty.

load...