Ćwiczenia dla elastyczności – surowa prawda

Zawartość

Sport może nie być, ale elastyczna – przepraszam. O hasłem byłoby konieczne do produkcji głównego nurtu czasopisma fitness. „Ćwiczenia dla elastycznych kapłanów, ćwiczenia na cienkiej talii ćwiczenia wyszczuplić biodra”. Około brzmi moją osobistą listę tematów, na których nie lubię pisać. Dlaczego? Tak, bo ja wciąż nie mam dość słów, aby wyjaśnić żeńskiej części ludzkości prosty fakt – elastyczność dla większości punktów tochechek, a „obszarów problemowych” wciąż przerost mięśni ciała matki. A my przerostu użyciu ćwierćnuty na gołe, skoki na fitball i innych państw na jednej nodze z wirtualnym ogonem macha nie została osiągnięta. Osiąga się to najczęściej na literze „R” z progresywnym treningu siłowego. I wygląda na to, w większości przypadków dość „cywilne” niż kulturystyka-wybiegu mody. Więc co należy zrobić za elastyczność, a czego nie robić?

load...

[Powrót do spisu treści]

Ścieżka początkujący

Rookie dla naszych celów jest każda osoba, która nigdy wcześniej na periodized programu treningu siłowego nie prowadzi. Pozwólcie, że wyjaśnię – 10 lat jogi, 5 lat ciągłych skoków w każdej grupie aerobiku nocy przez wiele lat z rzędu, i nie ma trening siłowy – jest początkującym. Cechą charakterystyczną wszystkich tych systemów jest brak szkoleń w ładunku elektrycznego jako takiego, a jej postęp jako niezbędny wymóg. Statyczne napięcie mięśni, cykliczne skurcz mięśni, działają te same mięśnie przez kilka godzin z rzędu odpowiedni substytut ładunku elektrycznego nie jest uwzględniana.

Novice „za elastyczność” zawiera następujące informacje:

  • Przejść wreszcie do siłowni. Argumenty o domu trening siłowy człowieka, który nigdy nie w każdym treningu siłowego nie zajmował ważne tylko wtedy, gdy posiada doświadczenie wystarczające sportowe, zdolność do wykonywania podstawowych ruchów (przysiady, oporowa, prasy, popychanie, skoki) od zwykłej techniki i dobrą samodyscyplinę;
  • W hali nie wędrować od maszyny do maszyny i poszedł prosto do recepcji i znowu wprost zapytać, kto w tej sali trenuje trójbój siłowy. Zwykle jest to osoba może dostarczyć podstawowy sprzęt do ćwiczeń dostępne dla każdej metody początkującym. Bez tańczy z tamburyn, w kucki na jego nagim i innych gestów nieznanym przeznaczeniu;
  • Ponadto trzeba walczyć i szukać, ale raczej uczyć i nauczyć się robić poważny trening siłowy ruchu. Aby badanie było skuteczne w momencie ma, przepraszam, przenieść ulubiony jogging, nie mniej ulubionego kroku, a drugą jogę codziennie wieczorem w swoim harmonogramie. 3 szkolenia u podstawy, reszta – reszta. I tak 2-3 miesięcy;
  • Może postępować dalej w następujący sposób. Podjęcie jakichkolwiek periodized program z profesjonalistów, przepraszam, „z książki” ze słynnym autora. Programy nieznanych autorów nie z książek, lecz z forum uderzeń dzielnicy nie trzeba podjąć, nieznanego autora, jak wiadomo, na wynik nie odpowiada. Albo „zrzucić” na periodized trener programu na rok. Jest to dość trudne, a zasługuje na osobny akapit. Czy wszyscy nowicjusze otrzymali przed wydaniem i dystrybucją książek zawodu „Trener fitness osobistych.” To pociąg „wraz ze zmniejszaniem się powtórzeń i zwiększenie grubości” metodą prostego progresji liniowej. Na przykład, w poniedziałek usiadł przy barze 4 zestawy 15 razy większej niż masa pręta – 50 kg, następny od poniedziałku już 12 razy w 4 zestawach, ale ciężar wysięgnika – 55 kg, a następny – tylko 10 powtórzeń w 3 zestawach, ale waga – aż 60 kg, i tak dalej. Jak tylko przyjdzie power board – do zastosowania jednej z metod wymienionych powyżej.

[Powrót do spisu treści]

load...

Jak dostać się do autokaru, aby napisać Ci periodised planu

To byłoby łatwe. Przychodzisz do trenera w osobie, a do komunikowania się z nim, że chcesz schudnąć i stać się elastyczne. Trener pobiera papier i napisał: „styczeń – jest to i to, w lutym – i wtedy to jest, i tak dalej, dla każdego miesiąca,” W rzeczywistości sprawy, że w ogóle nie występuje niemal w rzeczywistości. A wszystko z powodu:

  • Trener wie, że biorąc kawałek papieru, rozpuścić ogromną trenazherka będzie chodzić o 7 rano i 11 wieczorem, a wszystko w trosce o nie płacić za szkolenia osobowych;
  • Jego wynagrodzenia zależy od regularnego nastąpi te bardzo osobiste szkolenie, a więc … dobrze, będzie można napisać sesję treningową przed każdą klasę, lub po prostu dyktować z głowicy lub z notebookiem.

Czy wiesz, co jest głównym błędu jest dozwolony w tym schemacie? Tak, wszystko jest proste – trzeba powiedzieć, że nie, „Chcę schudnąć, poprawić wygląd kapłanów oraz prasę i ogólnie wreszcie zobaczyć niesławny prasę gdzie kok na brzuchu” i „Chcę być przygotowany do takiej liczby do zawodów w trójboju siłowym „liczba jednocześnie, wybierz realistyczny, 6-12 miesięcy, więc po rozpoczęciu treningu. I poprosić o plan szkoleń subtelnie sugerując również, że de słabych triceps, plecy, tak-tak, i wewnętrzne ud są raczej słabe, a trzeba także zapleczu, a nie tylko podstawy. W większości przypadków można go dostać – periodizirvoanny plan treningu siłowego.

No, a jeśli jesteś uczciwym człowiekiem, cudzoziemiec manipulacji, i nauczył się podstaw i nie ma potrzeby osobistego trenera, szukać specjalistów, którzy robią rzeczy w Internecie. Powiem – nie konkurowały między życiem 1 razy bikinistok, guru nieznanego pochodzenia oraz osoby, które najczęściej piszą dla magazynów, a wśród tych, którzy trenował zdalnie … .pravilno, trójboju siłowym. I tak, nie „wyrośnie”, a nie „pompuje”. A wszystko dlatego wszystkim prawo trenirovik jednocześnie budować i siła, i przyczynić się do zwiększenia zużycia kalorii. A co stanie się z ciała – zależy wyłącznie od Ciebie – czy raczej z diety.

load...