Cult Eysmarha lub jak umieścić lewatywę dla utraty wagi w domu

Zawartość

W tej chwili jestem w wagonie „Iżewsk-Tuapse” oraz wysłuchać bardzo ciekawą rozmowę sąsiadów, ogrodzony, dla przyzwoitości, monitor laptopa. Nawiasem mówiąc, są one również omówione zdrowia. Kobieta około pięćdziesięciu idzie traktowane przez nadwagi za pomocą oczyścić organizm. Jej nazwa i nazwy szkoły guru nie powie, ale w „menu” wegetariańskie, lewatywy, jedzenia kulek glinianych i innych przyjemnościach medycyny alternatywnej. Szczerze mówiąc, „czyszcząc” tematu krąży mi przez ostatnie kilka miesięcy – nadaje się do ludzi z pytaniami na temat herbat i lewatywy, dziewczyna nagle wybuchnął Śankhi prakshalanu i guru jogi dyskretnie daje mi neti-pot. Tak czy nie „oczyścić organizm” i że w tym wszystkim chodzi?

load...

[Powrót do spisu treści]

Kubek Eysmarha dieta: opinia lekarska

Szczerze mówiąc, jestem bardziej skłonni zaufać ludziom z praktyką kliniczną niż wiele tradycyjnych uzdrowicieli i innych Guruji dziwnej orientacji religijnej i filozoficznej. Lekarze w większości przeciwieństwie do normalnego zdrowego człowieka umieścić lewatywy i picia herbaty przeczyszczające do utraty wagi lub do innych celów. Oto kilka powodów:

 1. Lewatywa wypłukuje przydatnych mikroflorę jelit, a osoba przestaje pochłaniają większość witamin. Pokarmy bogate w błonnik, takie jak kapusta, marchew, buraki, jabłka i pomarańcze również powodować stres i zaburzenia trawienia. Wzdęcia staje się nieprzyjemna „bonusem” do tego wszystkiego.
 2. Lewatywy

 3. I herbaty podrażniają błony śluzowej jelit, które mogą prowadzić do chorób
 4. Nadużywania lewatywy mogą powodować hemoroidy;
 5. Czyszczenie herbat z moczopędny i przeczyszczający efekt powodują odwodnienie, co z kolei prowadzi do spowolnienia metabolizmu, oraz potrzebę poważnie „pług” w szkolenia, aby w jakiś sposób utrzymać równowagę mięśni i tłuszczu w organizmie;
 6. Ayurveda przeczyszczających w systemie niewyważenia doshas, ​​w wyniku czego można zachorować na coś bardziej poważnych hemoroidy, na przykład, nadciśnienie tętnicze, jednak dla medycyny zachodniej jest tylko hipoteza;
 7. Procedura

  load...
 8. Narusza naturalnego ewakuacji jelita, co oznacza, ludzi narażonych na ryzyko do zapoznania się z przewlekłym zaparciem;
 9. Odwodnienie może spowodować uszkodzenie serca, nerek i wątroby;
 10. Wreszcie, lewatywy i herbaty nie uczą się jeść dobrze, nie przyspieszyć metabolizm i zmniejszyć apetyt, więc nie bardzo użyteczne w zakresie odchudzania

Moim zdaniem, procedura jest jedynym atutem, a to jest dość dobra dla tych, którzy się nienawidzą. Jeśli umieścisz lewatywę lub pić herbatki na odchudzanie, to prawdopodobnie nie chcą przejadać i przybierania na wadze po, jednak lepiej nie próbować, tylko spędzać czas.

[Powrót do spisu treści]

Wycieczki czyszczące i inne podróże

Niedawno stał się popularny organizować rekolekcje i kurorty do czyszczenia. Przychodzisz, i pod kierunkiem doświadczonych witarianie dwa tygodnie zrezygnować z kawy, herbaty, alkoholu, papierosów, a dla jednego, i od wszystkiego, co nie jest w owocach i warzywach, lub, w najlepszym razie, kiełkującego ziarna.

Dodatkowo, taka podróż jest to, że tak wielu ludzi na właściwą organizację wycieczki są naprawdę zaczynają dostrzegać zalety ZOZha. Uczucie światło i uzyskanie prawa do przykładowe one odbudować swoje normalne życie i poprawić zdrowie. Jest to jednak prawdą tylko dla wycieczek mających na celu poprawę, zamiast promować szczególne wartości religijne lub światopoglądowe.

Czy efektywności trasy zależy od ceny? Z reguły nie, jeśli nie jest to w praktyce niniejszego jogi guru. Większość wycieczek koncentruje się na początkujących lub osób, które chcą wrócić do zdrowego życia po długiej awarii, a nie dostarcza niezbędnych narzędzi, aby to zrobić. Jednak w każdym przypadku trzeba przejść pełne badania lekarskie w celu wykluczenia przeciwwskazań i władzy, oraz w odniesieniu do aktywności fizycznej.

[Powrót do spisu treści]

Czyści

Domu. Czy istnieje bezpieczne oczyszczanie organizmu? Na szczęście tak. Ściśle mówiąc, aby wyregulować trawienie i ułatwiają pracę nerek, wątroby, serca, stawów i naczyń krwionośnych może być znany z długiej i miękkiej systemu oczyszczania.

Proces będzie iść powoli, a nie przyniesie natychmiastowych widoczne rezultaty, ale po sześciu tygodniach na pewno poczujesz się lepiej.

Tydzień 1
całkowicie unikać:

 • Kawa rozpuszczalna;
 • Koncentraty

 • Herbaty, jak również wszelkie odmiany napoju z dodatkiem środków konserwujących, sztucznych substancji zapachowych. Użyj naturalny smak cytryny, czarnej porzeczki, liści chryzantemy płatki, kwiatów lipy;
 • Wszelkie konserwy, czy zasolenie domowych lub przemysłowych. Zatrzymanie płynów jest zwykle przeciąża nerki i uniemożliwia osiągnięcie celu oczyszczenia;
 • Koncentraty spożywcze, zupy i mrożonek, półprodukty. Zawierają one również zbyt dużo soli, a także substancje, które nie są praktycznie wchłaniane przez organizm;
 • Kiełbaski i kiełbasa i ser wędzony
 • Inne produkty Jedz umiarkowane porcje, najważniejsza zasada – nie przejadać.

Tydzień 2
Zmniejszenie liczby lub wykluczyć:

 • Biały chleb, ciasta produkcji przemysłowej;
 • Kawy;
 • Cukru;
 • Tłuste mięso, masło

Rozpoczęcie przyjmowania prebiotyki. Zakup w drogerii specjalnej bifidokefir lub zaczyn dla niego, i pić rano, pół godziny przed śniadaniem. Nie opiera się na zwykłym jogurcie z supermarketów, nie są one tak skuteczne, ze względu na to, że są wykonane z odtworzonego mleka w proszku, i użytecznych bakterii mlekowych namnażania się w nim mniej skuteczne.

Tydzień 3 i 4

Trzymać Przykładowe menu:

Śniadanie: 300-400 g surowych świeżych owoców, pół godziny przed nim – prebiotyk i wody;
Drugie śniadanie: owsianka na wodzie z niewielką ilością oleju roślinnego;

Obiad: duża surówka z orzeszkami pinii i orzechy nerkowca, migdały i inne orzechy. Wypełnij suchą część chrupiącą otrąb i 100-200 g jogurtu naturalnego (normalny)

Przekąski: suszone morele lub śliwki, jakakolwiek owsianka na wodzie lub Twaróg (opcjonalnie)
Kolacja: sałatka jarzynowa i część jakiegokolwiek owsianki na wodzie lub część dniu niskiej zawartości tłuszczu ryb, owoców morza lub sera.

Pij czystą wodę i herbatki ziołowe, herbata ogranicza parę filiżanek dziennie, a nie próbować przepracowania podczas oczyszczania organizmu, do praktyki otworu owoców nie tylko fizyczne, ale także na poziomie duchowym.

load...