Cukier depilacji: tanie i smaczne!

Zawartość:

Jednym z głównych składników piękna skóra jest gładka. W poszukiwaniu idealnej kobiety stara wielu lat wszystkie dostępne metody usuwania włosów, z banalnej maszynki do tak popularne dziś Fotoepilacja. Jednak, niestety, nie zawsze jest to końcowy wynik uzasadnia oczekiwania kobiet.

load...

W ostatnich latach coraz bardziej popularne usunięcie cukru włosy, ale również niesie shugaring nazw (słodzący). Główną zasadą, że wykonane cukru depilacji, tak samo jak w depilacji woskiem: depilacja z uszkodzenia integralności cebulki włosa, co znacznie spowalnia dalszy wzrost włosów. Jednak ostatecznie przywrócony żarówka włosy, więc ta metoda depilacji nie można przypisać do drastycznych środków.

Najważniejszą różnicą w porównaniu z tradycyjnym woskowania jest to, że zamiast pasty woskowej wykorzystywane shugaring. Cukier pasta shugaring – to nic innego jak specjalnie przetworzonego cukru do depilacji, który jest używany jako alternatywa dla wosku.

Albo może nie być Shugaring?

Kobiety są bardzo często pytanie, czy ma przeciwwskazań shugaring. Jedyną przeszkodą na fakt, że postępowanie cukru depilacji w domu, a także w salonach, jest obecność kobiety takich chorób jak cukrzyca. Depilatory cukier w małych ilościach za pośrednictwem porów skóry do krwi. Dla zdrowego ludzkiego ciała nie jest nie myślenia, ale dla chorych mogą się okazać groźne powikłania. Ponadto, jeśli planujesz spędzić shugaring w domu jest bardzo ważne dla samej receptury makaronu. Kwasu cytrynowego w kompozycji, może doprowadzić do poważnego podrażnienia skóry – zwłaszcza w obszarze bikini.

Istnieją pewne ograniczenia, pod którą usunięcie cukru włosy powinny być opóźnione w domu na chwilę:

  1. Nie ma potrzeby uciekać się do depilacji cukrowej, jeśli dzień przed wami zostały poddane długotrwałej ekspozycji na działanie promieni słonecznych lub odwiedzić solarium. Również nie zaleca się robić depilacji, a w przeddzień wizyty na plaży lub w solarium.
  2. Jeśli masz uszkodzenie skóry, a to nie jest konieczne, aby zrobić depilacji aż do rana nie zagoi.

load...

Stary przyjaciel jest lepszy niż dwa nowe? Nie zawsze!

Debata o tym, jak najlepiej robić depilacji – używając shugaring lub wosku, prowadzone przez specjalistów z kosmetologii przez długi czas. Jak pokazuje czas, usuwanie włosów przy użyciu cukru w ​​kraju zdobył miłość wielu tysięcy kobiet. Na uczestników forum, shugaring wypróbować w domu, najbardziej pozytywne opinie. I prawie żaden z nich nie zamierza powrócić do korzystania z depilacji woskiem.

Woskowanie pasty cukrowej wosk korzystnie metodą tak, że prawie nigdy nie powoduje podrażnień alergicznych. Po depilacji woskiem, z drugiej strony, reakcje alergiczne są dość powszechne. A to ze względu na nietolerancję niektórych kobiet wszelkich produktów pszczelich. Z cukrem takie problemy nie mogą się bać. Po zaczerwienienie gospodarza spowodowane działaniem mechanicznym, co sprawia, że ​​shugaring mieszaniny, skóra będzie idealnie gładka i bez żadnych oznak zaczerwienienia pęcherzyków.

Ponieważ pasta cukru do depilacji nie implikuje stosowanie gorącego materiału, który całkowicie eliminuje możliwość oparzeniami termicznymi; Ponadto, możliwość rozszerzania naczyń krwionośnych również całkowicie wykluczyć. W Dziesięć stu przypadków wosku depilacji, takie nieprzyjemne powikłania rozwija się w wyniku zwiększonej penetracji wosku gorącego porów patogennych bakterii, które może prowadzić do infekcji i pojawienie się choroby skóry, takie jak ropne ropne zapalenie skóry.

Ze względu na fakt, że gotowy pasty cukrowej do usuwania włosów nie wymaga ogrzewania, nie ma rozszerzenie porów. A dzięki silnych właściwościach antybakteryjnych, co ma cukier do usuwania włosów, możliwość zakażenia zmniejsza się do zera absolutnego. Dlatego cukier depilacji przychylnie z innych metod usuwania nadmiaru roślinności z organizmu.

Po cukrowy do depilacji jest skończona, będzie w stanie zmyć resztki zwykłego makaronu z ciepłą wodą bez użycia żadnych dodatkowych kosmetyków. Jest to istotna zaleta dla tych kobiet, które są podatne na pojawienie się różnych reakcji alergicznych. Inną ważną zaletą, która shugaring, jest fakt, że takie usuwanie włosów w domu nie spowoduje żadnych trudności. Będziesz mógł spędzić go w domu, kiedy naprawdę potrzebują, a nie kiedy będziesz mieć czas na wizytę w salonie piękności.

Dużą zaletą usuwania cukru włosów jest to, że jest dostępna dla kobiet z absolutnie każdym poziomie materialnym bogactwem. Specjalna pasta cukru można kupić w sklepie, czy można gotować w domu. W ten sposób depilacji cukrowej będą równie skuteczne, niezależnie od tego, czy kupiłeś pasty lub przygotowane sama.

Cukier usuwanie włosów w domu

W przeciwieństwie do wielu leczenia salonie, pozbyć się włosów z pomocą zwykłego cukru może być w domu. Po takiej depilacji jest bardzo proste i dostępne dla każdej kobiety. Jeśli stanowczo zdecydował, że depilator elektryczny lub golarka nie są spełnione, a środki naturalne lub nieśmiałość we wnętrzu nie jest dozwolone w sprzedaży nie jest trudno znaleźć wszystkie składniki, aby pastą cukrową w domu. Receptura tej pasty do usuwania włosów jest bardzo prosta, ale wynik będzie zależeć od dokładnie jak gotować shugaring – albo nie będzie widać efekt zastosowania lub stać się szczęśliwym posiadaczem wyjątkowo gładkiej skóry.

Głównymi składnikami są na podstawie receptury – kwas cytrynowy, 10 łyżek cukru i 100 g wody. Umieścić składniki miski szkliwa i topi się syrop cukrowy w stanie wolnym ogniu. Ponadto, Twoja pomoc może pochodzić z powodzeniem mikrofalową. Ale nie zapominaj, że cukier jest topiony w kuchence mikrofalowej jest znacznie szybsze. Po tym, pozostawić do ostygnięcia uzyskaną masę, aż zgęstnieje. Najważniejszą rzeczą – gotować pasty, ściśle przestrzegając proporcji. W niektórych przypadkach, dopuszczalne jest bez gotowania cytrynę, na przykład, jeśli masz wrażliwą skórę, a także, jeśli trzeba obszaru bikini usuwanie włosów. Sprzęt do gotowania pozostaje taka sama, tylko zamiast cytryny dodany do łyżeczką miodu.

Wiem, jak gotować cukier do depilacji – połowa sukcesu. Musisz wiedzieć dokładnie, co zrobić z cukrem. Depilacja bikini cukier przeprowadzono w następujący sposób. Rzuć piłkę makaron, przez co w rzeczywistości będzie shugaring w domu. Ta piłka, delikatnie nacisnąć na włosy, a następnie pociągnąć gwałtownie wobec wzrostu włosów. Wszystkie pozostałe miejsca są traktowane w ten sam sposób, tylko zamiast kuli niezbędnego do utworzenia paska.

Uczynić dom cukier depilacja jest bardzo prosty, a co najważniejsze – nie trzeba będzie żadnych rzadkich, drogich składników. Nie rozpaczaj, jeśli coś nie działa po raz pierwszy. Trochę cierpliwości i wytrwałości – i są doskonale opanował tę technikę. Ludzie wokół ciebie z pewnością docenią swoją gładką skórę.

load...