CrossFit treningi jak cykl odchudzania: zasada CrossFit

Zawartość

CrossFit – modnym tematem. Och, to wydaje się być napisane wszystkie kolorowych magazynów z „Mens Halsey” do „Cosmo”. Jest on uznawany w miłości MMA myśliwców amerykańskiej ognia i większość trenerów fitness. To prawda, kto został w konkursie w Warszawie, lub widział najsilniejszych kobieta świata na Eurosport będzie chciał natychmiast przerwać czytanie – w zasadzie wszystko, co dzieje się wydaje straszne, nierealne. Czy jesteś pewien, że nie będzie w stanie zebrać te ogromne ciężary, skakać na wysokim wsparciu i nadrobić zaległości na pasku … Spieszę proszę: „po prostu schudnąć,” to nie jest konieczne. Wystarczy skorzystać z podstawowych zasad CrossFit i wybrać mądrze krossfitterskie trening z własnym ciężarem.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zestaw video ćwiczeń dla dziewcząt z mistrzem

[Powrót do spisu treści]

CrossFit i jak to działa

Jako wysiłku dziesięć minut można spalić więcej kalorii niż pół godziny na bieżni? Bardzo proste – wystarczy zbudować dobrą moc. Ten ostatni, jak może pamiętacie – masa pomnożona przez przyspieszenie. W ciągu 10 minut intensywnej pracy, można spędzić tyle samo lub więcej niż pół godziny spaceru. Eksperci twierdzą, że „Puls spalania tłuszczu”, mówi, organizm czerpie energię z magazynów tłuszczu, a na „wybuchowym” pracy – głównie kwasu mlekowego. Jednak nie wszystko jest takie proste – aby spalić tłuszcz trzeba być głodny, trzymać się diety, nie jeść 2 godziny przed i przynajmniej godzinę po treningu … nadal chcesz chodzenia? A czas spędzony na tępym tłoczenia, zostaną trwale usunięte z życia …

Krossfittery przeciwko restrykcyjnej diety – jeść do syta, nie przejadać, ale wykluczyć niczego, że nie mógł się na stole, „Stone Age człowiek.” Dieta oparta na sportowca aż warzywa, zioła, owoce, mięso, ryby i orzechy. Kwota – wystarczy, aby uzyskać wystarczająco dużo i nie przejadać.

load...

Rzadko szkolenia trwa dłużej niż 40 minut, więc na pewno będziesz mieć czas, by żyć. Dosyć już część wprowadzająca w tym artykule dam Ci 11 dni na zaplanowanie CrossFit styl, dzięki któremu można nie tylko sprawdzić się na siłę, ale także do zmniejszenia masy ciała.

[Powrót do spisu treści]

11 dni systemu szkolenia CrossFit

Do tego „maratonu” trzeba tylko własnego ciała, maty, mundury sportowych oraz w poprzeczke pull-up. Zdecydowanie zalecamy, aby nie pominąć trening, a przede wszystkim – nie ignorować dni odpoczynku. „Wybuchowy” styl pracy i wielkiego tempa wymaga dużo czasu, aby przywrócić mięśnie, więc rozpoczynając, na przykład, do siłowni lub na bieżni w dzień odpoczynku, będzie nie tylko poprawi się, jako „krzyży” wyników. Plany są „list” – wystarczy wykonać jeden po drugim dniu szkolenia. Na CrossFit pracujemy na chwilę, staram się robić wszystko szybko, ale nie denerwować i mieć pewność, aby zanotować czas pełnego przebiegu każdej sesji treningowej.

 1. Zacieru powolne spacery. Następnie należy uruchomić sprinty 10 do 400 m, na przemian z przerwami dwie minuty do końca.
 2. „Angie”. Mash użyciu dowolnego cardio. Następnie postępuj zgodnie z pull-up 100, 100 przysiadów, pompek i 100. Można złapać się „przeskoczyć” lub zastąpić to ćwiczenie zhimom bodibara od piersi za głowę. Jeśli wszystkie „złe” – wykonywanie skakanka zamiast pull-up, wymiana nierówne, ale przynajmniej ruszy, a nie siedzieć na ławce. Pomiędzy ćwiczeniami można odpocząć, ale należy pamiętać, że ważne jest, aby zakończyć trening CrossFit jak najszybciej – Pracuj szybko i nie zapomnij, aby rozciągnąć na końcu.
 3. Zacieru powolny spacer, a następnie uruchomić poprzez wolną szybkością 5 km, a nie zapomnij o rozciąganiu.
 4. Sabbath.
 5. „Barbara”. 5 okrążeń w czasie 3 minut odpoczynku między rundami. 1. 20 pull-up lub ławki naciska bodibara, ale lepiej jest, aby nadrobić zaległości z partnerem lub rekompensaty „od fotela” – chude nogi na ławce, i powoli ciągnąć aż do podbródka, przenosząc część ciężaru na piechotę. 2.30 pompek. CrossFit ma Push z kolan, ale jesteśmy z wami, zmniejszenie masy ciała, tak, że – jak to możliwe. 3. 40 wyciągów ciała z pozycji leżącej. To jest nasz stary znajomy ze szkoły ćwiczeń na prasie – z nogami, na przykład, pod kanapą, a siła nacisku, wnioski z ciała w górę, całkowicie biorąc Odczep podłodze. Dla początkujących i tych, którzy boją się pompować czworogłowego, zastępować wykonywania zwykłego bezpośredniego skręcania. 4. 50 przysiadów. „Za” tylko kucać, aż uda równolegle do podłogi.
 6. Przez 20 minut wykonać dowolną liczbę powtórzeń 400-metrowy sprint i seria 15 pompek z kolan.
 7. Zacieru spokojna jazda na rowerze, a następnie wykonaj 10 przyspieszeniem 1000 m każda.
 8. Sabbath
 9. Zacieru chodzenia. Uruchom 800 metrów w normalnym tempie, potem 400 m „Wstecz” i powtórzyć cykl ponownie.
 10. Run 400 metrów. Następnie zrobić 50 przysiadów na dwóch nogach. Powtórz ten cykl 4 razy.
 11. Complete „wyrwać CrossFit w” pięć-kilometra jog

Po zakończeniu tej serii będzie albo nienawidzić ten styl treningu i wróci do swojego ulubionego bieżni lub znaleźć stronę CrossFit społeczności i zacząć robić WOD s lub „Dzień próby”, na bieżąco ze wszystkimi krossfitterskim społeczności. Ale w każdym przypadku, zacisnąć pośladki, wzmocnić nogi, poprawić wytrzymałość i prowadzić do górnego kształtu ciała uda nawet w tym krótkim okresie.

load...