Country Style: rancho na dziesiątym piętrze

Co przyjemność czasami może przynieść świeżość wczesnym latem rano, co podkreśla jasne światła słonecznego poprzez streaming wykrochmalonych zasłon lnianych. I dźwięki muzyki w drzewach wiatr hałas! Zmęczony od szumu samochodów i zgiełku miasta, zaczynamy rozumieć, jak cenne liryzmu duszpasterska wiejskiego stylu życia. Patrzymy na to z nowoczesnej ochrony głowy agresywnych linii i kształtów. A potem mamy wsparcia ze starym, dobrym stylu country. Choć nie jest zbyt stary.

load...

Jako niezależny styl wnętrza on opracowany w stylach historycznych i powszechne uznanie w ogóle było tylko trzydzieści czy czterdzieści lat temu. Potrzeba było czasu, żeby ludzie mogli poczuć urok bezpretensjonalnym urokiem i indywidualnym rustykalnym wnętrzu. Niezawodność i waga wnętrz, naturalnych materiałów, a nawet pewne formy w nowoczesnym mieszkaniu przekonująco dochodzić do siebie, tworząc wrażenie oryginału. Świadomość, zmęczony mnóstwem informacji, szukających relaksu w prostocie wizualnej.

Dzisiaj, w wiejskim stylu powielane w różnych opcji – od funkcjonalny podkreślił powściągliwy domów wiejskich do tonalnej delikatności i plastikowym oliwek lub skandynawskim wnętrzu. Ponieważ stylu country przerosły stylu Dzikiego Zachodu.

Ze światem na sznurku

Aby rozpocząć, dowiedzieć się, co jest zawarte w pojęciu „państwa”. Początkowo termin ten odnosi się tylko do domu na wsi, a jeden ze stylów muzycznych Ameryki Północnej. Nie należy mylić z kraju i folk. Ich różnica polega na tym, że „ludowa” oznacza krajowy, krajowe i „kraj” – wiejskich, podmiejskich stylu życia i obrazów. W ogóle, tradycja nakazuje w stosunku do wnętrza uchwytu pojęcie „państwa”, o którym będziemy rozmawiać.

load...

Słowo „kraj” – państwo – przetłumaczone na język angielski ma dwa znaczenia – kraj i wioskę. W ostatnich latach, jako mające zastosowanie do definicji stylu rozszerzył horyzonty i odnosi się nie tylko do języka angielskiego lub amerykańskiego domu wioski, ale również niemieckim językiem, polskim i amerykańskim motywów Łacińskiej we wnętrzach miejskich.

Przechodząc do wstępnego obrazu, pierwotnym źródłem międzynarodowego stylu dzisiaj można znaleźć niektóre z cech właściwych dla każdej z ras. Na przykład, amerykański wariant obejmuje meble w stylu country podkreślić, prymitywne formy blado-niebieskie, jakby spalone, ochra kolorze lub czerwonawo – nabył kolor słońca na prerii. W takim wnętrzu wygląda bardzo imponujące malowane kredensy, szafki, łóżka, kołdry. Meble malowane drzewa, kwiaty, czasami w tym antennal ornamentem. Nowoczesny amerykański styl muzyki country wpłynęła energetycznych pionierów, poezja Dzikiego Zachodu, pewna awanturnictwo niezagospodarowanych obszarów i liryzm Zachodniej odludnej farmie.

W angielskiej tradycji muzyki country pokazuje w całej komfortu priorytet – na układ domu, meble do wyposażenia. W kraju w stylu angielskim jest aktywnie wykorzystywana kwiatowe wzory i jasne kolory w ręcznie tekstyliów i tapicerki.

Francuski styl we wnętrzu kraju znany jako stylu prowincji, której nazwa pochodzi od stylu mebli są ręcznie w Langwedocji, Prowansji, Normandii i Bretanii. Stałe duże przedmioty są przeznaczone do odtworzenia uproszczone rzeczy w historycznych stylach klasycznym i baroku. Handmade francuski meble malowane znaki i jasny słoneczny kolory. Szczególne cechy tej wersji to kraj, podobnie jak ukryte wewnątrz rzeźbione drewniane pudełko łóżku Breton. Kolor w kraju francuskim daje dodatkowy nacisk na tradycyjnej wielkości i kształtu. Ściany są pomalowane na biało lub odcieniach ochry. Ściany sypialni Tapicerka tkaniny i podłogi, a także w czasach Galów i Rzymian zrobić we francuskich gospodarstwach wykonanych z terakoty.

W Polsce wygląd kraj ten może być związany z czasów nowożytnych, kiedy to zaczyna się tworzyć obiekt kultowy chłopską ludowej. Rzeczy w tym okresie miał podkreślić rustykalny wygląd. Moda dla kraju określonego przez czynniki społeczne – chłopi, aby przenieść się do miasta, wprowadzają własne wyobrażenie o wygody i piękna i estetyki w życiu miejskim. Polska tożsamość narodowa pojawiła się w kraju do ikony mody – były uważane za stylowe wnętrze elementem. W apartamentach miejskie starały się wprowadzić veretentsa, łodygi, kołowrotki, zakupione w wioskach. Dziś styl muzyki country stał się częścią kultury ponowoczesnej i ukrywa zamiar intelektualnej.

Życie Kraj

W stylu country określa cechy planowania, biorąc pod uwagę możliwości i komfort. Przeznaczenie i stosunek pokoi, ich wymiarów i wysokości sufitu są podyktowane względami funkcjonalności. Zasady Kraj, z całej gamy rozwiązań, są prawie takie same. Wnętrze kraju dom w stylu country odróżnia palenisko z komina lub kominkiem i jednej przestrzeni kuchnia, jadalnia i pokój dzienny, wokół którego pozostałe pokoje są już utworzone. Na drugim piętrze, który tworzy galerię, pokoje są położone.

Styl country, w zasadzie określa atmosferę dekoracyjny, warunkowego wiejskiej sielanki z konkretnych cech narodowych. Biorąc pod uwagę, w stylu rustykalnym, jest to pierwsza kwestia uogólniony obraz wsi dom, a następnie oznaczano jego „narodowość” – Dom Polski, Swiss Chalet, domek brytyjski lub amerykański ranczo.

Od planowania dziś korzystnymi kompozycjami jest bezpłatne. To pozwala zwiększyć objętość dodatkowego Central. Ale dostosowane do warunków miejskich styl kraj oferuje wiele różnych, funkcjonalnie odrębne, lokalu. W mieszkaniu miasta powinny zrobić bez skomplikowanych zmian, zapewniając stylizacji wnętrz. Szczególnie dlatego, że kraj oferuje każdą okazję do tego.

Projekt i materiały

Popularność kraj opiera się na popularność ekologicznego projektowania. Zatrzymanie wybór na naturalnych materiałów – celowo grubsza przetworzonego drewna i kamienia, kraju i pozwolić im się symulować, ale zasada pozostaje taka czystość ekologiczną. Na pokoje w stylu country charakteryzuje brukowane, masywnych podłóg drewnianych desek podłogowych, fragmenty murów i sztukaterie na ścianach. Imitacja konstrukcji drewnianych w nowoczesnym wnętrzu staje się elementem wystroju.

Kombinacje materiałów mogą być bardzo zróżnicowane. Najważniejsze – znać miary. Ściany można wyciągnąć papieru tapety z naiwny wzór rozmieszcza zróżnicowana tekstylne, dekoracyjne kamienia stojące lub tynku. Tutaj musimy pamiętać, że sam kraj jest styl „ciepły”, więc korzystanie z kamienia powinny być rozsądne dawki. Jako odpowiedni elementów metalowych antyczne mosiądzu lub brązu. To dobrze pasuje do wnętrza ręcznie kutych elementów.

W projektowaniu okien, ścian i podłóg, można użyć rozmieszczenie tkanek towarzyszy. Musisz być w stanie odczuwać stosunek elementów tekstylnych. Na przykład, połączenie wełny i bawełny lub lnu drukowanej bawełny i atrakcyjnych towarów nawet dotykowych wrażeń. Podczas dekoracji okna nie trzeba używać skomplikowanych draperie. Są one kompensowane tym stylu tekstury i wzorzystych tkanin. Eco design kraj obejmuje tradycyjne zasłony.

Używane wielobarwne dywany i wykładziny podłogowe w podłogach wykończeniowe. Do produkcji dekoracyjne poduszki, narzuty i elementy dekoracyjne na ścianach stosowanych w technice patchworku. Kołdry przeżywają odrodzenie. Patchwork dzięki wiejskim stylu stały się modne w leczeniu artystycznej. Urok i piękno kraju – w niepowtarzalność i wyjątkowość każdej pozycji.

Meble w stylu country do jadalni – bufet, stół i taborety, sypialnia – łóżko i szafa z grubsza impregnowanego drewna. Jest to minimalny, co jest konieczne i wystarczające, w tym samym czasie. Wymagania dla tych kompozycji jest notorycznie wiejskiej prostoty. To nie przypadek, mieszkańcy miasta mają tendencję do tych symboli niezawodności i stabilności, które są obecnie zawartych w stylu country.

load...