Coolidge Efekt: jak oprzeć charakter

Ten artykuł podsumowuje naszą serię na cudzołóstwie. Do tej pory. Bardzo chciałbym, aby przeczytać te artykuły jak najwięcej ludzi, którzy tak jak ja zaczęli myśleć o tym zjawisku, szuka sposobów, jak temu przeciwdziałać. Czy muszę to zrobić – „Tak.” Pytanie retoryczne, a każdy, kto uważa, że ​​najwyższą wartość rodziny, chce żyć szczęśliwie i dać tym samym do swoich dzieci, odpowie Jeśli na twojej twarzy jest łatwym uśmiech, a ty nie widzisz nic złego w niewierności lub myśleć, że nie da się uniknąć ze względu na charakter człowieka – nie może czytać dalej. Choć może pozostać z nami, stracisz zaufanie. W ogóle, rozwiązać … Pojechaliśmy Zawartość :! Uul_1

load...
 • Olivier nudzi?
 • Różne sposoby gotowania ziemniaki lub jak nie nosił jej mężczyzna
 • Tajny dziarski bytovuhi
 • Olivier nudzi?

  Oczywiście, że tak! Wszystko gorąco kochani, bez którego kiedyś nie było możliwe życie w codziennej „użytkowania” prędzej czy później „nudne”. Odnosi się to do swoich ulubionych potraw, a nawet rzeczy my – ludzie. Wiesz już, że mężczyzna w przyjemnej i ekscytujących momentów życia w stanie szczęścia – bo dopaminy, która jest uwalniana w jego mózgu. Miska wystąpić takie chwile, tym mniej dopaminy jest uwalniany – tym mniej zabawy. Oznacza to, że ubrania, Delikatesy, samochody, rozrywka, ludzie – wszystko to nudzić, jeśli stale i bezlitośnie „juzat”.

  To jest istota efektu Coolidge: wszystkie ładne nowe, ciekawe, ekscytujące przyczyny nam poczucie szczęścia. Wszystko zwyczajne, codzienne, rutynowe – staje się nudne i nieciekawe. W tym ci, moja droga. Pierwsze kilka miesięcy do lat człowiek traktuje cię jak chłopca na nowy rower, ale po pewnym czasie zaczyna się przyjrzeć na drugi, z wzmocnioną ramą i kołach, dwa amortyzatory i lepsze hamulce. Mniej więcej? Przepraszam, to jest życie!

  load...

  Po prostu nie być zdenerwowany – my coś wymyślimy! Ale najpierw trzeba prawidłowo sformułować pytanie – problem, który należy rozwiązać.

  Różne sposoby gotowania ziemniaki lub jak nie nosił jej mężczyzna

  Chłopaki, jeśli jesteś tutaj, i można zadać sobie pytanie, bo też nie są wolne od zdrady. I ty też wkurza żonami gaźniki, wędki i piłki nożnej z piwem. Nie pierwszy rzut oka może się wydawać, że „mission impossible”, ale nie spiesz się! Mamy również do pracy z obiektem dużo bardziej wszechstronne niż ziemniaki – z wami, dziewczyny!

  Ponieważ „starych” żona zawsze będzie nowa? Nie jest to łatwe, ale spróbuj. Pamiętasz, ktoś powiedział, że kobieta jest zawsze tajemnicą musi pozostać. Jestem pewien, że ludzie nie mówią o zamierzonych ukrycia lub nie skandalicznych faktów swojej biografii. Zwłaszcza o tajemnicy, która musi być przechowywana na trumnie życia. Myślę, że jest stałym tajemnicą, że człowiek, odkrywane przez całe życie, który utrzymuje go w pobliżu tego ciągle tajemniczej kobiety. Takie przypadki są bardzo rzadkie, są jak film: ciekawa, długa żywotność, która nie chce się wyłączyć, aby nie przegapić ciekawym momencie. Bóg dał ci taki artyzm? Tak, trzeba będzie nauczyć! Myślę, że jest to bardzo proste: być dziewczyną z tajemnicy lub nauczyć się być takie.

  Tajny dziarski bytovuhi

  Tak, to zabija bytovuha zmysły i niszczy rodziny. To nie tylko to, co było: iść do pracy, wziąć dzieci do szkoły, aby śmieci, a to jest wokół ciebie. Rozumiesz? Nie? Oto przykład. Kiedy mój mąż rano chce cię pocałować w usta, jak reagować?

  „Nie, nie, nie, moje usta brzydko pachnie!”

  Ale co, jeśli po prostu uśmiechnij się i odejść bez otwierania jamy ustnej? Wiesz co ja bym pomyślał, nawet jeśli znał prawdziwy powód? „Cholera, co to znaczy? Nie chcesz mnie pocałować? Na pewno coś śniło! Nie, po prostu chciał, aby najpierw oczyścić zęby. A co jeśli nie?”. I to „tajne” nie byłoby podsłuch mi przez cały dzień! Jeśli jesteś trochę aktorką – Twój bohater będzie myśleć tak samo. Nie aktorką – ćwiczyć!

  Odnosi się to do wszystkich. Nigdy nie pozwól jej mąż iść do łazienki podczas mycia, kolor lub sukienkę, gdy w pośpiechu. Nie pokazuj mu proces – tylko wynik. Wróciłem do domu – zdjąć ubranie, jakby to zrobić dla niego i po raz pierwszy: romantyczna, seksowna, z lekkim uśmiechem i dwuznaczny wygląd. Home ubrań – zawsze czyste, wyprasowane i pachnące ładne, uczesane włosy, mieszkanie czyszczone. Spędzamy logiczny łańcuch, i odnosi się do wszystkich!

  0.

  Niezadowolony z przesłuchania po powrocie ulubionym z piłką nożną, wymienić telewizor ustawiony na książki, rozmawiać z przyjaciółmi – podczas wizyty w siłowni, chodzenie do sklepów – o zajęciach dla dzieci. Nie bój się żyć jeden dzień bez niej, nie aspiruje spędzać cały czas z nim i nie będą się nudzić ze sobą …

  To co to znaczy być kobietą w tajemnicy. I to jest jedyny pewny sposób, aby być kochanym zawsze!

  Ivan Sopiga

  load...