Cocktail party – święto, które będzie pamiętany przez długi czas

Mamy dawna zmęczony tradycyjnych świąt, gdy stół stojący na środku sali wybucha z napojami i wakacje w końcu zamienia się banalne i nudne spotkania. Oczywiście, są chwile, kiedy coś innego po prostu nie jest to właściwe – w rocznicę mojego dziadka, na przykład. Ale jeśli nie obchodzi nowego domu, spotkania z przyjaciółmi lub długo oczekiwany piątek zwykły posiłek może stać się niezwykłą imprezę, stoi tylko trochę sen.

load...

Cocktail party – jest to opcja, która zapewnia lot właścicieli fantasy w kwestii organizowania imprezy, a goście dużo pozytywnych emocji i niezwykłych zdjęć, które będą ozdobą nie tylko albumy sieci społecznych, ale pozostanie w pamięci.

Party na …

Skrypt tego koktajlu jest uzależniona przede wszystkim od świętowania. Na przykład zdecydujesz się na przyjęcie na cześć urodzin lub parapetówkę. Te święta są obchodzone w wielkim stylu, więc przygotuj się na to, co będzie musiał pomyśleć wszystko dzięki z góry i przygotować.

Tak, na gorący i sałatek jawnie zapisać, więc można sobie pozwolić, aby zamówić kolorowy pokaz barmanów – flair. Jest to popularny widok w ostatnich czasach jest konkurencja barmani (zarówno w sprawozdaniu z jednym zawodowych), którzy wykazania ich sztuka robienia koktajli, okulary żonglerka, przesiewaczy i butelki, umieścić swoją piramidę lub po prostu obrócić.

Wiele barmani używać ognia w swoich uwagach, że, oczywiście, wygląda bardzo imponująco. Flaring można zamówić w dowolnej agencji wypoczynkowego. Oczywiście, nie mają zastosowania do pierwszego dostępny, należy sprawdzić ze swoimi przyjaciółmi lub przynajmniej przeczytać opinie agencji komu powierzyć swoje wakacje.

load...

Na przykład, mamy do czynienia z podświetleniem programu. Co jeszcze należy rozważyć? Dim światła, muzyka, można dodać efekty świetlne. Na przykład, disco ball – jak drobny szczegół, ale wygląd pokoju, który będzie gospodarzem festiwalu, będzie znacznie bardziej oryginalne.

Wśród zawodów są popularne koktajle właścicielem recepty, na pewno każdy z gości na drinka. I w końcu – degustacja, aby wyłonić zwycięzcę.

Można zorganizować konkurs na najlepszą nazwę dla koktajli. A jeśli mimo to postanowił talent, możesz pomóc barmana, on, na przykład, daje klasę mistrzowską w kuchni lub koktajle przy budowie piramid. Goście nie zauważy, jak ten czas leci.

Partia bez powodu …

Jeżeli strona koktajl zorganizowany przez okres krótszy niż wielkiej okazji, takich jak spotkania z przyjaciółmi, szeroki zakres nie jest wymagany. Ale tu trzeba pracować nad szczegółami, tak, że nikt nie znudziło.

Przede wszystkim, dress code. Ty – właściciel i wybrać formę, w której chcesz zobaczyć moich przyjaciół, ale jak koktajl wieczorem i goście mogą młodzieży, niech to będzie strojach kąpielowych. I jeśli spotkanie odbywa się w wiejskim domu z basenem – zabawy będą mogli sławy, uwierz mi! Po tym sam wygląd ma łatwej komunikacji i zabawy.

Gdy nie jest jakiś szczególny powód do spotkania i nie ma bohaterem dnia, wszyscy możemy się zgodzić, aby przyjść z symbolicznych prezentów, zestaw szklanek słodkich lub zabawny szalik, na przykład. Połącz wszystkie te dary w wielkiej torbie, jak Santa Claus, i niech każdy gość własną ręką pociągnąć sobie mały prezent. W tym przypadku, goście zazwyczaj pokazują cuda wyobraźni, więc każdy będzie zadowolony.

Że do stołu?

Cocktail party w domu to dobrze, że gospodyni nie musiał poeksperymentować w dzień w kuchni, krążąc wokół płyt i płytek skrawających. Trzeba tylko zadbać o przekąski.

Najlepszym rozwiązaniem było zawsze uważane kanapki – nadział się na kawałki a kij ser, oliwki, kiełbasa i owoców. Również dziś, rzeczywista kucharz sushi, ale mogą być i porządek. Nadal można zrobić wiele małych kanapek z różnymi składnikami. Nie zapomnij o deser – ciasteczka, cukierki i lody po prostu nie będzie zbędne.

Wybór koktajli może zależeć, na przykład, czas roku. Jeżeli uroczystość odbywa się w zimnych porach roku, nikt nie odmówi z gorącej pachnącej grzanym winem, jeśli ciepło okno – nie ma nic lepszego mahito. Można również gotować nie są wyrafinowane koktajle jak Pina Colada i Margarita lub jednej z własnej oryginalnej receptury.

Nie wyklucza to faktu, że ktoś z Twoich znajomych nie pije alkoholu. Soki, woda mineralna lub napoje docenić którzy jazdy.

Na zakończenie chciałbym dodać, że partia motyw – jest to opcja korzystna dla wielu uroczystości. Oczywiście, oryginalność nie jest bez odpowiedzialności, ale wybaczyć wszelkie niedociągnięcia i będzie wdzięczny za zabawę w niezwykłym otoczeniu. Po tym wszystkim, zamiast po raz kolejny gorged się, usiąść w fotelu i marzy o łóżku, goście będą aktywnie komunikować się i tańczyć.

load...