Co zrobić ze starych dżinsów lub denim reinkarnacji

Zawartość:

Prawdopodobnie po prostu nie ma takiego domu, który nie byłby leżące wokół starych dżinsów. Te spodnie są zaskakująco silne. Ale tu jest problem, oni wychodzą z mody, dorastamy wielkości. A czasami po prostu podarte dżinsy (tak tak niespodziewany!) W najbardziej nieodpowiednich miejscach. I co mamy z nimi zrobić? W najlepszym przypadku, usuń głębiej i głębiej w szafie, albo dać człowiekowi w garażu za szmaty. W najgorszym – po prostu wyrzucić. I muszę powiedzieć, że nic nie możemy zrobić.

load...

Okazuje się, że stare jeansy można znaleźć drugie życie. Twórcy ludowi, rzemieślnicy i craftswomen, szybko zdał sobie sprawę, że spodnie mogą być łatwo wykorzystane, dołączając do nich swoje zręczne ręce. A my weźmy na ramionach swoich pomysłów i doświadczeń i wiem, co zrobić ze starych dżinsów. Nawet jeśli nie uda nam się osiągnąć doskonałe wyniki od pierwszej chwili … Cóż, zawsze będzie inny (i jeszcze jeden, i jeszcze jedno) Jeans z którym można eksperymentować.

Dla dzieci

Jakie mogą być wykonane ze starych dżinsów dla dzieci? Wstępie, że jeśli nie jesteś przydatny z igłą i nicią, aby czegoś nie warto. W celu uczynienia ze starych dżinsów, odzież nowych dzieci, trzeba posiadać umiejętności przynajmniej krawiectwo. Ucząc się o możliwościach denim reinkarnacji nie chcą.

Ubrania dla dziecka trzeba przede wszystkim od spodni. Te nogi mają odciąć mu spodnie, myje, prasować i rozpocząć majsterkowania. Co to jest? Sundress. Dla dziewczynki wystarczy nawet jedna nogę i który rip-nie jest to niemal niezbędne. Wystarczy rozkładane nogi na stole, narysować wzór na jednej stronie forehand sukienkę, z innej – powrót do wzorca. Stitch ramiona, proces inlay szyję i pachy, udekorować sundress aplikacja, haft lub kieszenie. Wszystko dziecko zaktualizować, a masz zadowolony poczucie samowystarczalności.

Ta sama zasada może być związany i spódnicę i modny szalik z daszkiem (lub bez kaptura), a latem Panama i szorty. I można zrobić torbę denim na zapasowe buty do szkoły, miękkiej pianki, walizka i wiele innych przydatnych rzeczy. Pomyśl, porozmawiaj ze swoim dzieckiem. I nagle olśniło mnie jakiś pomysł?

load...


Dla zwierząt

Oczywiście, jeśli masz kota lub psa, po dziecku uważasz, że jest o niej. A jeśli nie masz dzieci, to jest zupełnie zrozumiałe pragnienie, aby myśleć o tym, nawet członek rodziny w pierwszej kolejności (który nadal myśli o nich?). Dlatego też, dla swojego zwierzaka, też można zbudować coś ze starych dżinsów.

Jeśli oszukać swoje czworonożnego cud w różnych ubrania, ubrania i denim. Wyciąć nogi. Wsunął je umyć, otgladte i uzbrojony wzoru, nożyczek i maszyny do szycia, należy Odśwież. I można sostrochit pokrywę denim na materacu na kanapie psa lub zmienić tapicerkę na miękkim domu dla kotów. Nawiasem mówiąc, denim jest wystarczająco silny, aby być uprząż, obrożę lub smycz.

Wnętrze

Tutaj też możliwości denim reinkarnację – pole untilled. I jego pług, wystarczy wyjść z szafy stare dżinsy i uzbrojony w odpowiednie narzędzia (nożyczki, żelaza, maszyny do szycia, szydełko i tak dalej.) I odpowiednie pomysły. A jeśli dżinsy i narzędzia prawdopodobnie będzie, to dorzucimy trochę pomysłu.

Po pierwsze przypadki. Przypadki, które mogą być umieszczone na stole kuchennym lub nawet mebli tapicerowanych, a które będą doskonałe poszewki na poduszki. Szczególnie filozofować tutaj lub mieć zbyt amortyzatora spodnie i wykonać kilka prostych szwów może każdy gospodyni na maszynie do szycia. Specjalne chic takie okładki i poszewki dać wszelkiego rodzaju ozdobą: aplikacja, haft, szycie z ulgą.

Po drugie, peleryny i koce. Tutaj trzeba będzie posiadanie umiejętności patchworku. Po prostu trzeba wyciąć wszystkie rodzaje denim diamenty, trójkąty i kwadraty, wymyślić jeden wzór i sostrochit płótnie pożądanej wielkości i kształcie. Nawiasem mówiąc, co jest wygodne w tym przypadku drelichu, to fakt, że taki koc patchwork będzie wyglądać świetnie zarówno na przedniej jak i na tylnej stronie. Jeśli wewnątrz na zewnątrz tak szwy kreativnenko razlohmatit, zasłona będzie wyglądać jeszcze bardziej spektakularny niż twarz. Klapy sposób nie można szyć i przymocować swój hak i zaczepić urządzenie do łączenia się z internetem.

Po trzecie, dywany. Są wykonane na tej samej zasadzie jak te objęte tylko złą stronę z nich, a nawet baza wszyta podszewka. Nawiasem mówiąc, takie maty może zostać rozłożona nie tylko w korytarzu lub w łazience. Jeśli podjąć wysiłek (psychiczne i fizyczne), można uzyskać doskonały i pamiętajcie, ekskluzywny dywan do przodu sali. Niektóre szwaczki cut jeans i dzianiny taśmy taśmy te same dywanów i chodników. Szydełka – igły dziewiarskie do tego nie jest bardzo odpowiedni. Wreszcie, wszystkie rodzaje paneli ściennych. Jeśli masz dar artysty i jednocześnie krawca, można to zrobić, too. Idź na całość!

Dla siebie

Dla mnie, to nie przeszkadza! Ani stare dżinsy, bez straty czasu. I co można wydać te dżinsy i czas? Jednocześnie sundresses i szorty, spódnice i kamizelki. A jednak – w kapcie i klapki, do torebki i kosmetyki na cheholchiki dla posiadaczy telefonów i ołówek, bransoletki i na kulonchiki na fartuchy i czapki. Ponadto, denim może obtyanut ulubionego Szkatułka na biżuterię lub kosmetyki, sprawiają, że okładka do książki lub dla czytelnika, aby uszyć torbę na laptopa.

Chcesz – zaktualizować Tekstylia kuchenne – także dlatego, że dla siebie. Obrusy, ręczniki, doniczki, klocki dla stołki kuchenne, płaszcze (wnętrze) dla kuchni kanapę. Lub zrobić niespodziankę dla człowieka i przyszyć ją do samochodu denim pokrowców. Jednak dlaczego jest człowiek? Jeśli komputerze, będzie to również dla siebie!

Jednym słowem, natychmiast wykopać w szafie stare dżinsy denim i rozpocząć reinkarnację. Dać drugie życie na siłach tylko do bogów. A my nie boginią?

load...