Co zrobić, jeśli włosy bitą

 

Zawartość:

Kobiety często mają do czynienia z problemem rozdwajaniu. Gdy tak się stanie, to pierwszą rzeczą, że panie zaczynają próbować wyobrazić sobie wszystkie rodzaje środków, mając nadzieję na szybki wynik. Nie próbują kontaktować się bezpośrednio z powodu złego stanu zdrowia włosów i bez tego środka sytuacja jest po prostu niemożliwe.
Powrót do spisu treści

load...

Dlaczego bać naszych włosów

Wiadomym jest, że stan włosów jest oceniana na zdrowie i siły odporności.

Jeśli twoje włosy są lśniące wewnętrzną siłę, są naturalne loki lub spaść z elastyczną masę, to wszystko jest w porządku. Ale często, nawet u młodych dziewcząt można zobaczyć efekt suchej „kudłaty”, czyli długie pasma wyzywające francuskim i dać wyraźny włosy krótkie-suchy i kruchy. Natychmiast uderzyło Ile posechennyh porady w tym włosy. Wygląda to bardzo brzydkie i nieprzyjemne. Wydaje się, że ona po prostu nie podoba się lub nie jest w stanie dbać o siebie. Taki stan rzeczy sprawia, że ​​ten zacznie szukać przyczyn takiego katastrofalnego stanu fryzury.

Czynniki uszkodzenia włosów może być zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Były to:

 • Silne opary lub przemysłowych transportu uciskanych miasta;
 • źle dobrane szampon;
 • Oskalpować patogeny zakażeń;
 • Długotrwałe narażenie na morze lub chlorowanej wody w basenie;
 • Reakcja na długotrwałe narażenie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Często osoba wywołuje katastrofalny stan swojego posechennyh włosy. Wśród tych powodów są przekroje:

load...
 • Wody do mycia jest zbyt gorący, silny tarcie, niewystarczające płukanie;
 • Częste stosowanie gorącego powietrza;
 • Choice substandardowych grzebienie – metalowe lub plastikowe tanio;
 • Systematyczne noszenie peruki, chignons;
 • Zły wybór środków do barwienia.

W przypadku tych powodów nie są dostępne, a liczba rozszczepionych końcach rośnie, należy pomyśleć o wpływ takich czynników jak zła dieta, efektów ubocznych leków przyjmowanych. Podział Koniec włosów może być wynikiem choroby nerek, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego, w okresie dojrzewania, zatrucie nikotyną (palenie), przewlekłe zmęczenie, brak płynów w ciele.


Powrót do spisu treści

Jak radzić sobie z problemem

Najpewniejszą podejście – identyfikujący przyczynę są ścięte włosy, usuwanie szkodliwych czynników. Często jednak nie jest to możliwe do zrobienia. U ludzi nie ma czasu lub chęci, aby poddać się badaniom lekarskim w celu ustalenia, na jakim poziomie zawodzą funkcje różnych narządów. Najczęstsze przyczyny i usystematyzować właściwe wnioski dotyczące tego, co należy pilnie zmienić w trybie i zachowania powinny pomóc w rozwiązaniu problemu.

Niektóre kobiety podążać ścieżką regularnych wizyt u fryzjera z myślą nie tylko do poprawienia fryzury, a mianowicie, aby odciąć końce posechennye włosów. Jednak ta metoda nie pomaga radykalnie poprawić sytuację, a wręcz przeciwnie, może stracić kształt fryzury i włosy będą nadal wyglądać zaniedbany. Krótkoterminowy efekt dodatni jest popularna do dzisiaj, włosy wyciąć z gorącymi nożyczkami. Ale ta metoda nie przyczynia się do poprawy stanu przez dłuższy czas. Jest to konieczne, aby następnie przejść do procedur startu jako maski do włosów.
Powrót do spisu treści

Zalecenia tradycyjnej medycynie

Stara instrukcja medycznych zawiera wiele przepisów na odzyskanie włosów. Wśród preparatów ziołowych, ma lecznicze działanie na skórę głowy, korzenie loki i całej ich długości wyróżnia się:

 • świeży sok z pokrzywy lub infuzji (2 łyżki suchej trawy na wrzącej wody 1 łyżka …);
 • Pietruszki (świeży sok z trawy);
 • Rumianku, ekstrakt (20 g na 1 łyżka wrzącej wody.);
 • Kora dębu (1 łyżka wrzenia w 1 łyżce wody …);
 • Chelidonia (soku ze świeżych ziół, rozcieńcza wodą w stosunku 1: 2);
 • Birch (10 g suchego nerki lub 15 g suszonych liści we wrzątku 1 łyżka.);
 • Aloes (sok, przygotowanie świeże lub farmaceutyczne);
 • Melon (sok);
 • Geranium (sok z świeżych liści).

Wiele wskazówek dotyczących skutków zdrowotnych kwaśnego mleka i oleju tajemnicy. Nic dziwnego, że kobiety w Azji Środkowej, którzy praktykują mycia włosów przy użyciu katyk (specjalny rodzaj mlekowy zakwasu), prawie nie występuje, lub nadmiernej suszy posechennyh włosów. Podstawą do mieszaniny oleju z oliwek, lub innego wysokiej jakości ogrzewa olej roślinny z dodatkiem wszelkich składników. Dobrze udowodniono włączenia w takich kompozycjach z następujących składników:

 • Miód rozcieńcza się gorącą wodą;
 • Sok z cebuli;
 • Sok z czosnku;
 • 2 łyżki. L. Kwaśna śmietana;
 • 1 łyżka. L. Gorczyca rozcieńczono ciepłą wodą w stosunku 1: 2;
 • Roztwór alkoholu gorących papryki, rozcieńczono ciepłą wodą w stosunku 1: 3.

Wymóg obowiązkowy do uzyskania efektu w stosowaniu takich masek – ciepły okład na głowę 30-50 minut.


Powrót do spisu treści

Nowoczesna strategia wyjścia

Zaawansowane firm farmakologicznych i kosmetycznych stale uwolnienia nowych środków do pielęgnacji włosów na rynku, co gwarantuje wspaniały efekt. Najczęściej ten rodzaj reklamy jest zupełnie nieprawdziwe, ponieważ leki są uwalniane po długich badaniach laboratoryjnych i uzyskać certyfikaty państwowe próbce krajowej lub zagranicznej.

W takich preparatach obejmują specjalnie przygotowanych minerały, enzymy, koncentraty umieszczenia łożyska i innych stosunkowo drogich elementów, i są one bardzo drogie. Jeśli zdecydujesz się traktować swoje włosy z ich pomocą, nie jest najlepiej zrobić to na własną rękę, a także w salonach. Podczas zakupów hurtowych fryzjerzy użyć zniżki. Ponadto, jeśli nie są skierowane do specjalisty trichologist, jest doświadczonym mistrzem kabiny stwierdzić, który lek jest korzystne dla Ciebie jako maska ​​dla rozdwajaniu włosów.

Oddzielne stosowanie najbardziej przydatnych masek także przyczynia się do znacznej poprawy stanu włosów i poprawić ich wskazówek. Są obecnie szeroko stosowane, przy użyciu mieszaniny żelatyny, które, jak wiadomo, jest produktem naturalnym:

 • 1 opakowanie żelatyna rozpuszcza się w wodzie, dodanie nieco szamponu;
 • Zawartość 1 opakowania żelatyny rozpuszczonej połączyć się z żółtka jaja, jak i niewielkiej ilości szamponu;
 • Do 1 łyżki. L. Rozcieńczone żelatyny dodać 3 ml olejku eterycznego (jodły, sosny, cytryny, róży) i niewielką ilość szamponu.

Czy ten rodzaj maski jest utrzymywana na włosach przez 30 minut, spłukać obficie wodą.
Powrót do spisu treści

Tradycyjne fundusze nie przeszedł przez wieki

Jeśli twoje włosy są bita, a następnie bez maski i okłady nie może zrobić. Najbardziej skuteczne i efektywne są zabiegi z użyciem długich znanych składników, które są używane, a kilka wieków temu. Jest to „Przepisy” na podstawie rzepakowy lub olej rycynowy. Oba są od dawna stosowane w świecie słowiańskim i pomyślnie przeszły do ​​nowoczesnego podręcznika medycznego. Ale jeśli przed chcąc korzystać z takich leków było znaleźć i wykopać korzenie łopianu lub olej rycynowy zbierać nasiona do produkcji na podstawie ich ropy, ale teraz po prostu pójść do sklepu aptece lub perfum i kupić gotowy do użycia ekstraktu. Masowanie tych olejów do korzenia włosa, powodując na całej długości zapewnia doskonałe efekty, ale tylko po wielokrotnym użyciem.

Innym lekarstwem traktowane jako gwarancja niezawodne pielęgnacja włosów problemu – jest henna. Jeśli kolor włosów pozwala używać henny irańskiej, a następnie po miesiącu stosowania pakuje 1-2 razy w tygodniu można zauważyć pozytywne zmiany. Istnieje również tzw bezbarwna henna. Aby uzyskać to inne surowce, ale także znacząco poprawia strukturę włosów, dzięki czemu są ciężkie i gładka przez cały czas.

Wszystkie te sztuczki i techniki, jeśli są one zastosowanie ogólnoustrojowe zdecydowanie poprawić stan włosów. Tylko działanie i zaangażowanie w cokolwiek było osiągnąć pożądany efekt przyniesie owoce w postaci stosów zaktualizowanej luksus, lśniące włosy życie.

load...