Co zrobić, jeśli samochód został skradziony?

Samochód – nie luksus, lecz przedmiotem kradzieży. Więc coś takiego lub parafrazując popularne wyrażenie, którzy wolą nie kupić samochód i odjechać w ich szczęśliwych właścicieli. A najbardziej uderzające jest to, że bez względu na to, jak uważnie odebrać złożone środki anty-kradzież staje się ofiarą złodziei samochodów jest szansą dla każdego avtovladelitsy. Statystyka porywacze skradzionych marek samochodów nie są zainteresowani, ale do każdego środka blokującego w stanie odpowiedzieć na swoje własne braki, na które, jak wiemy, nie ma recepcji. I zbawienie jaskółki ze szponów rodzimych złodziei, którzy nie dobrze spać chwałę bohatera Nicolas Cage w filmie „Gone in 60 Seconds”, leży na swoich kruchych barkach.

load...

„Jechałem samochód – co robić? !!”

To niemal klasyczny w sformułowaniu pytania podana jest co 10 sekund jedna osoba na świecie. Firma przychody kradzieżą jest ponad 21 miliardów dolarów rocznie. Niesamowite statystyki! Można nadal przynieść te fakty, jeden inny ciekawy. Ale jeśli maszyna do statystyk – niektóre nieożywiony jednostka kradzieży, to jest dla ciebie – skradzione mienie. I ze zniknięciem jej trzeba coś z tym zrobić. Tak, oddychać głęboko – ukradłeś samochód!

Porwanie porwanie niezgoda

Ty jako ofiary, nie powinny być zbyt ciekawy, do jakiego rodzaju kradzieże samochodów dotyczy sprawy. Ale to było na niektóre z dotychczasowych pięciu rodzajów kradzieży samochodu to odnosi silnie zależy los komputerze:

 • Auto „na organach”.

  A raczej na części. Co zaskakujące, jest to najrzadszy rodzaj kradzieży. Przeciwnie, jest to wygodny pretekst dla policji, którzy są zmęczeni szukając samochodu. I łatwiej zorganizować demonstrację dla ciebie historią z mitycznych statystyk. Nie wchodzą: rzadkie porywacz będzie komunikować się z alarmami i innych urządzeń zabezpieczających przed kradzieżą, aby położyć maszynę na obrabianym przedmiocie.

  load...
 • Celowania. Ogień!

  Ten rodzaj kradzieży stał się ulubionym dla wielu firm pośredniczących, które sprzedają samochody od producenta. Program jest dość prosta. Przygotowanie dokumentów pracowników firmy dostać swój adres domowy i zrobił wrażenie klucza. Gdy samochód jest dostarczana na adres swojej siedziby, jej nie ma. I to nie byle gdzie, ale nowy nabywca z pustego dokumentu. Po wzięciu udziału w pracownika porwanie dealerskiej. I dobrze, jeśli samochód został znaleziony szybko; a jeśli nie – można zapomnieć o swojej nowej rzeczy. Udowodnić spisek w tym przypadku jest bardzo trudne. Jednak system ten działa przez około tydzień po nabyciu samochodów ciebie.

 • Dangerous Tour.

  Termin ten jest nazywany kradzież popełnione przez obcych. Uwaga: „Przyjdźcie licznie!” lepiej pominąć. Jeśli samochód został skradziony odwiedzenie wykonawców gości, będzie to bardzo trudne. Fałszywe dokumenty zwinnych towarzyszami są zawsze pod ręką, a pracownicy policji ruchu nie różnią się świętość. Biorą łapówki, ale nie zaszkodzi dla władzy. I połykać już przekroczył granicę na własność państwa. I to w najlepszym wypadku. W najgorszym wypadku, porywacze mogą wziąć na samochód uzbrojony nalotu. I to właśnie zniszczone niepotrzebnych dowodów.

 • Samochód lub torebce?

  Samochód jest często skradziony dla okupu, w tym przypadku, masz szansę odzyskać ulubiony środek transportu. Jednak trzeba pogodzić się z faktem, że wynagrodzenie będzie trzeba jeszcze domyślnie. Prywatny detektyw, aby stwierdzić, że gorliwość dzielnych policjantów jest słaba lub przez bandytów.

Co jeśli samochód został skradziony z parkingu lub z zamkniętym garażu? Poprawność swoich działań będzie zależeć od tego, czy urządzenie powróci do prawowitego właściciela, i jak szybko to nastąpi.

Według „pościg”

Po znalezieniu miejsca na parkingu, który powinien być samochód, pusty, – wybieranie 02. Liczby nam znane od dzieciństwa, w tej sytuacji, może przynieść realną pomoc. Jednakże, jeśli zarządca nie zacznie odnosić się do braku dostępnych pojazdów zamiast bezpośredniego strój połączenie. Tylko nie trzeba od razu wpadać łez. Popyt że jesteś uprawniony, rozmowa jest nagrywana, a jako sumienny podatnika, można spodziewać się, że połączenie nie jest uprawniony do pominięcia.

Należy jednak pamiętać, aby ogłosić rozmowa tak zwana „osią” czy nie, zależy od tego, ile czasu minęło od kradzieży. Jeśli zostawiliśmy samochód na parkingu w nocy, i brakowało jej tylko rano, „przechwycić” nie będzie nic. Najprawdopodobniej porywacze ukrył swój samochód w bezpiecznym miejscu, a po drodze można zobaczyć tylko wtedy, gdy „pasja”, aby znaleźć osiada kurz. Jeśli jednak urządzenie jest wysyłany znaki lub okresowo sprawdzać na miejscu, czy Twój samochód może być łatwiej znaleźć i ustawić dokładny czas, kiedy kradzież popełniono.

Następną rzeczą, którą trzeba dbać – to pisemne oświadczenie policji. I starają się uspokoić, zebrać myśli i zapamiętać wszystkie możliwe szczegóły, począwszy od pozornie nieistotnych drobiazgów was a kończąc swoje podejrzenia. Emocje nie pomoże, ale dyscyplina będzie dokładnie to, czego można oczekiwać od przestępców najmniej. W dialogu z przedstawicielami organów ścigania starają się unikać trybu rozkazującego. Jak byś lubił wylecieć i „presję”, nie rób tego.

Może się zdarzyć, że pracownik operacyjny poprosi o chwilę wziąć oświadczenie i dać mu możliwość przetestowania porywaczy na swoich kanałach. W żadnym wypadku nie należy rezygnować! Na równym podłożu, nie ma do zaoferowania. A jeśli słyszałeś tę propozycję, to znaczy, że agent ma co nazywa się ślad. I nie zaniedbywać swoją profesjonalną atmosferę. Może się zdarzyć, że piękno zwróci się w ciągu kilku godzin. Oświadczenie piszesz, jeśli to konieczne. Pamiętać, że rozmowa w 02 odnotowano na filmie.

Przypomnijmy, że tak zwane aktywne poszukiwanie samochodu został uruchomiony przez 2 miesiące, a następnie sprawa została zawieszona i przekształcony kolejną nierozwiązaną przestępstwa. Chociaż orientacja samochodu jest na wszystkich pracowników służby patrolowej, nie muszą polegać na ich szybkość i czekać na 2 miesiące, nadal działa!

Moi krewni – moje bogactwo

Nie odpocząć, pozostawiając wniosek do policji. Twój samochód jest konieczne przede wszystkim do ciebie najbardziej, a następnie trzeba przejść do działania. Można pobrać próbkę aktywności kandydatów na prezydenta podczas kampanii wyborczej. Orientacja opisujące charakterystyczne cechy urządzenia. Im więcej szczegółów, tym lepiej. Wszystko od podstaw na zderzaku, a kończąc na numer silnika, opisane z wielką starannością w formacie A4. Dla skutecznego poszukiwania nie może być mniejsza niż tysiąc egzemplarzy. Rozprowadzać ulotki dziewczyn, krewnych, kolegów. Wykorzystują fakt, że współczuć, tak długo jak to tylko możliwe. Niech rozdawali przechodniom, są wprowadzane do pobliskiego komisariatu, wklejanie na słupach i przystankach autobusowych. Kto wie, może będziesz miał szczęście.

Spójrz na ogniu …

Kolejne zalecenie z kategorii nielogiczny na pierwszy rzut oka działań. Ale – kobieta, to może być wszystko. Zaraz po kradzieży szukać wśród swoich znajomych lub przyjaciół ogień znajomych. A wraz z nim, sprawdzić pobliskie garaże. Strażacy mają prawo do wglądu do podejrzanych garaże. A nawet sankcja na prywatnych wyszukiwań własności nie potrzebują. Ale żeby zrobić to warto tylko wtedy, gdy istnieje podejrzenie, że skradziony pojazd (orientacja policjanta, na przykład), to w tym samym obszarze.

Nabyć laury Pinkerton

Wyszukiwanie pojazdów w domu – rzeczy dość skomplikowana. Z pewnością można liczyć na szybkość policji, ale najlepiej jest próbować i szukać wskazówek. Towarzyszą mężczyźni chodzą hot spotów, które są blisko parkingu lub garażu, w którym samochód został skradziony. Bezdomnych, matek na placach zabaw dla dzieci, babcia-staruszka, jak wróble obsizhivayuschie ławki przy wejściach, może dać wiele przydatnych informacji, które na policję i nie śmiał marzyć. Ci każdy szczegół jest ważny. Najmniejszy szczegół. To może doprowadzić cię do swojego samochodu.

Nie będzie źle ominąć kolejne rynki samochodowe. Jeśli urządzenie postanowił sprzedać z powodu szumu ty rozmieszczone, aby to zrobić przestępcy mogą jedynie za pośrednictwem rynku samochodowym. Ale w każdym przypadku, nie należy zbliżać się do pojazdu, jeśli go znaleźć. Zadzwoń strój policji. Żaden samochód nie jest warte twoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Im więcej osób wie o twojej straty, tym lepiej. Można reklamować opis samochodu odbędzie się w lokalnej telewizji lub radia. Od pokazując swój numer telefonu. Nawiasem mówiąc, to, czego nie uspokoi i kontynuował poszukiwania skradzionego samochodu, może powodować przestępców do porzucenia pierwotnych planów i wzywam was z propozycją wykupu samochodu. Pewien procent kosztów. Co najważniejsze, czas, aby zrozumieć, co to nazwać, porywaczy, ponieważ bezpośrednie pytanie: „Czy chcesz, aby odkupić swój samochód” nie usłyszysz od każdego profesjonalisty. Laik by policja złapany bez wysiłków.

Ty „nie tracą psa?”

Z niemal całkowitą pewnością możemy powiedzieć, że prędzej czy później to pytanie zabrzmi w słuchawce. Najważniejsze, aby uświadomić sobie, że nie mówimy o brakującym psa, a na komputerze. Stało się zbyt gorący towar. I kup teraz zostanie podjęta tylko ślepy, głuchy, niemy żeglarz długą podróż. Wszystkie twoje działania są poprawne, a wszystkie podjęte działania doprowadziły do ​​tego, że przestępcy postanowili, choć nie za darmo, zwrócić samochód prawowitego właściciela.

Nie spiesz się radować. Nie być w stanie natychmiast zgodzić. Po pierwsze, trzeba się upewnić, że nie stać się ofiarą kolejnego oszustwa. A po drugie, przestępcy zawsze działają na tym samym, pracował przez obwód.

Będziesz miał pierwsze spotkanie. Najlepiej jest wysłać męża, brata lub przyjaciela. Należy jednak pamiętać, że wszystkie rozmowy będzie musiał przeprowadzić samemu, jeśli nie ma takiej możliwości. Przed spotkaniem, starają się jak najlepiej chronić siebie. Zadzwonić do znajomego, powiedz mi, gdzie idziesz, włączyć telefon trybie rozmowy. Do znajomego słyszałem, że się z tobą dzieje. Niekoniecznie z was coś się dzieje, ale to lepiej, aby zapewnić maksimum. Sam, można przejść tylko do pierwszego spotkania, wszystkie dalsze negocjacje powinny odbywać się w obecności kogoś, kto może cię chronić.

Na tym etapie negocjacji, też mają swoje małe sztuczki. Okazja do ostatniego. Wyobraź sobie, że jesteś przy stole, a Twoje zadanie – aby wygrać. Reakcja na zagrożenie powinno być zakończenie negocjacji. Życie jest droższe. Jeżeli ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie pokryje wszystkich. Aby to zrobić, policja musiała wziąć zaświadczenie, że po utracie pojazdu karnej i przedkłada go do firmy ubezpieczeniowej. W takim przypadku, jeśli urządzenie nie zostanie znaleziony, spółka będzie zobowiązana do zwrotu kwoty rezerw na ubezpieczenia.

Załóżmy, że byli w stanie się zgodzić. Ty również oferowane do zakupu samochodu. To wstyd, nie twierdzą, iż odkupienie i nie mogą być porównywane z rzeczywistymi kosztami samochodu. Płacisz raz za przynależność do rzeczy nie ma nikogo. I znaleźć się w obliczu wyboru zapłaty lub dostarczyć przestępców. Druga opcja jest o wiele bardziej niebezpieczna, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W celu udowodnienia winy porywaczy, dzielnych policjantów powinien przyjść w czasie rozmowy w czasie maszyn przesyłowych. A przestępcy i jest to dobrze znany fakt, na „okazje” starają się wybrać na weekend lub wakacje. Tak więc szanse na uzyskanie realnej pomocy ze strony policji i masz niewiele, być może trzeba będzie zapłacić.

Jeśli prowadził samochód – co robić i co zrobić, aby dostać ją z powrotem tak szybko, jak to możliwe? Sukces zależy od dyscypliny i odporności na trudne sytuacje. I naprawdę chcielibyśmy, aby zobaczyć ten artykuł był tylko poznawczy „Pulp Fiction”. I nigdy nie będzie dla ciebie sytuacja prawdziwe życie.

load...