Co zrobić, jeśli chcę seksu: Przewodnik do działania

Zawartość:

Zgadzasz się, że w życiu każdej kobiety są chwile, kiedy jak seks. Chcę ból, zawroty głowy, skurcze w brzuchu wcześniej. A jak irytujące jest to w tej chwili wielu mężczyzn nie jest zdolny do zaspokojenia tej pasji. Przyczyny tego mogą być wielki tłum: czyimś mężem w podróży służbowej, ktoś pokłócił się ze swoją drugą połową, dobrze, ktoś po prostu pecha i nie spotkał ten sam jeden pojedynczy. My, kobiety, w przeciwieństwie do wielu mężczyzn, w połączeniu z fizycznymi przyjemnościami i duchowej bliskości, Przynieś, w przeciwnym razie straci swoje znaczenie.

load...

I jak trudno jest czasami poradzić sobie ze swoim ciałem, aby go uspokoić i przestają dręczyć swoje pragnienia. Co robić? Niektórzy twierdzą, że jest to możliwe, aby znaleźć krótkoterminowy hobby na boku, aby rozładować napięcie i przywrócić równowagę umysłu. Oto tylko dla wielu dziewcząt i kobiet, ta rada jest nie do przyjęcia, są one sporządzone przez moralności zaszczepił w nas od dzieciństwa: miłości i seksu, ani nic. Cóż, przynajmniej miłości, zaufaj swoim partnerem. A co, jeśli nie ma to takiego?

Nie bój się swoich pragnień

Pierwszą rzeczą do zrobienia – aby uświadomić sobie, że popęd seksualny – nie wstydliwe głupota i rzeczywistych potrzeb organizmu. Więc są rozmieszczone: nasza funkcja reprodukcyjna daje czasami czuł, a czasami w niewłaściwym czasie. Dobrze, a ponadto użycie płci dla zdrowia kobiet nie został odwołany! To odmłodzenie i ciało, a także brak bólów głowy i ulga zespołu napięcia przedmiesiączkowego, udaru mózgu i zmniejszenie prawdopodobieństwa. Można kontynuować przez bardzo długi czas.

Tak więc, jeśli chcesz seksu – to jesteś normalna, zdrowa kobieta z jej całkowicie ludzkich potrzeb. I przerażony, zawstydzony z nich – iść wbrew jego naturze. Jeśli jesteś jedną z tych kobiet, które urodziły się w czasie, kiedy „nie było seksu w ZSRR”, musimy zrozumieć, że czasy się zmieniły i potrzeb kobiet, nikt nie patrzy szeroko otwartymi oczami ze zdumienia. Więc rozumiem, że twoje pragnienia ma rozwiązłości, bez wulgarności i rozpocząć poszukiwania rozwiązania, w jaki sposób pomóc ukochanej. Najważniejsze – nie cierpią i cierpieć, zarzucając sobie na nieskromne pożądania, i zrobić coś dla siebie, nie stoi w miejscu.

Nie jest konieczne, aby uruchomić głową do ulicy, aby złapać pierwszy kwalifikowalnych człowieka cielesnych rozkoszy. W przeciwnym razie – stąd zagrażać ich zdrowiu – a moralnym i fizycznym. Jeśli są bardzo podobne do seksu, ale są niechętne do działania niepoważne, to jest dla ciebie, postaramy się zrobić listę, która pomoże rozwiązać problem.

load...

Opcja pierwsza: bardzo szybki

Na początek można spróbować zaangażować się w samozadowoleniu. Według statystyk, większość kobiet nigdy w życiu doświadczyła orgazmu pochwowego, ale to po prostu staje szalony łechtaczki orgazm podczas rozładunku. Dlaczego nie można dołączyć do tych szczęście regularnie otrzymujących taką przyjemność? Nie chcesz reklamować swoją pracę – i to zrobić w tajemnicy, podobnie jak wiele kobiet. Nie ma znaczenia, że ​​następny nie będzie człowiek, który łagodnie i czule dotyka tę intymną przestrzeń – być może również pochodzić z niego samodzielnie.

Po prostu odpocząć i spróbować odzyskać w jego umyśle najbardziej do zrealizowania fantazji seksualnych, które kiedykolwiek odwiedziłem. Albo wyobraź sobie najbardziej zagorzałym, najwspanialszym kochankiem na świecie. To może być twój przyjaciel lub gwiazdą popularnego serialu telewizyjnego. To nie ma znaczenia, kto to jest, ze względu na swoje tajne myśli nikt się nigdy nie dowie, prawda? Więc spokojnie położony w dogodnym miejscu dla Ciebie i zacząć przyjemność. Zrobisz to regularnie – częste bóle znikają i agresywny nastrój, który zakłóca żyć spokojnie.

Nawiasem mówiąc, nie muszą to zrobić palcami. Jeśli należysz do tej grupy kobiet, które są samozadowolenia razie potrzeby widoczność obecności partnera, a następnie spróbuj zrobić to w łazience lub prysznicem z biczami wodnymi. Będziesz mógł do woli, aby zwiększyć lub zmniejszyć ciśnienie, jest w pełnym tego słowa znaczeniu, że nie działa palcami jest ich magia, a uprzejmy i delikatny człowiek.

Opcja druga: wymaga szkolenia

W tym przypadku, wszystkie szkolenia sprowadza się do tego, aby przejść do końca tego wszystkiego w sex-shopu i wybrać odpowiednie „zabawki” dla siebie. Podczas spotkania z mężczyzną, nigdy nie możemy wiedzieć na pewno, jaki kształt i wielkość jego godności. Często pierwszy sex występuje niezręczną sytuację, gdy nasze oczekiwania są dalekie od rzeczywistości. W sex-shopu, który nie będzie się działo. Przemysłu seksualnego, którego celem jest tworzenie różnych akcesoriów dla przyjemności, pracy, jak mówią, „na sumieniu”: wybór wibratory różnej wielkości, kolorów i faktur może jedynie dziwnego.

Ponadto dildo – nie jest to jedyny element przedstawiony w jakikolwiek szanujący sex shop. Liczba i różnorodność towarów może być długi czas, aby być zaskoczeni, bo czasami na pierwszy rzut oka i nie rozumiem, dlaczego musimy to czy tamto Gizmo. Ale jeśli są w sprzedaży, to znaczy, że ta pozycja dla kogoś naprawdę potrzebne – to na pewno pomaga ogromną liczbę kobiet i mężczyzn, aby przezwyciężyć samotność.

Dla wielu kobiet regularna masturbacja nie jest w stanie zaspokoić brutalne głód, gdy jest bardzo podobny do seksu. Wymagają wpisu – głębokie teraz. Jaka jest natura kobiecego ciała! A nawet jeśli ludzie mają z jakiegoś powodu nie wyszło, należy odrzucić fałszywą wstyd i udać się na wycieczkę do najbliższego sklepu seksualnego. Na pewno znajdziesz coś, co pomoże uporać się z pragnieniem i przetrwać trudne czasy.

Jeśli jesteś zbyt nieśmiały, następnie przyjść do doradcy tylko wtedy, gdy kabina ma innych klientów. Nie mam nic do wyjaśnienia się ze sprzedawcą lub udawać, że się tam przypadkowo. Sympatyczni konsultanci pokaże wszystko wyjaśnić bez zbyt wielu pytań, a nawet dać dotyk. Sami przedsiębiorcy od dawna przyzwyczajeni do specyfiki ich pracy i nie potępiam za zainteresowanie. Nikt nie weźmie za biedny sam „, doszła do takiej hańby”. Po tym wszystkim, że istnieje tak wiele par, którzy kupują zabawki erotyczne niemal hurtowych tylko dywersyfikacji swoje życie seksualne. Kto wie, może jesteś jednym z nich?

Jeśli po prostu nie mogę sobie wyobrazić sytuację, w której można rozmawiać z nieznajomym o takich rzeczach intymnych, to dla ciebie nie istnieje sposób: make wibrator lub jakąkolwiek inną „zabawka” w Internecie. Liczne usługi to zrobić szybko i łatwo w internecie. Siedząc przy komputerze w godzinach wieczornych, można dość łatwo zobaczyć absolutnie wszystkie towary, które są dostępne w sklepie internetowym. I, jeśli to konieczne, nawet zadać pytanie, na które odpowie i doradzi, zawierający wszystkie potrzebne informacje. Takie strony zapewniają pełną prywatność, tak, że nikt nigdy nie będzie wiedział, że masz banderolku pocztą (w tym listonoszy sami).

O ile może wydawać się absurdalne, aby angażować się w „to” nie jest człowiekiem, ale z gumy urządzenie, ale jeśli naprawdę chcesz seksu, powinieneś skorzystać z tej opcji. Nawiasem mówiąc, era wibratory gumowe dłuższego czasu minęło, a teraz są one wykonane z materiałów, który czuje się w żaden sposób do odróżnienia od oryginałów. Plucia na jego naturalną skromność i nieśmiałość, można również uzyskać prawdziwą przyjemność, który nie doświadczył.

Czy wiesz, że podczas orgazmu u kobiet przeznaczono specjalny czynnik odpowiedzialny za jej uroku? Jest to w pełni dokładne fakt naukowy nie wymaga dowodu. Będziesz nie tylko poczuć się lepiej, ale to jest w końcu zrobić z długotrwałego depresji to boli ciągle wyświetla błysk w jego oczach, dobry nastrój – i kto wie, być może w tym momencie można zauważyć mężczyznę swoich marzeń?

Opcja trzecia: długoterminowy

Trzecią opcją jest, aby dostać się do jeszcze zrobić swoje życie osobiste. W przeciwnym razie, można dostać się nudzić samoudovletvoryaetsya wszystkie możliwe i niemożliwe sposoby i po prostu dać sobie ślub czystości. Po pierwsze, drewno zacznie pękać jak Celentano w słynnym filmie, a następnie pracować od rana do nocy – tylko zapomnieć, co naprawdę chcesz seksu.

W rzeczywistości, wiele osób mówi, że jeśli całkowicie podporządkować pewnym przyczyny, pasja w poutihnut ciała i zapomniane w miarę upływu czasu. Ktoś biegnie do pracy, ktoś – w firmie. To po prostu pomóc ta metoda może być tylko dla tych, którzy mają chwilę wytchnienia w związku ze swoim partnerem i po prostu przetrwać trudne czasy. Ale co z tymi, którzy nie mają luz, a człowiek w ciągu najbliższych stu lat nie należy się spodziewać? I muszą pilnie zająć, aby dowiedzieć się, jak budować relacje z płcią przeciwną.

Przede wszystkim, trzeba uporządkować ich wygląd. Do tej pory kobiety „spotykają się na ubrania”, a jednak nic się nie zmieniło. Jest wtedy będzie on docenić i zrozumieć swoją delikatną, subtelną organizacją duchową. W pierwszym etapie, powinien być zainteresowany w nim jako atrakcyjną osobę, z którą chcesz spędzić czas i nie wstydzą się wprowadzić do znajomych.

Jeśli z jakiegoś powodu nie ma możliwości, aby przekształcić się – Znajdź specjalistę stylista, wizażystka, stylistka włosów. Uważne przeanalizowanie magazynów mody – istnieje wiele wskazówek dla tych, którzy nie są w stanie odebrać ubrania i ubierać ładnie. To może być to, że przyzwyczaili się do niego tylko w ten sposób jesteś i absolutnie nie chcę niczego zmienić w sobie. Ale spróbuj zadać jej bardzo bliskie i rodzimych ludzi, którzy chcą tylko najlepsze dla Ciebie: Czy Twój wygląd jest bardzo atrakcyjny, a jeśli coś się w czasie, aby zmienić swój wygląd? Bardzo często kobiety, wyczerpany życie rodzinne i codzienne problemy, po prostu przestać zwracać uwagę. Zwłaszcza, jeśli nie ma porządku, dla którego chce być piękna i seksowna.

Oczywiście twoja przemiana będzie wymagać nakładów środków pieniężnych, ale jeśli pytanie wzrosła przewagę i chcesz zamknąć z normalnym człowiekiem, nie szczędzić środków na siebie, ulubiony. W przeciwnym razie może to być sytuację: jesteś stary i samotny, jest ona dostarczana przez panią, która ma pieniądze i czas stara się go wydać. To tylko, niestety, a niektóre zostaną pominięte. Więc zmobilizować swoje finanse i zmienić swój wygląd na lepsze, tak że nikt nie warty uwagi by nie przeszło.

Drugi akapit poszukiwaniu idealnego mężczyzny: mniej siedzi w domu i często zdarzają się w ludzi. Oczywiście, można znaleźć bratnią duszę w internecie, ale tylko boleśnie rzadkie takie związki są udane i długotrwałe. Spacer w parku, iść na spotkanie z przyjaciółmi, odwiedzić restaurację – jednym słowem, to się zdarza wszędzie można spotkać OH. Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze i zatrzymać nieustannie dręczony myślą, co zrobić z ich jęki, prosząc ciało płeć – nie można oczekiwać od pogody i morze zacząć działać samodzielnie.

Oczywiście, można powiedzieć swoim znajomym, którzy mają wspaniałych mężów obok, nic się nie stało, i szczęście przyszedł do niego w samej strony. Ale to nie zawsze jest tak, czasami trzeba podjąć inicjatywę. I kto wie, co ośmielają znajomym, aby wybrać właściwego człowieka – zwykle takie informacje są przechowywane w głębokiej tajemnicy.

Jeśli dużo czasu spędzają w pracy, w starym firmy wszystkie te same znajome twarze, które w większości zostały szczęśliwie żonaty – nie wahaj się zmienić środowisko. Niech nie w pełni, ale nowy znaleźć i krąg przyjaciół. Dość nieprzyjemna słuchać opowieści przyjaciół zachwycają się ich życia seksualnego, gdy bardzo dużo jak seks.

Dzięki nowym znajomym, zadbanym wyglądem i zdolność komunikowania się, w końcu spotkać człowieka, który nie tylko będzie rozwiązać swoje problemy fizjologiczne, gdy naprawdę ma ochotę na seks, ale będzie lojalnego poparcia i wsparcia. I to nie jest szczęście tej kobiety?

load...