Co zrobić, gdy mąż bije żonę: tolerują lub wyrzucić?

Zawartość:

Dlaczego raz opiekuńczy i kochający człowiek zamienia się w gwałtowny, niebezpieczny człowiek, terroryzuje całą rodzinę? Czyja to wina, że ​​mąż bije ciężarną żonę, dzięki czemu zabawa z jej uczuciami, szalony? Wiele płci cierpią z takiej relacji w rodzinie. Mężowie wymachując pięściami, zniewagę i poniżenia nie tylko kobiet, ale również małe dzieci. Początkowo jest on postrzegany jako wypadek – skumulowanego stresu i innych problemów, ale wkrótce to zachowanie staje się „normą”, a kobiety do rozpaczy.

load...

Niektóre z tych nieszczęsnych kobiet nadal cierpieć i przebaczać mężami-dręczycieli nawet po siniaki pod oczami i innych urazów. Pamiętaj powiedzenie: jeśli mąż bije żonę, a następnie – Kocham ją. Są skłonni do obwiniania siebie, wierząc, że oni sami popełniliśmy błąd – nie udało się uspokoić, aby pomóc zwierzaka. Żony uwierzyć przysięga druga połowa, nigdy tak nie zrobi. Płeć piękna nadal nadzieję i żyć w obawie przed powodując chaos.

Bić, bić i bić. Co do zasady, jeśli człowiek kiedykolwiek podniósł dłoń do kobiety, to będzie znowu i znowu powtórzyć. Złamali barierę moralną, gdy nagle sprawę, że można pokonać, bez otrzymania kary lub oporu. Są to rzadkie przypadki, w których mąż jest naprawdę świadomy swojego działania, nawraca i nie powtarzać błędów – jeżeli działał w ogniu namiętności. Mimo że nie jest również uzasadnione.

Agresywni mężczyźni: kto powinien być unikany

Mężczyzna podnosi rękę do swych żon, są podzielone na dwa rodzaje: „byki pit” i „Cobra”. Pierwszy typ „pit bull” jest najbardziej powszechne. Stopniowo wiatr ich wściekłość, plaga żona sarkastyczne komentarze i obelgi. Mężowie „roślina” się aż do momentu, kiedy można rzucać i trafiony. Typowe zachowanie psa.

load...

Tacy ludzie często psychologicznie zależne od swoich żon. To nie jest miłość, ale choroba generowane przez chęć poniżenia i umieścić w miejscu kogoś bliskiego. Żony tych ludzi trzeba uważać każdy gest, spojrzenie i słowo, tak że nie daj Boże, żeby nie obudzić w nich agresja. Rodziny te zamykają się wyłączyć od przyjaciół, krewnych i żyją w całkowitej izolacji, sam ze swoimi an_3mi.

„Cobra” to mężczyźni są znacznie mniej powszechne, ale ich zachowanie jest trudne do przewidzenia. Nie trzeba rozpalać się – wręcz przeciwnie, atakują cicho i niespodziewanie. Podczas uderzenia mają całkowicie spokojny, nawet nieobecne spojrzenie. Gdy ta leży ani temperatura ani ciśnienie. Przy najmniejszej okazji są one całkowicie spokojnie bić swoje żony na śmierć. Pobili, mimo, jak się czujesz lub stanowisko. Położyć ręce na kobiety w ciąży – proste.

Jest to bardzo niebezpieczne i brutalne mężczyzn, chociaż ich gniew łatwiej przekierować bardziej pokojowego kierunek. Zdając sobie sprawę, że ofiara nie reaguje na jego zastraszanie, mogą znaleźć inny obiekt do łagodzenia podrażnień. Ale nie cieszcie: to źródło może być krewnych, przyjaciół, a nawet dzieci.

Dlaczego człowiek, aby zamknąć swoje ręce?

Pomysł, że wszyscy płci pięknej, tolerował bicie od mężczyzn – nieśmiałych, uległych i uciskanych, nie zawsze jest to prawda. Najczęściej żona są aktywnie zaangażowane w potyczce, yazvyat, znieważony, a nawet pokonać swoich partnerów. Do ich karty należy stwierdzić, że wszystko to odbywa się w odpowiedzi na zagrożenie ze strony męża.

Są dokładnie takie same jak mężczyźni, szybko zapala się i stają się agresywne, nawet w drobiazgach. Płeć piękna tracą głowy i rodzić się jeszcze bardziej jej męża, w wyniku walki. A w czasie, gdy mężczyźni walczą o władzę w swoim domu, kobiety walczą o życie.

Co się dzieje z ludźmi? Dlaczego mąż bije żonę? Jak stają się tyranami i kto jest winny? Wszystko ma wyjaśnienia. I początki należy szukać w przeszłości (dzieciństwa, poprzednich związków, itd.). Scratch człowiek nie staje się tyranem i sadysta.

 • Urazy psychiczne dzieci

Najczęstszym przypadek – wspomnienia o zachowanie ojca w jego własnej rodziny. Jeśli twój mąż ma dziecko miało te same problemy z rodziców, prawdopodobieństwo złego traktowania własnej rodziny jest bardzo wysoka. Jako młody chłopiec, patrzył z przerażeniem rozwścieczony ojciec, upokorzony i pobity przez matkę. Cierpiał głęboko ze strachu i niesprawiedliwości, i przysiągł sobie, że nigdy w życiu nie pozwoli, aby być taki sam jak tata. Jednak ten wzorzec zachowania – jedyną rzeczą, której nauczył się od dzieciństwa. On po prostu nie wiem jak inaczej rozwiązać konflikt, bo z tego, co jego ojciec powtarza wpływ na poziomie podświadomości. Po tym wszystkim, jeśli matka ma męża, dlaczego on nie powstrzymać żonę.

Jeśli młody człowiek z rodziny, a to już zaczyna wykazywać oznaki agresji – przekonać go, aby przejść do psychologa. Wyjaśnić złożoność sytuacji, powiedz nam ile jego miłość i nie chcą mieć dziecko widział to, co widział.

Jeżeli współmałżonek ma pragnienie, aby utrzymać małżeństwo silny i kochający, musi zgodzić się na swojej ofercie. Choć, niestety, to działa tylko wtedy, gdy mąż sam zmęczony ich zachowania i gotowi do zmiany siebie. Bądź czujny, gdy można naprawić wszystko. Jeśli masz już trafić przynajmniej raz, aby uzdrowić kogoś bliskiego jest trudne. Plus, będziesz musiał mu wybaczyć. I czy można to zrobić?

 • Alkoholizm

Ile rodzin w Polsce cierpi z powodu tej choroby! Napoje i mąż bije żonę, będąc w stanie obłąkanego większość swojego życia. Czasami kobieta zaczyna tłumić swoje smutki w alkoholu razem z nim, że nie udało się znaleźć wyjście i wolał zapomnieć od psychicznego i fizycznego bólu. Małżonek dwóch pitnej w rodzinie – to katastrofa, rozpadającego wszystko na swojej drodze.

Nawet jeśli kobieta nie pije alkoholu, to nadal wypada życia i zależy wyłącznie od stanu jej męża. Wieczne czekanie – jeśli on przychodzi do domu pijany, czy trzeźwy, czy będzie on ponownie uszkodzony i zostawić ją w spokoju. Połamane alkoholików psyche, nie są w stanie kontrolować swoje zachowanie, ich działania są niewystarczające. Większość urazów i morderstwa wynikające z przemocy w rodzinie pojawia się w momencie upojenia.

Traktować tych ludzi jest bardzo trudne, ale jeśli chcesz zapisać związek i wrócić do męża w normalnych warunkach – warto spróbować. Najważniejsze – próbują rozwiązać ten problem razem. Jeśli ludzie nie mają szczere pragnienie zaprzestania picia, a potem nic się nie dzieje. Wszystkie nagłośnione środki w celu usunięcia uzależnienie od alkoholu bez wiedzy pacjenta – mity i baśnie marketingu.

Przypomnij mu, że był najlepszy w swoim życiu razem. Spróbuj przekonać ich, że trzeba mu zdrowe i odpowiednie, co ty i twoje dzieci nie chce cierpieć już. Wyjaśnij, że jeśli mąż bije żonę i drwi z niej, wpływa na wszystkich członków rodziny.

Jeśli stopień zawartości alkoholu nie jest zbyt zaawansowany, współmałżonek może zdecydować się traktować i przestać pić. Jeśli uzależnienie fizjologiczne i psychiczne jest tak wysoka, że ​​staje się odruchem dla niego, będzie wolał butelkę jego rodziny. W tym przypadku, troska o siebie i zdrowie swoich dzieci, a także z dala od alkoholika

 • Poniżony i upokorzony

Innym przykładem męża tyrana – człowiek z niską samooceną. Nie nosić, ludzie odnoszą się do niego szyderczo, że nie szanuje i nie docenić pracowników. Nie jest w stanie sprostać ich zwykle wysokie ambicje, tacy ludzie przelewać całą swoją negatywną domu – na najbardziej intymnych i kochających ludzi. Tutaj nie można dokładnie przyjrzeć się zasłużoną odpalenie i wreszcie rosnąć we własnych oczach. Najważniejsze – to przewaga, nawet na słabych kobiet i dzieci.

Są jak powietrze potrzebne dowód ich „dominacji” w domu, to tylko dlatego, że są coś warte we własnych oczach. Biorą odwet za zniewagi, pogardy, na śmiech na siebie. Konwencjonalne przegrani, nie mogąc realizować się w życiu, tramping w błocie przyjaciół i krewnych. Motywy i na żywo. On – wampir energetyczny.

Jeśli twój mąż jest tyranem tego typu, a następnie natychmiast zapisane od niego. Egoizm jest nieuleczalna, obiecuje reformy – są fałszywe. Nie jest konieczne, aby stać gruszka do bicia dla mężczyzny, który chce w ten sposób podnieść prywatnego samoocenę. To tak, jakby uderzenie was, i będzie nadal odwołać ręce.

 • Ulubieńcem fortuny

Mąż pokonać jego rodzina może być ktoś, kto jest bardzo zepsute dziecko. Był przyzwyczajony do tego, że wszystko wokół oddawać swoje pragnienia, każdy jego „chcę” – prawo do życia innych. Osoba po prostu nie mieści się w głowie, dlaczego jego żona nie od razu spełnia wszystkie jego wymagania i nie jest konieczna do stojaka „cicho”, jak zbliżył. Nie uzyskanie pożądanego, tacy ludzie mogą wpaść w niekontrolowany agresji i długi czas, aby „ukarać” krewnych za spowodowanie przestępstwa.

Od dzieciństwa, nie stosować się do niezależności, jakiej wymagają od swoich żon, że czego nie mogą zrobić sami. Jest to nie tylko męska praca w domu, ale także rozwiązanie problemów finansowych i gospodarstw domowych. Uległy one zmianie, co do zasady, grzech nie wierzą w ogóle – w rzeczywistości taki „wspaniali ludzie” wolno absolutnie wszystko! I jeśli żona zdecyduje się powiedzieć im, co zrobić, po prostu trzeba dać im nauczkę i pokazać, kto tu rządzi.

Urocza kobieta, jeśli twój mąż jest jak tego człowieka – Run bez patrząc wstecz. Żadna miłość nie jest warta takiego psychicznego i fizycznego bólu. A jeśli masz dzieci – chronić nich uraz psychiczny, dać im możliwość rozwoju przyzwoitych, szczęśliwych ludzi!

Co kobiety cierpią nadużywania i upokorzenie

Dlaczego płeć piękna jest zawsze gotów wybaczyć ich obraźliwych mężów i być blisko nich? Co to jest – strach przed samotnością lub obcym masochizmu? Czy miłość jest tak ślepy, pozwalając im się uwięzić w dożywocie bólu i upokorzenia?

 • Naiwność lub chciwość

Jak wspomniano wcześniej, kobiety myślą: „Kiedy mój mąż bije mnie, sposób w jaki pokazuje swoje uczucia.” Ta historia już dawno stracił swoje znaczenie. Po nasi dziadkowie byli małżeństwem przez rozmieszczeniem swoich rodziców, nawet nie widząc pannę młodą przed ślubem. I żyli razem przez całe życie – czy jest to szczęśliwe małżeństwo lub nieszczęśliwym istnienie. Po rozwodzie nie było możliwe, mówiąc: „mój mąż bije żonę, a następnie – miłość” była zbawieniem i wyjaśniając, co się dzieje. I co teraz?

Nawet teraz, mimo propagandy przemocy wobec kobiet są przekonani, że bicie – norma dla praktycznie każdej współczesnej rodziny. Po tym wszystkim, sąsiedzi i krewni są również skandale. Mąż bije je, a potem żałuje, obdarza kwiaty, złoto, diamenty i przysięgi, że po raz ostatni.

Dochodzi do tego, że niektóre z ich mężowie żon zobaczyć Split Personality: rodzaj i kolor jest uważany za prawdziwy i agresywny iz pięści – wypadku, choroby, wypadku. Nawiasem mówiąc, czasami płeć piękna podświadomie zaczynają sprowokować małżonka, do następnego dnia wziął prysznic prezenty na prezenty. Ale, niestety, w takich przypadkach, walka występują częściej i przeprosiny – coraz mniej.

 • Groźby samobójstwa

Czasami mężczyźni szantażuje kobietom, że popełni samobójstwo, jeśli wyrzucić je i pozostawić. Często te słowa nie zawierają realne zagrożenie, to tylko wymówka, aby był zawsze z wami i być w stanie cię kontrolować. Plus, kobiety stają się giętkie i stać się boi nawet własnego cienia. Kto chce być przyczyną śmierci kogoś innego, nawet jeśli ta osoba przynosi ból moralny i fizyczny.

Żyć w ciągłym strachu i napięcia, strachu o ewentualnej śmierci bliskiej osoby, „swojej winy” – nie jest to, że można się spodziewać, że za mąż? Jeśli ulegnie takiemu szantażowi, to będzie zawsze bez winy winny i głęboko nieszczęśliwa kobieta. I po kilku dekadach, ten „męski” można przejść do drugiego, i pozostaniesz z niczym. Z powodu ciągłych zmartwień i załamań nerwowych ty przedwcześnie zaczynają się obracać siwe włosy, zmarszczki pojawiają się i znikają błysk w jego oczach. Czy jest potrzebny?

Nie żal do męża, pobyt femme fatale – dać mu możliwość działania, jakie uzna za stosowne. Tylko nieliczni są w stanie podjąć tę straszną kroku jak samobójstwo. Najbardziej, że mogą zrobić – aby symulować próbę utrzymać się na krótkiej smyczy. Co do reszty, rozwijają tylko wśród kobiet, poczucie winy i rozpaczy. Nawiasem mówiąc, wszystko suitsidnikov zaprotokołowane w szpitalu psychiatrycznym. Aw niektórych przypadkach będzie to bardzo mocno, zwłaszcza jeśli chce zmienić pracę lub dostać transportu prywatnego. Nie zapomnij powiedzieć o tym żonie.

 • Dzieci potrzebują ojca

Wiele płci czują, że ojciec-tyran – jest lepsza niż brak ojca w ogóle. Oto one bardzo pomylić. Widząc ciągłe skandale i walczy z rodziców, dzieci są głęboko traumatycznym psychikę. Jest to niebezpieczne dla chłopców – jako dorośli, ich kopiowanie zachowanie ojca w jego rodzinie. Trudno dla dziewcząt – w przyszłości do stworzenia rodziny, będą podświadomie szukać brutalnych mężczyzn, podobnie jak jego ojciec.

W rezultacie, tyran zepsuje życie nie tylko ty, ale także niewinnych dzieci. Zdarza się, że mężowie nawet podnieść rękę do nich, że nie może wpływać na zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci. Czy wiesz, że większość młodych zabójców skazany za zabójstwo ojców, którzy biją swoje żony i dzieci? Opinia publiczna potępia całą tę matkę, która nie chroni dziecko przed takim „kochającego” i „opiekuńczego” ojca.

 • Materiał zależność

Jednym z najczęstszych powodów, dlaczego jego żona nie poszedł na bicie swoich mężów – uzależnienia finansowego. Oni nie mają miejsca, a czego żyć. Taka sytuacja często rozwija się w rodzinach, w których żona albo nie pracują lub są bardzo małe wynagrodzenie. Co zrobić, gdy mąż bije cię w tym przypadku? Pomimo tych trudności, możliwe jest, aby dowiedzieć się, w razie potrzeby. Poprosić o pomoc ze strony rodziny i przyjaciół, wyjaśnić sytuację i prosić o pomoc. Jesteś pewny, aby wesprzeć i pomóc trzymać na początku, aż do znalezienia pracy.

Zrozumieć, że bezpieczeństwo dzieci jest w twoich rękach. Wiele udanych, samodzielnych finansowo kobiet też zaczęło się od nowa. I były w tych samych okolicznościach dire (lub gorzej). A jeśli byli w stanie się wspinać, to będzie, a ty. Prawda?

Agresywne mężowie – problem XXI wieku

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy kontynuować życie w mękach, albo myśleć, że bijące męża – swoją karmę, należy rozważyć następujące informacje:

 • W Polsce z rąk męża lub partnera, co 40 minut umiera kobieta. Każdego roku, straszna liczba waha się od 12 do 14 tysięcy osób;
 • Ryzyko śmierci z rąk obcy w tym kraju na cały rząd wielkości niższe niż w ich własnej rodziny;
 • Codziennie co 36.000 kobiety są bite przez swoich mężów i chłopaków;
 • Ponad 50 tysięcy dzieci uciec z domu uciec bicie ich rodziców;
 • Około 2000 dzieci popełnić samobójstwo każdego roku. Powód – bili jeden z rodziców.

Być może te dane popchnie cię do właściwej decyzji i pomoże zrozumieć, czy nie żyć z tymi, którzy stanowią zagrożenie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Kiedy odpowiedni człowiek może podnieść rękę

Prawdziwy mężczyzna nigdy, pod żadnym pozorem nie powinna podnieść ręce kobiety. To – zasada, że ​​powinni wiedzieć, przedstawiciel silniejszej płci. Ale, jak zawsze, są wyjątki. Młody człowiek może trafić, jeśli, na przykład, jego życie było w niebezpieczeństwie. To jest nieodłączną poziomie instynktu. Agresja jest wyświetlane, jeśli to samo odnosi się do swoich dzieci. Więc nie rzucać na męża z patelni lub na dziecko z pasa. Konsekwencje mogą być smutny.

Wycofać się z człowiekiem sam może i niewierności. Zwłaszcza jeśli poświęcił całe swoje życie jej rodziny, a ona idzie, na przykład, z jego najlepszym przyjacielem. Niestety, z powodu zazdrości popełnił wiele morderstw. Człowiek jest wtedy w przypływie namiętności. Brak uzasadnienia dla tego, ale powinno to być fair w stosunku do ukochanej. I być ostrożnym.

load...