Co zrobić, aby włosy rosną szybciej – proste rozwiązania

Nieudana fryzura, ostre nostalgia na widok swojego starego zdjęcie, spotkanie z przyjacielem, którego wspaniałe loki – ale nigdy nie wiadomo, co sprawia, że ​​kobieta zadać pytanie: „Co zrobić, aby włosy rosły szybciej?”. Najważniejsze jest to, że ten pomysł jest już mocno tkwi w twojej głowie i nie spać. Ponieważ nauka jest trudno argumentować … A on mówi, że tempo, w jakim rosną włosy, położył genetycznie. I to, oczywiście. Ale fakt, że maksymalna prędkość ustanowione i nasze włosy, z różnych przyczyn, rosną znacznie wolniej niż to. Że to, co mamy zamiar walczyć.

load...

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę na tych, którzy chcą wiedzieć, co zrobić, aby twoje włosy szybko rosną – jest wybór produktów do pielęgnacji. Być może nie ma jednej kobiety, która nie wie, co należy dobrać do rodzaju włosów. Ale, niestety, nawet to nie ma gwarancji, że szampon lub balsam będzie akceptować. Nie wszystkie produkty kosmetyczne działają w ten sam sposób – ich skład jest przynajmniej trochę, ale inaczej.

Każdy producent stara się znaleźć jakiś „Highlight” … A gdzie jest gwarancja, że ​​„owoce suszone” ma włosy „do smaku”? Które mogą być określone tylko przez „prób i błędów”. Co zrobić, aby szybko rosną włosy, to nie boli? Konieczne jest, aby obserwować wynik co najmniej kilka tygodni. Jeśli połysk po umyciu włosy dobrze uczesane, a oni nie mają elektryczności statycznej – można się gratulacje. Twoje włosy są zadowoleni!

Kolejnym krokiem dla tych, którzy zastanawiają się, co zrobić, aby włosy rosły szybciej – masaż głowy. Procedura ta poprawia krążenie krwi. Masaż można wykonać zupełnie niezależnie. A wynik będzie gorszy niż w kabinie – no, może, trochę mniej przyjemne. Istnieje kilka sposobów samodzielnego masażu.

 • Pierwszy proces. Umieść kciuki na skroni, a reszta – na czole. Wywarcia nacisku ruchem okrężnym masaż głowy z ręki, przesuwając je od czoła do karku. Nie spiesz się – masaż powinien wziąć 10-15 minut. Pochyl głowę do przodu i przesunąć kciuk na tylnej części głowy. Dłonie powinny obejmować głowę po obu stronach. Mocno nacisnąć koniuszki palców na głowie i zrobić 20 okrężne ruchy palcami. Przenieś kciuki tuż powyżej i powtórzyć proces – i tak dalej, aż do linii włosów.
 • Sposób drugi. Weź małą część włosy bezpośrednio u nasady i delikatnie wyciągnij go z boku. Tylko nie przesadzaj – nie powinno boleć. „Spacer” w ten sposób na całej głowie. Trzeci sposób. Jest to „klasyka gatunku” dla tych, którzy szukają odpowiedzi na pytanie, co zrobić, aby szybko rosną włosy. Trzeba będzie szczotki wykonane z materiałów naturalnych – takich jak drewno lub włosia. Przechylić głowę w dół i przeczesać włosy przed ich wzrostu. Następnie należy powtórzyć procedurę, trzymając pędzel z skroni i czoła do karku. Dziennie – co najmniej 200 uderzeń!

load...

„Wzmocniona jedzenie”

„Jedz więcej, a ty nie dorastają!” – Pamiętam słowa mojej matki? Mama ma zawsze rację. No, prawie zawsze. Co zrobić, aby włosy rosną szybko? To prawda, aby je nakarmić! Jakie? Specjalna lecznicze i odżywcze maski. Są dwie opcje. Możesz iść do sklepu i kupić wszystko, co istnieje – dobre, dzisiaj to nie jest problem. Lub, jeśli – fanem zasobów naturalnych zrobić to wszystko samodzielnie. Wierz mi, że jest to sposób nie gorszy. Istnieje wiele prostych i bardzo skuteczne recepty.

Olej rycynowy

Być może większość ludzi, którzy chcą dowiedzieć się, co zrobić, aby włosy rosły szybciej, prędzej czy później, „potknięcie” na tym przepisie. To nie przypadek – to jest naprawdę bardzo skuteczny. Wlać trochę oleju do zlewki i umieścić go w gorącej wodzie. Ciepłe rub olej w skórę głowy. Umieścić na czepek i owinąć czubku głowy z grubym ręcznikiem. Należy zachować tę maskę powinno być 25-35 minut. Jeśli robisz to regularnie, można zauważyć, że włosy stają się mocniejsze i szybciej rosną.

„Banana piwo”

To nie brzmi bardzo apetycznie … Jednak ten przepis jest również bardzo popularny wśród dziewcząt i kobiet, którzy chcą zrozumieć, co zrobić, aby włosy rosły szybciej i że – włosy – w rzeczywistości, nie jest wystarczające. Fakt, że wszystkie składniki maska ​​zawiera substancje czynne, które są bardzo przydatne do wzmacniania i szybkim wzroście włosów. Jednak nadużywanie tej procedury nie powinno być – maska ​​jest nie częściej niż raz na 10 dni. Więc trzeba wziąć:

 • Jedno jajko
 • Jeden banan
 • Miód
 • Pół szklanki ciemnego piwa

Prościej – wszystko w blenderze, wymieszać i stosować na włosy. Przechowywać kolejne 15-20 minut. Następnie przemyć wodą.

Maska „drożdże”

Wiesz, że wyrażenie „rośnie skokowo”? Cóż, co myślisz, co zrobić, aby szybko rosną włosy? To prawda, drożdże maska! Potrzebne będą:

 • Drożdże piwne
 • Żółtka
 • łopian
 • Koniak
 • Miód
 • Olej rycynowy

Trochę drożdży – element powinien być wielkości około winogron i dodać dwa żółtka. Wlać dużą łyżkę Castor i dwóch – łopian olej. Położyć dwie łyżki miodu. I wreszcie, koniak. To będzie na tyle małe łyżeczki. Wszystko wymieszać, stosuje ale włosy, osłona cieplna głowy. Należy o tym maska ​​powinna być około dwóch godzin. Powtarzam – dwa razy w tygodniu.

„Pertsovochka”

Ostra papryka zwiększa przepływ krwi, a tym samym stymuluje wzrost włosów. Więc dla tych dziewcząt i kobiet, które chcą dowiedzieć się, co zrobić, aby twoje włosy rosną szybciej, ta maska ​​- po prostu wybawieniem! Tylko trzeba go traktować ostrożnie – jeśli przypadkowo dostanie się do oczu, to będzie bardzo, bardzo bolesne. Jest to maska ​​dwa razy w tygodniu. Weź cztery łyżki miodu i wielki wymieszać je z jedną łyżką ognistym czerwonym pieprzem. Nałożyć na wilgotne włosy i przykryć folią z tworzywa sztucznego pierwszej, a następnie ciepły szal. Przechowywać powinien wynosić 40 minut, ale jeśli jest to zbyt trudne, aby spalić – wypłukać wcześniej. Główną rzeczą, mimo wszystko, nie szkodzić.

Odpowiadając na pytanie, co zrobić, że włosy szybko rosły, nie można powiedzieć o niektórych ważniejszych punktów. W pierwszej kolejności – jedzenie. Jeśli włosy nie rosną lub spadają, może brakuje im pewne istotne pierwiastki śladowe i witaminy. Spróbuj przejrzeć i zrównoważyć swoją dietę. Jeśli to konieczne, poprosić o kompleks witamin. Po drugie, należy traktować swoje włosy delikatnie.

Zapomnieć – przynajmniej na chwilę – o suszarki do włosów, lokówki, lokówki i termo-prasowania. Nie stosować żele, pianki i lakiery do pakowania. Nie rób skomplikowane fryzury, włosy ciągnąc ze sobą. Przestrzegając tych prostych zaleceń, wkrótce zauważysz, że twoje włosy są mocne i wytrzymałe, a także – co najważniejsze -zametno wzrosła. Więc cel jest osiągnięty i pytanie, co zrobić, aby włosy rosły szybciej – rozwiązany!

load...