Co zrobić, aby nogi schudła: przegląd opcji

Stóp

Przed każdym sezonem, urlop na plaży i dobra połowa dziewcząt i kobiet otrzymują to samo pytanie: co zrobić, aby jego stopy schudła? Nikt nie chce wyglądać w bikini na plaży, jak kiełbasy. Większość nadzieję na cud, ale są kobiety, które są w stanie pokonać swoje lenistwo i wziąć wreszcie własne ciało. Ty też z tych? Wtedy nasz artykuł jest przydatna. Wszyscy wiemy, że ciało traci na wadze całkowicie – zazwyczaj zmniejszoną wagę i spada skomplikowane. Ale czasami jedna z części ciała „koniec”, i, na przykład, boki i brzuch urlopu w wyniku diety, ale jej oczy mozolyat grube nogi – jak schudnąć w tym przypadku? Co jeszcze zrobić, a jeśli tak można siedzieć na diecie i uderzył w siłowni? Odpowiedź brzmi: do zmiany swoich nawyków i pracować jeszcze ciężej. Czy robisz coś nie tak: albo obciążenie jest zbyt małe, lub zasilanie nie jest całkowicie zrównoważony.

load...

Zawartość:

Ćwiczenia dla

Stóp. Kompleksowe ćwiczenia cieńsze nogi, musi być naprawdę wyczerpujące. Upewnij się, że wybrane kursy rozwinąć wszystkie grupy mięśniowe (pośladki, uda wewnętrzne zewnętrzne /, przednia, tylna część uda, łydki). Jeśli utkniesz na parze potrójnym i ćwiczenia zrobi im tydzień po tygodniu, nie będzie sensu – wolumin nie odejdzie. Konieczne jest umiejętne łączenie przysiady, huśtawki, rozciągnięcie. Jak zrobić to dobrze, można spojrzeć na wideo z wielu guru streytchinga, aerobik i fitness, siecią wiele przydatnych programów.

Oczywiście, cielęta schudnąć to najlepiej zrobić rozciąganie i jogi, która nie jest tak skuteczny w biodrach. Lepiej jest poprosić o pomoc profesjonalnego trenera, który dokona dla Ciebie indywidualny program, ponieważ każdy z nas ciało ma swoje własne cechy. Ktoś szybko przyzwyczaja się do wysiłku, a wyniki są zauważalne upadek, ktoś nie może być poddawany zwykle w przypadku wszystkich innych obciążeń. Profesjonalne doradztwo nie będzie zbędne.

load...

Z powszechnego rada: można dokonać codziennie promenadę na rowerze, jogging, sport chodzenie bez większego strachu – które pomogą schudnąć w nogach prawie sto procent gwarancji.

Ważnym punktem: nie zapominajcie, że niemal wszystkie ćwiczenia nóg są cardio, obciążenie serca jest dość wysoki. Bo jeśli masz choroby układu sercowo-naczyniowego, dobrze jest skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem treningu oporowego. Jeszcze zdrowotnej nad pragnieniem mieć idealną figurę.

Jakie jedzenie

Ale co zrobić, aby cieńsze nogi, w zakresie żywienia? Porady Tutaj, podobnie jak w przypadku każdego innego diety mającej na celu zmniejszenie objętości ciała i swojej masie są związane z posiłkami, mniejszych posiłków i, oczywiście, tłuszczu i węglowodanów w fast food.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Główną zasadą trzech:

 1. Trzeba całkowicie wyeliminować z diety „złych” żywności (tłuszczu, mąki, słodycze), co ma negatywny wpływ na metabolizm, a tym samym spowalnia proces utraty wagi w nogach, jak również.
 2. Podstawą

 3. Diety powinny być świeże warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste. Wszystkie naturalne, gotowane, świeże lub pieczone – ale nie smażone.
 4. Trzeba wziąć swój apetyt na ściślejszej kontroli: o każdej porze dnia i nocy, należy mieć świadomość, że w jakiej ilości iw jakiej porze dnia jeść. Bez fanatyzmu, ale ich stawki dziennej, trzeba znać na pamięć i za nią.

Jeśli nie są nawiedzone przez myśl „Chcę cieńsze nogi,” jedzenie powinno być czyste, całe, dieta – zrównoważone.

Czyste produkty

W dobie GMO, dobrobyt oddział farmakologii i chemii ma wielki sukces w dziedzinie suplementów diety, środków chemicznych i konserwantów, stabilizatorów smaku / kolor / tekstury, żywność priori zawiera wiele toksyn, a czasami trucizny. – Twoim zadaniem jest, aby oddzielić ziarno od plew, wybierając tylko produkty organiczne.

Na przykład, trzeba przejść, jeśli opakowanie lub ceną będzie spełniać następujące nazwy:

 • Uwodornionych tłuszczów;
 • Słodziki

 • Sztuczne;
 • Zbyt fruktozy (w każdym z produktów);
 • Azotany, azotyny, glutaminiany;
 • Stabilizatory

 • I konserwantów;
 • Sztuczne barwniki.

Zmniejszyć spożycie warzyw bogatych w skrobię, tropikalne i owoce w puszkach (dużą ilością cukru w ​​nich, nogi nie pójdzie na korzyść). Nie nadużywaj alkoholu i produktów sojowych.

Wolisz jedzenie warzyw, uprawianych w ziemi: rośliny strączkowe, owoce jagodowe, warzywa, owoce, cebula, orzechy i nasiona niskiej zawartości tłuszczu, produkty pełnoziarniste. Twoja tabela powinna być obecne produkty mleczne, chude mięso i naturalne niskotłuszczowe odmiany ryb, zielenie. Nie głodować w każdym przypadku – go używać nie przyniesie. Ponadto, organ może, na głód uderzy „uparty” i vice versa przestać dać tłuszcz, zapisując go na przyszłość.

Twoja dieta powinna być przestrzegane w zdrowej równowadze białka (30%), tłuszcz (30%) i nie zapomnieć o węglowodany – je w diecie powinno być okolo40%. Tylko takiej proporcji, w połączeniu z ćwiczeń pozwoli Ci szybko schudnąć w nogach.

Zestaw ćwiczeń na nogi utrata wagi

Wreszcie. W rzeczywistości, jeśli masz pełny nogę, aby schudnąć, wiesz. Przyznaj się, dla ciebie to nie jest nowa: mniej jeść, poruszać się. Obszar ten problem powinien być w ruchu – zaangażowany, nie bądź leniwy, a wszystko wyjdzie. Upewnij się, że stosowanie w żywności, a nie siedzieć na miejscu. Tylko w ten sposób można uzyskać kształt. Tabletki i Eliksir nie pomoże: mięso musi pracować za pion. Dla biznesu, przyjaciół!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...