Co zazdrosna dziewczyna i jak z nim walczyć

Zawartość:

Zawiść jest stanem dość nawykowe dla większości ludzi, ponieważ zrobiliśmy tak, że nie możemy porównywać się z innymi. Tak, wiele badań psychologicznych przeprowadzonych w różnych krajach wykazały, że wszyscy ludzie w nowym zespole, lub po prostu otoczony obcymi, natychmiast rozpocząć na poziomie podświadomości w pewnym stopniu do oceny innych ludzi. Po przeprowadzeniu takiej oceny, że osoba często nie jest nawet świadoma, automatycznie „włączyć” zazdrość cech innych ludzi, którzy wydają się być lepsze.

load...

Opisany powyżej uczucie zna wszystkich ludzi, ale przede wszystkim pojawiają się dokładnie u kobiet – z powodu ich cech psychicznych. Każda kobieta przynajmniej raz w swoim życiu do czynienia z przyjaciółmi zazdrość, które często nie tylko całkowicie zniszczyć przyjaźń, ale także naruszyć delikatną równowagę psychiczną własnej postawy. Dlaczego tak się dzieje i co zrobić, aby uchronić się przed negatywnymi skutkami takiego niszczącego uczucia, możemy przyjrzeć się bliżej w tym artykule.

Zazdrość różnych wartości materialnych

Najczęściej dziewczyną zazdrosny, że masz okazję ubrać, kupować drogie kosmetyki, udać się na spoczynek kilka razy w roku i podobne możliwości związane z wartościami materialnymi. Taka zazdrość jest całkowicie logiczne i przydatne, nawet jeśli nie wpływa negatywnie na rozwój przyjaznych stosunków. Wszystkie kobiety mają skłonność do przeżywania podobną zazdrość, a nawet często można złapać się na myśli: „Jestem zazdrosny o swoją dziewczyną?”.

Uczucia te w większości przypadków, przyczyniają się do występowania nieodpartą chęć udowodnienia, przede wszystkim sobie, że Ty też możesz osiągnąć nie mniej niż przyjacielem, a nawet prześcignąć go. Jeżeli związek ze względu na jej zazdrości wam stara się pokazać, że potrafi zarobić pewną dóbr materialnych, nie ma nic złego.

load...

Zupełnie różne rzeczy, gdy przyjaciel zaczyna odczuwać nie tylko zazdroszczę tego, co masz, ale chcesz stracić wszystko lub stracić możliwość nauczenia się nowych rzeczy. Taka zazdrość nazywa się „czarna”, do niczego dobrego to zwykle nie ma.

Aby poradzić sobie z taką destrukcyjną zazdrość, konieczne jest, aby spróbować pokazać znajomym, że równie dobrze może osiągnąć to samo jesteś. Jeśli znajomy nie jest po prostu wystarczająco dużo determinacji, aby rozpocząć zarabianie pieniędzy niezbędnych do realizacji wszystkich swoich materialnych pragnień, próbują pomóc jej praktyczne porady i zaszczepić w niej przekonanie, że z właściwego utrzymywania można łatwo zrealizować wszystkie swoje pomysły.

Jeśli dziewczyna nie ma nawet wyobrazić, jak osiągnąć finansową samopoczucie, niech czytają książki, które w tym czasie pomógł Ci, lub przekonać ją, że nie należy bać się własnych pomysłów, lecz od razu zacząć je realizować. Możliwe jest również wprowadzenie dziewczynę do właściwych ludzi, którzy mogą jej pomóc, aby poruszać się w górę po szczeblach kariery lub rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Inna opcja – aby zapewnić możliwość poznania tego, co przyjaciel, czego chce, albo dać jej świadectwo na wizytę do różnych kursów. Jeśli nadal decydują się przejść szkolenie chemu-Libo wraz z przyjacielem, a podczas pokazu, to daje dużo bardziej skomplikowana, niż to, że jest bardzo prawdopodobne, że będzie ona ożywić ducha i rozpocząć z entuzjazmem tłumaczyć nowej wiedzy w praktyce, zarabiać pieniądze na ich niepowtarzalny umiejętności.

Co do zasady, powyższe metody często pozwala całkowicie pozbyć się zazdrości dziewczyną lub przekierować je w konstruktywny kierunku. Jeśli próbowałeś wszystkiego, ale nic nie działało, nie męki w domysłach, dlaczego to się stało, ale po prostu starać sytuację za pewnik. Można poczekać, aż przyjaciel ona nie rozumie, że nie musisz być zazdrosny o ciebie, a sam akt w tych obszarach, które pomogą mu osiągnąć dobrobyt materialny. Jeśli z czasem dziewczyna odpowiednie dla Ciebie nie ulegnie zmianie, to ma sens, aby stopniowo zmniejszać jej komunikacji do minimum, ponieważ takie stosunki nie przynoszą żadnych pozytywnych emocji.

Można również zobaczyć pomysł, aby wziąć znajomego, aby pracować dla niego, aby rozpocząć wspólną działalność, za jednym zamachem pozbyć się zazdrości i do swoich możliwości materialnych i utrzymać przyjaźń. Taka decyzja jest poważnym błędem, że wiele udanych nowoczesnych kobiet, ponieważ w większości przypadków prowadzi to do katastrofalnych skutków. Faktem jest, że każdy patologicznie zazdrosny dziewczyna nie przegap okazji, aby zepsuć Ci, rozsiewa pogłoski o tobie inaczej w pracy, jesteś osłabiona trochę reputacji, a nawet poważnie zastępując cię, pozbawiając główne źródło dochodu. Jednocześnie twoi koledzy i współpracownicy, można powiedzieć, że podobno nie zazdroszczę jej przyjaciela i po prostu spróbować, aby jej dobry uczynek, otwarcie mówi o wszystkich jego zalet i wad.

Jeżeli ten sam przyjaciel, wręcz przeciwnie, dobrze zorientowanych w specyfice swojej pracy, istnieje duże ryzyko, że w miarę upływu czasu, władze zaczną go docenić znacznie więcej, a nie ty, to też jest obarczona całkowitego zaprzestania przyjaźni, a nawet jego degeneracji w prawdziwej nienawiści. Więc zastanów się sto razy zanim podejmiesz znajomego częścią jego życia zawodowego, i lepiej jest, aby nigdy nie wiążą przyjaźnie i relacje robocze.

Zazdrość szczęśliwych relacji osobistych

W przypadkach, gdy masz niezawodne ulubionego osoba, z którą wszystko dobrze, a wraz z przyjacielem w przypadku przedniej miłość ciągle nie do końca uda, to z biegiem czasu może również zacząć zazdroszczę ci. Po pierwsze, taka postać jest często zazdrość łatwego rozczarowania i tęsknoty, więc nie jest to niebezpieczne. Jednakże, jeśli dziewczyna od dłuższego czasu jest jeden, to może zacząć zazdrości nabyć bardzo negatywne konotacje. Aby doprowadzić do otwartej konfrontacji przyjaźń, powinien być czas, aby podjąć pewne kroki w celu zmniejszenia do zera zawiści lub po prostu przekierować dziewczynę skupić się na zupełnie inną stronę życia.

Jeśli twoja dziewczyna jest stale poznawać nowych panów, ale ani jedna z nich relacji po prostu nie sumują się, należy przeanalizować, dlaczego tak się dzieje. Ponadto zawsze można bezpośrednio zwrócić się ze swoją dziewczyną, co nie podoba w związku z niektórymi członkami silniejszej płci. Jeżeli po przeanalizowaniu wszystkich danych masz, to zrozumiesz, że przyjaciel po prostu nie zdecyduje się na tych ludzi, kierując ustanowione na poziomie podświadomości, mechanizm występowania nieszczęśliwych uczuć podczas pierwszej niespełnionej miłości, należy spróbować złamać skrypt.

To może być zmniejszona z przyjacielem moich dobrych męskich przyjaciół, znajomych z bratem lub bliskiej osoby w najbardziej odpowiednim środowiskiem dla komunikacji. Możliwe jest, że związek ten sposób znaleźć własnego szczęścia, które będzie niewymownie szczęśliwy. Problem zawiści w tym przypadku sama zniknie, a przyjaźń będzie ponownie to samo zaufanie, jak wcześniej.

Najtrudniejszym scenariusz zakłada, że ​​twoja dziewczyna chce zbudować związek nie jest z jakiegoś abstrakcyjnego człowieka, z najbliższymi i próbuje za wszelką cenę zdobyć jego uwagę. Jeśli dwieście procent pewny uczuć swoich ludzi do siebie, możesz po prostu spróbować poczekać, aż dziewczyna nie znajdzie sobie inny obiekt uwodzenia.

Jednak lepiej jest nie dopuścić do zbyt nieformalną komunikację swojej drugiej połowy z ich entuzjastycznego znajomego, bo wszystkich mężczyzn w różnym stopniu zainteresowania innych odwołań do kobiet. Że to może przyczynić się do zapewnienia, że ​​lepsza połowa decyduje się sprawdzić w praktyce swoje zaklęcia, zmieniając cię z własnego dziewczyną, która nieuchronnie doprowadzi do upadku zarówno miłości i przyjaźni.

Aby zapobiec możliwości zdrady przyjaciół i ukochaną, można spróbować przełączyć się uwagę na sferę innego przyjaciela życia, na przykład, jakieś hobby, sport lub kariery. Jednak taka opcja jest często nieskuteczne, ponieważ przyjaciel jest po prostu nie da się na tym, co pociąga za sobą tak wiele.

Wystarczające kobiety rzadko w stanie ograniczyć swoją gorliwość dla kochającej dziewczyny szczęścia i wytłumaczyć sobie, że nie należy próbować zniszczyć swój związek z ukochaną osobą. Jeśli twoja dziewczyna jest tak, to jesteś bardzo szczęśliwy. Jeśli nie, to jedynym pewnym sposobem rozwiązania tej trudnej sytuacji jest zaprzestanie jakiejkolwiek komunikacji z moją dziewczyną i jej całkowitym usunięciem jego życia.

Również zestaw okoliczności, kiedy od dawna gotowi rozstać się ze swoim kochankiem, ale nie wahaj się z nim na jednej lub innego powodu. Jeśli w tym momencie przyjaciel zaczyna wykazywać żadnych oznak uwagę na człowieka, to może „dać” go do niej, oszczędzając tym samym przyjaźń. Jedynym warunkiem pozytywnego wyniku tej sytuacji jest brak wam potem każda zazdrość, nie opiera się na uczuciach, ale na zwykłym zaborcza.

Zazdroszczę pięknego wyglądu

Jak w przypadku wszystkich kobiet o dużym znaczeniu jest to, jak wyglądają, to bardzo często dziewczyna może być zazdrosny o pięknym wyglądzie. Jeśli jesteś w niektórych parametrów są lepsze od swojej dziewczyny, to jest prawdopodobne, że z czasem zacznie się z nią drażnić, a następnie wywołać pojawienie się zazdrości. Szczególnie istotne w tej kwestii staje się środowisko, w którym trzeba odwołać się do każdego młodego człowieka, ale można je zatrzymać, odwracając jego uwagę z imponującym wyglądzie. Aby poradzić sobie z taką zazdrością jest niezwykle trudne, ponieważ tendencja kobiet do doskonałości jest nie do wykorzenienia, ale dzięki wykorzystaniu różnych sztuczek można przywrócić stare relacje zaufania z przyjacielem, a nie przy zachmurzeniu zawistne myśli.

Jeśli jesteś gotowy na rzecz przyjaźni coś zmienić w swoim wyglądzie, spróbuj trochę czasu, aby spojrzeć mniej jasne i spektakularne niż w zwykłe dni. Z reguły taki czas przetasowania wystarczy zazdrosna dziewczyna sobie sprawę, że wygląd nie jest doskonały i Ty też możesz wyglądać zupełnie normalnie. Inna opcja – zacząć narzekać ciągle dziewczynę, co niesamowite wysiłki masz szczupłą sylwetkę, zadbana skóra, piękne włosy, idealny manicure, etc.

Można nawet spróbować zaangażować swoją dziewczynę do uprawiania sportów oraz różnorodne zabiegi kosmetyczne w salonach kosmetycznych. To pozwala na natychmiastowe „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”: Aby pozbyć motywacji znajomymi zawiści, a także przyczyni się do poprawy jej wyglądu, co wpłynie na stosunki tylko w najlepszy sposób.

Ryzykowna sposób rozwiązać sytuację, zadanie polega na pytanie dziewczynę wprost o tym, dlaczego ona jest zazdrosna o swój wygląd. Oczywiście, nie byłoby najpierw przyznać się do swoich zazdrosnych uczucia, ale jeśli można ją przekonać, że nie chce się kłócić, ale po prostu chcę, aby zrozumieć, jak radzić sobie z napięciem w swoich przyjaźniach, jest prawdopodobne, aby uzyskać od niego długo oczekiwana odpowiedź.

Wystarczy pamiętać, że w żadnym wypadku nie można wykorzystać te informacje, aby po raz kolejny pokazać swoją wyższość nad swoją dziewczyną. Musimy, wręcz przeciwnie, aby spróbować zrozumieć, co przyjaciel chciałby zmienić w sobie czuć się najbardziej atrakcyjnym i przestać zazdrościć ci. Następnie można jej pomóc, aby zmienić fryzurę, podnieś odpowiedni makijaż, ubrania i wybierać mądrze, w ogóle, aby zmienić swój wizerunek tak, aby wyglądało to świetnie i zawsze czuł się pewnie.

Zazdroszczę umiejętności i talentów

Wiele kobiet jest zazdrosny o jej przyjaciół, ponieważ wydają się one bardziej utalentowany. Nie ma żadnych specjalnych zdolności, umiejętności, lub po prostu najbardziej twórcze, ciekawe i zróżnicowane działalność jako głównym zajęciem w życiu może również powodować pewne mniej utalentowanych przyjaciół zazdrość. A w przypadku, gdy często nie rozumieją, co ma być zazdrosny, bo szczerze wierzę dziewczyną kreatywne i różnorodne osobowości, a jak jesteś. To, co trzeba pokazać swoją dziewczynę tak, że wierzyli w niego i już nie czuję zazdrość często brak motywacji.

Powszechne przekonanie, że każda osoba jest utalentowana na swój sposób, jest w rzeczywistości sama prawda. W celu wykazania tego znajomego, należy zwrócić uwagę, aby nie jest jego zdolność, podziwiany przez większość ludzi wokół nich, i to jest to po prostu nie zauważy. Jeśli na pierwszy rzut oka nie można wykryć te umiejętności, konieczne jest, aby kopać głębiej, zwracając uwagę na wszystkie małe rzeczy, które idą w prawo, aby jak najlepiej twoja dziewczyna jest.

Na przykład, może to być idealna okazja do siebie poszczególnych elementów stroju i akcesoriów, które pozwolą mu zrobić bardzo udaną karierę w branży mody. Albo wie, jak gotować wspaniałe, łącząc różne składniki, tak że w końcu wyprodukował zupełnie nowe wymyślne potrawy, których smak prowadzi ku uciesze rodziny i przyjaciół. Takie wyraźne upodobanie do kulinarnych będzie przyjacielem doskonałym kucharzem. W każdym razie, można znaleźć coś, co przyjaciel w stanie zrobić o wiele lepiej niż inne, i upewnić się, że jest w pełni zrealizowane.

Aby pozbyć się dziewczyny zazdrości któregokolwiek ze swoich talentów może również zacząć regularnie konsultuje się z nim, szczególnie podkreślając, że jej rada jest bardzo cenne dla Ciebie. Jeśli widzisz, że Twój przyjaciel chce coś zrobić, aby pomóc, nigdy nie naciskać ją, nawet jeśli w rzeczywistości nie potrzebują takiej pomocy. Staraj się tworzyć własne stworzenie co najmniej kilka małych przedmiotów za radą przyjaciela, interpretować je w taki sposób, aby była szczęśliwa, a firma nie ma wpływu. Często taki prosty sposób można nie tylko pozbyć Przyjaźń damski z zazdrości, ale także sprawiają, że o wiele bardziej wytrzymałe i niezawodne.

Wykorzystując dane powyższych zaleceń w określonych sytuacjach, na pewno pozbyć się zazdrości przyjaciela, który dręczy swoją przyjaźń. Jeśli żadna z tych metod nie działa, a dziewczyna uparcie odmawia pójścia do szczerej rozmowy z „Kropka nad i”, to ma sens, aby stopniowo zmniejszać go bez komunikacji.

Oczywiście, można próbować trzymać się przyjaźni, wspominając czasy, kiedy wszystko, co miał z przyjacielem był wspaniały, ale nic dobrego nie jest, co do zasady, nie kończy. Fakt, że człowiek, który absolutnie nie chcą przyznać się zazdrość i w żaden sposób z nim walczyć jest mało prawdopodobne, aby być w stanie Ci pomóc, jak kiedyś na pewno dokonały prawdziwych przyjaciół. Więc najbardziej słuszna decyzja w tej sprawie jest, aby zatrzymać wszystkie relacje z przyjacielem.

Gdy dziewczyna sama przyznaje, że zazdrości ci coś, ale to jest zazdrość dość niewinnie w przyrodzie, a nawet popychając ją do popełnienia żadnego aktywnego działania, aby uporać się z nim nie jest konieczne. Ta zazdrość jest jednym z najlepszych sposobów samodoskonalenia, który jest niezbędny dla każdej osoby, do jasnej i pełnej życia, bogactwa wydarzeń. Jeśli przyjaciel w wyniku tych działań sięgnąć po coś sensownego w życiu, nie tylko przestają być zazdrosny o ciebie, i dołoży wszelkich starań, wdzięczny za przykład, dzięki czemu może być lepsze i bardziej skuteczne.

Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się myśleć: „Wydaje się, że byłem zazdrosny o swojego przyjaciela nie mniej, niż to do mnie:” W żadnym wypadku nie martw się i nie obwiniaj się za to, że doświadczyła podobnego uczucia. Spróbuj zrozumieć, jakiego rodzaju koloru jest twoja zazdrość – „białej” lub „czarnej”? Jeśli zazdrość dziewczyna nie tylko motywuje do osiągnięcia nowe szczyty w różnych dziedzinach życia, biorąc nic.

Jeśli zazdrość wyraźna negatywna konotacja i podważa fundamenty wewnątrz swojej przyjaźni, a przede wszystkim ustalić, co to jest, jesteś zazdrosny, a następnie otwarcie rozmawiać z przyjacielem, aby rozwiązać sytuację z minimalnymi stratami. Można również skorzystać z wszystkich porad w tym artykule, przedstawiając się w miejscu swojego przyjaciela, co stanowi dość trudny okres z powodu swojej zazdrości.

Zawsze należy pamiętać, że najbardziej przyjazne stosunki między kobietami zostały zniszczone z powodu zazdrości o jednym ze swoich przyjaciół, którzy po prostu nie może sobie z tym poradzić. Więc spróbuj każdy możliwy sposób, aby zachować swoją przyjaźń z pojawieniem się tych negatywnych uczuć są bardziej prawdopodobne, aby mówić otwarcie ze sobą i być gotowy przynajmniej trochę, aby dostosować swoje zachowanie ze względu na przyjaciela. Jeśli ty i twój przyjaciel nauczyć się stawiać się w miejscu siebie, przyjaźń wytrzyma wszystkie testy i będzie prawdziwym wylot w dość skomplikowanym życiu.

load...