Co zanurzenie blender lepiej wybrać: przegląd cech i funkcjonalności

Szukasz asystent szybkiego mieszania i wyroby szlifierskie może dojść do zatrzymania. Co zanurzenie blender lepiej wybrać na jakie parametry i funkcje ważne jest, aby zwrócić uwagę, i dla których specyfikacje techniczne nie warto przepłacać? Uważnie przeczytać poniższe instrukcje, aby znaleźć idealną technikę przygotowywania puree, mięsa, żywności dla niemowląt, koktajli, domowy majonez i innych produktów spożywczych. Spotkać w rankingu najlepszych modeli oraz dowiedzieć się, jak nie płacić za chwytów reklamowych.

load...

Zawartość:

Szczegółowa znajomość ze specyfikacjami technicznymi

Często ten czy inny model sprzętu gospodarstwa domowego zostanie wybrany, ponieważ coś takiego ma przyjaciół lub krewnych. Czasami wybór wpływa nachalne reklamy telewizyjnej kolejną nowość. Ale z pewnością ustalić, blender lepsze poczucie kierunku, który pomoże w wydajności.

Nowoczesne podejście do rozdrabniania

Urządzenie Moc i jej znaczenie

Moc – najważniejszym elementem dla każdej technologii. Ale jaka siła jest lepiej wybrać blender, tak aby nie przepłacić i nie jednocześnie uzyskać trochę temat korzyści, utknął w szafie?

load...

Większość dostępnych na rynku blendery wyposażone pojemności od 140 do 1200 W:

 • Moc znamionowa w modelach low-end rzadko przekracza 250 watów. Takie urządzenie jest w stanie maksymalnie koktajle, majonez i delikatne żywności dla niemowląt. Wygrywa masy dojrzałe banany, jagody, pomidory, wstępnie gotowane, aż warzywa przetargowych.
 • Jeśli blender o pojemności blisko 600 W, ale nie mniej niż 300, nie będzie sobie poradzić tylko z płynów i miękkich składników, ale także z mięsa, mrożonych warzyw, posiekaj orzechy.
 • Pokarmów stałych, takich jak lód, orzechy laskowe, mrożonego mięsa, kruszyw z recyklingu, moc 650 watów.
 • Uwielbiam domowe wypieki z ciasta o średniej grubości, wziąć blender „pod maską”, którego nie mniej niż 1000 watów.
 • Profesjonalnych modeli wielofunkcyjnych osiągnąć wskaźnik mocy 2900 watów, ale z ceną na nich odpowiedni. Modele te dają szybkością 50 tysięcy obrotów na minutę, niemal natychmiast, nawet radzenia sobie z wyzwaniami.

Moc wskazana na

Obudowy. Najlepiej zatem moc do blendera, że ​​masz zamiar używać do sosów, przecierów, koktajli, jest 300-400 watów. Jeśli chcesz wzbudzać koktajle, rozdrobnić mięsa mielonego, w tym mrożone, kruszony lód, a następnie wybierz model, pojemność od 600 do 800 Wat. Dając pierwszeństwo profesjonalnych wersjach, wyposażonych w 1000 W i powyżej, będzie zaskoczony ich funkcjonalności i łatwości użytkowania.

Ilość biegów i metod przełączania

W odniesieniu do prędkości, liczba ta może wynosić od jednego do trzydziestu. Im wyższy wynik, tym większa precyzja można osiągnąć w trakcie pracy. Wybór miksera do domu, może być limit dziesięciu prędkościach, a nawet mniej. Wtedy będziemy wiedzieć, czy ścigać dużych liczb, co dodatkowo prędkościach tryby i jak podnieść prędkość do różnych produktów.

Przełączanie prędkości blender może być schodkowe lub gładkie.

 • Wejście korekta wciąż nie mogę wybrać dokładną prędkość. Jeżeli rotacja jest powolny i przełączyć się na wyższym poziomie, nowa stawka może być już wysoki.
 • Płynna regulacja jest pozbawiony tych wad. Jest ona przeprowadzana przełącznik obrotowy lub dwa przyciski. Ma kroki i pozwala precyzyjnie wybrać odpowiednią szybkość bicia lub szlifowanie.

Przycisk przełącznika Prędkość łagodnego

Niektóre modele wyposażone są w trybie impulsowym pracy. Po uaktywnieniu dysza obraca się w sposób ciągły i w krótkich odstępach czasu, przy różnych prędkościach. Ta cecha sprawia, że ​​łatwiej zniszczyć nawet twardych pokarmów, takich jak lód. Aby aktywować funkcję wystarczy, aby określić wymaganą maksymalną prędkość i przytrzymanie przycisku sterującego. W zależności od stopnia klawisza, prędkość obrotowa dysz jest zmieniany.

Jeśli masz opcję „Turbo”, można szybko zwiększyć szybkość pracy do maksimum po naciśnięciu specjalnego przycisku. Tryb turbo zaleca się, aby włączyć na koniec pracy, kiedy większość zawartości już miele. Często stosowany w ubijania koktajli, dla bardziej szczegółowych produkty mielenia, aby skrócić czas przetwarzania.

Jak nie zgubić się w trybach prędkości

Co zanurzenie blender lepiej wybrać, aby nie płacić za bezużyteczne właściwie funkcjonować? Wystarczy pamiętać, co następuje:

 • Niedrogie i energooszczędne modele są wyposażone w nie więcej niż trzy prędkości, co nie zawsze jest wygodne podczas pracy z różnymi produktami;
 • Pięciu do ośmiu prędkości będzie zupełnie wystarczające dla standardu Spraw Wewnętrznych;
 • Banalne sztuczki producentów – jest obecność kilkudziesięciu prędkościach; Funkcjonalność ta jest rzadko istotne i mogą po prostu mylić;
 • Przełączanie trybu

 • Nie jest szczególnie ważna, ale ciągła regulacja jest bardziej wygodne w użyciu, a także, dzięki zastosowaniu jednolitej stawki wzrostu, aby uniknąć nadmiernego rozpryskiwania;
 • Cechą

 • „Turbo” jest uważany za chwyt marketingowy, ale trudno jest obyć się bez, bo nawet z maksymalną prędkością, działa w trybie normalnym, a nie zawsze jest wystarczający do jakości wstrząsnąć koktajl lub zmielić na proszek cząstek stałych;
 • Możliwe, wybrać model z trybu impulsowego – wystarczy nacisnąć przycisk z innym życie jest wygodniejsze niż nieustannie przełączania regulatora prędkości.

Konwersja zupy jarzynowej w

Puree. Podczas pracy z blenderze, wziąć pod uwagę fakt, że niski wskaźnik odpowiednim dla cieczy i miękkich pokarmów, jak również dla dużych rozdrabnianie stałych składników. Wraz ze wzrostem prędkości masowej recyklingu staną się bardziej jednorodna, praktycznie bez grudek i kawałków. Jeśli nie wyraźnych wskazań urządzenia, należy rozpocząć przetwarzanie w niskiej prędkości, stopniowo zwiększając ją.

Przewodowej lub bezprzewodowej – która opcja jest bardziej praktyczne

Immersion blender będzie działać albo ze standardowego gniazdka elektrycznego i całkowicie autonomicznie. Na sprzedaż są: modele

 • Wyposażonych w zwykłym kablem. Są one przeznaczone do podłączenia do 220 watów. Ponieważ blender zanurzenia jest często niezbędne, aby utrzymać w ręku, upewnij się, że kabel, który ukończył, jest wystarczającej długości. Dla wygody, wiele nowoczesnych urządzeń są wyposażone w specjalną niszę, w której przewód jest ukryty automatycznie po naciśnięciu przycisku. Czasami producenci to zestaw przedłużacza.
 • Niezależne blendery zasilany z akumulatora wewnętrznego. Takie warianty – wygodne użytkowanie i swobodę ruchów. Aby korzystać z urządzenia na baterii wygodny, ale jego możliwości są ograniczone do małej mocy i mała funkcjonalne.

0. Bezprzewodowy modelu

Zdecydowanie priorytetem modele klasyczne, praca z sieci zasilającej. Mogą być wyposażone w jakiejkolwiek władzy i duży wybór opcji. Jeśli żadne standardowe gniazda lub poplątane kable spowodować awarię kategoryczny, spojrzeć na model baterii. Należy jednak pamiętać, że są one droższe, są ciężkie i niski pobór mocy. Czas ich pracy jest rzadko więcej niż 30 minut na jednym ładowaniu, a ładowanie trwa trzy godziny.

Kryteria wyboru standardowego zanurzenia blendera

Immersion blender wygląda ciężki uchwyt z miejscem na dole do mocowania wymiennych dysz. Jego ciało ma przyciski i przekaźników sterujących oraz silnik ukryte wewnątrz części. Standardowej wersji jest wyposażona w dyszy stopy i wysoki szkła. Jak wybrać blender zanurzenia, aby to wygodny i praktyczny?

Materiał i wygoda uchwytu operacyjnego

Uchwyt może być wykonany z tworzywa sztucznego lub metalu. Większość dostępnych na rynku tworzyw sztucznych powszechne. Materiał jest lekki, trwały, nie wymaga specjalnej opieki. Plastikowa mogą być malowane w różnych kolorach, które doskonale komponują się w projektowaniu blendera z każdej kuchni. White – klasyczny, ale Mark. Black – stylowy i praktyczny.

Najbardziej reprezentacyjne modele odziać w metalu, przeważnie matowe aluminium lub błyszczącą stal nierdzewną. Metalowy uchwyt wygląda solidny, ale szczególne zalety w stosunku do współczesnej plastiku nie.

5. Solidna metalowa obudowa

Wybór uchwytu roboczego, należy zwrócić uwagę na jego ergonomię i układ przycisków sterujących. Układ rozładowania dyszy odbywa się poprzez jeden przycisk lub dwóch symetrycznych dźwigni umieszczonych na bokach. Zdecyduj, co jest bardziej wygodne dla Ciebie. Obudowa musi być wyposażona w antypoślizgowe gumowe wstawki, ponieważ korzystanie z miksery mają, dosłownie, nie pozwalając jej odejść.

Konstrukcja i cechy podwodnych częściach – Legs

Blender zanurzenia lub, jak to nazywa, noga – to jest główny dysza jest uważany AGD. Z jednej strony jest dołączony do części silnika, a druga ma wnękę o ostrych ostrzy. Gdy ostrza obracać się wokół własnej osi z wybraną prędkością. Ze względu na szczególne zakrętach uchwycić je wymieszać produkt jednocześnie jej mielenia. Niektórzy producenci wyposażenia urządzenia z ruchomymi łopatkami różnych typów.

Praktyczne wskazówki zależy od materiału, z którego jest wykonany:

 • Z akcesoriami metalowych wykonanych z aluminium i stali nierdzewnej są zwykle żadnych problemów. Wyglądają prezencji, nie boi się gorąco, nie korodują i są odporne na obciążenia mechaniczne.
 • Plastikowe są tańsze, ale jest nietrwały i szybko wykorzystane, nie wolno upuścić. Plastikowa końcówka nie jest przeznaczony do gorących potraw. Po prostu zdeformowane lub wybuch. Aby szlifować na puree gorącej zupy, upewnij się, że producent skorzystał z żaroodpornego tworzywa. Również nieostrożne obchodzenie sztuk plastycznych można zerwać i zmieszać z produktem.

1. Immersion blender z

Metalowe mocowanie stóp. Z blendernoy nóg może zmiażdżyć miękkiego pokarmu i mieszać ciecz. Wynikiem jej prac – masa przeciery, koktajle i drinki. Za pomocą dyszy nogę może nie tylko ze szkła, będąc częścią, ale także wszelkich stosownych regulacji wąskimi naczyniami. Trójkątne lub inna szczególna forma „spódnicy”, obejmujące noże pracowników, zapobiega rozpryskiwania podczas ubijania.

Wysokość dyszy jest również ważne, jeśli masz zamiar gotować zupy i inne dania w głębokiej patelni.

8. Components

Rodzaje szkieł i ich zdolność

Okulary do blendera są z tworzyw sztucznych, szkła i metali:

 • Plastikowe, szczególnie tanio, szybko traci wygląd, mętny i pokryte zadrapaniami. Ponadto, jest kruche, a w końcu zmienia kolor produktów. Szklane pojemniki
 • Są cięższe niż plastik, ale estetyczny wygląd i bardziej praktyczne. W szklanej misce, nie można po prostu zmielić produktów, ale również do ich przechowywania w lodówce, podgrzać w kuchence mikrofalowej.
 • Pojemniki metalowe wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej. Na sprzedaż są rzadkie. Częściej przejść w zestawie modeli profesjonalnych linii. Ponadto, proces szlifowania w miseczkach metalu jest trudne do kontrolowania, ponieważ materiał jest nieprzezroczysta.

Okulary Blender objętość zwalniającą od 400 ml do 3,0 litrów. Niektórzy producenci wyposażają swoje uchwyt i wylewką, zamieniając się w dogodnej słoika. Poza tym charakterze można zawsze podnieść pokrywę, często chodzi. Wybór zanurzenie blender z przestrzennym szklanym, zawężony, będzie w stanie jakościowo pokonując nawet małe porcje jedzenia.

Dodatkowe wskazówki do przedłużenia funkcjonalność

Uchwyt blendera pracy – uniwersalne rzeczy, które można podłączyć wiele dysz, zarówno bezpośrednio, jak i za pomocą specjalnych skrzyń biegów.

6. Oderwij

Który jest wyposażony w dysze blender

Oprócz standardowych stóp, zanurzenie blender może być wyposażony w następujące wskazówki:

 • Trzepaczka do ubijania jak kropla lub spirali doskonale radzą sobie z jajami biczowanie, śmietany, kremów, zagnieść mieszaninę przez omlety, naleśniki ciasto.
 • Dyszy architektura nadaje się do ciasta i spiralne bardziej gęste.
 • Dyszy mikser jest podwójnie corolla przyłączane do części silnika za pośrednictwem przekładni redukcyjnej. Z jego pomocą można szybko przygotować ciasto na ciastka i babeczki. Podwójna trzepaczka stanie mieszać i bicz jednocześnie dużą ilość składników, które zamieni się w bujnej spienić śmietanki, jajek.
 • Dysza do puree. Ma rodzaju sił, o większej średnicy podstawy, specjalne noży i jednolite otwory w dolnej części. Niezbędny dla puree, jak zwykle oznacza, że ​​nie ma nic w zwykły konsystencji dzieciństwa.
 • Zagniatania ciasta

 • Pomogą w przygotowaniu ciastka, serniki, babeczki.
 • Pompa próżniowa

 • Usuwa powietrze ze specjalnych pojemników. Decyzja ta przyczyni się do utrzymania świeżej żywności dłużej.
 • Młynek – mała filiżanka ze specjalnym nożem na dole. Przydatne do mielenia ziaren kawy, przyprawy, cukier, herbatniki i inne ciała stałe.

5. Dysza do tłuczonych ziemniaków

Flowing – cel i funkcjonalność

Przepływający zasługuje na szczególną uwagę w tej kwestii – jak wybrać blender do domu. Ta miska z wymiennymi ostrzami, przymocowane do dna. Ona zamknięta pokrywką specjalnej konstrukcji, wyposażony w przekładnię, który jest połączony z uchwytem urządzenia roboczego. To chopper, w komplecie z różnych noży i dysz, zanurzenie blender zamienia się w mini-procesor. Dzięki niemu możesz szlifować warzywa mięso, cebula, orzechy, zioła, sery, czekolada i narezhete natręt.

5. Płynące z otworami w pokrywie dodać produkty

Miski dla niszczarek może pomieścić od 350 ml do 2,2 litrów. Duża pojemność nie będzie trudne do recyklingu maksymalną ilość produktu na obciążenia. Miseczki są wykonane ze szkła i tworzyw sztucznych. Plastik może ostatecznie zagęścić i tracą kolor, malowanie w kolorze produktów. Ciężkie szklane takie braki nie ma, ale jest to ryzyko złamania. Dla wygody kubka w dolnej części stojaka jest wyposażony w gumowej pokrywy, dla poślizgu.

6. Standardowy zestaw lub zanurzenie blender Bosch MSM65PER

Rozmiar kubki i szklanki, należy wybrać w zależności od potrzeb. Na jednej lub dwóch osób jest wystarczająca parametry minimalne. Na przykład, na kieliszek shakery zabrać ze ważnego objętości pobierania 500-600 ml. Miska chopper nadaje objętości 300 ml. Jeśli jednak jedną wielką rodziną, wystarczy wybrać oryginalną objętość większą niż robi podwójne i ładunek produktów.

Modele z helikoptera musi być silny, w przeciwnym razie nie będzie w stanie szybko i bez przerwy gotować mielona wołowina lub wątroby pasztet. Najlepsza moc blender za to – nie mniej niż 1600 watów.

Oprócz standardowego noża Chopper może być wyposażony w:

 • Dyszy do rozdrabniania;
 • Dyszy

 • Do cięcia;
 • Noże

 • Do cięcia dużych;
 • Ostrza

 • Dla płytkich cięć;
 • Noże

 • Do szlifowania dużych;
 • Noże

 • Do szlifowania;
 • Płyta

 • Krojenia.

8. Nóż z pionowymi zębami do siekania lodu

Ładne Bonusy

Producenci

Wiodący producenci blendery w celach promocyjnych i obsługi klienta rozpieszczonych kochanek różne drobiazgi. Najczęściej jest to opcje dla urządzeń pamięci masowej. Można znaleźć dalsze włączone lub zakupione oddzielnie:

 • Montaż ścienny – blender jest zawsze pod ręką, gdy nie podejmuje obszaru tabel i szafki kuchenne.
 • Stojak – Innym rozwiązaniem do przechowywania, co umożliwia technika kontemplować w całej okazałości, w niektórych wersjach razem z dyszami.
 • Miarka – przydatny przyrząd, który zastępuje skale, o pojemności od 0,4 do 1,6 litra.

  Wraz ze wzrostem prędkości masowej recyklingu staną się bardziej jednorodna, praktycznie bez grudek i kawałków. Jeśli nie wyraźnych wskazań urządzenia, należy rozpocząć przetwarzanie w niskiej prędkości, stopniowo zwiększając ją.

  Przewodowej lub bezprzewodowej – która opcja jest bardziej praktyczne

  Wiodący producenci blendery w celach promocyjnych i obsługi klienta rozpieszczonych kochanek różne drobiazgi. Najczęściej jest to opcje dla urządzeń pamięci masowej. Można znaleźć dalsze włączone lub zakupione oddzielnie:

  • Montaż ścienny – blender jest zawsze pod ręką, gdy nie podejmuje obszaru tabel i szafki kuchenne.
  • Stojak – Innym rozwiązaniem do przechowywania, co umożliwia technika kontemplować w całej okazałości, w niektórych wersjach razem z dyszami.
  • Miarka – przydatny przyrząd, który zastępuje skale, o pojemności od 0,4 do 1,6 litra. Pokrywy
  • Kontenerów – dla łatwego przechowywania produktów przetworzonych, w tym w lodówce.

  1. Stoisko Gorenje HB804QR

  Na co zwracać uwagę producenci

  Immersion blender producenta lepiej wybrać – dość pikantne pytanie, na które odpowiedź jest bardzo trudna. Jeżeli przed rynek zaprezentowano nieskręcana globalne marki i chiński NoName, mieszają się dzisiaj.

  Chiny wszedł również do przodu, a one wytwarzane produkty są nie tylko niskie ceny, ale dobrej jakości. Podczas poszukiwania prawdziwej marki, a nie w Chinach, jest wystarczająco trudne.

  Jednakże, należy zwrócić uwagę na miksery:

  • Braun (Niemcy);
  • Bosch (Niemcy);
  • Philips (międzynarodowa grupa z siedzibą w Holandii).

  05. Braun MQ545

  Oni od dawna na rynku, udało nam się zdobyć dobrą reputację. Większość pozytywnych opinii klientów spada na tych marek. Ponadto, firmy te są dobrze znane gwarancję i serwis.

  Od nich to „Brown” najbardziej funkcjonalne. Ich mini-procesory trudne do odróżnienia od pełnowymiarowego mebla. „Philips” wygodny, lekki i kompaktowy. Główną zaletą „Boches” – cichej pracy i zaufania klientów, wypróbowany i przetestowany przez czas.

  Jeśli trzej przywódcy nie będzie na to stać, spojrzeć na nie tak drogie, ale jest to dzieło firmy blender Tefal, Moulinex, Kenwood, Vitek, Saturn, Scarlett, Zelmer, Vitesse, BAMIX.

  W każdym razie, wybierając konkretny model, zawsze porównać cechy i poznać najlepsze opinie, z których dowiesz się znacznie więcej niż jednostronnego obietnicą producentów. Albo liczyć na szczęście przy wyborze miksera wyłącznie na swoją konstrukcję i cenę.

  20. Bosch MSM 6B700

  Przeglądaj popularne modele

  Być może ten krótki przegląd pomoże Ci dokonać ostatecznego wyboru blendera zanurzeniową do domu.

  Niedrogi Bosch MSM 6B700

  Szukasz funkcjonalnego i taniego modelu w kategorii cena i jakość? Spójrz Bosch MSM 6B700 mechanicznie sterowane. Pomimo małej mocy 350 W, a obecność tylko jednej szybkości radzi sobie dobrze z podstawowych zadań. -METAL noga Blendernaya. Może być łączony z zlewki i chopper z pokrywek, trzepaczka do ubijania.

  Model doskonale radzą sobie z przygotowaniem żywności dla niemowląt, przerywać plasterkami mięsa wezwania do wypychania, posiekaj orzechy, jajka i śmietanę vzobet, aby mleczne. Słabym punktem – źdźbła niedostatecznej jakości metalu. Dlatego ten mieszalnik nie nadaje się do rozdrabniania stałych produktów, takich jak przyprawy i kawy.

  36. Bosch MSM 881X1

  Funkcjonalne Bosch MSM 881X1

  Wolę funkcjonalność, naprawdę nie zwracając uwagi na cenę? Potem chcesz Bosch MSM 881X1, wykonany z metalu. Ma 800 watów i 12 w trybie wysokiej prędkości z funkcją bezstopniowej regulacji turbo. Zestaw zawiera chopper, miarki, szlifierka, trzepaczka do ubijania, wyrabiania ciasta przywiązanie. I pływak, dyszę do kostki i specjalny napęd umożliwiający pokrojone warzywa.

  Jego ostre noże poradzić sobie z świeże warzywa i owoce, warzywa, włókniste mięso. Można łatwo ugotować jedzenie menu dla dzieci, koktajle, zmieszane z ciasta. Ale mięso mrożone i lód szlifować go nie jest zalecane.

  53. Braun MQ 5077 Bufet +

  Niezawodny Braun MQ 5077 Bufet +

  Dla koneserów niezawodność – Braun MQ 5077 Buffet +. 13500 rpm – to co to jest zdolne do silnika 750 watów. Blender posiada 21 prędkości bezstopniowy. Wyposażone w 1,5 litra chopper, zlewki, trzepaczka do ubijania, końcówka do cięcia taśm, przywiązanie do puree i płyty krojenia. Batyskaf część jest wykonana z metalu, a uchwyt – z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

  Model nie przegrzać podczas długotrwałego działania. Istnieje opcja tryb „Turbo” „Antirazbryzgivanie” oraz. Aby szybko poradzić sobie z przygotowaniem żywności dla niemowląt, mięsa mielonego, kremowym nadzieniem vzobet i śmietana, warzywa narezhet. Jego miły funkcji – przygotowywanie puree, niepodobny do niczego w paście, niż cierpieć wiele miksery.

  Aby wybrać odpowiedni mikser do domu, nie skąpić na moc i ergonomię. To nie spróbować kupić ilość prędkości i wiele przycisków. Wysokiej jakości żaroodpornego tworzywa sztucznego – najlepszym rozwiązaniem dla uchwytu operacyjnego i pojemników. W oparciu o ich potrzeby. Jeśli jest szlifierka, nie potrzebuje szlifierki. W obecności bijaków mieszalniki nie są potrzebne. Zawsze można wziąć standard i dodać do niej z biegiem czasu.

  Wraz ze wzrostem prędkości masowej recyklingu staną się bardziej jednorodna, praktycznie bez grudek i kawałków. Jeśli nie wyraźnych wskazań urządzenia, należy rozpocząć przetwarzanie w niskiej prędkości, stopniowo zwiększając ją.

  Przewodowej lub bezprzewodowej – która opcja jest bardziej praktyczne

  Aby wybrać odpowiedni mikser do domu, nie skąpić na moc i ergonomię. To nie spróbować kupić ilość prędkości i wiele przycisków. Wysokiej jakości żaroodpornego tworzywa sztucznego – najlepszym rozwiązaniem dla uchwytu operacyjnego i pojemników. W oparciu o ich potrzeby. Jeśli jest szlifierka, nie potrzebuje szlifierki. W obecności bijaków mieszalniki nie są potrzebne. Zawsze można wziąć standard i dodać do niej z biegiem czasu.

  Ale mięso mrożone i lód szlifować go nie jest zalecane.

  53. Braun MQ 5077 Bufet +

  Niezawodny Braun MQ 5077 Bufet +

  Aby wybrać odpowiedni mikser do domu, nie skąpić na moc i ergonomię. To nie spróbować kupić ilość prędkości i wiele przycisków. Wysokiej jakości żaroodpornego tworzywa sztucznego – najlepszym rozwiązaniem dla uchwytu operacyjnego i pojemników. W oparciu o ich potrzeby. Jeśli jest szlifierka, nie potrzebuje szlifierki. W obecności bijaków mieszalniki nie są potrzebne. Zawsze można wziąć standard i dodać do niej z biegiem czasu.

load...