Co trzeba zrobić, aby rosnąć piersi?

Nawet w młodym wieku wiele dziewcząt są zaniepokojeni, co zrobić, aby rosnąć piersi, ja znajduję się piękny kształt i pożądaną głośność. Małe piersi może być głównym skomplikowane dla każdej kobiety. Ktoś mówi, że to wszystko o genach, że ktoś wierzy w ćwiczenia i masażu leczniczego do powiększania piersi, a ktoś mówi o bezcelowym spędzonego czasu i pieniędzy. Czy to możliwe, aby powiększyć piersi, aż do pożądanego rozmiaru, bez uciekania się do operacji i zastrzyki z tworzywa sztucznego?

load...

Z tego, co rośnie biust?

Tak więc, jeśli jesteś właścicielem małej lub płaskie piersi, potem zbawienie jest na trzy sposoby: chirurgia, wzrost całkowitej masy ciała lub ciąży. Nie każda kobieta jest w stanie zgodzić się na jednej z tych metod.

Operacja nie zawsze jest bezpieczne. Wielu pacjentów ostatecznie rozwijać alergii lub innych poważnych chorób związanych z reakcją na ciało obce w organizmie. Dziewczęta cierpiące na otyłość, a prawda mają duże piersi, ale są one mało prawdopodobne, aby to docenić, ponieważ ich głównym celem – aby schudnąć. Funkcja ciało kobiety jest to, że większość objętości piersi tkanki tłuszczowej, więc coś musi wybrać: albo szczupłą sylwetkę lub pożądanej objętości biustu.

Trzeci sposób, aby osiągnąć wzrost piersi – w ciąży. Ale jest minus. Twoje piękno będzie trwać tylko przez dziewięć miesięcy, po czym przychodzi okres piersi i klatki piersiowej nie jest tak elastyczna, że ​​zaczyna się sag. Podobne trudności występują i właściciele dużych form, ponieważ wraz z wiekiem traci piękno, są rozstępy (tzw uszy spaniela) ze względu na wiek zmian ustrojowych.

load...

Podstawowe zalecenia

Jak zrobić piersi urosnąć? Głównym źródłem wzrostu piersi – żeński hormon. To dzięki nim, że niektóre kobiety mają szczupłą sylwetkę i piękny dźwięk. Produkcja estrogenów występuje w organizmie każdej kobiety. W tym przypadku nie trzeba zrobić, aby umieścić żadnego wysiłku i zmiany stylu życia. W okresie od 11 do 18 lat, to hormon produkowany w maksymalnej wysokości. Że skrzynia jest utworzona w tym okresie swoją objętość i kształt. Ale nie winię hormonów. Istotną rolę w rozwoju piersi odgrywa czynnik dziedziczny, ogólną kondycję ciała, diety i codziennej rutyny.

Jeśli jesteś nastolatkiem i chcą piersi zaczęły rosnąć, aby uzyskać piękny kształt i jędrność, stosować się do pewnych zasad:

 • Diety;
 • Masaż;
 • ćwiczenia fizyczne;
 • Obchodzi kosmetyków.

Jeśli są świadomie i celowo przestrzegania powyższych zaleceń, można osiągnąć pożądany rezultat. Oczywiście, nie tylko dziewczyny w młodym wieku zastanawiają się, co zrobić, aby rosnąć piersi. Na ten temat myślenia i kobiet dorosłych, którzy przygotowują się zostać matkami lub po prostu spadać pod wpływem stereotypu, że mężczyźni wolą większą formę. W tym przypadku, nie rozpaczaj, nieznacznie zwiększyć piersi i sprawiają, że wzrośnie do co najmniej jednym wymiarze jest to możliwe.

Dieta dla wzrostu piersi

Istnieje specjalna dieta, która pomaga wiele kobiet, aby zwiększyć ich samoocenę i formę. Dieta, aby odpowiedzieć na pytanie, jak zrobić piersi rosną szybciej, zawiera wszystkie niezbędne elementy do wzrostu. Aby to zrobić codziennie uwzględnić w swojej diecie następujące potrawy:

 • Kapusta;
 • Pomarańcze;
 • Soja;
 • Fasola;
 • Zmielony czarny kawę;
 • Pietruszka;
 • Brzoskwinie;
 • Zbóż;
 • Banany;
 • Marchew;
 • Wątroba.

We wszystkich wyżej wymienionych produktów zawierają fitoestrogeny, które stymulują wydzielanie hormonów żeńskich, ponieważ pomaga przywrócić i tworzenia nowych komórek w organizmie.

Szczególnie w okresie dojrzewania substancje te będą idealnym uzupełnieniem stymulować wzrost biustu.

Ale to nie jest cała lista, która zapewni Ci zdrowia i urody kobiet. Powyższa lista nie oznacza, że ​​musisz siedzieć w niektórych owoców i warzyw. Jeśli dążyć do zwiększenia rozmiaru piersi, nie jest konieczne, aby trzymać się diety, które mają wpływ na tkankę tłuszczową, bo gdy utrata wagi będzie się zmniejszać w kwocie nie tylko nóg i brzucha, ale także piersi.

Ważne jest, aby przestrzegać zdrowej diety i wzbogacić swoje ciało z białek, tłuszczów i witamin. Na przykład, każda kobieta w diecie powinny zawierać mięso, jaja, produkty mleczne. Nie zapomnij o olej i masło, śmietana, ponieważ tłuszcze powinny być składowane w gruczołach sutkowych dużo miejsca.

Masaż dla wzrostu piersi

Jest to proste narzędzie do tworzenia piękny kształt klatki piersiowej, który nie zajmie dużo czasu i wysiłku, i powinny zostać zawarte w zbiorze procedur wzrost biustu. Technika masażu jest bardzo proste, trzeba zrobić lekkie koliste ruchy, które stymulują przepływ krwi do piersi, będzie rozwijać sieć naczyń włosowatych i poprawiają koloryt skóry. Wybierz dla siebie jeden ze sposobów masażu i udać się do bramki.

Masaż wodny – można robić podczas brania prysznica. W tym celu konieczne jest dostosowanie strumienia średniego stopnia, a temperatura wody powinna być ciepła, ale nie na gorąco lub na zimno. Podczas masażu, śledzić swoje uczucia, jest to niezbędne do osiągnięcia przyjemne uczucie w dotyku wody, w przeciwnym razie istnieje ryzyko choroby i uczynić guza. Ruchy okrągły prysznic trzeba wykonać całą powierzchnię klatki piersiowej, omijając okolice brodawki. Czy potrzebny jest masaż dwa razy dziennie, w tym samym czasie, aby poświęcić mu sporo minut.

Masować swoje ręce – konieczne jest krem ​​tłusty lub specjalnym narzędziem w klatkę piersiową. Rozłożone kremu na całej powierzchni biust i zaczynają one masowanie skóry ruchem okrężnym przez dwie minuty. Następnie wykonać uderzeń w kierunku z sutka do ramion, obojczyk i powtarzając ruch przez dwie minuty. Następnie w podobny sposób głaszcząc skórę brodawki do zewnętrznej części piersi. Wszystkie powyższe kroki muszą być wykonane z indeksem i środkowych palców, unikając naciśnięcie w okolicach sutków.

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Mało kto wierzy, że piersi rośnie z aktywności fizycznej i ćwiczeń. Po tym wszystkim, pomaga zredukować tkankę tłuszczową, które logicznie zmniejsza swoją formę. Ale mięśnie piersiowe są rozmieszczone w taki sposób, że gdy prawidłowo obliczone obciążenie wzrośnie i dadzą elastyczność piersi.

Klasyczne ćwiczenie pompek lub pull-up. Ale pierwsza lekcja, nie każda kobieta jest w stanie wytrzymać takiego obciążenia, więc zaczynają się prostsze, ale nie mniej skuteczne ćwiczenia. Ściskać dłoni, zginanie przed łokciach. Potem wziąć małą kulkę, którą trzeba otworzyć i zamknąć w dłoniach. Robi ćwiczenia powinny być trzy razy dziesięć podejść.

Po tym można zacząć się rozciągać. Ponadto, zginać przód łokciach, splecione ręce w zamku, i starają się podnosić swoje kolana. Powinieneś czuć mięśnie klatki piersiowej dokręcić. Powtórz ćwiczenie dziesięć razy.

Podobnie jak push-tam jest ćwiczenie nazywane „pies”. Aby to zrobić, należy położyć się na brzuchu, ugnij ręce w łokciach i umieścić go na wysokości klatki piersiowej. Trzeba wstać, opierając się na dłoniach i palcach, pozostań w tej pozycji przez kilka sekund i upaść.

Do następnego ćwiczenia, musisz hantle. Połóż się na podłodze, ręce z hantlami na boki i podnieść je prostopadle do podłogi, a następnie powoli niżej.

Jak optycznie powiększyć piersi

Oprócz fizycznych i dietetycznych wpływu na wielkość piersi, można zwiększyć ją wizualnie. Aby to zrobić, wykonaj następujące wskazówki:

 • Zawsze staram się trzymać plecy prosto (prawidłową postawę i sag z powrotem uczynić piersi bardziej widoczne i wzrost wizualnie);
 • Nie nadużywać opalania i solaria (przy opalaniu skóry piersi traci ton, na przestrzeni lat, będzie zwisać i przestaje być elastyczna);
 • Wybrać odpowiedni biustonosz (bielizna, który odpowiada nie należy ściskać pierś lub wiszące na ciebie, tracąc kształt pasów nie powinny kopać w głąb skóry, kości i kubki pozostawiać widocznych śladów na powierzchni pod klatki piersiowej).

Żyć aktywny, pełen radości życia, ćwiczeń i tak często, jak to możliwe, aby być na zewnątrz. A co najważniejsze – kochać siebie za to, kim jesteś. Następnie otaczające ludzie będą cię traktować dokładnie tak, jak czują się o siebie!

load...