Co trzeba dać prezenty rocznicę ślubu?

Zawartość:

Honeymoon Ślub w życiu – jest to wielkie i ważne wydarzenie. Ta data wszystko pozostanie w pamięci najlżejszej, uroczysty i dobry. To będzie pamiętał za każdym razem będzie obchodzić to święto.

load...

Prezenty na rocznicę ślubu wybiera dokładnie.

Po tym wszystkim, każda z nich ma duże znaczenie i symbolikę.


Powrót do spisu treści

Wybierając prezent w różnych terminach

W pierwszym roku życia małżeńskiego podsumował bawełniane ślubu. Na tej rocznicy jest symboliczne mąż i żona powinni dzielić chusty perkalu. Goście mogą przedstawić wszystkie rodzaje produktów jubileuszowych bawełniane pościel, obrusy, serwetki, ubrania. W pierwszą rocznicę tradycyjnie przedstawiany jako symbol pieluch życzenia szybkiego udanej ciąży lub porodu.

load...

Po tej rocznicy ślubu przychodzi papieru. Rocznica prezent w tym szczególnym dniu oferowane właściwe. Mogą one stać się piękny album fotograficzny, pieniądze w dwóch kopertach lub bony na święta. Piękna tradycja tego dnia para dać sobie nawzajem domowe postaci papieru. To niezwykłe, ale szczere gratulacje powiedzieć prawdziwe uczucia każdego z nich.

Trzecia rocznica jest nazwa skóry. Wybierając prezent dla tej rocznicy jest ogromna – od małych upominków symbolicznych głównych urządzeń. Po tym wszystkim, dając go do trzeciego datą ślubu przyjaciół biedny mistrz garbarni przyniosła mu prezenty, przyszedł odwiedzić córkę zobaczył rodziców w jakiej obfitości żywo młodych.

Czwarta i piąta rocznica nazywa Pościel i drewna, odpowiednio. Prezenty są wybierane na podstawie nazwy rocznicy. Ale jest to bardzo piękna tradycja, łącząc dwie daty – jest przedstawienie specjalny upominek, który zawsze można mieć przy sobie. Mogą być suszone bukiet kwitnących lnianego lub mały drewniany obiekt. Te małe, ale bardzo ważne rzeczy będą chronić lepiej niż jakikolwiek maskotka złymi myślami innych i niemiłe oczach.


Powrót do spisu treści

Prezenty dla poważnego daty

W dziesiątą rocznicę akceptuje dać produkty cyny. Jako prezent na rocznicę ślubu wybrać wszystkie rodzaje posągów, rzeźb, fontann domowych, świeczniki. Tematy dekoracje gospodarstwa domowego i prezenty mogą być piętnastą rocznicę. Tylko muszą być wykonane z kryształu, w imię uczczenia tej daty. Podobne prezenty, ale wykonane z porcelany, postanowiliśmy dać na porcelanie, czy dwudziesty, rocznica wspólnego małżeńskiego zamieszkania.

Srebrne gody – szczególna data. Obecni najważniejszej rocznicy ślubu wybranym. Musi być wykonane ze srebra. Idealny prezent byłby wisiorek w kształcie serca, znak zodiaku maskotka wisiorek lub dwóch srebrnych monet. To samo uruchomiliśmy daryatsya na ich złote wesele, ale powinny być one wykonane z tego metalu szlachetnego. Na tej rocznicy ślubu dać symboliczny zegar, który będzie odmierzał czas przez najbliższe 50 lat.

load...