Co to proca? Wszystko co chcielibyście wiedzieć!

Zawartość:

Co nie wymyślić, aby dbać o dziecko! Pieluchy odzysku, stół do przewijania, walker, vibrokresla – to tylko niewielka część tego wszystkiego jest reprezentowany na rynku towarów i usług dla matek i niemowląt. Jednocześnie, środowisko rodzic, jest powrót do korzeni – tak zwane „naturalne rodzicielstwo”. W ramach tego paradygmatu, wiele matek preferują unikanie stosowania smoczka i pieluchy, długotrwałe karmienie piersią i, oczywiście, zawiesia.

load...

Co to proca? Jest to bardzo stare urządzenie, wynalezione przez naszych przodków jeszcze do przewozu dzieci. Dziś stało się bardzo popularne i prawie zastąpił nieporęczne i niewygodne wózek, który niedawno zwiniętą rodzicom ich dzieci, a nawet plecaki kangura. I nie ma powodu, mimo wszystko Stropy są niezwykle łatwe w użyciu, znacznie tańsze wózki (mogą nawet sprawić, że większość), a zdolność do otwarcia mama niesamowite!

Stropy niemowlęce są zawiesia pasy, z których można regulować długość. Uchwyt ten patchwork mogą być noszone przez dzieci od urodzenia do dwóch lat. Jeśli dziecko plecak-kangur jest zawsze w stałej pozycji, w chuście i potrafi siedzieć i osiedlić rozkładane, a nawet leżeć. W skrócie, dzieci w chustach niemowlęcych wziąć idealną pozycję naturalnego, podobny do ich pozycji na rękach rodziców. W ten sposób rozwijają się dobrze bez jakiegoś uszkodzenia kręgosłupa.

Zalety korzystania z procy

Jedną z głównych korzyści z baby-temblaku – okazja do zmiany sytuacji dziecka bez zdejmowania pasów. Po tym wszystkim, nasze dzieci na jawie są bardzo ruchliwe i nie lubią czekać, aż przycisk rodzice się przycisk i dokręcić szelki, jak to ma miejsce z kangura plecak. Dziecko temblak można bezpiecznie karmić piersią, może tam spać, bawić się i uczyć się o świecie, będąc w całkowitym bezpieczeństwie.

load...

Stropy szybko i łatwo założyć i zdjąć, i nie ogranicza ruchów. Lekarze są zdania, że ​​jest to najlepsza opcja proca posiadacz dziecko. Niektóre z typów współczesnych dzieci posiadaczy powodować nadmiernych obciążeń dolnej części pleców, co ostatecznie prowadzi do rozwoju patologii kręgosłupa. Stropy praktycznie wyeliminować taką sytuację. Oni są dobrze obsługiwane przez szyję dziecka, a on wciąż nie był w stanie utrzymać głowę i niech dzieci siedzą w późniejszym wieku, ze skrzyżowanymi nogami na – turecki. Tak więc, w nosidełka dla niemowląt może być w położeniu umożliwiającym jego równomierne obciążenie kręgosłupa. Posiadacze innego typu (np plecak-kangur), stopy dziecka zwisają, a dziecko wciąż kruchy kręgosłup jest pod ogromną presją.

Stropy – to nie tylko godne zastąpienie buggy, ale także sposób na łatwość kłopotów z domu w czasie, gdy dziecko jest jeszcze bardzo młody i potrzebuje większej uwagi. Jednakże, jest to wspaniały sposób, aby utrzymać bliski kontakt między matką i dzieckiem w okresie przejściowym istnienia. Wystarczy pomyśleć: dziecko dziewięć miesięcy rośnie, będąc jednym z ciałem matki. I po urodzeniu, co samo w sobie jest stresujące wydarzenie dla dziecka, był albo leżąc w łóżku lub na wózku inwalidzkim, od czasu do czasu kontaktu z matką podczas karmienia piersią. Chusta pomaga rozwiązać ten problem poprzez zapewnienie bliskość i dalszy związek symbiotyczny.

Rodzaje zawiesi

Jeśli zdecydujesz się na nabycie i rozwój chuście, to jesteś niespodzianka. Rodzaje zawiesi, których jest wiele, powoduje zamieszanie młodej matki (zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, jak wiele innych rzeczy do wyboru dla dziecka). Dlatego przed zakupem należy zapoznać się z ich głównych cech i wybrać ten, który najlepiej nadaje się do zaspokojenia swoich potrzeb.

  • Maj-proca – prostokąta, uszyty z grubej tkaniny w paski, wychodzi z jego rogu. Paski mocowane są bezpośrednio pod moją matkę w pasie tak, że „odpoczynek” od proca jest z przodu (jeśli wolisz pozycji na brzuchu) lub wstecz (jeśli wolisz pozycji leżącej). Górny pasek pękło na barkach rodziców, skrzyżowane, pojawiają się ponownie i skrzyżowanymi dziecko z tyłu. Następnie związać je na swojej talii – i wszystko! W wyglądzie, chusta jest bardzo przypomina „Kangur”, ale ważne jest różnica w zachowaniu fizjologicznej postawy dla dziecka. Dziecko w nim, mają zwykle na plecach lub brzuchu pionowo, ale można dostosować do noszenia w pozycji poziomej.
  • Slingosharf – w rzeczywistości, jest długi pas tkanki od pięćdziesięciu do osiemdziesięciu cm szerokości i od trzech do sześciu metrów długości. Ze względu na swoją prostotę slingosharf mogą być wykorzystywane do przewozu dziecka w różnych pozycjach: na plecach, na brzuchu, biodrze oraz w „podstawce”. Jest stopniowanie szaliki, w zależności od ich długości. Klasyczny slingosharf ma długość czterech do pięciu metrów, a gdy jest używany obciążenie jest rozłożone na dwa ramiona, które sprawia, że ​​dość łatwe do przenoszenia dziecka. Krótkie artykuły są zazwyczaj do trzech metrów długości i są związane tylko jedno ramię. Średnia slingosharfy może być stosowany zarówno do przeprowadzania tego.
  • Rura lub pas nośny pierścień zawiesie kieszeń zszywane z tkaniny, o obwodzie w przybliżeniu pół metra oraz szerokość około siedemdziesięciu centymetrów. On jest dostosowane w taki sposób, że dziecko jest pod tyłek trochę kieszeń, dzięki któremu dziecko znajduje się głębiej w prowadzeniu, a jego powrót jest znacznie lepiej z powodu stałej górnej obręczy. Często są one wytwarzane na zamówienie poniżej pewnego rozmiaru, lub mają zamek na plecach, który pomaga regulować procy. Jest noszone na jednym ramieniu, a dziecko może przybierać różne pozycje: „oprawy” na plecach lub na biodrze. Zalety unosu są jego lżejsze niż pierścienie zawiesia niemożliwość materiału tłumiącego i braku węzłów niewygodne, jak chustą. Ale w tym samym czasie, to musi być starannie wybrane, z uwzględnieniem budowy ciała matki.
  • Chusta z pierścieni – pas z tkaniny stanowiącej długość około dwóch metrów, a maksymalna szerokość – około siedemdziesięciu centymetrów. Na jednym końcu pierścienia i usytuowaną pod płytką ramię, a drugi – w rzeczywistym końca pasa nośnego, albo „ogon”, który jest wkręcona w pierścieniu. Z powodu tego prostego mechanizmu uzyskuje się poprzez zdolność do dostosowania jego długość i zmieniać pozycję dziecka. Dziecko może być wewnętrznie w różnych pozycjach podanych powyżej. Ta chusta jest noszona tylko na jednym ramieniu, a zaleca się przeplatają. Jedną z głównych zalet tej opcji jest to, że pozycja dziecka, można szybko zmienić (czasami bardzo potrzebne – na przykład przez przeniesienie śpiącego dziecka) – do tego trzeba tylko osłabić tkaninę i wyjść z procy. Jednak to ma znaczący wadę – nierównomierny rozkład obciążenia tylko na jednym ramieniu.

Kup najodpowiedniejszy Chusta, proszę skontaktować się ze sklepem online zawiesi, w którym szeroka gama cud posiadaczy. Jednak nie jest to jedyna opcja. W chwili obecnej produkt ten stał się tak popularny, że różne typy zawiesi sprzedawane są niemal wszędzie: w sklepach towarów dla matek i niemowląt w klubach dziecięcych, a czasem nawet w zwykłych punktach. Więc go kupić i cieszyć się radościami macierzyństwa!

load...