Co to jest technika brondirovanie?

Zawartość:

Brondirovanie ciemne włosy stały się niezwykle popularne w ciągu ostatniego roku.

load...

Chociaż nie jest to każdy wie, jakiego rodzaju procedury. Najprawdopodobniej wielokrotnie widział fotografie gwiazd przedstawionych z zadziwiającą brąz naturalny miód opalizującego koloru włosów. Jest to sprzęt brondirovanie.

Powrót do spisu treści

Jakie są cechy BROND?

Określenie „brond” utworzony z dwóch słowach „brązowy” i „jasny”. Istotą tego stylu farbowanie włosów w celu osiągnięcia harmonijnego naturalne przepełnienie jasnych i ciemnych odcieni. Od klasycznych podkreślając go różni się tak naturalne i wygładzić do siebie kolorach.

load...

Brondirovanie idealny dla właścicieli prostym lub lekko falowane włosy. Na kręcone włosy, ten typ barwienia nie objawiać, a nie wygląda imponująco. Powodem tego – zerwanie z najważniejszych i niemożność płynnego przejścia odcieni. Wielowarstwowe brondirovanie dzięki umiejętnemu połączeniu kolorów, można dodać wizualne objętość włosów i grubości. Szczególnie skuteczne będą wyglądać w połączeniu z kaskadą włosy. Dlatego BROND – świetnym rozwiązaniem dla właścicieli cienkiej sierści brakuje objętości.

Dla tych, którzy chcą utrzymać włosy i przywrócić naturalny kolor włosów, będzie brondirovanie być prawdziwym panaceum. Ze względu na fakt, że kreator tworzy płynne przejście odcieni od nasady do końcówek, regenerować korzenie nie będą widoczne i będzie wyglądać zadbane i bardzo harmonijny. Jeśli nie starają się w pełni powrócić do swojego koloru włosów i szukasz sparing metody barwienia The BROND jest idealny do tego celu. Będziesz miał znacznie mniej, aby ponownie farbować włosy. Mogą być tylko częściowo odświeżyć strefie raz na kilka miesięcy.


Powrót do spisu treści

Techniki brondirovanie włosów

Najbardziej popularne techniki – klasycznego brondirovanie tonem czekolady miodu. Odbywa się to za pomocą wielowarstwowej barwienia włosów. Zazwyczaj włosów od nasady Ciemne żywe kolory: czekolada, kasztan – i końcach przejścia w karmelu, miód, orzechowy, złoty.

Ciekawym rozwiązaniem – podział na strefy brondirovanie. Odcienie przelewa w tym przypadku dostatecznie zauważalne i mniej sprawne. Stonowanych włosów nie jest kompletna, a poszczególne sekcje. Fragmenty z korzeni a najniższą warstwą koloru włosów pozostanie wewnątrz, która jest zbliżona do naturalnego. Mogą być lekko przyciemnione, aby intensywność koloru.

Jednym z najtrudniejszych technik brondirovanie dla brunetek – w jasnych kolorach. Jeśli nie chcesz, aby radykalnie zmienić kolor na blond, ale chcesz ożywić swoje blond włosy promienne odcienie, polubisz tę opcję. Regenerować korzenie nie są bardzo widoczne, a włosy będą wyglądały jakby były nieco spalone w słońcu.

Jak brondirovanie?

Barwienie BROND zajmuje dużo czasu. Przeciętnie, procedura ta trwa od 2 do 4 godzin. Pierwszym etapem jest podejmowane dla koloru podstawy. Zazwyczaj wybiera się lub kasztan ciemny blond. Zbyt ciemne loki wcześniej wyjaśniono, po – nastrojony. Po tonowanie przydzielonych pasm Staphylococcus, karmel i inne odcienie światła. Mistrz wybiera kolory bardzo ostrożnie. Paleta kolorów musi składać odcieni, które nie różnią się w zakresie od więcej niż 3-4 ton. Chociaż w przypadku koloru brondirovanie strefowego metę może być więcej.

Gdy baza jest gotowa, jest podkreślenie. Jednak nie rozjaśnić nici z korzeni. Jest to konieczne odstąpienie 4-5 cm. Podświetlanie jest równomierne. Końcówki mogą być oświetlone więcej niż w pozostałej części pasma. Dalej na bielonych nici losowo zastosowano „rozmazuje” ciemniejsze kolory. Im bardziej nierówny uczyni tych „kresek”, to bardziej naturalny będzie wyglądać kolor włosów.

Nie starają się brondirovanie siebie w domu . Bardzo trudno jest technologia farbowania, więc bez odpowiedniej wynik trening może okazać się bardzo źle.

load...