Co to jest korekta brwi i jak zrobić to poprawnie

Zawartość:

Wszyscy wiemy, że „oczy – zwierciadło duszy.” Urzekające leniwe oczy, rzęsy swing i delikatny uśmiech może zdobyć serce każdego człowieka. Dlatego wszystko w przebraniu kobiety muszą być idealne, ponieważ panna jeden szczegół, można nawet zrobić piękny Pismo niepozorna „szara” specjalne.

load...

Wydawałoby się, że takie brwi? Cóż, oskubane, I dotykane, a wszystko. Jednak dobrze zdefiniowane, regularny kształt, mogą całkowicie zmienić wyraz twarzy, aby podkreślić jej owal, zwrócić uwagę na oczy. Dlatego, jeśli chcesz zniewalać i zafascynuje płeć przeciwną, trzeba prawidłowo dbać o brwi – wyciągnąć, postarać się o ich kolor w połączeniu z odcieniem włosów i tak dalej.

W różnych okresach, moda na kształt brwi była zupełnie inna. Kilka lat temu na twarzy dziewczyny widać było bardzo cienkie „sznurki”, długie lub krótkie, ale dziś główny nurt – rozległe naturalne brwi. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób dokonać ich korekty, opisujemy poniżej.

Jaka jest forma i jak wybrać

Czy uważasz, że potrzebujesz korektę brwi? Czy chciałbyś nadać im atrakcyjny wygląd, a tym samym poprawić swój wizerunek? W tym przypadku, trzeba znać kilka subtelności. Po pierwsze, należy rozważyć grubość i kształt brwi. W ten sposób, twarz w kształcie łuku sprawia, że ​​świeży i otwarty, a ciemne włosy i obfitości, a wręcz przeciwnie, nawet słodkie młoda dama może dać wyraz zły i nieprzystępny. Innym zastrzeżeniem – przejrzystość i dokładność formach. Ten ostatni jest dana każdemu od urodzenia, jest niepowtarzalny i nie może być zmieniony. Tylko nieznacznie można ją poprawić i dać wyraz. Dlatego wyruszą do korekty, uważają go i nie starają się radykalnie „przekształcenia” twarz.

Estheticians udział brwi na cztery rodzaje: zakrzywione, łamany (jak Marilyn Monroe Christina Aguilera i), jak również proste i odwrotnie. Jeśli masz owalną twarz, to najlepsze rozwiązanie – łukowe; ten sam, który ma ostry, kwadratowe funkcji, bardziej odpowiednie długie i wysokie brwi. Grube panie wyglądają imponująco z zaokrąglonymi końcami i lekko uniesione w górę „nici”. Wyprofilowane i proste brwi, znajdujące się w dużej odległości od nosa, doskonale uzupełniają wydłużonej twarzy.

load...

Co trzeba wiedzieć

Więc, chcesz „kupić” idealne brwi – korektę, oczywiście, lepiej jest zrobić w kabinie, gdzie wykwalifikowana osoba będzie dać im niezbędną i poprawną formę. Jeśli zdecydujesz się przeprowadzić procedurę na własną rękę, a następnie być pacjent, znajomość teorii i niektóre adiuwanty. Tak, trzeba będzie:

  • Eyeliner biała;
  • Pincety;
  • Ciemnoszary lub brązowy odcień;
  • Cienka szczotka ze sztywnym włosiem;
  • Aplikator do brwi.

Ten ostatni jest rodzajem wzorca – elastyczna płyta z tworzywa sztucznego, w środku kształt cięcia brwi. Zazwyczaj taki zestaw zawiera wiele aplikatorów kopiowania „wygina” gwiazdę. Będzie to przydatne, jeśli masz bardzo lekkie lub rzadkie brwi i stosuje się go przy pomocy pędzla, nałóż cień. Korzystanie aplikator znacznie upraszcza proces korekcji. Taki „pomocnik” od dawna popularne w Europie i Stanach Zjednoczonych, ale w naszych sklepach nie zawsze jest łatwe do znalezienia. Ale nie martw się – możesz to zrobić bez niego.

Ołówek kosmetyczny może skończyć brakujących włosków, ale zrób to delikatnie w kierunku ich wzrostu. Nie malować brwi kruk – muszą być one łączone i harmonia z odcieniem tonu włosów i skóry. Zgadzam jasny blond z sadzy na oczy – jest co najmniej śmieszne. Dziewczyny tego typu powinny być wykorzystywane, lub lekki brąz czekoladowy ołówek, który jest także idealnym miejscem dla złotowłosa i „miód” pań. Jeśli masz ciemne włosy, wolą dąb lub ciemny szary kolor (zalecane i te o białych włosach), a rudowłosa lepiej zwrócić uwagę na złoto-brązowy i terakoty barwy.

Brwi – to bardzo ważny proces, ponieważ procedura jest przeprowadzona prawidłowo, może znacznie zmienić swój wygląd, a nie zawsze – na lepsze. Zrobić wszystko poprawnie, niektóre użyć specjalnych naklejek, łatwy w użyciu – wystarczy umieścić je na czoło i przycisnął mokry ręcznik na kilka minut, a następnie usunięte. Takie przenoszone TatuaĹĽe dostępne zestawy (każdy o 7 do 14 par) o różnych kształtach i barwach – od jasnego beżu do czarnego. Jeśli nie podoba ci się rezultat, pozbyć się go, można użyć dowolnego oleju roślinnego. Jednak taka korekta brwi – wątpliwy wydarzenie, jak wyglądają nienaturalnie.

Procedura korekty

Jeśli nieudane brwi kształt lub mają rozmytą linię, a następnie wszystkie wysiłki zmierzające do osiągnięcia idealnego makijażu, do niczego. Ważnym elementem jest ich długość i wysokość, muszą zaczynać się i kończyć w określonych lokalizacjach. W tym przypadku konieczna korekta brwi. Po prostu, gdy jest aplikator – wszystko wykonywane bardzo łatwo się z nim. W tym przypadku, należy podłączyć ją do brwi i narysować kontur białym ołówkiem. Jeśli tak nie jest, należy użyć rodzaju programu, których znajomość pomoże uzyskać świetny wynik regulacji.

Tak więc, aby określić punkt początkowy, przywiązują szczególną pióro na wyimaginowanej linii, która biegnie od skrzydła nosa i kończy się wewnętrznym kąciku oka. Powyżej, na jego kontynuacji, a zaczyna brew. Szczyt jej, że jest najwyższym punktem w planowanym kierunku linii rozciągającej się od środka górnej wargi przez źrenicę oka. Aby określić miejsce, w którym powinien zakończyć brwi, zaznacz ołówkiem w kierunku swojej skrzydła nosa do zewnętrznego kącika oka. Gdzie dotknie brwi, i będzie jego koniec. Należy zauważyć, że zewnętrzna krawędź brwi nie powinna być niższa niż wewnątrz, w przeciwnym razie będziesz smutny i ponury wyraz.

Po zidentyfikowaniu, gdzie początek i koniec brwi, oznaczyć te punkty z białym ołówkiem, a włosy grzebień szczotka nie przeszkadza, a kierunek ich rozwoju, a także bezpośrednio przystąpić do demontażu. Użyj czystego pęsety (traktować ze szczególną narzędzia); najważniejsze, że jest dobrze i szczelnie zamknięte. Zacznij wyciągnąć trochę odręczne ciągnąc skórę palcami wzdłuż dolnej krawędzi brwi. Najpierw wizualnie wyrównać linię, usunąć nadmiar i źle rosnące włosy. Jednak górna krawędź nie dotknąć (może to radykalnie zmienić oblicze), a zewnętrzny lub naturalny jest lepiej zostawić trochę przedłużony w razie potrzeby. Kiedy korekta brwi jest skończona, traktować z antyseptyczne do zaczerwienienia przeszedł szybko; i że włosy leżą płasko, umieścić na starym szczotkę brasmatika małej żelu i plastra w kierunku ich wzrostu.

Obecnie istnieje ogromna ilość cienia i brwi kredki w różnych odcieniach. Nie powinna ona być bardzo miękkich i umiarkowanie twarda, a zacienione. Ale szczególnie nie nadużywać, lub obrócić osoby w rodzaju maski. Zastosuj ołówka trochę krótki myślnik, podobny do naturalnego kierunku wzrostu włosów. Korekcja brwi w celu pojawiają się naturalne, lepiej jest użyć cieni – idą szybko i cicho.

Beautiful „łuk” na oczy – integralną częścią wizerunku uroczej kobiety. Ta pozycja może dokonać osoba bardziej atrakcyjne i zakłócić nawet najbardziej wspaniałych możliwości. W związku z tym, należy wybrać odpowiednią formę dokonać korekty brwi i stale dbać o nich. Czy masaż (małe Tweaks palce skierowane w kierunku popycha wzrost włosów) grzebień szczotka świateł w rycynowy lub oliwa z oliwek. Niektórzy używają glicerynę lub środki, aby wzmocnić włosy. Dbać o swoje brwi i przyczynią się one do swojej nieodpartej drodze!

load...