Co to jest depilacja enzym?

Lato jest za rogiem, co oznacza, słońce, krótkie spódnice i szorty. Nadszedł czas, aby pomyśleć o gładkości nóg. Ktoś jeszcze używa żyletek, najbardziej tolerancyjny przełączony electrodepilator, ale ktoś bardziej do gustu woskowanie w domu. Dzisiaj, salon kosmetyczny oferują wiele różnych metod usuwania niechcianego owłosienia. Jedną z nowoczesnych metod depilacji usuwania włosów jest enzymem.

load...

Do tej pory, enzymatyczne usuwanie włosów – jest to jeden z najbezpieczniejszych metod depilacji, a niski koszt tej metody czyni go atrakcyjnym w ogóle dla pięknej połowy naszego społeczeństwa.

Co jest istotą tej metody?

W celu usunięcia niepożądanych włosów przy użyciu enzymów – jest substancja biologicznie czynna jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. Są one często stosowane w kosmetykach do usuwania włosów na ciele i spowolnić ich dalszy wzrost. Cała procedura enzymatycznego usuwania włosów składa się z następujących etapów:

  • Po pierwsze, włosy na wybranej części ciała jest usuwana za pomocą konwencjonalnych środków, na przykład wosk depilacji.
  • W poddanej obróbce powierzchni skóry stosuje się specjalne enzymy preparat zawierający.
  • Wybrane obszary ciała pokryte elastycznych bandaży i kauczuku, tworząc efekt termiczny. Jeśli depilacja jest wykonywana w strefie bikini lub pod pachami, specjalnej elektrody.
  • Przygotowano ogrzewając korpus za pomocą promieni ultrafioletowych. Ciepło rozszerza mieszki włosowe i przyspieszyć pracę enzymów.
  • Enzymy rozkładają metabolizm mieszków włosowych, powodując jej śmierć, a kanał włosy zawęża.
  • Bandaże i elektrody są usuwane, skórę po depilacji specjalnej przetworzonego mleka, co zmniejsza zaczerwienienie skóry oraz pomaga spowolnić wzrost włosów.

Nawet po jednym wyniku procedury będą zauważalne włosy odrastają stają się lżejsze i cieńsze, ale 5-7 zabiegi zaleca się ustalić wynik. Powtórz procedura powinna być co miesiąc.

Przeciwwskazania

Powstrzymania się od tej metody w celu usunięcia niepożądanego wzrostu roślin, jeśli jesteś w ciąży, skłonność do żylaków lub na skórę ma otarć i odparzeń. Zweryfikować pod nadzorem wykwalifikowanego personelu, że skóra zwykle porusza enzymy, które są wykorzystywane w trakcie procedury.

load...

Enzymatyczne opinii depilacji dla jej dobra, więc można spróbować to komfortowe procedurę z wysokim stopniem sprawności.

load...