Co tak naprawdę nie można ufać, słuchając o poradę na temat odchudzania

Zawartość

„Niech łatwiejsze!” – Mówi mi piękną dziewczynę z poważnego zawodu psychologa poradnictwa zawodowego i znajdę się przed tłumem nastolatków. I powinny one proveschal o tym, jak odnieść sukces, uczyć się i uprawiać sport w tym samym czasie. Ze zjeżdżalniami i przykładów życia osobistego sobie i swoich klientów. W ogóle, to wykład oskarżyła mnie dni informacyjnych do 15. I wiecie co, dziewczyny 14-15 lat wszystkie bez wyjątku chcą „schudnąć i stać fitonyashkoy”.

load...

I przeczytałem wiele opinii publicznej, szeregu informacji i motywacji. W moich klientów dorosłych tymi samymi problemami. Nadmierne zaangażowanie w przepływie informacji, że jest. Oczywiste jest, że 90% podane przez tych źródeł informacji służy jednemu celowi – okraść cię wiary w siebie i pomóc wyrazić zgodę na zakup niepotrzebnych plan treningowy „dla wszystkich”, lub w innym banku z białkiem, które jest przeznaczone do wydania na kontrowersyjny naleśniki smaku.

[Powrót do spisu treści]

Najważniejszą porady

Ci, którzy „mniej jeść”. Jeśli widzisz, co najmniej przez kilka profesjonalnych sportowców w mediach społecznościowych, może się okazać, że nie jeść w ogóle. Cóż, nie ma piersi, gryczana, ogórek. Jeśli wziąć pod uwagę, ile zawodnik dostaje kalorii, białka, tłuszczu i węglowodanów z nudnym i monotonnym zestawu, zobaczysz, że nie jest w rzeczywistości bardzo dużo jedzenia.

Ale wszyscy słyszeliśmy historie o utraconej wystarczającej świadomości za kulisami i tygodni, miesięcy i lat „suszenie” i wierzą, że dobra forma jest ważne, aby nie jeść. Cóż, poza zwykłym jedzeniem. A my powinniśmy być wszyscy zastąpiony piersi, gryka, pikle. Jeśli nadal w to wierzę, zapisz się Anna Starodubtsev. Chyba najbardziej znanym przykładem udanej diety elastycznego w RuNet. I prawie jedyną osobą, która bezpośrednio i odważnie pisze o tym, co się dzieje, gdy pędzisz na przestrzeni lat, aby schudnąć, należy przeprowadzić wie gdzie. Z ogórka w ustach.

load...

Co tak naprawdę trzeba zrobić: Nikt nie słuchał. To sprawia, że ​​dorosłemu natychmiast i dodaje 1000 punktów karmy. Z nikim się kłócić. W walkach sieciowych traconej energii i sporo czasu. Liczenie kalorii, białka, tłuszcze i węglowodany. I tam. To wszystko.

[Powrót do spisu treści]

Spalanie tłuszczu treningi i ćwiczenia

Nawet nie jestem tutaj, że chcę powiedzieć, że początkującym a jego postać bardzo tryby spalania tłuszczu są przeciwwskazane. Jest to o wiele łatwiejsze, w rzeczywistości, jeśli sprzedajesz kilka specjalnych ruchów, takich jak spalanie tłuszczu, istnieją dwie możliwości, „wydarzenia”:

  • Trener tak nieskomplikowany sposób, po prostu chce się uczyć, zrobić bazę danych. I jako podstawy dziewczęta nie sprzedają, zwłaszcza po wypowiedzi osób na temat ćwiczeń z lekkich wag, zdolność do pompowania aż pośladki bez czworogłowego i tak dalej, które chcesz mieć, ale jest to niemożliwe ze względu na ludzką fizjologię, trenerzy próbują urozmaicić go choć trochę motywacyjny „sos „. Tak, martwy ciąg, który każdy nienawidzi i zastąpić „rumuński” – najbardziej energochłonne ćwiczenia w fitness. Jeśli w stanie to zrobić i odebrać naleśniki i stanąć do wzrostu, zamiast koloru oraz fakt, że tanie, a będzie jeszcze bezpieczniej. Ten scenariusz nie jest tak źle. Będziesz po prostu zrobić bazę, która stopniowo pomóc zwiększyć układ mięśniowy i przyspiesza przemianę materii. I nie przenieść postępy ofiarą mnogopovtornyh w zwrotnicy i bardziej skoordynowany sposób;
  • Trener

  • Będą bawić się z jakimś nonsensem, ignorując główną zasadę – progresję obciążenia. Tak, chodzi o tych, którzy bardzo lubią okrągłym szkolenia dla początkujących (przepraszam, jakiego rodzaju obwodu szkolenia mogą być podane do osoby, która jest na pulsie 140 uderzeń na minutę, chyba, że ​​jest to krąg loki na biceps, informacja rozcieńczania i jednego blok sens?) z kulkami, gumki i inne zabawy, ale poza rehabilitacji i pracy technicznej bezużytecznych rzeczy. Będzie pot i pomyśleć, że skoro zmienia swój kształt. A sześć miesięcy później, kiedy postać nie zmienia, ekspert prostu posadzone ręce i powiedzieć, że teraz trzeba zrobić massonabor aby mięśnie się. I … kolejne sześć miesięcy będą bawić się w najlepsze tradycje sesji treningowej nie jest bardzo naturalny kulturystyka. Zazwyczaj ta historia kończy się, gdy klient spełnia żadnej Maszy, która sprawia, że ​​siła 6-7 ćwiczenia 3 razy w tygodniu i jedną całość ćwiczenia w stylu „przedział cardio”, podnosi poprzeczkę swój własny ciężar i postać nie jest „wiotki-zhirno- chudy „i stale nizkouglevodke i dokręcone. A pizza że Maryja zjada również. I kalorii w swoim wszechświecie poniżej 1700 nie wchodzi do tej samej „suszenie sushechnoy”

To jest to, co ja? Circular pomimo ich wysokiego zużycia energii strasznie nieefektywne dla klienta czegoś nauczyć. Wariant normalny występuje po prostu zrobić je po wykonaniu podstawowych ruchów z niektórymi bardziej prostych ćwiczeń lub mocowania. Ale nawet w mojej szkole dziewczyny patrz pie publiczności zupełnie inaczej. Jako szybki pęd z symulatora do symulatora, w zasadzie.

[Powrót do spisu treści]

Kup technikę!

Tak, każdy trener ma jakąś „ich” chipów w procesie pracy z klientami. Ale jeśli ktoś próbuje sprzedać coś w jednej metody odchudzania pracy, najprawdopodobniej znowu go „nie jeść i okrągły trenirovochki”. Szczerze mówiąc, nie wiem, gdzie się uczyć tych wszystkich ludzi próbuje sprzedać uczennice siłownia starszy, ale za połowę ich rachunki wisi dumny „Stwórcy, przyczynia się czegoś”.

Tymczasem wszelkie mniej lub bardziej doświadczonych osób pracujących w dziedzinie rzeczywistej, a nie „on-line”, szkolenia, know – klient może być przeszkoleni, aby przenieść. A zainteresowanie ruchem. Można również nauczyć go, jak to zrobić akcenty na ważnych rzeczach – stopniowe postępy w treningu, wypowiedzenie wiecznego histerii o „innowacyjnych technik odchudzania”, aw rzeczywistości, nawyk aktywności fizycznej. Pomaganie komuś, kto nie jest w stanie się poruszać, wysyłając go do programu „przysiadów, wypadów i powietrznych bocznego Burpoe” niemożliwe.

Spójrz na video niektórzy starają się zdrowsze z takim BOT – pocenie się mężczyzn w mundurach, prosto z dala krzyczy o powolnym tempie i świadomej kontroli, starając się zrobić kilka rzuca na boki (mogę zejść poniżej równolegle do „klasyków” i znacznie niższy ciężarów squat Ale niższe pośladki na każdym kroku, tak aby nie przeciążać więzadeł kolana. – nie mogę okresowo miednicy nadal porusza się na boki, a cały ciężar raczej duży korpus ze sztangą przypada na jednego nieszczęsnego kolana) .A tutaj, aby go zniszczyć. – bardzo realne, W niektórych przypadkach, efekt może być osiągnięty w ciągu kilku sesjach.

Więc uważaj, dziewczyny, autorów i twórców. Nawet naprawdę świetny trenerzy nie piszą na swoich kontach tego. Idź do Boris Iwanowicz kołnierzem, na przykład. I zobaczyć, jak atmosfera profesjonalizmu różnią się od histerycznych prób sprzedać własny nie jest najbardziej pozytywne doświadczenie.

Utrata masy ciała – rodzaj współczesnego biznesu. I sprzedają towary tutaj osobistości ważne jest, aby klient osiągnął wynik natychmiast. I ciekawe jest to, że wraz z cierpiącym będzie potem. W skrajnym przypadku, zawsze jest możliwe do zwrotu pieniędzy. I umieścić kilka skradzionych z zagranicznych stron „przed i po” w swoim portfelu. Pamiętaj, że ty sam nie zwróci pieniędzy.

I staram się nie patrzeć w fitness dla odchudzających zbyt skomplikowane sposoby. Aby rozpocząć z tobą i bardzo zwykłym pokoju z „bazy” w celu ustalenia szczegółów. Skok i mnóstwo trawy do jedzenia z piersi kurczaka Następnie można. Gdy wzmocnić zdrowie. Czy nie, gdyż większość z nich nie jest konieczne.

Elena Selivanova

load...