Co splot włosów wybrać? typy barwienia

Każda nowoczesna kobieta, która chce wyglądać modnie i stylowo, ale nie rozwiązano jeszcze radykalnie zmienić kolor włosów, można spróbować zrobić splot włosów. Procedura ta będzie utrzymywać ten sam kolor, ale będzie tworzyć nowe odcienie, nadać włosom dodatkową objętość widzialnym a poszczególne pasma będzie pięknie błyszczą w słońcu-kolorowe promienie.

load...

Istnieją trzy główne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed splot włosów:

 • Oryginalny kolor włosów.
 • Kolor nici przyszłość.
 • Nici technologii barwienia.

Metody farbowania włosów, istnieje całkiem sporo, ale najbardziej popularne były i pozostają: pasemka folią i splot włosy przez korek.

Podkreślając przez czapkę

Wykonując tę ​​metodę farbowania włosów na głowie nosić czapkę z otworami, przez które hak wyciągnął pojedynczych nici. Najlepiej jest, aby wyodrębnić nici w szachownicę. Szerokość poszczególnych pasm powinna wynosić 3-5 mm, a odległość między nimi jest około 1 centymetra. Jeśli planujesz farbowane szerszych pasm, odpowiednio, a odległość między nimi zwiększa się: szerokość 6-8 mm, w odległości 1,5 cm.

Po wszystkie pasma są usuwane, można przystąpić do ich przebarwienia. Aby rozjaśnić nici na 1 tonie, zastosować farbę do 15 minut. Dla maksymalnej odcieniu, farby w lewo na 40 minut. Po zabarwienia, nici powinny być dokładnie przemyto bez zdejmowania nasadki.

load...

Następnie ostrożnie wyjąć korek i wszystko myje włosy szamponem.

Zalety folią

Kolejny klasyk, ale nie mniej ważne, jest to sposób na splot włosy folią. Najpierw trzeba przygotować folię, przecinając ją na równe kwadraty o 10×15 mm i rozjaśnia farbę. Następnie, zaczynając od przecinania oddzielone pasma o szerokości 5 mm i jest tuszem. Odległość pomiędzy pasmami powinna wynosić około 1 cm. Po zastosowaniu rozjaśniacza w całej długości nici, owija się w folię. Kiedy wszystkie pasma wzdłuż rozstania będą owinięte w folię, można zejść poniżej i wykonać te same czynności z pozostałymi włosami. Po wymaganym czasie, usunąć folię starannie i dokładnie przepłukać farbę szamponu.

Po barwieniu włosów następuje zwykle procedurę ćwiczeń. Odbywa się do wyglądu włosów bardziej naturalne i kolorowe nici nie zbyt skontrastowane z podstawowego koloru włosów. Przeważnie matowe pastelowe odcienie są stosowane do barwienia, mogą różnić się kolorem, ale podobne kolory.

Typy barwienia

 • Baliyazh

Taki splot włosów służy do krótkich fryzur. Rozjaśnia tylko czubki poszczególnych pasm, z wykorzystaniem folii. Ten podświetlanie pozwala skupić się na strukturze fryzury.

 • podkreśla US

Z tego splotu włosów stosuje się zwykle od 2 do 4 kolorów tuszu, ale ewentualnie większej liczby tonów. Przy wyborze kolorów, konieczne jest, aby nie zapomnieć o ich zgodności ze sobą. Ten splot nadaje włosom zdrowy i naturalny wygląd. Aby takie pasemka na brązowych odcieniach włosów ciemnych są idealne dla: karmelowy, beżowy, kawy i czekolady.

 • reverse pasemka

Jest to idealne pasemka na brązowych włosach. Odwrócona podświetlanie ruszy od jasnych odcieni do głębszych i bardziej nasycone. Wybrane kosmyki włosów z takich wydarzeń są pomalowane w ciemniejszych barwach. Również na blond włosy wyglądają świetnie miód, zboże, złoto.

 • Francuskie pasemka

W tego typu farbowania włosów przy użyciu specjalnego atramentu zawierającego składniki, które nie niszczą włosów, rozjaśniania je od razu na 3-4 boiska. Używane splot na blond włosy, aby osiągnąć dobry efekt olśnienia. Ciemne włosy podkreśla francuska będzie znikomy.

 • podkreśla California

Jest to interesujące podkreśla na brązowe włosy, w których poszczególne pasma nie zostały wybrane, owinięto w folię i są w kontakcie z wolnego końca włosa. W wyniku blokad rozjaśniających naturalny wygląd i niezauważalne przejścia między odcieniami.

Zazwyczaj wskazuje na brązowe włosy robią z delikatnymi kolorami, tak aby nie zranić włosy.

 • jasne pasemka

Taki splot włosów jest dla fanów śmiałych eksperymentów. Stosuje się go na włosach wcześniej promelirovannye. Bielone zamki barwione na dowolny kolor najbardziej niewyobrażalne użyciem żelu, w którym składniki są oszczędzające preparat. Takie żele przemywano 4-8 razy po upływie mycia włosów.

Zastosowanie jasnych kolorach sprawi, że obraz ekstrawagancji i dają niepowtarzalny styl, zwłaszcza jeśli kolor nici zostaną połączone z wyrobu odzieży, paznokci lub kolor samochodu.

Kiedy po raz pierwszy procedury prowadzenia żywy farbowania włosów, to lepiej ograniczyć 2-3 kolorów nici na nie patrzeć wulgarnych i śmieszne.

 • częściowe pasemka

Włosy meliruyutsya tylko część osób potylicznej pozostaje niezmieniona. Barwiących dotyka jedynie górnej części. Ten podświetlanie pozwala odświeżyć główny kolor, bez konieczności radykalnej zmiany wizerunku.

 • Kontrast pasemka

Aby to zrobić, farbowania wybiera się odcień farby 2-3, w połączeniu ze sobą. Nici z takiego barwienia wybranych różnych szerokościach. Ten typ barwienia jest bardziej odpowiedni dla brunetek i brązowe włosy. Na blond włosy kontrastujące pasma będzie wyglądać szorstkie i niechlujny.

 • podkreśla awangardy

Ten splot włosów, w którym jedynie końce są poddawane na zabrudzenia, a górna część fryzury pozostaje niezmieniona.

Nie zaleca się stosowania podkreślając w następujących przypadkach:

 • Jeśli tylko farbować włosy lub mieć trwałą;
 • Jeśli twoje włosy są w złym stanie – suche i łamliwe.

Jak widać, sporo rodzajów farbowania. Po prostu trzeba wybrać drogę i odebrać kolory, które uważasz za najbardziej odpowiednie. Idź na całość!

load...