Co się dzieje w przypadku zatrzymania się tam na 1200 kcal

Zawartość

Liczby są względne. Często utraty wagi na diecie złożonej przez kogoś nieznanego, kobiety otrzymują jeszcze mniej energii. Poważnie, wczoraj rozmawiałem z dość instruktor aerobiku, którzy jedli z łyżką przed złożonym ćwiczeń przed treningiem. A powód – nie ma „suszenie” oraz sesja, jak banalne oczyszczanie organizmu do sałatek, a następnie nogi ledwo poruszać. Ogólnie rzecz biorąc, każdy może zrobić ze swoim ciałem, które chcesz, przynajmniej w tym przypadku, mamy wolny kraj. Ale kiedy chcesz przestać robić to, to jest konieczne, aby dowiedzieć się czegoś o niektórych drobnych chwil. Przynajmniej nie wracać do dietach nieznanych autorów.

load...

[Powrót do spisu treści]

Apetyt: przyjaciel czy wróg

Przede wszystkim, jeśli jesteś już dawno siedzi na diecie głodowej, masz go uaktualnić. Rozległe pigułki? Cóż, zraniłaś się przez nich, przy okazji (a najlepiej jak najszybciej), idź do lekarza, ale staraj się nie łączą podobieństwa z „oczywiście” swojej diecie łaknienie i zaprzestania. O ile, oczywiście, nie będzie sibutramina niektórzy jedzą lepiej zostawić to tak szybko, jak to możliwe. I tak, rzucać w toalecie, jak handlarze narkotyków w filmach, a potem nigdy nie wiadomo co dalej z bin idzie, gdy przychodzi głód.

W momencie przejścia do zdrowego stylu życia jest bardzo dobra metoda „starej szkoły” kulturystyce:

  • Podjąć 6 słoiki z pokrywkami, jeśli nie masz 180 cm wzrostu, około 250-300 g słoików, jeśli więcej – można mieć i pojemniki;
  • Wypełnić każdą połówkę wszelkich warzyw (kupić inny, nie cierpią na monotonię w pomidorów i papryki ma nic złego dla Ciebie nie, to wszystko kulturystyka folklor), połowa puszki bezpiecznie wlać łyżkę oleju. Następnie umieścić każdy 2 łyżki gotowanego zboża lub dowolnego, o zgrozo, nawet makaron. I tak 120 g białka Każde danie z kategorii diety. Cóż, jeśli przez dłuższy czas, „sat” Wiesz, jak gotować kurczaka 100 różnych sposobów, więc nawet nie zdają kurczaka;
  • Umieścić zegar w telefonie. Po 2, 5 Chasa optymalnie. I jeść, jeść, pomimo skandalicznych okolicznościach. Jeżeli na wszystkie kłopoty z czasem, czy w pracy nie może być tam, te trzy słoiki, które idą do urzędu można przekształcić zupy i wlać do termosu. Następnie delikatnie w nieprzezroczystym kubek z pokrywką (przeciwnie paranoję szefa, który pachnie żywności w dowolnym urzędzie innym niż ich własne, które już pachnie jedzeniem nie jest bardzo odpowiednia)

Życie tak co najmniej 2 tygodnie. Z pewnością jesteś przyzwyczajony do pomyśleć o innym tygodniowo, co dwa tygodnie, a pozostałe rowery. Byłoby to o wiele łatwiejsze, niż fizycznie jabłkami przekąski i przejadanie się w nocy.

load...

Jednak to będzie trudne. Z psychologicznego punktu widzenia.

[Powrót do spisu treści]

Czego się spodziewać, kiedy zaczniesz jeść normalnie po dieta

Wtedy, być może, nie zostanie stwierdzone jakieś osobiste diety, a będziesz w stanie odejść od fragmentacji, świadczenie ma sensu innego niż usunięcie psychologiczny efekt zwany strach strajk głodowy w nim. Korzystanie żywności ułamkową tylko w pierwszym etapie, aby nie martwić się o „nie jest jasne, jak jeść” i obniżyć pierwszy po diecie zwiększony apetyt.

Dlaczego nie zmniejszyć apetyt z pomocą ziół, suplementów diety i mewy i przyzwyczaili się do diety? Tak, bo to jest ten sam błąd, tylko widok z boku. Jeśli aktywnie za pomocą homeopatii lub farmaceutyczne produkty, normalne zachowanie karmienia w duchu „chciał zjeść – jedzą” nie widać. Chwytając za pigułki jakbyś malował w nieufności do własnego ciała i kontrolować manii. Ogólnie rzecz biorąc, należy odrzucić.

Spodziewaj się, że potrzebne są następujące elementy:

  • Ciężar nieuchronnie wzrasta. Ponadto, określona liczba zależy od tego co ty siedzisz tam. Jeśli proste czczo oczyścić jelita (jogurt, jabłka, zupy Bonn) – czekaj na 3 kilogramów nadwagi. Co więcej, „push” po raz pierwszy znajdzie się w obszarze brzucha. Aby usunąć efekt pomóc … zwykłej ludzkiej cierpliwości. Trawienie wróci do normy w ciągu około tygodnia, po raz pierwszy ułatwia nosić bardziej elastyczne i mniej obcisłe ubrania;
  • Czasem przychodzą obrzęk. Po diecie niskowęglowodanowej – pochodzą z gwarancją. Nie trzeba się ich bać, nadal jeść, pić wodę, w oparciu o standardy medyczne (40 ml na 1 kg masy ciała), a następnie spróbuj mniejszy siedzieć i leżeć w spoczynku. Przesuń, pływanie, sauna, a nawet na przysłowiowe aerobik. Po kilku dniach stają się łatwiejsze. Jeśli „woda” nie znika, nie dokręcić za pomocą ankiety. Nie jestem przerażający, po prostu czasem nasza dieta pasja ujawnia prawdziwe problemy zdrowotne;
  • Zmienić uczucie ciała i siebie w przestrzeń. Osobiście miałem jakąś nadludzką odwagę, chęć biegać, skakać, biegać znów iść gdzieś, z kimś spotkać, i teraz, a nie chęci wyrobienia nawyku iść na siłownię. Ale znam ludzi, którzy próbowali w tym okresie „leżeć” w łóżku. Tak silne było zmęczenie. Procesy regeneracyjne są różne, a ktoś może naprawdę potrzebować kilka dni wolnego, aby poczuć się lepiej;
  • Może powstać „postrzeganie wad”. Tak, ktoś poczuje się strasznie gruba, wręcz, kuliste. Ktoś będzie chciał zrezygnować i powrócić do jabłka i jogurt. W pewnym momencie, przekonanie, że trzeba mieć normalnego urlopu zdrowotnego w ogóle. Ale potem trzeba zatrzymać. Methods, ponownie są różne. Niektórzy nawet próbują medytować, modlić się, lub w inny sposób kontaktu z wyższą mocą. Osobiście pomógł prosty pomysł. Gdy walcowane pragnienie głodować, ja podszedł do lustra i powiedział sobie: „No, co pomogło ci dieta i jak wiele niedogodności spowodowały one naprawdę chcą wrócić ???” I wiesz, puścić.

W ogóle, jeśli wiesz z wyprzedzeniem i pogodzić się z tym wszystkim, to naprawdę będzie łatwiejsze. Ale po kilku tygodniach poczujesz się w nowy sposób. Smak powrotu do życia, pojawienie się siły i energii jest zdecydowanie warto. Jeśli chodzi o utratę wagi – jak tylko całkowicie „odpuścić” krąg samozniszczenia w duchu „Mam jeszcze odzyskane”, powrócisz do jasności myśli i umysłu, można zdecydować, czy naprawdę schudnąć, czy przyczyną niezadowolenia polega na prostym brakiem rozwoju mięśni, której „lekarstwo” powinien być całkiem inne środki. A teraz, nawet jeśli zdecydujesz się schudnąć, będzie miał podstawę do podjęcia indywidualnej sbalansirvoanny diety. Tak, miał do nich te same pokarmy, które są powszechnie spożywane „z słoiki” na początku.

load...