Co się dzieje, kiedy przestać iść do sesji grupowych

Zawartość

Wśród dziewcząt często panuje przekonanie, że tak szybko opuścić liczne sesje grupowe, a postać natychmiast rasplyvetsya. I nic, nawet jeśli jest to postać, a nie będzie poprygushek chodzić 3 razy w tygodniu na siłowni, jeść prawo i nie umrzeć z głodu tlenowego stylu, a kilka razy w tygodniu, działa też na lodowisku lub wybrać się na długi spacer. Podobnie jak wielu naszych obaw o wygląd, to jest nieracjonalne chwila. A on popycha początkujący siłownię i Grupy fanklub wczorajsze sesje w dziwnych i bezowocne krokach.

load...

[Powrót do spisu treści]

Pot Factor lub „nie ma bólu, nie ma pracy” czysto kobiece

Dziewczyny często skarżą się, że moim podstawowym wykształceniem technicznym, są one zbyt mało potu. Na co odpowiedział, że czynnik potu będzie realizowany w całości, ale po kilku miesiącach, gdy organizm uczy się robić podstawowe ruchy bez udziału świadomości, pasek staną się twardsze i intensywność treningu – powyżej. W przypadku szczególnie martwi przedstawiam prosty obraz-assistant:

  • Przypomnieć sobie, sześć miesięcy temu, gdy po raz pierwszy udał się do swoich zajęć grupowych. Z pewnością w grupie byli ci, którzy regularnie uczestniczyli, stojąc przed i zatrzymałem się pewniej. Widziałeś je w szatni? Pytanie brzydki, ale jednak. Ciało tych kobiet wygląda jak na zdjęciu z model fitness? Raczej nie.
  • A teraz spójrz na tych samych kobiet dziś. Coś się zmieniło? Szanse są, jeśli zauważyłeś, a wszelkie zmiany są minimalne.
  • I teraz, czy odwołać trening. Najprawdopodobniej są to wszystkie kobiety wiernie pocić i rozplanowany.

Rzecz w tym, wiesz, nie w doniczce, i jak to działa mięśni pod wpływem stresu. Dla wielu, to jest brak komunikacji między dużą liczbą aerobiku i pięknego ciała jest ograniczenie do opuszczenia szkolenia i zasięgnąć więcej wspólnych zajęć. Myślę, że szczególnie nie dostają nic, mimo potu i palenie, i przejście do siłowni będą mieć łatwiejszy.

Jak nie robić: Tak długo, jak można umieścić urządzenia odmawiają zajęcia typu ABL, crunch, TBW, MuscleTonei innych działań, które są przeprowadzane co najmniej kilka odmian przysiadów i wypadów. Potrzebujesz więcej cardio? Step, Zumba lub na rowerze w umiarkowanych ilościach. Pod wieloma względami, twój osobisty trener pracuje przed istniejącymi i niezbyt lojalnych ruchów stereotypu. Pomóż mu dobrze, i grać w tej samej drużynie. Nic tylko mocowania nieprawidłowe ruchy stereotypowe i zmęczenie mięśni i układu nerwowego jest teraz odwiedzić takie szkolenie nie. Pomyśl o tym procesie tak naturalne, jak rośnie, jeśli chcesz.

load...

[Powrót do spisu treści]

Współczynnik mocy tlenowej w stylu

Szczerze mówiąc, nie ma praktyki bardziej wymagająca dieta trwałość niż moc. Pozwólcie mi wyjaśnić. Stałość diety – to jest, gdy większość ludzi spożywa dokonać prostych zdrowej żywności. On je zjada cały czas w niemal tej samej rzeczy, dobre dla niego osobiście, czas nie jest skłonna je przejadać. Nie drżeć na widok tortu w oknie, bo jest pełna. I wystarczający materiał do budowy ciała stałego w formie aminokwasów i źródła energii w postaci glukozy. Tak, wytrwałości nie oznacza „low-carb diety.” Przeciwnie, „zrównoważona dieta.”

Jeśli jest w stylu „Głód-przejadania” i angażują się w mocy, możemy uzyskać:

  • Całkowitą utratę kontroli nad apetytem. Prawie wszystkie rodzaje obciążenia zasilania zwiększa apetyt. Jest to naturalny moment, i nie ma potrzeby się bać. Podobnie, nie mają do czynienia z nim. Dla normalnego odzysku powinien mieć. Nawet jeśli tracą na wadze skupiony. Jest to efekt zwiększenia apetytu porady związane z niektórych lekarzy (A. Kovalkova, na przykład) w sprawie odmowy treningu siłowego w pierwszej fazie odchudzania. W moich metod odchudzania pośpiechu osobista wentylatora widok, duże znaczenie ma zwiększony apetyt ma nic wspólnego ze zrównoważoną dietą. Ale tu w ogóle różne organizmy i różniące nawyki. Ktoś naprawdę tylko trzeba najpierw przyzwyczaić się do co najmniej pewnego rodzaju aktywności fizycznej, a następnie przejść do władzy, inni niekoniecznie. Odpowiedź jak zrobić osobiście, będziemy ćwiczyć tylko;
  • Komplet „wiązanie” do różnych produktów. Trening siłowy – jeden z naturalnych sposobów na obniżenie poziomu glukozy we krwi. Często jest to spadek przemawia nieodparte pragnienie słodkie, produktów skrobiowych. Szczególnie dobrze widać ten rodzaj efektu psychologicznego, jeśli oprócz ograniczenia kalorii, ludzie wyklucza również pewne grupy produktów. Najczęściej specjalną miłość do ciasto czekoladowe i prowokuje odrzucenie banalnych zbóż i owoców, dzięki czemu fani nizkouglevodok poza sceną znów mają powody do myślenia;
  • „so-so” stopy mocy i „tak-tak” odzysk. Ludzie, którzy zaprzeczają się w normalnym posiłku, po prostu skrócić okres Novichkova wzrostu, co pozwala większość kobiet kupić całkiem normalną figurę bez większego wysiłku. Brak białka, „hit” w sprawie zwolnienia, dieta niskotłuszczowa jest szkodliwe dla systemu nerwowego. Low Carb wywołać przejadania się, i znowu, głównie węglowodany. Jest to, nawiasem mówiąc, ma niewielki wpływ na pierwszym wskaźnikiem 2, tak że nawet po „awarii” sensacją w pomieszczeniu nie jest zbyt. Wybacz mi, dieta 1200 kcal propagandystów dla kobiet i 3 treningi w tygodniu, ale jest to najkrótsza droga do ruiny każdy, nawet najbardziej wspaniałe, genetyka.

Dlatego, że wszystko było dobrze, w momencie przejścia na sesje treningu siłowego z usztywnienia, powinieneś już wiedzieć, jak jeść, a także biorąc pod uwagę potrzeby własnego ciała, zamiast ślepo kopiowania diety znany sportowców.

Na ogół po pierwszych 2-3 miesięcy na dostosowanie się do ładunku elektrycznego, można zrozumieć znaczenie słowa „fitness czasami mniej – to znaczy więcej.” Wysokie wolumeny sprowokować nie tylko utrata masy ciała (i że wywołują one bardziej kolorowych magazynów, ale nie w rzeczywistości), a poważne zmęczenie. Przechodząc do bardziej zrównoważonego planu, który obejmuje obciążenia, a także zasilania, nie czuję. I miejmy nadzieję, że znajdziesz odpowiedź na pytanie: „Dlaczego oni mówią tak wiele o siłowni?”.

load...