Co robić w ten weekend? Wiele możliwości spędzania wolnego czasu

Och, wielki piątek! Wreszcie przyszła praca za tydzień i wszyscy marzymy z najlepszych weekendów w moim życiu. Piątek oznacza wprost, że masz wolny wieczór i noc, cały następny dzień szabatu wieczór i noc, plus jeden dzień i wieczorem o zmartwychwstaniu. Delight? No, oczywiście, którzy nie lubią się zrelaksować?

load...

Więc co robić w weekend, że pamiętamy, a tyle zabawy i do następnego tygodnia pracy podniecenia. Jak spędzić jak najwięcej poprawnie, rozprowadzenie pomiędzy przytulnym sielanki rodzinnej, książki, gruby koc, szklankę kakao i aktywnego wypoczynku z dynamicznym spacerów, imprez kulturalnych i nocy sabantuy?

Odpoczywamy ze zniżką

Więc co robić w weekend w Warszawie? Z pewnością można liczyć na przypadek, nagle telefon od przyjaciół lub krewnych z zaproszeniem na imprezę lub wizyty, ale znanej mądrości ludowej mówi: „Dobra jakość – przemyślany wakacje.” Więc lepiej wszystko zaplanować z wyprzedzeniem.

Pierwsza opcja – jest kupić kupony rabatowe. Obecnie istnieje wiele stron internetowych, które oferują tego rodzaju rozrywki. Tutaj wybór biorąc pod uwagę wszystkie rodzaje sportów. Jest to klasyczny wieczór w restauracji lub chodzić do teatru. Albo bardziej nietypowe działania, takie jak wizyty w języku angielskim w formacie Dating Speed, mini-golf, iluzji widoku lub 5d kina. A najlepsze jest to, że w czwartek, siedząc w pracy, można spokojnie patrzeć na tych stronach i szybko płacić za bilety kartą kredytową. Więc kilka kuponów na piątek i niedzielę, to na pewno się przyda, i ładne rabatu.

Ekstremalne Rozrywka – Reszta dla odważnych kobiet

Teraz skupimy się na rozrywkę, których wiele wiem z pierwszej ręki, ale przetestować je nie masz jeszcze. Niezależnie od tego czasu nie wystarcza, albo wierzą, że taki rodzaj wypoczynku im nie odpowiadał. Tak, skrajne formy rozrywki na ramieniu, nie każda dziewczyna, ale dlaczego nie spróbować? Kto nie ryzykuje, jak mówią, nie pije szampana, kieliszek którą entuzjastycznie dzielą się swoimi doświadczeniami z przyjaciółmi.

load...

Pierwszy – Lot w tunelu aerodynamicznym, to lepiej spróbować niż powiedzieć. Następnie, lot balonem. Nawiasem mówiąc, to świetny sposób, aby wyznać swoją miłość i spędzić romantyczne chwile z najbliższymi. Łucznictwo, rampa zorbing czy wzgórze w ogromnej przezroczystej miski. Lot do paroplane, latanie samolotem z osobistym kierowcą. A buggy race, quady z silnikiem szkolne, jazda konna. Cóż, jak imponujące? Zawsze chciałem spróbować? Więc dlaczego myśleć długo – śmiało! I nie pomyłka – w ten weekend będziecie wspominać przez długi czas.

Miejska przygoda, czyli Night Watch

Wiele firm na organizację rozrywki oferujących tego typu wypoczynku. Po przybyciu na miejsce samochodem, zapłacić wpisowe, powiedz nam zasady i dać środki komunikacji. Po tym wszystkim podzieleni na zespoły i inne zadania, które muszą być spełnione przez jakiś czas. Zadania mogą być bardzo różne. Na przykład, aby znaleźć ulicę, która nazwana inną nazwę, na ulicy, aby znaleźć najstarsze drzewo, które jest wskaźnikiem do przyszłych działań. Albo dziewczynka z balonem, aby rozwikłać zagadkę niej i powie ci tajne słowo.

Bardzo ciekawe, bardzo pozytywne, szybkie i przyjemne. Zwłaszcza, gdy z samochodu praktycznie na bieżąco, pobiegł do najbliższego supermarketu, wszystkie pianie z telefonem w ręce, a kilka osób biegnie za tobą. Ty dociera do półki z konserw i zacząć aktywnie przejść przez wszystkie słoiki z oliwkami w poszukiwaniu sześciocyfrowy kod, a pozostały czas minut. Przechodnie patrzą na ciebie jak szalony na minimalnym poziomie. A ona szanowana oliwki bankowych w dolnej części kodu na 023 975, który od razu krzyczeć do telefonu i szybko uciekać.

Zwycięzca – zespół, który zajmie maksymalnej liczby miejsc pracy oraz mają czasu do czasu, aby dojść do mety, ona dostaje nagrodę. Wynagrodzenie zawiści ze spółki, organizowanie tej rozrywki. A po ceremonii i wymianę doświadczeń, a następnie zdjęć i bufetem. Może to być zabawa, aby odwiedzić z mężem lub z przyjacielem, będą one love it!

Niezwykłe wycieczki

I od dawna w Warszawie na trasie? Prawdopodobnie tak. Po tym wszystkim, ze wszystkimi codziennymi obowiązkami i obyczajowości, nowoczesne dziewczyny nawet pójść do kina, nie zawsze jest to możliwe, i to naprawdę nie mówić o trasie. A jeśli nadal uważasz, że wycieczka – to banalne wizyty w muzeach i wystawach, jesteś głęboko w błędzie.

Możesz odwiedzić Viper Vasilyevna, niezwykła kobieta, która mieszka w miejscowości Gad. Generalnie w tym momencie dużo złych duchów, więc zaopatrzyć się czosnek, srebrne kule i, oczywiście, aparat fotograficzny, kupić bilet i udać się w podróż. Aby opuścić to miejsce, będzie o wiele wrażeń i zdjęciami.

Jeśli jesteś zainteresowany mistycyzmem, należy odwiedzić wycieczkę autobusem o nazwie „Chertolskaya tajne” lub „tajne Warszawa rezydencje”. Ten program opracowany członkiem założycielem biegów „psychics walk” i „ściśle tajne”. Tutaj znajdziesz wiele interesujących nie tylko w kategoriach mistycznych, ale również lepiej poznać architekturę jego rodzinnym mieście. Na trasie „Legendy Warszawskie piramid”, będzie poznać historię podstawy piramidy osiem wieżowców w Warszawie, a także w zależności od lokalizacji legendarnego tajnego wejścia do Metro-2 i wiele innych tajemnic stolicy. Widziałeś Warszawa zupełnie innym świetle.

Domy z miasta!

I nigdy nie lekceważyć możliwości, aby wydostać się z miasta na kilka dni, zwłaszcza, że ​​wiosenne słońce już zaczęło ogrzewać ziemię. Może to być pensjonat, hotel lub ośrodek rekreacyjny, gdzie można spędzić wspaniałe wakacje z rodziną lub ukochaną osobą. Co do zasady, takie wycieczki weekendowe obejmować program all inclusive, więc nie masz się czym martwić. Wsiadaj do samochodu, aby dostać się do miejsca przeznaczenia, oraz trzy posiłki dziennie, piłka nożna, wędkarstwo, bilard, rzutki, paintball, sauna, grill i kebab podałeś.

Dla dużej firmy, można wynająć dom gdzieś w lesie w pobliżu jeziora, z dala od zgiełku miasta i betonowych pudełek. I spędzić dwa wspaniałe dni na pustyni, sam na sam z przyrodą, w towarzystwie przyjaciół. Pamiętaj starą historię życia, uciec i odpocząć.

Dom jest również dobre

Atrakcje na weekend, jeśli nie podoba ci się żaden z wariantów proponowanych powyżej? Albo, podsumował pogodę i będzie musiał przez cały weekend na pobyt w mieszkaniu? Nie rozpaczaj, zawsze jest jakieś wyjście. Nawet w domu, można spędzić niezapomniane dni. To zajmuje trochę wyobraźni i obecność dobrym towarzystwie.

Można zorganizować bal na podstawie ukochanych książek najlepiej sprzedających. Wszystko, czego potrzebujesz, aby to zrobić, zadzwoń do przyjaciół, udekorować mieszkanie, przygotować lekkie posiłki i zaopatrzyć się w świetnym nastroju. Dobrze, jeśli w domu ma Twister – gra akcji, zabawa dla dużej firmy, znudzi po prostu nie mają. Karty, domino, bingo lub niektóre gry planszowe takie jak „Monopoly” czy „za burtą”, są także w stanie rozjaśnić wypoczynku i pomóc zabawy.

Ciesz się, odpocząć, bawić. Amerykanie mają taką zasadę, że reszta z wielkim entuzjazmem, idź na całość, ale również działać tak samo dobrze. Aby dobrze działać, konieczne jest, aby mieć dobry odpoczynek. Nie leń się, wyjść z domu, połączyć przyjemne z pożytecznym i nowe. Shop, stół do gry i podłogowe gry, nie zwlekaj skoki spadochronowe na bok niespełnionych marzeń. Wszystko to jest dostępne, a prawdziwe jest to bardzo ciekawe!

load...